121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #80032
    Ja akkor a hajamon lévő zsír és kosz volt az :D
    Én lúzer, már majdnem sarokcsiszolóval mentem neki. :D
  • darkSectorxxx #80031
    + Dagohun74

    Köszönöm majd meglesem :)
  • GOTY
    #80030
    16 ingyenes cucc VR-ra

    Sector, próbáld ki őket!
  • LBandi77
    #80029
    Ámen atyám.
  • n000rbi
    #80028
    Online functionality in Demon's Souls will shut down worldwide on February 28

    Na akkor most már jöhet a remaszti :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.11.28. 11:42:29
  • TomStorm
    #80027
    Tükröződik.Szerintem az a fejed lesz ha szembe nézel lencsébe csak nehéz kivenni:)
  • Dagohun74
    #80026
    Jaja de egynek jó volt.
  • Dagohun74
    #80025
    Azt hiszem a vr beállításoknál van olyan hogy, képernyő mérete nekem médiumon van.
  • GOTY
    #80024
    Be lehet állítani a méretét, medium, large és talán small. Nekem medium-on van, és hatalmas a vászon, be se tudom fogni a szememmel.
  • GOTY
    #80023
    Battlefield 4?

    Hát igen, a Vr nem erre való. Érdekességképp jó, én is kipróbáltam a Dark Souls 3-ban Prince-t, de VR-ral VR-játékot kell játszani.
  • darkSectorxxx #80022
    Nekem kicsi volt az a vászon amin a tv képét látom, ezt hogy lehet növelni?

    Engem a vr-ban kicsit a pixelek zavarnak, de hát ez van..Occolusban is ez van.
    PSVR v2- meg HTC-t nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.28. 09:52:19
  • darkSectorxxx #80021
    Áh a lencse nem ér a fejemhez :)
    Az valszeg pára volt, letöröltem nálunk nincs nágy meleg valszeg belehelem vagy ahogy fújom ki a levegőt, nem tudom :D

    Megvan közbe, csak azt hittem a lencse azért ilyen fury mert foltokat látok rajta, de közbe rájöttem, hogy a lencse felülete ilyen... :)
    Vagyi most jó, csak ha ránézek a lencsére a fény mellett van a közepén egy folt, ami mozog, meg amúgyis furán törik rajta meg a fény.

    Gondolom a bevonó réteg lehet.
    Mivel mondták, hogy KIZÁRÓLAG CSAK SZÁRAZ RONGGYAL ÓVATOSAN LEHET LETÖRÖLNI...

    ALKOHOLOS FOLYADÉKKAL NEM SZABAD TISZTÍTANI NEM SZABAD!

