121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #78266
    Tökéletes, azt hónappokkal ezelőtt megvettem már. :)
  • TBTPumpa
    #78265
    A God of War pedig 2018 elején (szerintem február-március magasságában)
  • darkSectorxxx #78264
    Tökéletes. :)
  • TBTPumpa
    #78263
    2018 tavaszán érkezik
  • darkSectorxxx #78262
    Új God of War gameplay.....
  • darkSectorxxx #78261
    Új DETROIT gameplay.....
  • darkSectorxxx #78260
    CONCRETE GENIE

  • darkSectorxxx #78259
    Ez nem CGI volt. :D

    Eleget láttam. :)

    Ha szerinted ez CGI volt, akkor nem játszottál az Infamous-okkal.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.30. 17:32:49
  • Kandurex
    #78258
    hát,.... azt mi ebbe a preorder? semmit nem láttunk, semmit tudunk, csak annyit, hogy van a cgi
  • darkSectorxxx #78257
    IMSOMNIAC SPIDER-MAN
  • darkSectorxxx #78256
    A jó ku...a életbe!
    Hát igen........még 1 cím......pre-order lesz szerintem....

  • darkSectorxxx #78255
    Na miről maradtam le? :)

    ÚJ SP játék...ez várható is volt! :)
  • darkSectorxxx #78254
    Hát az a baj, ahány féle fejlesző meg engine, meg kutyafüle, ráfoghatják sokmindenre, amire csak akarják, hogy ez most mér ilyen meg mér olyan.

    Mert ACO oké hogy youtube videó, a kis élsimítás lehet van a Pro-nál, de aztán a többi?
    Oké hogy nem natív képet ad a youtube-os videó, ám ha ront a képen, akkor mindkettőn ront, vagyis a különbség akkor is látszódnia kéne....
    Mikor besurran azon a csapóajtón pl ahol a kis bogarak mászkálnak, ott látszik, hogy lofaszt nem erőltették meg a Pro-t a fejlesztők.

    Azért olyan közelről azért kellett volna látni valamit.

    Szerintem itt az van, hogy megelégszenek a 4k eltéréssel, ami aztán nem probléma, csak fullhd-n mennyivel jobb lenne, ha lehetne magasabb textúra, vagy shaderezés vagy tökömtudja mi.
    Mindegy, ez van.
    Igazából csak kíváncsíságból kattintgattam ezekre a videókra, nem is értem mire számítottam, pláne egy AC esetében.

    Az meg hogy egyre több konzol variáns lesz az valóban lustává teszi a fejlesztőket.
  • Evoluti0N
    #78253
    Szamurájos játék SP-től.
  • n000rbi
    #78252
    Azta mi volt ez a Suckerpunch cucc
  • Seth
    #78251
    A konferencia 17 órától lesz, előtte ,16-kor a pre-show kezdődik,amit 90%-ban sosem érdemes megnézni :)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.10.30. 15:17:42
  • TBTPumpa
    #78250
    Elvileg 16 órakor kezdődik a móka.
  • GOTY
    #78249
    Igen, csak amikor diktálod a telefonnak hogy 5.00, automatikusan így írja.
  • spybot919
    #78248
    Spoilerbe rakom a live stream youtube- linkjét. Itt azt írják : Élő közvetítés 2óra múlva
    .
  • spybot919
    #78247
    Mindenhol mást írnak a kutya vigye el. Amúgy a rendes oldalon am 8:00 at találtam kezdésnek, stream nagy bejelentések meg franc tudja.
    GS-en meg délután 4 -es kezdést írtak.
  • Seth
    #78246
    Akarod mondani 17.00 ? :D
  • GOTY
    #78245
    Pontosabban magyar idő szerint 5.00-kor
  • GOTY
    #78244
    Nekem lett volna, de én is együtt vettem a kettőt.
  • Seth
    #78243
    OK,kösz
  • spybot919
    #78242
    Délután 4 kor kezdődik a stream.
  • spybot919
    #78241
    Összeesküvés elmélet: Majd jön itt is a marketing verseny hogy megveszik a fejlesztőket kilóra hogy egyik konzolon jobban menjen majd mint a másikon. Most hogy pro-nak van riválisa.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2017.10.30. 12:55:50
  • Seth
    #78240
    Paris Games Week-ből lesz valami stream? Mikor kezdődik?
  • darkSectorxxx #78239
    Mármint ott 1080pben az fpsen kívűl van plusz képminőség?
    Mert én ott is csak 4k-t tudtam eddig.
  • yesname #78238
    Pl. HZD. Most ez jut eszembe hirtelen.
  • darkSectorxxx #78237
    Biztos jó.
  • partizan182
    #78236
    Haver FHD Oleddel használja a Prót, Hitman frémnek nagyon jót tesz + Horizon nagyon szép downsample-ölve (jajdeszép magyar szó).
  • darkSectorxxx #78235
    Ja értem.
    Szerintem senki nincs itt aki ne 4ks tvn használná, vagyis nem tudok róla. :)
  • lwb
    #78234
    Azért nem tudom, mert én a 4k tévém mellé váltottma prora. Ha nem veszek 4k tévét, eszem ágában nem lett volna prot venni.
  • darkSectorxxx #78233
    Ja de a Tomb Raider mellett mi az ami még grafikai többletet tud 1080p-ben?

