121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #78346
    ejj-ejj...értem... :\ hát sajnálnám komolyan, ha ilyen miatt kimaradna ez a remekmű :D komolyan, egyszerűen nem tudok hozzáfoghatót mondani, ami ennyire egyben lett volna játék... szerintem amúgy a Fromnál se gondolták volna anno, hogy ez ennyire be fog találni :D

    Amúgy ha nem is BB2 jönne, akkor is megnéznék valami soulslike-ot tőlük, csak elképzelni nem tudom milyen körítésben...talán még valami cyberpunk cucc jöhetne, vagy nem is tudom -- de szerintem nem ütne akkorát..
  • Seth
    #78345
    Amióta Tinman-nek van gépe, szerintem nem volt új patch, szóval naprakész. Ha volt is,az nem technológiai patch,hanem inkább játékbalansz.
    Nem foglalkoznak már szerintem azzal a részével, pedig de jó is volna egy rendes Pro patch
  • mucsácsó
    #78344
    De most is még annyira gázos a szitu, így patchelve? Nemtom tényleg, én anno első héten toltam már megjelenéskor, akkor azért még volt 1-2 hely ahol fixen beakadt (pl Old Yharnam-nál mikor az első hídon mentem át, ott még a hang is beakadt és így sistergett 1-1 mp-re - de ezt most, hogy újra letoltam, nem tapasztaltam már...). Framepacing nekem nem szúrt szemet, de biztos botszemű vagyok :D
  • Tinman #78343
    Rendi vagy... eskü, egyszer erőt veszek majd magamon és végigtolom, de csak úgy fog menni, mint a Mirror's Edge X360-on. Tudom, tudom... de arra volt anno olcsó, azért ott toltam végig. Ott a harsány színek, a low, meg-megcsukló frame miatt rendes simulation sickness gondom lett. Nem akartam elhinni. Abbahagytam. 1 óra múlva jól voltam. Visszatertem, egyre rosszabbul voltam... hideg verejtékezés, enyhe szédülés, zavartság érzés, gyomoridegesség, gyengeség érzés. Abbahagytam. Toltam mást, elmúlt. Másnap visszatértem. Megint jelentkezett. Végül ilyen fél órás etapokban kínkeservvel vittem végig.

    2 játék csinált ki. A leggyorsabban a Mirorr's Edge X360-on, de jóval korábban meg a Descent. Azt hittem ezzel kb. vége is a sornak, de akkor jött a Bloodborne, amit rohadtul vártam.

    Abban a frame pacing, amit te is említettél, a low frame (nekem a 30 low), és a kromatikus aberráció együtt egész más jelenséget idéztek elő. Nem kellett sok hozzá, de villámgyorsan elkezdett fáradni a szemem, ha bármi mást csináltam 30-60 perc alatt elmúlt. Minél tovább toltam, annál inkább csak pislogtam, mint hal a szatyorban. Nehezen tudom leírni, de mintha az idegrendszeremre hatna, feszült leszek tőle, a fejem jobb oldalán enyhe feszítő érzés érzek belül, a szemeim halálba dörzsölöm és persze a gyomrom is befeszül és egyre rosszabb és rosszabb. Nem tudom pontosan mi ez, de rettenetesen megzavar.

    És ahogy mondtam ott egy 60 frame-es GTS, vagy egy 60 frame-es Knack 2 és ha kell megszakítás nélkül vigyorogva játszok 5-6 órát egybe (megtörtént), de menne tovább is, csak az éhség, meg a folyóügyek :-)

    A 30 frame-el se szokott gondom lenni, ha nincs frame pacing probléma, meg blur, meg CA. Ha van, akkor köthetem fel a gatyát. Anno a Fable 1 volt PC-n olyan blur-al megáldva amit nem lehetett kilőni... gondolom most már régóta lehet, de akkor még tuti nem. Na az is felspanoltam az idegrendszerem rendesen és akkor még akkora n00b voltam, hogy nem értettem mi a baj.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.31. 11:08:48
  • Tinman #78342
    Oh igen... a Surge. Sajna arra nekem még nem telt, de eléggé érdekel.

    A kromatikus aberráció egy nem kívánt jelenség, egy hiba! Erre mit csinálnak a játékiparban? Beteszik mint effekt! Nóóóómálisak'? ^^

    A profi, de az amatőr fotózásban is mindent megtesznek azért a fotósok, hogy ez az undorító hiba ne jelentkezzen, a From szerint ettől szebb(?), jobb(?) lesz a játék.

