121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #77942
    Szar az AI, de ez egy online futamokra kihegyezett játék, nem? Kb. olyan, mintha egy BF1-ben panaszkodnál a kampányra.
    Gyakorolni online is lehet, mert alacsony szinteken nem fogja engedni, hogy belédrongyoljanak: az elkerülhetetlen szituációknál ghost-car lesz és átmegy rajtad.
    Továbbra sem tetszik, hogy nincs jóformán single karrier, ami offline működik és értelme is van, de amire készült, azt eléggé jól tudja már most is. Több pálya és sokkal több autó kell, a hőskorból is, ez biztos.
  • Tinman #77941
    Gran Turismo Sport

    Az annyira komolyan vehető tényleg, amikor az A.I. hátulról belém ronggyol, mert bátorkodtam fékezni a kanyar előtt és engem vág ki azonnal a meccsről. WAT?
  • LBandi77
    #77940
    Hát erről beszélek,ezt kell mindenkinek kipróbálni aki szereti az autóst.
    Egyébként mivel én nem "rángatva" vezetek hanem próbálom íven tartani a kocsikat ezért nekem is 10-10,sokkal nehezebben tudod így a kocsit túlkormányozni.Még a kontroller érzékenységet is kipróbálhatod állítani,bármilyen furcsa de hatással van a vezetésre.
  • darkSectorxxx #77939
    Az összes játéknál nem megy, sem dlc sem játékmentés, ha eltér a régió.
  • n000rbi
    #77938
    Nekem csak egy sima kétpedálos t150 van, de ma este akkorát versenyezten online, hogy utána remegtem az adrenalintól :D
    Te egyébként milyen ffb beálításokkal játszol? Nekem elsőre az 5-ös érzékenység és erő is soknak tűnt, de ahogy egyre többet játszottam, a végén mindkettőt 10-re tolva lett a legjobb :)
  • Kofinnyo
    #77937
    köszi
  • yesname #77936
    A lemez tokjára rá szokták írni a régiót, hogy pl. EU, US stb.
  • Kofinnyo
    #77935
    Honnan tudom,hogy ugyanaz a régió?
  • yesname #77934
    Ha a lemez más régió, mint amelyik accountra vetted a DLC-ket, akkor előfordulhat, hogy nem lesz jó. Pár játéknál a DLC és a lemezes játéknak ugyanazon régióba kell tartoznia. Esetleg ez lehet gond.
  • Kofinnyo
    #77933
    Sziasztok Gamerek! Segítséget szeretnék kérni, vettem Assettot lemezen aztán feltöltöttem 15000 storra és meg vettem a DLC-ket, Pénzt levonta, írta purchasedde, de a töltés el sem kezdődött csak a téma töltődött le a DLC-k nincsenek a gépen .Mi lehet a hiba? lehet az ha a játék lemezen van akkor nem lehet letölteni a DLC-ket
  • Droughert
    #77932
    Ha kormány, akkor G29 leárazáskor (alza-n most 70k, vagy amazonon szokott lenni 50-60k körül), T300 jó lenne, mert nem fogaskerekes, de nagyon sok vele a gond, érdemes utána olvasni, hiába a szíjhajtás, rengeteg a garis probléma vele. Ezt érdemes szem előtt tartani vásárlás előtt. Ebben az árkategóriában G29 a nyerő ha fontos a megbízhatóság.
    Ha ragaszkadunk a szíjhajtásjhoz, akkor T500 a jobb választás, de árban magasan az előző kettő felett van.
  • LBandi77
    #77931
    Engem legkevésbé érdekel a grafika.Ha konzolon a századokért ezredekért akarsz harcolni akkor a te játékod a gts.A g29 pedig elsőre tökéletes választás.
  • Tinman #77930
    Árban is baráti, köszi!
  • Totti5
    #77929
    G29em volt, egy nagyon jó szett. De amúgy mindegy, kb egál a dolog. Ha most vennék kipróbálnám a T150 pro-t, de mivel PCn tudom tolni Fanatec-el a Forzákat szerencsére nem kell most már még egy kormány. KösziMS.

