121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #78386
    HU vagy US
  • Seth
    #78385
    Új akciók PSN-en. Rengeteg, úgyhogy nem írom le őket :)
  • darkSectorxxx #78384
    Na erre mondtam hogy szerintem gameplay jelenet:

    Ghost of Tsushima

  • darkSectorxxx #78383
    ~2.5 órába tartott elkapni, lehet ezt le lehet rövidíteni jobban, illetve néhány percet elhúzni a story-t. :)

    2-2.5 óra között mozog nagyjából...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simon volt az. :)

    Finn meg lehet ellenünk, vagy velünk, a döntéseinktől függően

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.01. 21:01:20
  • Seth
    #78382
    Na, mégiscsak az volt akire gondoltam? :D
  • darkSectorxxx #78381
    THX 2 órás a rendes story ha megtalálod a gyilkost, de rettentő sok vége lehet a nyomozásnak és rengeteg változata a lefolyásának, párat én is megtaláltam, meg a neten is rengeteg van, lévén a sok választási lehetőséágnek.

    Nagyon fasza kis film/játék volt... :)

    Ha nem találod meg elsőre a gyilkost, nekem a credits végén egy rövid jelenettel próbált utalni...:D
  • Myselor
    #78380
    na gratula :D csak sikerült
  • darkSectorxxx #78379
    Megvan a játék, elkaptam a gyilkost!!!!! :)

    Kurva jó ez a HIDDEN AGENDA.
    Rendgeteg elágazás van a játékban....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.01. 20:28:36
  • Myselor
    #78378
    detektívnek ne menj darky xdddd
  • Seth
    #78377
    Az elmúlt pár hónap azért elég jó volt, ahhoz képest ez rémgyenge
  • darkSectorxxx #78376
    Úgy mondanám, hogy normális. :P
  • Seth
    #78375
    Hát ez most elég gyenge felhozatal
  • TBTPumpa
    #78374
    Novemberi PS4 Plus tartalma:


    Egy kis friss HZD DLC videó fejlesztői kommentárral:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.01. 19:02:40
  • darkSectorxxx #78373
    Eddig 3x elbuktam, most talán 4.-re menni fog. :D
  • darkSectorxxx #78372
    Ja hogy az ottani psplus az külön olcsóbb...akkor oké, én azt hittem a plus az nem régiófüggő és egy árban van.
  • Droughert
    #78371
    Ha egy havi HKG plust veszel az 1200ft-ra jön ki, ha három havit veszel akkor 1000ft. Kis matekkal kijön, hogy ha nincs is PS+-od, és venned kell, akkor is megvan a játék 3100-3200ft-ból, ami a magyar árnak az 50%-a. Ha neked jó 6400ft-ért akkor annyiért veszed, aki meg akarja, megveszi féláron.
  • darkSectorxxx #78370
    2. menet....
  • darkSectorxxx #78369
    Most per pillanat, ha amugy is van plus-od, akkor magyarban 6400ft....
    Kicsit olcsóbb valóban a HK, de kérdés hogy ennyit megér-e így. Azt a 2000ft-ot
  • darkSectorxxx #78368
    Hát inkább megvárom akkor azt az akciót, amiben ennyi lesz, mintsem ennyit mahinálni, amúgy nem tudom hogy lehet 3100, mikor 1 hó psn 2000ft vagy 2500, vagyis 3900 vagy 4400ft lenne akkor inkább.

    Most nem emlékszem legutóbb mennyi volt akciósan, kb pár hete pont listáztam is, akkor volt akcióban...
  • Droughert
    #78367
    Ha ps+ is kell venned egy hónapra, akkor kijön 3100ft-ra. Mennyi is szokott lenni akcióban nálunk vagy az usa store-on?
  • darkSectorxxx #78366
    Zsír.
    Fast Travel nélkül?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.01. 12:37:26
  • darkSectorxxx #78365
    Ne értsd félre, de HK acc, és még vegyek is rá ps+ -t? Hogyne. :D
  • wollnerd #78364
    Már találtam (véletlenül ennek a srácnak a videójában) is egy megoldást: Playseat Challenge. Ez tökéletes lesz sztem. :)
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.11.01. 12:03:00
  • TBTPumpa
    #78363
    Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds Adds 15 Hours of Gameplay
  • Droughert
    #78362
    HKG storeban PS+-al az Assassin's Creed Ezio Collection 1900ft.
  • plevips
    #78361
    Sziasztok!

    Youtube stream esetén, ha elindítom az adást, majd PC-n adom meg a stream címét, egy idő után -vagy valaminek a hatására- az lesz a cím amit a ps4-en írtam be. Ez miért van?
  • darkSectorxxx #78360
    Hoppá, elsőre elbuktam a nyomozást.
    Holnap kezdhetek egy újat....rosszul döntöttem....a sorozatgyilkos megúszta. :D majd holnap elkapom...