    Nyilván velem vannak komoly bajok, de én ezt képtelen vagyok felfogni.

    Legyen BB, de könyörgöm legyen ott az optionsban a blur off és CA off opció. :-(
  • n000rbi
    #78341
    Engem pl. a framepacing bajok jobban zavartak benne, mint a CA. Én sajnálom Tinman-t, mert emiatt az egyik legjobb hangulatú from játékot skippeli :(
  • mucsácsó
    #78340
    The Surge esetleg, de említésre se méltó... :D amúgy nemtom, biztos én vagyok igénytelen, de nekem bejött BB-ben ez a túltolt chromatic aberration :D persze nem vagyunk egyformák...
    én nagyon bízom a BB2-ben, mégha anno azt is nyilatkozták, hogy nem lesz - szerintem 99%, hogy lesz, ekkora fejőstehenet nem hagyhatnak ki a SONY-nál sem. Másrészt meg ugye E3-előtt volt az a pletyi, hogy reditten az Ori egyik fejlesztője _ÁLLÍTÓLAG_ tud róla, hogy fejlesztés alatt áll...bízom benne, hogy igaz...ráadásul a Fromnál jelenleg 3 futó projekt van, ebből 2 elvileg dark-fantasy... szóval IDEVELE!
  • Tinman #78339
    Egyetértünk.

    Csak ebben a kategóriában nem is nagyon akad más. A nyomi Lords of The Fallen van, meg a Nioh, ami viszont jó. Van más?

    Vakok között ugye könnyű...
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.31. 10:25:24
  • spybot919
    #78338
    Demon's Souls numberone.
  • Kandurex
    #78337
    Nekem a Das1 óta egyik rész sem jött be igazán. A sok hülyítés, puhítás, butítás nem tett jót nekik.

    DE,

    ....még mindig sokkal több, mint bármelyik más a kategóriájában, csak már nem classic szint.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.10.31. 10:15:48
  • Tinman #78336
    Tegnap nem léptem be, majd ma ránézek, thx!
  • LBandi77
    #78335
    Na már jött is új verda azthiszem kettő.
  • Tinman #78334
    Jövőre várható... sajna nekem a 3. rész nem igazán jött be.
  • Kandurex
    #78333
    Lesz das3 walkthrough?
  • Tinman #78332
    Rettentő módon szélsőségeket írsz. Mondjuk kb. úgy, mint aki YT-on látottak alapján nyilatkozik.

    1. 50 órás tutorial? Te sem gondolhatod komolyan. Főleg, hogy abs. van progress a játékban, csak másképp.
    2. A fékezz le aranyért, az konkrétan KETTŐ pálya. Tehát ha adott egy 100 emberből álló közösség, ahol van 2 db. indiai, akkor rendre elkurjantod magad, hogy eleged van ebből az ázsiai tömegből? Mert ez dettó u.a. a marhaság.

    Mert a GT 5-6-ban nem u.e. a "vicc" volt amiről írsz a circuit kapcsán? Ja de. A mission módba meg ott vannak a gépi ellenfelek, pont, mint a korábbi részekben. U.a. csinálod mint korábban, ugyan úgy kapod érte a casht, a kocsikat, csak a körítés, meg az elnevezés más. Nektek tényleg az kéne, hogy a startnál Vin Dízel arcába nyomja a 180-as topmodell a dekoltázsát, majd padlógázzal átvágnak a vasúti síneken miközben a kocsiról már lepotyogott piros neon? Ilyen karrier kéne? Írjak ilyen mélyen szántó sztorit? 2 perc...

    "kb 3-400 autó és még vagy 15 pálya azért elkelne bele. mármint 15 helyszín + variációk. hja és a rendes karrier, ahol ezeket használhatom is rendesen ;)))"

    A további autókat DLC formájában kapod, egészen fel az 500+-os számig... ez nem láttad YT-on? Bár nem volt még szó róla, de gyanítom lesz vele együtt pálya DLC is. Amúgy miért nem elég a jelenlegi pálya szám? Mind betéve tudod már? Meglepne. A karrier meg majd lesz a köv. GT-ben, vagy nem, ha az új irány mégis csak több játékost fog hosszútávra a játékhoz kötni.

