121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #78306
    odabaszósnak tűnik. :D hotline miami + stranglehold, nekem is ez ugrott be:D
  • darkSectorxxx #78305
    Közbe kaptam is a gyors segítséget:

    "- Előbb volt a film. "Hard Boiled" - 1992 - [URL=https://www.youtube.com/watch?v=crY_HlF5z9w][/URL]
    - A játék meg nem igazán AAA cím volt. "Stranglehold" - 2007"'
  • darkSectorxxx #78304
    Ezt viszont figyelemmel fogom még kísérni, ez egy régi AAA játékra emlékeztet, amiben Chow Yun Fat szerepelt, még film is volt róla. :D
    Nem jut eszembe már a neve, ez mintha ugyanaz lenne csak fellülnézetből....

    A játék főképernyőjén fehér galambok voltak bullettime-ban. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.30. 19:16:44
  • darkSectorxxx #78303
    :D
  • Tinman #78302
    Simán elhiszem, hogy a belbecs rohadt jó, ezt nem is vitatom, hiszen bírtam belőle 30 percet.
  • Tinman #78301
    Tőlük én már semmit. Inkább semmit.
  • Tinman #78300
    A tutorial a driver training, utána ott a Mission és Circuit mód, az a true single, majd mehetsz multizni. Utóbbi 2 mód simán 50 óra, ha tisztességes eredményt akarsz, nem bronzzal égeted magad végig.

    Direkt nem számozták meg ^^

    Miben csonka? Teljes, kerek egész játék, nem hiányolok belőle semmit. Ha megjelenés előtt rendre azt mondják, hogy GT 5 kaliberű single van benne és GT 7 lesz a neve, akkor k. anyázok veled együtt, így nem megy.

    "Én a gétében "utána" már semmit nem csináltam. Najóóóó, egy ideig a heti eventeket, aztán az is kipukkadt. És? Van/lett másik játék! Nekem a game as a service-től okádhatnékom van! Nem akarok UGYANAZZAL ezerórát játszani."

    Autósport játékban a single után, nem mentél multizni? WTF? Milyen forever alone ótósok' vagytok ti? :-D
    Pedig ez egy games as service és k. magas szinten! Kóstolj bele a multiba... hát nem egy Forza. Kb. az a különbség a multi színvonalában, mintha elmennél egy roncsderbire, majd utána Monaco GP...

    "de szerintem elfért volna a rendes GT7 multi szekciójában is ;)"

    Elfért volna igen, de akkor nem 4 év a megjelenés, hanem még legalább kettő.

    Kormány term. top priority, de ki akarom próbálni előtte, azt próbálom egyelőre összehozni.
  • mucsácsó
    #78299
    Sajnálom, nem tudod mit hagysz ki... :( :D nekem szerintem top 1 PS4-ex mai napig, nálam telitalálat volt az egész az utolsó porcikájáig. Mondjuk én csak 2x toltam végig, de így is. :)
  • darkSectorxxx #78298
    Elhiszem ha téged zavar, én sem feltétlen szeretem, de a játék többi része feledtette velem ezt... :P
  • Tinman #78297
    Nekem sajna kicsinálja a szemem. Az egyetlen From játék, amivel gyak. nem tudok játszani.
  • arty
    #78296
    Számodra lehet, csak nem neked kívánok üzenni, hanem a japóknak :D (minimális demo és viszonylag sok bétázás nekem bőőőven elég volt "kipróbálásra", hogy véleményt alkothassak...)

    Az a baj Tin, hogy neked a tutorial a single... :( nekem a jogsis baromkodás viszont már a gt5-6-ban is csak plusz időelcseszés volt...

    Ha megszámozzák ezt is, akkor már nem lehetett volna más az irány? Ódehogynem.
    És igen, akkor is pont ugyanigy baromi csalódott lettem volna.
    És tökre nemérdekel, hogy már korábban is belengették, hogy ez bizony egy csonka rész lesz, na AZ ami nem változtat a megrökönyödésemen :D

    Én nem unom. Mert mindig jön újdonság, vagy ha az még csak nem is, más a karrier felépítése, mások a kocsik, jobb a grafika, fizika, törés, időjárás, stb. Én a gétében "utána" már semmit nem csináltam. Najóóóó, egy ideig a heti eventeket, aztán az is kipukkadt. És? Van/lett másik játék! Nekem a game as a service-től okádhatnékom van! Nem akarok UGYANAZZAL ezerórát játszani.
    A rating rendszer kétségtelenül a GT nagy dobása, de szerintem elfért volna a rendes GT7 multi szekciójában is ;)

    Én nem youtuben játszottam, hanem bétában és demóban és mégse tetszik. De amugy a nemtetszéshez még csak játszani se kell, elég elolvasni a feature listát....

    (szerintem elfér a véleménycsere a topikban egy ps4 játékról, de ahogy gondolod. +vegyélmárkormányt! ;) )
  • darkSectorxxx #78295
    Akciójáték lesz a szamurájos....nagyon is lehet tudni az mit jelent....amolyan Tenchu szerűséget képzelj el.
    Biztos hogy cseszett jó lesz és nem open mint az Infamous, vagyis 1% eély.

