121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #80072
    "Nem is, ez a saját akaratomon múlik, nem ők húztak le." :DDD
  • darkSectorxxx #80071
    Pózólj sassal! :D

  • darkSectorxxx #80070
    Nem, ez nem igaz.

    Utálom az unalmas sandboxokat, valóban (Kivéve amiket imádok mert nem unalmasak RDR meg ez pl)
    Nagyon kevés Sandbox játék van ami tetszik, AC 2 pl....
    De ezeket mondtam.

    Azt most utólag tudtam meg, hogy Helix-et lehet a játékban is szerezni....ez valóban az én fgyelmetlenségem.
    Soha nem állítottam, hogy nem vettem itemeket, max ritkán.
    Szóval nem hazudtam semmiben.

    Én Sandbox-ban azokat utálom, ami unalmas, és amit pl sokszor single kampányból csinálnak.
    Metal Gear Solid. :)
  • Moby
    #80069
    Azért egy taccsot dobhattál volna, hamár annyit emlegetted!

    /azé jó látni, hogy a ps4 topikban a psvr az új ps4! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.28. 23:25:12
  • TDC Geronimo
    #80068
    EA’s day of reckoning is here after ‘Star Wars’ game uproar, $3 billion in stock value wiped out (via CNBC)

    EA iszonyat nagyot bukott ezzel a BF2vel. Mondanám, hogy remélem ez észhez téríti őket, de nemhinném. Mindenesetre öröm látni, hogy mostanában ezekből a dolgokból elég nagy balhék kerekednek. Itt van a Destiny 2es balhé is most bungieval. Ideje a változásnak
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.28. 23:11:59
  • TDC Geronimo
    #80067
  • balee4
    #80066
    Köszi, már sikerült. :D
  • yesname #80065
    Hát Dark. Nem túl régen a hosszas eszmefuttatásod, hogy utálod az open world játékokat és semmi értelmét nem látod. Hosszasan foagdokozl utána, hogy te aztán semmiért nem fogsz fizetni, mert anélkül is megkapod a játékban ami kell.
    Nem sokkal később leírod, hogy a Horizon mellé ez is felkerül a top tízbe a polcra és most még ez is...
    A pokol tűzén fogsz elégni. De semmi gond mi jobban ismerünk, mint Te magadat. Látod-látod. :D
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.28. 22:29:39
  • darkSectorxxx #80064
  • n000rbi
    #80063
    Nos, csak a Playstation VR Worlds menüjében elvoltam vagy fél órát. A GT Sporttól beszartam, hamarosan szerintem megveszem a Dirt Rally VR kieget. Persze van, ami pixeles, meg nem is tudom úgy rátolni a fejemre, hogy jobb és bal oldalon ne legyen feketeség, de akkor is: nem lehet elmondani mit nyújt.
    Ja és semmi durva rosszullét, aminek örülök :)
  • darkSectorxxx #80062
    dat háttérkép? :D


  • darkSectorxxx #80061
    Nem is, ez a saját akaratomon múlik, nem ők húztak le.
    Én saját akaratomból fizettem a lóért, ez így van. Hogy 5 dollárból mit kezdhetnek?
    Az Ubisoft?

    Hát ha még egy ilyen kibaszott jó AC-t dobnak össze, akkor veszek még 5 lovat hirtelen.

    Ez ha költök itemekre, nem random játékokban szokott lenni, ez kicsit a játéknak is szólt! :)
  • Tikal #80060
    most miért basztatjátok, ma már nem élnek meg a kiadók ha csak 70euroért árulnak egy játékot, kell a microtranzakció meg a lootbox és az ilyen játékosoknak mint darky köszönhetjük hogy van még gaming, nélkülük már becsődölt volna az UBI meg az EA is :)

    viccet félretéve, ha neki megért ennyit a lópáncél, akkor miért ne, ez pont az a fajta dolog, ami senki játékát nem befolyásolja, nem darky? Szóval ne mentegetőzz....egyébként is teljesen korrektül van beárazva, nem akarnak ők senkit se lehúzni :)
  • darkSectorxxx #80059
  • SlickAdam
    #80058
    sokat fejlödött am a zipar! mostmar lovat is adnak a pancelja melle. lol :D
  • darkSectorxxx #80057
    Nem, ez sajna csak Helix. :)

    Amúgy meg Ubinak legyen mentség, ez nem paytowin, és vannak FREE cuccok is bőven az UBISOFT CLUB-ban.
    Ezekhez mindig jön ha jól értelmeztem új tárgy, a community, vagyis az ACO játékosok együttműködése, vagy eredménye képpen....
    Csak nekem ez a ló meg az az outfit nagyon nagyon begyün.
    Hát tény hogy a játék árának nagy része, mert a full game olcsó volt, és a lovat sem pack-ban sem akcióban, sem felesbe vettem. De pont az olcsó alapjáték miatt fér bele nekem 1-2 badass cucc, meg hát 100 órákat fogok játszani még ezzel a lóval. :D



    Ubisoft aranyérme rendszer nagyon zsír!!! másnéven, acsipontok....
    Más játékban szerzett pénzérmék ebben a játékban is elkölthetők!!!! a megszerzett jutalom creditek más játékokban is ugyanúgy jók!!! Ez nagyon zsír, mondjuk én a Far Cry-ban ha szerzek 100 U pénzt, itt elkölthetem itemekre, ha a FCban nem érdekel semmi.
    Ezt imádom. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.28. 20:50:44
  • partizan182
    #80056
    Azért az valahol nagyon adja hogy pont a lópáncél húzott be, bezárva ezzel a kört amit az Oblivion nyitott 10 éve :) De legalább nem vizet prédikálsz, simán behúztad a játék árának 20%-áért az egyszem itemet. Gondololom ez ilyen buy only volt, nem lehetett kigrindolni ha beleraksz még 70 órát?
  • darkSectorxxx #80055
    Tudom, de van néhány játék, ami leköt, és ha van badass cucc, akkor elcsábulok.
    De persze itt 2 cucc kell csak, ez a ló, meg az a fekete ruha....