    "bénázok, mások is bénáznak, direkt belémjönnek"

    Kulcsmondat. Ha itt beléd jönnek, vagy másba beleszállsz az senkinek nem lesz jó. Mi lesz a következménye? Hát egyre kevésbé fogsz a másikba belerongyolni és vica versa. A Sportmanship és Driver rating bevezetése must have, hogy az egész multi téma komolyan vehető legyen.

    "ha kevesebb erőforrás ment volna el a sallangra"

    Amit te sallangnak érzel, az az összképet emeli. Az ördög a részletekben bújik meg... itt nem műanyag feelingűek a verdák, igaz kevesebb is van belőle. Ha ennek ez az ára, áldásom reá.

    Attól nem hiszem, hogy tartanod kéne, hogy a GTS multi kihal... az e-sport irány, a normális értékelési rendszer és a FIA ráhatás miatt kb. az egyetlen autós multi amit komolyan lehet venni!
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.31. 07:04:48
  • Tinman #78331
    A chromatic aberration és a frame pacing együtt. Konkrétan azt érzem, hogy egy szellemképes, torz valami remeg előttem all-time. Egy 60 frémes GTS-t szó szerint ínhüvelygyulladásig nézek, még csak szárazabb se lesz a szemem. Bloodborne? Fél óra elég, hogy megérkezzenek az első tünetek.

    Fura, hogy nem hallottál róla, mert még petíciót is kezdeményeztek, hogy a From tegyen ez ellen a kínlódás ellen valamit. Nyilván tettek. Persze. Kb. 1 kapcsoló lett volna a CA kivétele. Egy.

    Ja... ne vegyek jelenlegi technós VR-t, arra már én is rájöttem.

    Már megbocsássatok, de ez mi? Sértés? Még annak is undorító.


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.31. 06:45:12
  • arty
    #78330
    "A tutorial a driver training, utána ott a Mission és Circuit mód, az a true single, majd mehetsz multizni. Utóbbi 2 mód simán 50 óra, ha tisztességes eredményt akarsz, nem bronzzal égeted magad végig." - igen, erre a teljes "pakkra" értettem a tutorialt :) sry, a fékezz le a vonalnál az aranyserlegért sose jött be... (ennek ellenére majdnem fullaranyos lett a gt5-6, mert azért nem volt nehéz). és láttam youtuben, mennyi az annyi (circuit mód), vicc. még akkor is, ha jódurván el van nehezítve a fullarany, hogy sz*pj 50 órát :)

    "Miben csonka? Teljes, kerek egész játék, nem hiányolok belőle semmit. Ha megjelenés előtt rendre azt mondják, hogy GT 5 kaliberű single van benne és GT 7 lesz a neve, akkor k. anyázok veled együtt, így nem megy." - kb 3-400 autó és még vagy 15 pálya azért elkelne bele. mármint 15 helyszín + variációk. hja és a rendes karrier, ahol ezeket használhatom is rendesen ;)))

    "Autósport játékban a single után, nem mentél multizni? WTF? Milyen forever alone ótósok' vagytok ti? :-D
    Pedig ez egy games as service és k. magas szinten! Kóstolj bele a multiba... hát nem egy Forza. Kb. az a különbség a multi színvonalában, mintha elmennél egy roncsderbire, majd utána Monaco GP..." - forzában bele-belekóstoltam, de nincs ezerórám multira (sok a szingli cucc, vagyis volt eddig...), bénázok, mások is bénáznak, direkt belémjönnek, stb. párhavonta páróra, ennyire elég. idénre pl a gts béta simán kielégített :D

    "Elfért volna igen, de akkor nem 4 év a megjelenés, hanem még legalább kettő." - ha kevesebb erőforrás ment volna el a sallangra, akkor szvsz nem... tulképp a csonka tartalomból is 1-2 hónap alatt simán lehetett volna építeni* egy normális(!) karriert, eventekkel, minibajnokságokkal. nem volt cél, mert kell a darálóba az ember, akkor működik jól a ratinges multi, ha játszanak elegen! akkor kap "mindenki" méltó ellenfelet! (ez amugy fáj is kicsit: mire nekem meglesz a gts, lehet csak lbandi77-el tud összerakni a játék, tőle meg a hatkörös futamon kört kapok majd :D )

