121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #78185
    iRacing eladási nyilván kevesek, de ott nem is létezik kvázi eladás. Az egy online szolgáltatás. Ha használni szeretnéd előfizetsz 1 hónap, 2 hónap, 1 év. Egy év most 66 dodó akciósan, amúgy 100 körül van. Ezért kapsz pár pályát és autót amivel el lehet indulni ( nyilván a tök alapok ) Mindent ezen felül meg kell vásárolni, súlyos pénzekért. Egy db autó 12 dollár, 1 db pálya 15 dollár. Amiből van bőven, szóval lehet költekezni. Ha lejár az előfizu, ennyi volt a móka se előre se hátra, hiába van pl 500 dollárnyi kontented.

    Viszont amit kapsz az a leg. Autókat a gyárakkal, versenycsapatokkal, mérnökökkel együtt modellezik ( egy db autót hosszú ideig!!! ), pályákat lézerrel minden milimétert. Folyamatos bajnonkságok, s egy szinten felül nem nehéz összefutni igazi versenyzőkkel mert tologatják, hisz ez AZ online szimulátor jelenleg a piacon. Nem mellesleges egy szinten felül, ha elég jó valaki pénzért is megy a dolog.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.27. 15:43:53
  • Tikal #78184
    A Swappygame.hu-t próbálta már valaki? Nektek mi a véleményetek róla? Nekem eddig nagyon rossz. Először is, nem lehet böngészni az oldalon, csak ha tudod konkrétan mit akarsz, akkor találod meg a játékot, ha csak nézelődsz, azt nem könnyítik meg.... aztán mintha nem lenne senki aki hirdet...üres az egész, mindenki csak venne vagy licitálna :(
  • Tikal #78183
    Persze, de az üzenet a lényeg.

    "Tudod, hogy hat egy Gran Turismo egy casualra, ha megtudja, hogy hát izé, az egy hc szimu? Visítva menekül. "
    na most a dobozra konkrétan ráírták.. aztán úgy menekült mindenki, hogy közben a kasszánál hagyták a pénzüket.. de majd most nem fognak menekülni, mert majd multizhatnak orrba-szájba. ( és ugye ez a jövő, remélem jönnek majd a boost pack-ek is :D )
  • Totti5
    #78182
    A real driving simulator egy egyszerű, de hangzatos marketingfogás. Aki kicsit is konyít a témához tudja hogy bullshit.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.27. 13:33:58
  • Tikal #78181
    Nem értjük egymást :D

    A Gran turismo mindig is úgy adta el magát a PS tulajoknak hogy ez az autozás csúcsa, a legjobb fizikával stb... na most mégis kurva sokat adtak el belőle, senkit nem riasztott ez el, csak szerinted.

    A GT Prologue-ból 5 milliót adtak el, mennyi NFS fogyott abban az évben?
  • Tikal #78180
    "With a collective sales total of 72.6 million units sold, it is the highest-selling PlayStation exclusive franchise of all time"

    és tényleg....
  • Tikal #78179
    Örülök neki, majd szólok a nagyimnak.
  • Tinman #78178
    Le sem tojja. Érdemes lenne utána olvasgatnod eladási adatoknak pl. egy NFS vs. iRacing témában.

    Tényleg magyarázni kell ebben a topikban, hogy egy hc autós szim mennyire rétegjáték, egy arcade meg mennyire nem az? Nemá'.
  • Tinman #78177
    El.

    Nagy igazság van abban, amit Totti mondott, a gúnyolódás helyett próbáld inkább feldolgozni.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.27. 13:09:28
  • LBandi77
    #78176
    A feleségem nem használ elektronikus segítségeket csak abs-t.
  • Totti5
    #78175
    Mivel se nem szimulátor, se nem árkéd, lehetne simán csak versenyjátéknak hívni, de az emberek szeretik valamihez hasonlítani a dolgokat és bekategórizálni. Simcade erre hivatott. Valahol a félúton van az árkéd és a szimulátor között. Nagyközönségnek szólnak, szélesen skálázható a nehézség kontrollertől kezdve a kormányig, de már a szimulátorokban alkalmazott játékmenet, technológiák is benne vannak.