    Mielőtt valaki megvenné:
    EGY FONTOS DOLOG VAN, NEM JÁTSZHATÓ A JÁTÉK SIMA KONTROLLERREL....KIZÁRÓLAG TELEFON VAGY TABLETTEL!
  • Tinman #78359
  • Tinman #78358
    Na most 2x el kellett olvasnom, mert azt hittem bait. De nem... nem bait. ^^

    Te ténylég kipróbáltad, tolod és nem távolról utálod. Most olvastam IGN-en egy tesztet róla, na az a tag is kb. addig jutott el benne, hogy fékezni kell a célnál és odahazudta, hogy azért autót ad. Azt is odahazudta, hogy a multiban nincs szinte semmi. A szaGma ismét kitett magáért... egymást másolják fingtalanul, sok esetben alig ránézve a cuccra. Gyalázat.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.31. 21:20:48
  • xMOBYx
    #78357
    Pedig legalábbis remélem tőlem kvázi elvárható, hogy az explicit minőségi, és meghatározó címek mellé álljak. Ráadásul a GTSport úgyfest betlejesíti(heti), hogy a széles spektrumú, minőségi ótókázást ismét berobbantja a mainstream gémingbe, amire nagyon nagy szükség lenne. Mindösszesen annyi kell, hogy ne álljanak le a tartalomgyártással. Nincs azzal semmi baj, ha ez egy progressz eredménye. Kibaszottul szórakoztató az oda vezető út is. Legalábbis én szívesen veretek rajta napi szinten.
  • LBandi77
    #78356
    Nahát,ezt soha nem gondoltam volna hogy ilyet olvasok tőled,aki nem próbálja úgysem érti.
  • xMOBYx
    #78355
    >Kormány term. top priority, de ki akarom próbálni előtte, azt próbálom egyelőre összehozni.

    Abból instant vásárlás lesz. Nálam ez úgy ment, hogy kigyött a gts demo, elrohantam megvenni a fullt. Kijött a full elrohantam venni kormányt. Meglett a kormány, elrohantam megint egy pro-ért (eladtam valamikor, hónapokig be sem kapcsoltam, közben rámszáradt egy slim, azt megtartottam prüntyögni).
    T150 pro lett belőle, a G29-ről lecsúsztam. Iszonyatos, agybaszóan gagyi szar őrült pénzért (ahogy gondolom a többi is), de elindul a GTS, mész vele pár kört, és soha többet nem akarsz semmi mást csinálni szabadidődben. De legalábbis ebből jó sokat. Bedarált totál a cucc.
    Még azon törpölök, hogy a 27-es monitor helyett felpakolok az asztalra egy akkora tévét, hogy meglegyen a szélvédőméret :)
    Mostanában csak ez pörög nálam, meg gitár híró néha. Az is ilyen: még ma sem hiszem el, hogy ennyire szórakoztató tud lenni szaros plasztik bullshitgitárral egerészés (meg azt sem, hogy négyezerért nem elárazták).
  • wollnerd #78354
    Köszi a választ!
    Nos, rég(ebb)en sokat játszottam az auto szimmes és versenyjátékokkal a PC-n, mindig is szerettem az ilyeneket, az első raceszim amit még annó a g25-sel nap mint nap játszottam az a Race 07 volt. Kipróbáltam már a rFactort (mod-okkal is) a Ricard Burst Rally-t is, Poject Cars-ot amikor kijött, Xbox 360-on sokat Forza-áztam a Wireless Wheel-lel.
    Na már most PS4. ott újra érdekeltek a verseny játékok, különösen ott a PSVR! eszembe jutott a PC2 is! Szóval van választék. :) De viszont PSVR kompatibilis open world autós játék még nincs ugye?! :S (Szerettem a TDU-t, TDU2-őt és The Crew-et)

    Ja és amit elfelejtettem hozzátenni(!!) A PS4 a nappaliban van, ahol van egy L-es kanapé egy fotel és egy több mint 20 éves fa kisasztal, nincsen normál magasságú asztal(félesség). Szóval Kormányállványokon is el kell gondolkodnom. Ami én csak találtam az interneten és magyar, az csak ez: LINK (ott van a Thrustmaster kormányokhoz való is.) De nekem ez a bolt nagyon idegen, nem is hallottam róla. Valakinek tapasztalat? Máshol lehet állványokat kapni egyáltalán, olyasmiféle helyeken mint a Konzolvilág, vagy 576??
    Szerk: És kormányállvány segítségével irányítani egy kanapéba süppedve, nem egy "furcsa" 5let?
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.10.31. 20:21:59
  • darkSectorxxx #78353
    Akit érdekel egy kis mozi, a HIDDEN AGENDA, az tarton velem, elvileg izgis lesz. :D


    HIDDEN AGENDA - Part 1 - Halloween Stream 2017 ~20:15-kor indítok
    Thriller/Krimi féleség....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.31. 20:08:37
  • n000rbi
    #78352
    Ezeket az új kocsikat hol kellene találnom?
  • n000rbi
    #78351
    <3

  • darkSectorxxx #78350
  • darkSectorxxx #78349
    Na ezt is PS-re kell venni. :D
    Aloy + mini watcher. :D

    1:40-től.....

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.31. 17:45:06
  • darkSectorxxx #78348
    PS5-re BB remaszter. :D
  • Tinman #78347
    Igen, fullra patchelt.

    A frame pacing érdekes jelenség, kb. egy másik játékban se emlékszem annyira rá, mint a BB-ban. Szinte mindig 30 az a frém, csak képzelj el 2 futót, mind a kettő 400 méteren fut. Az egyik jól startol, tök egyenletesen végig tolja, de holt egyszerre ér be a célba azzal a másik futóval, aki szarul kezdett, meg a közepét is elcseszte, de mivel 1-1 szakaszon nagyobb sebességgel, fut 1-1 szakaszon meg kisebbel így mégis egyszerre lépik át a célt.

    Na ez az-az össze vissza futó ott van a BB-ban és végül is 30 képkockát hoz egyetlen másodpercben, de mégis hibásan.

    Az első 20 mp-en látszik a hiba még videón is... én nem 28-32 fps a fő gond, hanem a frame időzítése.



    Így kellene ezt gyerekek:


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.31. 11:45:54