121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #78226
    oké :D
  • Tinman #78225
    Az úgy RPG, mint ahogy a NFS szimulátor.
  • Tikal #78224
    classic GT nézet
  • Tikal #78223
    szerintem az RPG-k nem olyan réteg játékok...
  • Tinman #78222
  • LBandi77
    #78221
    https://youtu.be/0lyYaFA0gew
    És a replay.
  • LBandi77
    #78220
    https://youtu.be/00NdG_BVL3A
  • LBandi77
    #78219
    Ahogy én látom a lökhárítón ülve.
    Verseny sport mod,idegen játékosokkal.
  • Tinman #78218
    Souls-ok.
  • Tinman #78217
    Persze, hogy élvezi, mert egy jóval kulturáltabb közeg... mert az kell, hogy legyen, rá vagy kényszerítve a normális stílusú autózásra és ez így van jól, mindenhol így kellene, hogy legyen.
  • LBandi77
    #78216
    Arty nem akarlak meggyőzni hogy próbáld ki a multit de írok 1 példát.Konzolvilág Ricsi (én nem nagyon csípem)magyarország egyik legnagyobb forza rajongója aki mindíg is ekézte a gétét,nyílvános fórumon leírta hogy sokkal jobban élvezi a játékot mint a forza-t.
  • LBandi77
    #78215
    Nem Arty nem azért mert annyira jó volt hanem mert az első online játszható gt volt,és mindenki szerette volna megtudni mennyit is ér ha emberek ellen játszik,nem volt füzetős multi, és az account megosztás sem volt divat.
    Volt magyarországon kb. 4 közösség ,na én az egyikben játszottam szervezett futamokon kb. 1 évig mentek olyan sorozatok hogy 4 db 16 fő-s szoba kellett hogy mindenki el tudjon indulni aki jelentkezett,többek között ezért sem lesz ennyire jól fogyó gt.
  • Tikal #78214
    Nem tudom miért hiszed hogy ez bárkit meglepett :D A játék most jelent meg, nyilván most beszélünk róla többet...

    Egyébként tényleg nem szép, hogy dobálják rá a szar pontokat, mert nyilván a játék nem annyit ér, van benne munka, szép és amire csinálták tökéletes, DE, a játékos így tudja kifejezni a nem tetszését... nem szép módja, de ez is jelez valamit.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.10.29. 07:12:04
  • Tikal #78213
    Réteg játék több milliós eladással? :DD

    OK.
  • TDC Geronimo
    #78211
    fizetős mail. Ingyenesekkel nem lehet, gafon se lehetett
  • mucsácsó
    #78210
    hmm....ehhez milyen mailcím kell, hogy lehessen regelni? mindenre azt írja hogy banned (gmail / outlook)... most regeljek t-systemses maillel, vagy mifasz?!:DD
  • Tinman #78209
    Milyen üzenet lenne? Számomra azt az üzenetet közvetítené, hogy valaki ránéz valamire és úgy ír róla hiteles véleményt. Rokonszenves üzenet. Szerencsére van benne single, nem is kevés. A singleben rengeteg időt el lehet tölteni vagy cirka 4 módban módban, amit leginkább csípek benne az a circuit, ahol ezredekre hegyezheted a skilled. Aztán ha 1-1 pálya jól megy, mehet multiban.

    Nagyon nem mindegy, hogy milyen nevet adtak neki (az viszont tényleg mindegy mi, hogy hívjuk), mert ezzel is jelzik, hogy ez már egy másik irány. Noha nincs kizárva se egy GT 7, se egy GT 6 Remaster, de egyelőre a jövőről annyit tudni, hogy lesznek DLC-k, 500 feletti számú ótóka van beígérve, nem mintha a jelenlegiekkel probléma lenne. Világosan elmondták már a megjelenés előtt is, hogy a multi felé kacsingatnak inkább, nem véletlen a FIA-val történő megállapodás sem. Akit ezt meglepett, az nem tudom hol volt eddig. Pedig úgy tűnik a hangos kisebbséget csak meglepte, megértek nullákat tolni egy fényesre csiszolt PD játékra... teljesen komolyan vehetők tényleg ^^

    Természetesen odamérheted bármelyik autós játékhoz, aztán reméljük belátod, hogy ez bár u.a. a műfaj, de egy másik csapásirány. A Street Rod óta, amúgy tényleg nem unjátok újra és újra u.a., hogy akkor kezdesz egy ronccsal, majd befejezed egy 1000 lóerős rakétával és te leszel a pályák ördöge? Hány ilyen játék volt eddig? A GT is ezt tolta eddig fullba... na de utána mégis mit csináltál benne? Nem a multiba akartál elmerülni? A GTS célja nem csak egyszerűen a multi nívójának emelése, hanem az e-sport vonal level sokba történő kapcsolása, ezért is a FIA támogatás, ezért is került bele a Sportmanship és Driver Rating. Különösen az első a lényeges, mert abból hamar kiderül mennyire vagy multiban sportember, vagy éppen egy 300-al másokat a falba küldő idióta.