    Árkéd az NFS, Mario Kart, Trackmania, Forza Horizon, Driveclub, Wipeout stb...

    Simcade a Forza, GT, Dirt Rally, F1, Cars stb...

    Szimulátor az rFactor 2, Assetto Corsa, iRacing, Raceroom stb...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.27. 12:34:16
  • Tikal #78174
    igen neki, nehogy az legyen a következő kifogásod hogy nem ugyanazzal a traction controllal ment mint a feleséged :)
  • LBandi77
    #78173
    Kinek lövöd be a nagymaminak?
    Te játszol vele vagy te is szakértő lettél hirtelen?
  • Tikal #78172
    oh, már simcade lett a GT vagy csak te raktad rá ezt a címkét? Mert eddig még a borítókon is az szerepelt: the real driving simulator, el is riasztott jó sok casualt gondolom.
  • Tikal #78171
    A feleséged evo-ján volt verseny slick vagy ő már anélkül is körbemegy? :D

    majd küld át a settings-et és belövöm akkor..... omg
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.10.27. 11:56:51
  • Tikal #78170
    Akkor nézd meg a PS4-et is, arra adták el a legtöbbet, az eladások több mint fele oda ment. Ha jól emlékszem egy hónap alatt érték el az 1 milliót, aminek ugye több mint a fele PS4 volt....
  • Tikal #78169
    Nem tudom, hogy hat :) Hogy hat a casual-ra ha megtudja hogy a Gran Turismo hc simu?
    Mert nekem úgy tűnik az elmúlt 20 évben egész jól hatott a mindenkire...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.10.27. 11:54:06
  • LBandi77
    #78168
    Kóla noncsen mellé?
  • j0nNyKa
    #78167
  • Tinman #78166
    "Tinman szerint ha ráírják hogy HC simulator az elriasztja a vevőket.. aham..."

    Szövegértelmezés kártyát elővehetem?

    Nem azt írtam amit kitaláltál, hanem ezt: "Tudod, hogy hat egy Gran Turismo egy casualra, ha megtudja, hogy hát izé, az egy hc szimu?"

    Fogtad és kicserélted a casual szót vevőre, nem erről beszéltem.
  • Tinman #78165
    Lenne, ha bármiféle érdekem fűződne a céghez, vagy a pozitív elbíráláshoz. Nyilván ilyesmiről szó sincs.

    Fogalmam sincs miért elképzelhetetlen az számodra, hogy egy játékban a casual és a pro is megtalálja amit keres. Neked attól pro egy GT, hogy kompressziót állítasz? Mert azért állíthatsz ám itt is n+1 dolgot, na kompressziót azt éppen nem és valóban a beállításaidnak megfelelően fog viselkedni az autó.
  • LBandi77
    #78164
    ?
  • mucsácsó
    #78163

    táttárráráááá :D
    btw, hatalmas az a TV Amerika magazin! :D:D:D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.27. 10:39:51
  • LBandi77
    #78162
    Ok .simcade,szerémyen mondom én gyorsan megyek,ha ez számít valamit.
  • Totti5
    #78161
    Pályán körbemenni, nem dicsőség. Gyorsan körbemenni már az. Tök mindegy milyen autóval, lehet az full elektronikás cucc, tökéletes versenygumival ( GT3 ), gyorsan menni azzal is nehéz.

