121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #79992
    Ja igen: a HDR-je a maga belépő módján még egész használhatónak is mondható. Pont a minap írtam, hogy azért négykába ha szerényebb módon is, de viszonylag kis pénzért is bele lehet ugrani. Ezzel pl bőven. a 4k ips monitort nem tartom meg. Ezek után okádok, ha ránézek.
  • Moby
    #79991
    Ittvan a cucc. Ahogy vártama 40-estől VA. TRÚ4k. Olyan feketével és kontraszttal, hogy magamalácsináltam. A falon lévő 4k LG-t, és a 4k LG monitort szárazon csinálja meg minden lukába képminőségben. Persze mindezt csak szemből, ahogy egy VA-tól elvárható. Monitornak természetesen értelmezhetetlenül nagy, node nem is excelezni vettem(viszont nagyítás nélkül használható 4K-ban :D), monitortávolságból viszont most ott vagyok fov-al, ahol csak vászonnal lennék kanapéról. Persze belépőszint, látok nálunk attól azért jóval komolyabbak, de ebben a setupban, ez így 110k-ért rablás volt. És nem én voltam az áldozat :D
  • darkSectorxxx #79990
    :D
  • GOTY
    #79989
    A seggedet is torolheted vele akar, de en arra vecepapirt hasznalok.
  • GOTY
    #79988
    Na, itt a VR felhozatalTallozgassatok.

  • darkSectorxxx #79987
    Ja köszönöm.
    Most nézem a Farpoint-hoz KONTROLLER is jó, meg 1 MOVE is....




    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.27. 20:13:43
  • balee4
    #79986
    Pl. a Rez Infinite-hez, Lethal VR-hoz, Tumble VR-hoz elég egy Move is. A legtöbb játékhoz 2 kell.
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.11.27. 19:23:54
  • darkSectorxxx #79985
    Playstation VR:

    Létezik olyan játék, amihez elég 1, azaz EGY fagyi is? Ha igen akkor van valami lista róluk?
  • darkSectorxxx #79984
    Amit adnak a VR-hoz kis törlőkendő, azzal a lencséket kell törölni?
  • darkSectorxxx #79983
    Nekem ps2 joy meg memóriakártyám van, asszem az a legrégebbi erekjém. :D
  • mucsácsó
    #79982
    Dettó, nekem is van, és mai napig műxik!!!! :')
    2 évesen már nyúztam.... :D:D aztán jött a NES (meg a kínaipiacos NES-koppintások garmadája...) :D
  • darkSectorxxx #79981
    Kabbe? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.27. 15:55:03
  • GOTY
    #79980
    Azt nem hiszem, hogy senki nem fordult meg benne, aki valóban használta. Eddig az összes általam kipróbált játékban megfordultam!
  • GOTY
    #79979
    "biztos nálam okosabb emberek találták ki"

    Ebben egészen biztos lehetsz!
  • darkSectorxxx #79978
    Marha jó a dizájn meg a színek használata ez igaz.
  • darkSectorxxx #79977
    Ja nekem ennyire nem maradt meg, hogy pontosan melyik melyik, de a gagyi piaci konzoloknak volt ez gagyi kivitelben, a c64hez ha jól tudom volt sima, de tűzgombos mindenképpen, én annak mondtam régen ezt a botkormánynak a mutatóujjas változatát. ;)

    Usagi Yojimbo kinyírt 1-et régen, annyira cicáltam.

    Atarim nem volt, azt is lehetett forgatni x tengelyen vagy csak c64?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.27. 14:12:16
  • Moby
    #79976
    Éshát ennek a remasztered vátozatának joystickjébe szerettem bele. De az egész egy designcsoda. Akkor is veszek egyet, ha soha nem lesz bekapcsolva.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.27. 13:56:10
  • Moby
    #79975
    Neeeem, ez az atari joya volt. Atari 2600. Ezzel kezdtem. E!
  • darkSectorxxx #79974
    Nem vagy te egy kicsit naív? :D
  • darkSectorxxx #79973


    Faszán néz ki.
    A c64es joy meg kamu nintendo volt ilyen...hu mennyit nyüstöltem régen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.27. 13:42:11
  • darkSectorxxx #79972
    Hát ezért kérdeztem, mert ezt még soha nem kérdeztem senkitől nem is hallottam erről, sőtt nem is láttam még olyat, aki megfordult volna benne.
    Nekem sem jutott még eszembe soha amikor használtam. :D
  • Moby
    #79971
    >biztos nálam okosabb emberek találták ki


    Neeeem, én ezt elképzelhetetlennek tartom!
  • Moby
    #79970
    Geeeeez...hogy lehet valami ENNYIRE elképzelhetetlenül gyönyörű?