    Egyelőre én azt látom, hogy azok utálkoznak ellene látványosan, akik hát izé... mondjuk ki... YT-on "játszották".

    Tessék itt a véleményem, én többet ehhez a témához, már senki számára nem tudok hozzátenni és nem is nagyon akarok, mert már eleget nyávogtunk itt GTS témában, a többiek már rohadtul unhatják.


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.28. 22:22:51
  • arty
    #78208
    dehogy toltam!
    szeretném, de borzalmas üzenet lenne. fm7 mellett amúgy is kevés jutna rá, nagyon rosszkor jelent VOLNA ez meg, még ha lett is volna benne szingli :) és őszintén szólva fogalmam sincs mivel múlatod az időd, hogy már 50 óra felett jársz benne.... azt hitten a multit nyomod.

    "Te továbbra is GT 7-et akarsz, de ez nem a GT 7, hanem a GTS."

    bár nem nekem írtad, de nem bíííírom ki ;) majdnem mindegy hogy hívjuk!
    akkor nem lenne mindegy, ha be lett volna lengetve, hogy amúgy a gt7 is készül, de ez most egy multifókuszú gété.
    ez A soronkövetkező GT, ergo odamérem az elődjeihez, a forzához, még a pcarshoz is és az én elvárásaim szerint mindtől messze elmarad. mondanám, hogy méltatlan a névhez, de manapság ezt csinálja mindenki, bejáratott IP-t formál másik játékká, rebootolja, stb.

    tulajdonképpen örülhetünk, hogy nem Gran Turismo néven jött ;) (álá Need For Speed és Tomb Raider...)
  • arty
    #78207
    "az 5.-et soha semmi gt nem fogja már utolérni"

    mert annyira jó volt? ;)
    vagy mert annyira éhes volt a gétévásárló? ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.10.28. 21:19:02
  • arty
    #78206
    ma megvettem, mert
    - jók a rivjúk, hivatalosak és user beszámolók is
    - az előző két rész óriási élmény volt, sztori, hangulat és játékmenet az old bloodban már szinte perfekt volt
    - klasszik lineáris szingli játék, szeretném ha még lennének ilyenek és nem csak pubg-k, meg a sok openworld grindfeszt
    - és mivel a ps4em hdmi kimenete szívat, ill. ezúttal a pécés port is rendben van, végül steamre vettem (ismerem magam, a ps4 korongot eladtam volna úgyis...)
  • Tinman #78205
    Toltad?

    Lassan 50 óra beleröppent csak a nem létező single-be... biztos karit generálok, meg tolatva járok.
  • arty
    #78204
    single "tartalom", lol

    mr jamaucsi, ne kábítson már itt egy fórumtárs nikkje mögül! ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.10.28. 20:55:16
  • TDC Geronimo
    #78203
    you ain't seen nothing son :D
  • mucsácsó
    #78202
    Én még csak a 3. pályán vagyok, de eddig elég fasza volt! :D hihetetlen beteg lore-t dobtak össze amúgy, elmebeteg banda ez a Machinegames (meg azért a Bethesda keze is bőven nyilván bennevan)... sztem id-nél büszkék lehetnek az őswolfos arcok:)
  • darkSectorxxx #78201
  • TDC Geronimo
    #78200
    Néztem új AC benyal 20 fps alá átvezetőkben pron is, lál. Majd egyszer pcn letolom
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.28. 20:40:03
  • darkSectorxxx #78199
    Már a legelején az. :D
  • Totti5
    #78198
    Nagyon jól fogyott a PCars 1 több mint 2 millió vette mindenki ezerrel. PCn nyilván szinte csak a digit eladások jöhetnek szóba, a lemezes a konzolollal szemben közel a zéró. PCars 2 meglátjuk mi lesz, olyan dolgokat amitől látványosan el lehet adni nem vonultatott fel. Sok a bug, sok a hiányosság így akik kitartóak voltak azok is pofáraestek vele ( megint, mert ez volt a Cars 1 esetében is ).
  • TDC Geronimo
    #78197
    Hát szerintem a story, karakterek, writing és VA kiemelkedő
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.28. 19:37:50
  • davidka003
    #78196
    Én csak 6 órát toltam.Azért elszállva nem vagyok tőle.
    Első 6 órában az első rész többet mutatott. Szerintem az ellenfeleket is túltolták itt rendesen. Néha feleslegesen sok jön és nem egyszer kell újból nekifutni. Persze folytatom majd de semmi kiemelkedőt nem látok.
  • TDC Geronimo
    #78195
    wolf 2 elmebeteg
  • Tinman #78194
    2x annyi NFS + az összes többi arcade autós cucc PGR-estől, Split Screenestől, etc., tehát a GT továbbra is réteg játék, nem a casual játékosoknak szánva, ezen próbál kicsit finomítani a PD. Nem is kell, hogy az egész franchise-t nézd, elég 1-1 részt megnézni. Szép eladásokat termelt a Sony konzolokon kiszolgálva egy réteget. Mocsok sok GT jelent meg, ahogy NFS is.