    Simcade. Ezt a szót kerestétek. Forza, GT is ez a vonal.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.27. 10:09:59
  • LBandi77
    #78160
    Ja és nem a nagymamád nem megy körbe az evo-val ha nincs rajta verseny slick.
  • LBandi77
    #78159
    Számít ez?egyébként pc-steam pcars2 eddig 85000 db.
  • Tikal #78158
    egyébként gyanítom, hogy egy ilyen nyitást a Project Cars is hozott, ami ugye nem a casual játékosnak lett célozva...
  • LBandi77
    #78157
    Én meg azt olvasom hogy a 6-nál jobban fogyott,az 5.-et soha semmi gt nem fogja már utolérni
  • Tikal #78156
    nem, ez nem szubjektiv. egy játék vagy a casual gamernek készül butított fizikával vagy a prok-nak.

    Tinman szerint ha ráírják hogy HC simulator az elriasztja a vevőket.. aham... eddig is sok mindenkit riasztott el, alig fogyott a széria az eddigi életében...

    4wd-vel talán még nagymamám is körbemegy...

    De majd pár hét múlva meglátjuk, hogy fogyott a cím, de ha jól olvasom, nem tudta megelőzni se az 5 se a 6 rész számait nyitóhéten, jócskán alulmaradt.
  • LBandi77
    #78155
    Nézd ez megint ilyen szubjektív dolog,az én feleségem bármelyik pályán körbemegy a 4wd evo-val de a középmotoros 4c-vel az első kanyaron sem jut túl.
  • Tikal #78154
    ez a PR duma :)

    tehát szerinted a single része arcade, a pro rész meg a multi? A single rész azért árkád mert ott butított fizika van, kb olyan mintha az NFS-seé tolnám? ...
  • darkSectorxxx #78153
    A harc szerintem más lesz, nem mindentverő, nem sokkaljobb, inkább más, de ja ez is egy AC.
    Aki eddig szerette nem fog csalódni most sem, aki a sorozatban kiégett, szerintem az nem fogja érdekelni ez sem.

    Nekem kicsit negatív még most is ez az egyhangú szürke-barna terep, mintha körbe körbe futkosnék egy teniszpálya méretű területen....

    Wolf 2 bizonyos helyeken idő előtt kijött. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.26. 22:17:15
  • mucsácsó
    #78152


    nekem kb ennyi elég is volt az AC-ből... :'D majd talán óccsójé egyszer.
    2:05-nél miaz a combat? :D bár nyilván ez bug, de ... istenem, de erőtlen a harc még mindig..


    ...viszoooont holnap WOLF 2!!!! :)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.26. 21:17:26
  • Tinman #78151
    Mindkettő.

    A casual réteg is remekül ellehet vele (nejem rendre jön kivenni a kezemből a controllert, miközben én az ezredekért küzdök aranyra), a pro meg tolhatja a multit, vagy maxolhatja a karriert, mert minden lehetősége megvan rá.

    Easy to learn, hard to master ^^
  • Tikal #78150
    Akkor a GTS sport egy casual/arcade játék vagy pro sim? Mert olyan nincs hogy mindkettő.
  • darkSectorxxx #78149
    Bizonyos helyeken elérhető már. :D
  • Tikal #78148
    kurvára élveztem az elsőt, ezek szerint ezt is fogom :)
  • LBandi77
    #78147

    Nem offline replay,ha valakit esetleg érdekel.gt.sport.
  • darkSectorxxx #78146
    Ez így érthető, pláne ha szarnak a single játékokba.
    Én mindig a Resiket szoktam felhozni példaképpen, a régieket, pláne a2. részt, vag hasonló volt az AITD4 is, ott érdekes a sok extra cucc, sarkalta a játékost, hogy sok órát öljön a játékába, csak kicsit törődni kéne a dolgokkal, nem telebaszni annyival, hogy 1x vidd végig, 1 befejezéssel, 0 ráhatás a story-ra és ha netán 2-3-4 befejezése van akkor elég az ucsó 10 percet visszatöltened mentésből....ÁLÁ Spec Ops, vagy Beyond Two Soul.

    Resi 7 is részben ezért gyalázat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.26. 18:42:49