    Ha majd egyszer megint lesz PS4em akkor T150 pro-t vennék a GThez.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.22. 17:51:55
  • Tinman #77928
    Melyik a jobb szerinted? Te melyiket vennéd a helyemben?
  • Totti5
    #77927
    Teljesen jó az is.
  • Tinman #77926
    Amit eddig a cirka 15 órányi játékom alatt a GTS-ben tapasztaltam single módban azért az nem kevés. Tényleg a nulláról épít fel és szoktat meg a fizikával, a pályákkal és a manőverekkel. Lépésenként, műgonddal. Ez a multi előtti felkészítő bőséges, tartalmas. 60 frémes split screen is van, ami elég lovagias húzás volt tőlük.

    Aláírom, hogy az elődökben ez jóval kövérebb volt, de visszaolvasgatva, elég régóta köztudott, hogy a Yamauchi-ék a GTS-ben változtatni akartak és szándékosan a multira koncentráltak. Ebben én sok rosszat nem látok, nincs zsákbamacska.
  • partizan182
    #77925
    A saját kérdésed megválaszoltad, ha nincs single mindenki a multit tolja = lesz elég játékos.
  • Totti5
    #77924
    Project Cars-ban vannak érdekes anomáliák ha esik az eső, nagyon tapad, de ez is autófüggő, mivel nem következetes a játék. Ez itt látható a videón. Forza az jó, kellően megnehezedik, csökken a tapadás. A víz átfolyások, tócsák mind a kettőben kellemesen kihatnak az autó viselkedésére.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.22. 17:42:30
  • Tinman #77923
    Logi G29-et ne is nézegessem? Felejtős?

    /nemtudomnemértekhozzá
  • Tinman #77922
    Jaj ne is mondd, ha lesz ormányom' azokra is rá kéne nézni, bár az F1 kevésbé a szívem csücske a Nascar-féle vonal, viszont a GTS-ben is nagyon vonz.
  • Tinman #77921
    Csak kérdezek: A Forzában az időjárási körülmények nincsenek hatással az autó fizikájára? Rosszul látom, hogy igen?

    Akkor viszont nagyon is örömteli, hogy van erre lehetőség és nagyon is szomorú, hogy a GTS-ből ezt kivették. Ez véleményem szerint is visszalépés és nem nagyon esik jól elfogadnom azt a magyarázatot, hogy "nézd meg a kocsikat fotómódban, mert leszakad az állad". Megnéztem, szép, jó, de nekem nem ez a játék lényege, hanem a harc az ezredekért, századokért, hogy aztán majd a multiban is labdába rúgjak. Szó szerint 2 nap alatt a nyomi controllerrel is rengeteget fejlődtem és ez jó érzés. Már pedig erre az érzésre nulla hatással van az, hogy milyen részletesek az árnyékok és a fák.
  • LBandi77
    #77920
    Szerintem még lesz valamilyen időjárás is,bár már azon sem csodálkoznék hogy ennyire hülyék ugyanis van a gumik között választható inter,full eső,de még havas útra való gumi is.
  • Totti5
    #77919
    He confirmed that “DLC is a plan,” and that the content would included “cars, cars, cars” because “it’s Gran Turismo.”

    One user requested new tracks, to which Yamauchi responded, “Of course.”
  • Evoluti0N
    #77918
    Én állvány nélkül használom függőlegesen. Elég széles ahhoz, h tökéletesen megálljon. Most, h állvány nélkül halkabb lenne-e vagy mi, azt nem tudom, de így se tűnik hangosnak.
  • n000rbi
    #77917
    Van bejelentve további tartalom a GTS-hez? Engem kb. lesokkolt, hogy az egy szem Quattro-n kívül nulla darab öreg járgány van a játékban :((
  • n000rbi
    #77916
    Ugyanaz az állvány jó slimhez és prohoz (két adapter van a csomagban)
    Ha gondolod nekem van egy fölös, nem használom, mert azóta vettem nagyobb tv-szekrényt és fekve is elfér.
  • LBandi77
    #77915
    Arty sokan azért nem szeretik a multit mert .
    1 vérpistike gta-t játszik mi meg nem.
    2.nincsen sikerélmény.
    Na most ugye ez 2 féle rangsort csinál egyszer idő alapján másodszor bunkóság alapján.Ezért lehet az hogy pl.én mentem 52.1-et az egyik pályán míg az ismerősőm 54-et én a 7. helyről rajtoltam ő a saját szobájában a pole-ból és nyert is.
    Tehát amíg sokan vannak addig ez a rendszer nagyonis működőképes,és az is jobban belejön aki még lassabb, valódi emberek ellen nem előre programozott al ellen.
    Másrészt ez nekünk nem annyira jó de üzletileg neki fasza mert a füzetős multi felé tereli az embereket.
  • Totti5
    #77914
    "Ezt ma csak a gt tudja senki más"