    "Kormány term. top priority, de ki akarom próbálni előtte, azt próbálom egyelőre összehozni." - közben már nem akciós se a g29, se a t150pro :((

    (*próbáltam!!! kemény meló, de ha ez a melód 8-16-ig, akkor megoldható!)
  • arty
    #78329
    mármint? mi az h kicsinálja? a framepacing? a színek? ilyet se hallottam még :)
  • arty
    #78328
    anyagilag belefér? sokat játszol autós címekkel? -> t300 alcantara edition (csak ezt vedd! 30 centis, alcantarával borított perec, jobb pedál)
    jó a g29 is, a saját (ár)kategóriájában azt kell venni (ha akciós...)
    t150-ből is a pro verziót ajánlom, a jobb pedál miatt, pár napja 62k volt a szett, de mostanra vége :(

    a g27 meg mehet hardverapróra, 50-60 ezret simán kapsz érte.... (ha a H váltó kell, konzolra is, akkor TH8A-t kell vadászni, használtan vagy újonnan 45-50k, sok, de más kategória mint a g2x váltója - ami persze ár-értékben király, de th-hoz (t150/t300hoz is) nincs más :( )

    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.10.31. 00:18:29
  • darkSectorxxx #78327
    PS HU Store:

    Outlast 2 - 6.000 ft
    Resident Evil 7 - 9.000ft
    Resident Evil 7 Deluxe 15.000 ft
    Resident Evil 7 SP - 7.400 ft
    Doom 4 - 3.700 ft
    Dark Souls 3 - 7.500 ft
    Dark Souls 3 Deluxe - 10.500 ft
    Dark Souls SP - 4.600 ft
    Alien Isolation - 2.000 ft
    Alien Isolation COLLECTION - 3.100 ft
    The Evil Within - 2.500 ft
    The Evil Within SP - 1.500 ft
    Soma - 2.500 ft
    Resident Evil Revelations 1 + 2 Bundle - 6.000 ft
    Resident Evil Remaster - 2.150 ft
    Resident Evil 0 Remaster - 2.150 ft
    Resident Evil Origins Bundle - 3.700 ft
    Resident Evil 4 - 3.100 ft
    Resident Evil 5 - 3.100 ft
    Resident Evil 6 - 3.100 ft
    Resident Evil code Veronica X - 3.100 ft
    Resident Evil 4 + 5 + 6 - 7.500 ft
    Resident Evil Umbrella Corps - 1.250 ft
    Resident Evil Umbrella Corps Upgrade Pack - 610 ft
    Resident Evil Umbrella Corps Deluxe Edition - 1.550 ft


    És még sok más------>
  • darkSectorxxx #78326
    Nem hiszem hogy egy új IP elkezdéséhez és bejelentéséhez kellenek. :)
  • n000rbi
    #78325
    Tudom, hogy nem ők csinálják, de az engine kojimásra szabásához gondolom nem 2 embert adtak.
  • darkSectorxxx #78324
    Hát nincs a kuponhoz más cím sajnos. :D
  • AntiHero
    #78323
    AC:O kellene max. De azt úgyis vesszük. :D
  • darkSectorxxx #78322
    Teljes

    Konzol akció:

    Xbox:
    The Evil Within 2 - 12.300 ft!!!!
    Just Cause 3 Gold Edition - 10.300 ft
    Final Fantasy 15 - 7.700 ft
    Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition - 8.100 ft
    Shadow of War - 13.700 ft
    Assassins Creed Origins - 16.800 ft
    Wolfenstein II - New Colossus - 15.800 ft
    Forza M. 7 - 16.100 ft



    Playstation:
    The Evil Within 2 - 12.300 ft!!!
    Resident Evil 7 - 8.800 ft
    Assassins Creed Origins - 16.800 ft
    Wolfenstein II - New Colossus - 15.800 ft
    Dishonored 2 - 4.200 ft
    Doom 4 - 4.200 ft
    Resident Evil Origins Collection - 6.000 ft
  • wollnerd #78321
    Sziasztok!
    A közeljövőben vennék egy jó kormányt a GTS-hoz (még nincs), driverclub, dirt rally-hoz. (Van nekem PSVR-em is.)
    Elsősorban a Thrustmaster T150 RS-et néztem ki a Konzolvilág oldalán. ami közel 60e. Vannak még T300-as és T500-as és G29-es.
    Logitech G29-es inkább nem szeretném, mivel a PC-mhez van a G27-es.
    Az a kérdésem főleg hogy a T300 mennyire jobb a T150-hez képest, nem "pénzkidobás" kategória? Ha a 300-as tényleg fényévekkel jobb akkor talán azt veszem, 116e. A 500-as az már túl drága.
  • darkSectorxxx #78320
    The Evil Within 2 - 12.300 ft!!!
  • darkSectorxxx #78319
    Nem, mert megvettem és valahogy ahogy elfogytak a játékok jött korán a ps4. :)
    és kész nem volt megállás, már nem birtoklom az időt, nincs felette uralmam, egész egyszerűen kifolyik a kezemből.
    Most is Evil 2-őt kivittem és megint játszanék de tegnap végeztem egy kb 2 hete tartó maszek melóval....