    Inkább olyan DMC stílus lesz ez. Akciójáték na, de ezt látni a bevágott részekből is....
    Én megérzem mindig ha valami nekem bejön az tuti jó lesz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.30. 18:53:37
  • darkSectorxxx #78294
    Igen, ezt a kis grafikai malőrt elviszi a hátán az egész játék, én nem is haragudtam érte soha, azóta sem láttam ilyen stílusos játékot....:)
  • mucsácsó
    #78293
    Amúgy jah, egy véleményen vagyunk... :D az SP cuccra azért kíváncsi leszek, jó lenne látni valami hosszabb gameplayt, de gondolom nem a Nioh-irányba mennek el :D Detroit meg hát a Fahrenheit/Heavy Rain/Beyond vonalat viszi tovább - gondolom én -, ami fasza, mégha interaktív cinema is :D egy-két végigtolást tuti meg fog érni.
  • Kandurex
    #78292
    Végignézve a felhozatalt. Detroit egy film lesz. Egy interaktív film. A pókica valamivel több, ...szóval jöhet mindkettő. A GOW meg elő van rendelve :) A SP cucc meg tényleg értékelhetetlen. Ki tudja mi lesz az.
  • mucsácsó
    #78291
    jó hát na, nem lehet mindenki Nóti vagy Guerilla
  • mucsácsó
    #78290
    Egyetértek, én most nyomtam le minap a DLC-t, és szerintem mai napig megállja a helyét bőven minden téren... ráadásul ilyen betonerős designért térdencsúszva könyörögne elég sok nagy AAA-cím gyártó mai napig, csak hogy fele ilyet dobnának össze.. :D
  • Kandurex
    #78289
    Nem tudom mit vársz a From-tól....finoman szólva se értenek a saját primary platformjukhoz. Ezt bebizonyították nem egyszer, nem kétszer.
  • darkSectorxxx #78288
    Mág úgy is piszok jó volt és máig nagyon jó. :)
  • darkSectorxxx #78287
    Igen, de én 1080p-ről mondtam, hogy 1080p-ben miért nincs egy opció....:D
    Mint Tomb Raider.
  • mucsácsó
    #78286
    Felőlem jöhet olyannal is, csak jöjjön... :D nekem nem volt bajom vele eskü, milliomegyszer szarabb, kóklerebb fosokat dobálnak ki, mint a From játékok...
  • darkSectorxxx #78285
    Jaja. :)
    Tuti hagytak oda is valamit vagy valamiket.
  • Tinman #78284
    Ha u.a. a trágya technóval jön, ki amivel az elődje, akkor nem csak a világot fogja szétbszni...
  • Kandurex
    #78283
    BB2 szétbaszná a világot.

    Szóval nem lesz.
  • arty
    #78282
    ps4 vs. ps4pro -> 1080p vs 1440p - ez majdnem dupla pixelszám
    és a ps4pro nem sokkal több, mint duplagyors a ps4hez képest
    tehát plusz látványra a pixelszámon túl nem sok jut
    ezekután min csodálkozol? ;)

    (tulképp az a csoda, hogy sok cím mennyivel szebb/jobban fut! valszeg a cpu erősítése ennyit jelentett, nemtom.)
  • arty
    #78281
    de :P
  • mucsácsó
    #78280
    Szerintem ez majd PSX-re.... egy jó Bloodborne 2, ÉRZEM! :D

    amúgy meg lesz Horizon 2, miértne lenne?! :D

    Death Strandinghez annyi max a közük, hogy az engine az övék és supportként vannak jelen - de amúgy meg Horizon 2 fejlesztés van - meg kitudja még mi :P
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.30. 18:24:26
  • Evoluti0N
    #78279
    Extra infó TLOU 2.
  • darkSectorxxx #78278
    DS nem teljesen ők csinálják, pont ezaz, hogy nem lesz Horizon 2.....a Killzone lesz folytatva vagy az helyett a Horizon után valami.
  • n000rbi
    #78277
    A "Killzone tája" a Guerrilla Games, akik a Horizonnal (és a Death Stranding-gel is) foglalatoskodnak. A KZ nem is volt akkora durranás, hogy folytatni kellene.
  • darkSectorxxx #78276
    Nem tudom, de egy álmom válik valóra, el sem hiszem hogy a Sony valahogy kieszközölte, hogy a kb Uncharted minőségű single játékokat pakoljanak ki brutál darabszámban....ezzel elkényeztetve az izlésemet....húha mennyit kell utalnom még a "Sony"-nak?

    és még mindig csak a SP játékát lepleztk le, lesz még év végére tuti valami, mert pl a Killzone tája még homályos....meg From Software....stb....

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.30. 17:55:48
  • Seth
    #78275
    Az nem Ellie volt
  • lwb
    #78274
    Ellie jól kigyúrta magát. Ha az Ellie volt ...
  • darkSectorxxx #78273


  • Seth
    #78272
    Ebben semmi gameplay nem volt :)
  • Kandurex
    #78271
    Azt a betyár büdös kurva életit neki, azt a minőséget....The Last Of Us!
  • darkSectorxxx #78270
    THE LAST OF US 2 gameplay!!!!! WOOOOW ezaz! Brutális!!!!
  • darkSectorxxx #78269
    Azt a mocskos kurvaéletbe miez? :D

    THE LAST OF US 2?
  • darkSectorxxx #78268



  • darkSectorxxx #78267
    Új Shadow of the Colossus

    +

    Spider-man gameplay:

    zsííííír!