    Csak 1300 ft volt a LÓ.

    MÉG ez a OUTFIT kellene külön!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.28. 20:22:12
  • Kandurex
    #80054
    Beteg vagy.
  • darkSectorxxx #80053
    Persze tudom, ezért mondtam, hogy eladtam a lelkem. :)
    Nem probléma a saját szemszögemből, mert a játék csak 6600ft-ba került nekem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.28. 20:18:48
  • TDC Geronimo
    #80052
    Elég ha egyszer egyszer veszel. Ezért van és lesz továbbra is ilyen a játékokban
  • darkSectorxxx #80051
    Valóban, én bevallom, néha szoktam, ritkán, de szoktam.
    Legutóbb azt hiszem talán a Resident Evil-hez vettem valamit.

    Ez van, én vállalom ezt, igaz nem vásárolok halomra, ez a ló volt kibaszott szép nekem, meg a másik pack-ból kellett volna az a OUTFIT, de azt majd ráér egyszer később külön, más amúgy sem érdekel. :)
  • darkSectorxxx #80050
    Fontos infó:

    Ha az Assassins Creed Origins-ben egy PACK-ból 1 darab elemet külön megveszel, utána nem lehet már PACK-ban megvenni ugyanaz!!! Vagyis a maradék elemeket is már csak egyesével engedi megvenni!!!
  • TDC Geronimo
    #80049
    Na itt kezdődnek a problémák :(

    Bármennyire is jól néz ki én egy fillért nem költök ilyenre
  • darkSectorxxx #80048
    A másik 1500 Helix-es pack-ból még szerencsém, hogy azt a kibaszott epic outfit-et nem lehet külön megvenni, mert azt is berántom 500 Helix-ért akkor.
    De azt is megveszem, csak majd legyen pack akció....nagyon tetszik...a tüzes ló annyira nem. :D
  • darkSectorxxx #80047
    Nem, sajna nem tudtam mi az. Ellenben az ACO-ban költöttem. :D
    A jó kurva életbe!

    Vettem egy tetves kibaszott geci lovat!
    Szó szerint nyerített, hogy: "dark gazdám, vegyél meg, dárk gazdám, vegyél meg....." :D

    A pokol legmélyebb bugyrában fogok tengődni ezért....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.28. 20:00:02
  • SlickAdam
    #80046
    mi törtent? vettel egy eves Brazzers elöfizut? sztem az nagyon menö :D
  • darkSectorxxx #80045
    Kész vége! KÖVEZZETEK MEG!
    Eladtam kilóra magam az ördögnek!

    Microtranzakció megmérgezett..... :D
  • Moby
    #80044
    Nem fér el?? Én nem tudom feltenni úgy, hogy ne férjen el :)
    Kihúztad teljesen?
  • balee4
    #80043
    Moby: hogyan használod a HyperX-et VR-ral? Úgy értem, milyen pozícióban van a fejeden? Egyszerűen nem jövök rá, hogyan kéne használni. :D Normál pozícióban nem fér a VR-tól, ha meg leengedem a pántját, lecsúszik a fejemről.
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.11.28. 19:33:36
  • darkSectorxxx #80042
    ACO kérds:

    40-es szint felett is lehet gyűjteni ability pontokat?
  • darkSectorxxx #80041
    Igen, durva eladások, és hallottam, az Occolus meg HTC is nem gyengén lett olcsóbb.
    Kár hogy ezekhez egy jó pc is kell.
  • darkSectorxxx #80040
    :)
    ja elhiszem.
  • Moby
    #80039
    Hopszika
  • Kongy
    #80038
    Na, igen, ezt megértem, és nem is kritizálom emiatt, csak ez az egy szöveg... egyszerűen 10-szer hallom fél óra alatt egy városon belül.
  • darkSectorxxx #80037
    Tuti nem mindig minden duma tér el, kibebaszott nagy vilg van benne rengeteg npc, és egyfolytában nem mondhat újat. :D

    Én masszívan tolom, ha a ~70 óra masszívat jelent. :)
  • Kongy
    #80036
    Srácok, aki masszívan tolja az AC: Origins-t: titeket nem csesznek fel az ismétlődő NPC dialógusok? Bármelyik városban vagyok, van egy szöveg, amit állandóan ismételgetnek. Nem biztos, hogy ezt mondja, de én úgy értem, hogy "Fine decision Gareth" :DD És ezt vagy 20-szor hallom pl egy küldetés alatt, ahogy megyek végig a városon. Kicsit idegesítő. Utána néztem külföldi fórumokon, és másoknál is van ilyen.
  • darkSectorxxx #80035
    :P
    hát lassan igény lesz rá, gondold el, nem lenne több sírás, lenne opcio 60 fps-hez és 30-hoz is....világbéke lenne.
    Én szeretnék ilyen opciokat.
    Én inkább maxon megyek 30-al másiok meg leveszik azt megvan a 60fps, tökéletes megoldás.
  • Seth
    #80034
    Micsoda grafikai beállítások vannak Star Ocean 4 Remasterben. Mi ez , PC? :D
    Sima gépen is,csak a felbontást itt nyilván nem engedik 1080 fölé
  • darkSectorxxx #80033
    Ja tegnap letöltögettem már őket, köszönöm. :)