    Erre reflektáltam. Elnézést.
  • LBandi77
    #77913
    Bocs nem írtam oda hogy konzolon?Neked muszály mindenbe belekötni?
  • darkSectorxxx #77912
    Ja igen persze mikor ezzel elvesztetted a megvett játékaidat, ja az jó buli volt.. :D
  • arty
    #77911
    biztosan rossz az irány, mert van aki (sokan) nem szereti a multit.
    gt esetén pláne nem a fizetős multit.
    de komolyan, meddig tartott volna az online is futó szériákat elérhetővé tenni egy 30-50 órás offline karrierben? komolyan a 4 év nem volt rá elég?! szerintem egy ember a polinál 2-3 hónap alatt beheggesztette volna.... és akkor én is veszem a játékot, pl. nyilván akkor is fanyalgok kicsit ;) (írtam amúgy privit vissza!!! ;) )

    amugy inside simracingben láttam, hogy a kezdők bénázáskor szellemautók, így nem ütnek ki senkit - video alapján zseniálisan működik, egekbe is magasztalták érte a játékot! ha lesz elég játékos, akkor működik majd jól a rating system is, de ha kihal, akkor dobhatod a játékod a kukába :( a multionlyval ez a fő gond, ha nincs elég játékos, akkor negativ spirál és gameover.... gt névvel erre kicsi az esély, nyilván.
  • Totti5
    #77910
    iRacing ezt a rendszer építi sok sok éve, a GT ezt másolja.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.22. 16:11:48
  • LBandi77
    #77909
    Azt azért még leírnám srácok hogy online ha nem vagy teljesen kutyaütő és elérsz legalább 1 B szintet ott már úgy figyelnek és vigyáznak az emberek mint a hímes tojásra,iszonyatosan nagy buli 24 kocsi a pályán és 0 kontakt,ezt ma egyik autós game sem tudja,minden pozició számít és én nem találkoztam még csak támaszkodással sem csak apró érintéssel.Ez a buli szerimtem nem a buta al ellen kocsikázni.Ezt ma csak a gt tudja senki más.Tehát nem biztos hogy rossz ez az irány.
  • arty
    #77908
    (alza-n) 61ezer ft egy t150 pro kormány, az megy a ps4el és a win10en forzával is, 3 pedálos, szal ha rákapsz még H váltót is vehetsz hozzá! :)
    elmondhatatlanul jobb vele, még egy nfs is - feeling, hogy az autót úgy terelgeted, ahogy "szokás". ez persze csak az én véleményem, szimes topikokban ilyenkor lehurrognak....
  • TBTPumpa
    #77907
    PS4 Pro-hoz lehet állványt venni idehaza? Eredeti Sony cuccra gondolok, nem utángyártottra. Függőleges állásban nem lesz problémája a gépnek?
    Slim verzióhoz, illetve a korábbi sima PS4-hez találtam némely webshopban, viszont egyiknél sem volt feltüntetve a kompatibilitás a Pro iránt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.10.22. 15:51:25
  • Totti5
    #77906
    Azt tudtam, hogy nem lesz benne dinamikusan mint a GT6ban, azt viszont nem hogy egy? pálya és nedves felület. Hasonló rémlett mint a Forza 6 hogy előre programozott, de akkor tévedtem.
  • arty
    #77905
    nem biztos, hogy tudja, lévén az elmult 2 évben durván változott a játé, többek között az eső is eltűnt a játékból... és ha totti nem bétázott (márpedig nem sikerült neki az idióta polifóni miatt) ill. a demora sem volt ideje (szintén az idióta polifóni miatt), akkor marad a youtube, ahol a reviewek nagyrésze (3at néztem) jótékonyan hallgat, kussol, mert kell majd a hétből is a promo példány, szal kussolni kell.... :(
  • arty
    #77904
    tévedés, már x360on is lehetett régiót (és nevet is) váltani
  • arty
    #77903
    a replay? majdnem, igen!