    Gondoltam jobb utánanézni. Mert azért ez nem egy kontroller.
  • Dagohun74
    #80020
    Tegnap kipróbáltam VR-el a fejemen a BF4-et. Fél órát játszottam, mintha egy kivetítőn nyomnám, mikor levettem a fejemről és ránéztem a tv-re csodálkoztam hogy de kicsi. Nem volt rossz de nagyon szokatlan volt reflexből néztem jobbra balra, de ugye ilyenkor a kép fix előtted mintha moziba lennél. De 1/2 óra múlva már megszoktam. Nem volt rossz ekkora méretben játszani. De nem lesz rendszeres.
  • TomStorm
    #80019
    Nem jól húzza fel.Vagy mikor nem használja akkor a fején hagyja csak hátratolva.Ezért lesz olyan.
    És ezek után már nehéz tisztítani.
  • TDC Geronimo
    #80018
    bf2ben a menü meg átvezetők szarok valóban. Ingame viszont szép.
  • Harlekin
    #80017
    Bazzze hányszor eltört a lemez a joyba egy húzósabb pac-man után!!! A régi szép idők!
  • Moby
    #80016
    Megvan ennek is a helye, meg annak is. De tény, autósban nincs a fov, ami mekarcolná alulról a VR-t :D
  • Moby
    #80015
    Az ötlet nem, ezeken a tévéken viszont az :) Sokszor inkább átok mint áldás. Kipróbáltam a bf2 trial-t, nemtudom a véglegesben is ilyen-e, de csodálatos, ahogy a cutscene-ek sdr-ek, amik a hdr színtérben úgy néznek ki, mint a 256színű gifek :D Meg az összes statikus kép. Maga a játék az szép hdr-ben, de basszus...így minden mást tönkrebasz. Igénytelen állatok ezek már évek óta sajna.
  • TDC Geronimo
    #80014
    Egyik sem. Uncsit majd ha lesz idő a sok másik játék mellett/után, de Horizonba és BF2be nagyon jó
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.27. 23:01:15
  • arty
    #80013
    - játékból az uncsi lost legacy megvolt (hdrben) ?
    - filmből pl a transformers5 ?
    csak hogy az előző hsz-em értelmet nyerjen :) a transformers pl filmek forza7je... ordenáré.
  • arty
    #80012
    válasszuk külön a játékokat (fantáziavilág) és a "valóságot" (filmek) - előbbinek jól állhat a hdr, ha nem tolják NAGYON túl (forza7 pl maga az ellenérv a hdr gémingel szemben, miközben az uncsi lost legacy bevezető küldi állatjó ), utóbbiaknál pedig kevés a visszafogott, "reális" hdr (de ez nyilván csak minimális merítés eredménye, ám többhöz nincs is ezekután nagy kedvem, már csak a Planet Earth-ben bízok, az a "demo" alapján jó lehet)

    persze azt már írtam az lcd topikban, hogy mindez lehet csak lcd tévé hdr-re igaz és egy oleddel markánsan más lenne (lett volna) az eredmény. talán egy digital foundry videoban hangzott el, hogy oleden "még az sdr is hdr" :)
  • arty
    #80011
    sejtettem, hogy nem tud rossz lenni egy 4k-VA, 4500-4800:1 kontrasztnál rosszabbat nem mérnek rajtuk sehol... mondanám, hogy most akkor vesd bele magat valami ótósba, merthogy FOV! .... de bammeg, tönkretetted az élményed a vr-al, ami mellett minden ilyen kísérletezés a VICC maga (értsd: mégnagyobb tévé -> mégjobban ottvagy :D )
  • darkSectorxxx #80010
    Vagy pára fene tudja. :D
  • SlickAdam
    #80009
    de mitöl lesz zsiros baszki?!! :D
  • darkSectorxxx #80008
    Hát basszus bárhogy dörgölöm nem lesz teljesen tiszta, csak mintha elkenné a "zsirt" rajta. :D
  • SlickAdam
    #80007
    abbol eszed a pörkültet E?! :D
  • darkSectorxxx #80006
    Csak 1 baj van bárhogy tölöm a lencséket zsíros marad, mivel szabad megtisztítani? :D
  • SlickAdam
    #80005
    tudom, hogy a szintartomany szelesebb.

    no de gugliztam megegyet. rivju egy eleg draga, de VA-s teveröl: sötetben elvesznek a reszletek, MERT VA. nem tud jo feketet. tehat gyors konkluziom: hiaba a szinpaletta es a kurva fenyes panel, ha sötetben kegyetlenül elverzik ---> fellabu HDR.:(
  • TDC Geronimo
    #80004
    Ezt a sokkal színesebb dolgot felejtsd el. Nem lesz színesebb a HDR.
  • TDC Geronimo
    #80003
    Engem ilyenekről ne kérdezz. Én azt tudom, amit látok. Nekem nagyon tetszik. Monitorom amúgy VA paneles
  • SlickAdam
    #80002
    no de ha az egyik resze a sokkal szelesebb kontraszt tartomany... hogyan lehetseges, hogy otvaras VA panelek tudjak a HDR-t? azok meg egy plazmat se tudnak megközeliteni feketeben, nem hogy egy oled-et (amin a fekete, az FEKETE). hogy ki legyen hasznalva minden apro kis sötet reszlet, elöiras kene hogy legyen az oled. VA-n az igazi fekete felett indul a moka sokkal ---> ellentmondas.