    Tökéletesen mutatja az alábbi link, a rengeteg tájékozatlan ember. Sorba tolták az alacsony pontokat, mert GT 7-et vártak. Na de ki ígért GT 7-et, amikor GT Sportot ígértek? Azt miért nem említik ez a szerencsétlenek, hogy kb. az egyetlen autósport játék FIA háttérrel? Meg, hogy a játékban nagyítóval kell bugokat, hibákat keresni, mert egy kerek egész cím?
    Meta User Critic

    A kritikusok és a játékosok egy része egyszerűen nem a játékot értékelte, hanem a saját be nem teljesült vágyainak adott hangot. Persze a változás mindig fáj valakiknek, ez már csak így megy.
  • Tinman #78193
    Mivel nem tetszett neked a Totti féle simcade elnevezés ezért.

    Igen látjuk, hogy a casual réteg ignorálja a PC2-t, köszi, hogy nem nekem kellett kikeresni.
  • GOTY
    #78192
    Ujraindult a Neogaf, ResetEra neven. A regisztracio nYitva.
  • Nuki
    #78191
    Sziasztok!

    A Halloween miatt akciósan megvásárolható a Mortal Kombat XL.
    Tudtok arról valamit, hogyha nekem megvan a Mortal Kombat X, és nem a Mortal Kombat X XL Pack-et veszem meg hozzá, hanem az XL játékot külön, az egyenértékű-e? (tehát az achivementek megmaradnak?)

    Köszönöm szépen a segítséget!
  • Tikal #78190
    :D Persze hogy az egész kelt el ekkora példányban, tudok olvasni. Ezért kérdeztem utána, nézzük meg mennyi ment el adott évben Gran Turismobol meg NFS-ből. Vagyis "simcade" ( csúcs simulatornak reklámozva ) VS arcade NFS.

    Mellesleg két évente dobnak ki belőle egy címet, GT-ből meg örülhetünk ha egy db-ot kapunk egy gen alatt, de megnézzük, hogy a Gran Turismo 3 évében mennyi NFS-t adtak el PS-re?
    Vagy ha totált akarsz nézni, akkor megszámoltam, 150millio példány az NFS széria, amiből 20 cím van és egy jó ideje már multiplatform. A GT-ből 75 millió fogyot 6 címmel és PS ONLY . Mindenki azt vesz ki ebből amit akar :)
  • Tikal #78189
    Nem tudom minek kellett idekeverni egy tényleg rétegjátékot, ráadásul PC only.

    "In the first week of physical sales in the UK, Project CARS sold 63 percent of its total on the PlayStation 4 console, with 31 percent on the Xbox One and 6 percent on the PC."

    Csak hogy lássuk mennyire jelentős platform az esetünkben...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.10.27. 18:26:15
  • Tinman #78188
    Franchise. Az egész kelt el ekkora példányban.

    Hány rész volt eddig? Kb. az összes Sony konzolra jött 1 vagy 2 rész. A legsikeresebb a GT3 volt 14.9 millával.

    Akkor most add össze az NFS értékesítéseket is...
  • Tinman #78187
    Te továbbra is GT 7-et akarsz, de ez nem a GT 7, hanem a GTS.
  • Tinman #78186
    Mégis láthatjuk, hogy kb. 35.000-en szavaztak rá a pénztárcájukkal. De nézhetjük a többi pure autós szimek számait is. Rétegjátékok.
    Amelyik "simcade" az meg kiszolgálhatja egyszerre 2 féle tök eltérő közönség igényét. Már pedig ez üzletileg se tűnik elítélendő lépésnek.

    Szerinted melyik a jobban eladható? Egy arcade, simcade vagy egy hc sim. Há' evvan.