    Titanfall 2 vagy melyik? Mert mintha 2-3 címre emlékeznék....
  • GOTY
    #78232
    Na tegnap befejeztem az Alient. Nem volt rossz játék, dehát jó-e. Az utolsó néhány órát már nagyon untam. Pontosan annyit ért a mennyibe került 2000 Ft-ot. Nagyon hamar unalmassá vált a menj oda húzd meg akart menj be, indítsd el a gépet olvasd ki a kosot, nyisd ki az ajtót bújj el szállj be a liftbe játékmechanika.

    Aztán persze ott vannak a logikátlanságok a játékban. Mint például, miért fogy az életerőm akkor, ha elbújok egy szekrénybe, és visszatartom a lélegzetemet? AXN Amorf egyébként nagyon buta, semmivel nem lép interakcioba a kornyezeteben.

    Teljesen átlagos, közepes minőségű játék volt. Szódával egynek elment.
  • Kandurex
    #78231
    talán még csendesebb a kihasználatlan erő miatt
  • lwb
    #78230
    PS4 Pro-t csak akkor éri meg venni, ha van 4K tévéd. Vagy ha van PSVR-od. Amúgy a boost mode nem sokat ér úgy általában és kevés játék hasznosítja a pro-t úgy, ahogy a Tomb Raider.
  • darkSectorxxx #78229
    Hát ez a bajom.
    Pontosan ezért vagyok sokszor mérges....
    Ha 1080p-ben hasznosítani lehetne a töblet erőt, mint pl egy Tomb Raider-nél, akkor azt mondanám hogy van lóvém szerzek egy akcióban egy gépet, de lófasz nincs.

    Csak többnyire a plusz erő annyit tesz, hogy ugyanazt játszhatod 10fps-el gyorsabban 1080p-ben, vagy ugyanazt a 27 fps-t kapod felskálázva.

    Ezért kurvára volt értelme a gépnek.

    Nem is tudom a Tomb Raider-t kivéve melyik játékban van 1080p-ben grafikai tunning beállítás....van egyeltalán más cím?

    Van még 1-2-3 mostani játkot, abban is kb ugyanez van, ember legyen a talpán aki a jelzés nélküli képek alapján azonnal megmondaná melyik, melyik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.29. 22:55:51
  • TDC Geronimo
    #78228
    kamu 4k és valamikor fosabb fps. Arra is lusták, hogy 1080p performance módokat tegyenek játékokba. Szerencsére nekem ilyen gondom már nincs
  • darkSectorxxx #78227
    Hát nem az ACO lesz ami a leginkább kihasználja a pro képességeit.

    Lehet egyre jobban szarnak bele ebbe az egészbe, az elején volt pár játék, amibe volt lényeges eltérés, azt gondolták mostanra elég csak ugyanazt kiadni mind2 gépre.
    A userekbe már berögzült, hogy a pro az akkor (annyival) szebb is. Ilyen placebo hatás szerűen....

    Gyanítom most már csak annyi megy, hogy legyen 4k support azt szarok bele.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.29. 22:44:35