    Tudom, hogy többetek ismeri, inkább csak azok kedvéért, akik sosem fogták a kazükben az eredetiét:
  • darkSectorxxx #79969
    Vagy ledek, tökömbe... :D
    Mondjuk kiváncsi lennék rá, hogy rendesen hogy működik az egész tech, mert elég precízen követi a kép a mozgást, biztos nálam okosabb emberek találták ki, csak erről megnéznék valami videót a neten, amibe bemutatják, ismertetik.
  • GOTY
    #79968
    MIlyen VR lenne anélkül?
  • Moby
    #79967
    Igen, meg lehet fordulni.
    Nem, érzékelő nincs rajta. Ledek. Vannak rajta. Igen, hátul is. :D
  • darkSectorxxx #79966
    Amúgy nem tekergettem a nyakam soha vr-ban, de full meg lehetne fordulni, vagyis hátranézni a vr-ban?

    Itt azon filóztam, hogy tudja a kamera követni a fejest. :)
    Mármint ja hátrafordulsz, az érzékelőket nem látja ugye.
  • Moby
    #79965
    Bele is verném, ha teljes végeredményt adna. De ez a tracking nélküli féllábazás nem éri meg.
  • arty
    #79964
    tavaly a bf idején az xboxom 2 hétig jött
    de volt már 3-4 napos rendelésem is. nem tudható előre...
  • arty
    #79963
    :(

    pedig titkon reméltem, h a hétvégédet egy 5 perces tutorialra rászánod.... (neked elsőre 40 óra, nekünk 5 perc)
  • darkSectorxxx #79962
    Ma elvileg jön a sisak futárral. :)
    A kamera meg szerintem szerda kb. De ACO-ból amúgy is nehezen szabadulok most, de ha megjön, kipróbálom majd valamivel amit nem láttam még. :)
  • GOTY
    #79961
    VR?
  • darkSectorxxx #79960
    Ja elhiszem. Nem verseny, ráérnék én is, de kurvára akartam ezt az istent legyőzni, amihez kellett a 40-es szint.

    Igazából 1-2szinttel kevesebb elég, vagyis 38-39 körül elkezdheted.
    Ezért hajtottam ennyire.
    70 óra környékén vagyok. Az a durva, hogy itt sg-n ismerős már 70 óra alatt megcsinálta 99% körül a játékot.

    Én meg elvileg a Main story-ban a 2. Fejezetnél tartok, igaz, a Side-okból kb 10 darab maradt csak.

    És akkor még ott van, hogy sem felszerelések, sem karakter képességek nincsenek meg. :D
    Lesz ez még 70 óra és ezt azért nem értem, mert hiába mentem hard-on, a heti istenes kihívás miatt így is csak fast traveleztem sorba, mi lenne, ha még ezt lóháton oldom meg, hogy minden célhoz lóháton megyek, kb 2-3x ennyi idő alsó hangon.

    Hosszú évek után egy AC a 2 rész után, ami elkap, mindezt a fasza harcok meg lopakodás miatt. A szép grafika nekem csak egy plusz adalék, de öröm gyilkolni, meg ez a rpg beütés nagyon jót tett.
    Elkapott rendesen.
    Ez a rész nekem bekerült az AC2, Horizon, Ni-oH, BB, Das3, RDR, FF 7-8-9-10 mellé fel a polcra. Ami nagy szó.

    És most csak a Quest-eket nyomtam főként, a sok elszórt extra dolog a térképen még sehol sincs, annak is. A töredéke van meg, de most már ráérek lassabban menni. :D

    Kedden vagy mikor elvileg jön a 3. Isten. Na szeretettel várjuk.
    :)
    Csak Anubis-t tegyék még majd egyszer megint elérhetővé....
  • Kongy
    #79959
    Rendesen lehagytál, én 25 vagyok még csak. :D Mondjuk ezer dolgom volt a héten, így nem is csoda. Home office-ban pörgött azért a játék, mikor nem volt munkám épp.
  • darkSectorxxx #79958
    ACO megvan a bűvös 40-es, mára ennyi.

  • darkSectorxxx #79957
    Kezd már OP lenni Bayek. :D

  • darkSectorxxx #79956
    7 nap kb munkanap. :)
  • darkSectorxxx #79955
    Nem lehet megölni...azok csak challange-ek.
    Ha az összes helyen megcsinálod a szellemcsaj menekülést kapsz egy MAGNUM fegyvert....
    De ha kihagyod akkor nincs visszatérés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.26. 23:41:12
  • Myselor
    #79954
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lehet megölni.miután a házban taliztál vele szívesen rémisztget a kertek alatt is de csak elkell futni előle.később lesz még szerepe de megölni nem kell sajna
  • mucsácsó
    #79953
    srácok, mennyi idő alatt szokott meggyünni a game.co.uk-ról a cuccos? mondjuk most biztos nagy dömping volt BF miatt, de reális az a 7-11 munkanap?