    meg ez a "sokkal elettel telibb" dolog is egyböl az aruhazakban kirakott, paraszt csalogato, dynamic (hopp!!! dynamic) modban futo teveket juttatja az eszembe. ami minden csak nem realisztikus beallitas. tul magas kontraszt, tul erös szinek, ... a termeszet nem ugy nez ki. nem lehet, hogy a jatek csak siman atbassza a szineket es azt gondolod, hogy a techno a csoda E? ;)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.27. 22:10:29
  • TDC Geronimo
    #80001
    Nem csak a színekről van szó. Horizonba ki-be lehet ingame kapcsolni és nagyon látni a különbséget. A távoli hegyeknél minden részlet látszik, sima módban kicsit ilyen ködös, ahogy a fényforrások is. HDR módban teljesen más és a fehér szín is kiégeti a szemed szinte :D

    Mondom erről olvasni meg leírni tök felesleges. Élőben kell tapasztalni. Sokkal élettel telibb a kép. Van ahol csak kis különbség van, de pl én nézem HDR sorozatokat és egyből levágom már, hogy HDRbe megy vagy anélkül. Igaz TV is írja, de anélkül is simán megmondanám már.
  • SlickAdam
    #80000
    gyors gugli azt dobta, hogy jobb kontraszt, több szin. hmmm... sztem a plazmacsekkel mar bebiztositottam magamnak evekkel ezelött a hyperdeluxe kontrasztot. színt nem feltetlen. vagyis pontossagot igen, range-t nem.
    de fasz tuggya, nekem ez akkor is mesterkelt dolognak tünik. nem akarok latatlanban darky-skodni (pun intended...), de nehezen tudom elkepzelni, hogy egy belepö szintü HDR teve jobban produkaljon nekem szivarvanyban, mint a regi high-end plazmam. attol függetlenül, hogy a tekno ott van. a tartalom is lehet kamu. nincs HDR tv ---> szarabb szineket nyom a jatek. van HDR tv ---> aktivaljak a csodat (ami a sima tv-n is csoda lenne, csak valamit el kell adni).

    na jo... majd jol megnezem magamnak! nem okoskodok. de engem nem lehet varazstrükkökkel atverni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.27. 22:01:56
  • TDC Geronimo
    #79999
    Látni kell élőben a dolgot. Függ az adott contenttől is, mert nem mindenhol ugyanolyan jó a megvalósítás
  • SlickAdam
    #79998
    engem nem erdekel amugy. olyannyira, hogy meg utana se neztem alaposan, hogy mi a banat is ez pontosan? több színárnyalat vagy mijazisten? :D
  • TDC Geronimo
    #79997
    Na mivan nemrég még azt mondtátok hogy a HDR mekkora kamuszar dolog :P

    Amúgy mióta úgy tolom gameket meg nézek filmeket/sorozatokat nincs is kedvem az SDR contenthez :(
  • SlickAdam
    #79996

    melyik is ez megegyszer? (elfelejtettem sorry).
    Amazon-on is volt a minap egy elfogadhatonak tünö tv. Sony, 43 col, 4K, ha minden igaz rendes HDR-el. 100K. igaz akcioban, de na...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.27. 21:49:59
  • Moby
    #79995
    Elnézést kérek érte mindenkitől, de nem kiadványszerkesztésre vettem. Hanem hogy kikúrja a szemgolyóm a látvány. MŰANYAGBÓL! :)
  • SlickAdam
    #79994
    (okés színek + jo fekete) >>>> (fasza szinek + okadek szürke) :P
  • partizan182
    #79993
    És a színhelyesség!?!? Az má smafu? Hogy merészeled?