    Most is játszanom kéne, de ide-oda ugrálok készülök a projector projectre, ami a héten meg kéne hogy valósuljon.
    Itt van a Shadow of War, szrintem nem lesz erőm folytatni, jönt az ACO, azt nem lesz erőm lkezdeni.
    Magyas az ingerküszöb, kell hogy egy játék maradéktalanul elkapjon és ne eresszen el. :)
  • Tinman #78318
    Ez megint olyan furcsa... megvetted ezt a legendát és nem is toltad PS3? Wow ^^
  • Tinman #78317
    Ezt megértem el is fogadom... minden elfelejtem, hogy vannak akiknek a PS4 az első konzoljuk és a PS1 idején, még meg sem születtek :-(

    Amúgy Silent Hill-ek a francért nincsenek remasterelve? Metal Gear franchise? :-(
  • darkSectorxxx #78316
    Valamiért mindig az jut eszembe, hogy a Praey-nek a hatására történhetett ez az egész remake.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.30. 20:04:43
  • darkSectorxxx #78315
    Kevés embert talász szerintem, aki most játszik majd először vele. :)
  • darkSectorxxx #78314
    Hát számtalan hasomló játék van ám, az egy dolog hogy neked az jut elsőnek eszedbe, csak mondom, hogy nem jellemzi ezt a stílust a HM az is egy a sok közül....inkább maxpayne 2.5d-ben mint ami volt az eredeti AAA cím, egy MP coby, vagy a MP volt ennek a filmnek a copy-ja ahogy vesszük. :)
  • mucsácsó
    #78313
    Nem, a Hotline Miami az egy felülnézetes überbeteg trial-and-error hentelés, és látszólag ez is annak tűnik :D azért írtam azt :P
  • mucsácsó
    #78312
    Én PS2-n toltam le - PS3-on csak az első 1-2-t bosst - viszont erre vevő leszek szerintem majd olcsóbban, mert tényleg brutáljó játék.
    Amúgy meg elég sokaknak kimaradt, kapásból tudok pár embert, aki csak a PS4-nél kapcsolódott be, és sírt a szájuk a SotC hiánya miatt :D hát majd most tolhatják. Szerintem elsősorban nekik készült, meghát a nosztalgiázni vágyóknak.
    Még mindig 100x értelmesebb és helyénvalóbb remaszti, mint a többség, ami a generációra jellemző... :(
  • darkSectorxxx #78311
    Valahol igazad van.
    Én, úgy néz ki PS3-on sajna kihagytam a játékot időhiány miatt, csak megvettem....
    És most jött el az én időm. :)

    Annyíra én sem várom mint egy új címet, de várom.
    A látvány sokat tud nyomni a latba.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.30. 19:40:52
  • darkSectorxxx #78310
    Instant.
  • darkSectorxxx #78309
    Hotline Miami nem lehet mert az egy másik stílus, az Miami, ez meg full Strangehold, 2.5D-ben. :)
    Hotline Miami nem maga az izometrikus stílust jelenti, az csak egy skin.

    De ja értem mire célzol.

    Én azt kerültem, mert nem jött be annyira, de ezt szerethetőnek gondolom.
  • Tinman #78308
    - Letoltuk PS2-ön, imádtuk, koppant az állunk.
    - Letoltuk, kimaxoltuk PS3-on, jóvót'.
    - Most tényleg izgatottan kéne várnunk harmadszor is holt u.a., csak szebb graffal?
  • mucsácsó
    #78307


    nemtom mennyire placeholder dátum, de gyanús, hogy ez a real. :D