121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #80112
    Ja bocs. :D
  • darkSectorxxx #80111
    Olyan mondta aki egymás után játszott a 2 verzióval, mintha szebb lenne picit, de rondább semmiképpen.
    Ugyanazt a textúra csomagokat használják az xbox x-es játékok, ami a pc-n az Ultra, ha ők hazudtak, én is. :)
  • SlickAdam
    #80110
    ertettem elsöre is :)
  • darkSectorxxx #80109
    Az AC mikor megvettem, bekapcsoltam, nagyon féltem.
    2 dologtól....

    A harcrendszer fos lesz, nem lesz das szerű, kényelmetlen lesz és hogy glitch-es lesz a fight...bugos a játék.

    Ezen múlt a siker, hát nem kell ecsetelnem mi fogadott, a trailerek fos mechanikája mintha full le lett volna cserélve, sehol egy ostoba mozdulat félreszúrás meg ilyenek, durva.
    És NEM TALÁLKOZTAM eddig bug-al, hacsak nem az, hogy a ló nhány terepen a sziklákba megtorpan és nem tud közelebb jönni, ennyi!
    Vagy ha van bug, én nem emlékszem semmire.
    Mindezt az Ubisoft-tól és egy AC-ben....nem értem mi lelte ezeket.

    //Ja és többekközt én is nevettem régen attól, amikor az a nyílvessző lekövette az ellenséget a lépcsőn!
    Na az nem egy glitch. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 12:40:53
  • TDC Geronimo
    #80108
    pctől szebb? Hogyne :D
  • darkSectorxxx #80107
    Ja durva, emlékszem....

    De itt lehet nem voltam PONTOS!!!!
    NEM a víz minősége önnmagában a hihetetlen....

    ÉN a viselkedésére gondolok, amikor a hajók vagy te ÚSZOL benne.
    Na az is van a Watch Dogs-ban? Mert maga a víz felszíne télleg sok játékban szép.
    De ilyen """fizikával""" melyik játékban találkozni? :D

    És ez sötét brlangban, amikor a hullámon a napfény átsüt, na az....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 12:33:20
  • SlickAdam
    #80106
    ha már víz... emlekszem 12 eve ezen blokkolt le az agyam. es ez meg ma is egesz najszos.:)
  • darkSectorxxx #80105
    Ja Watch Dogs, na az lehet, abban nem vagyok otthon, csak amiket én eddig láttam, a víz így még nem viselkedett soha.

    Ja és a játékban a víz sem egyforma, van balra fent tisztább kékesebb áttetszősebb víz. A nagy része sárgás zöldes sötétebb...
    Míg van olyan ami konkrétan full koszos és alig látsz lent az alján, fent meg szemét úszkál a vizen, télleg eléggé odafigyeltek erre is.

    Ez pl PC:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 12:29:05
  • SlickAdam
    #80104
    neztem vidijot. ilyen wasser mar a watch dogs-ban is volt E. nem mai darab. biztos onnan huztak at / pimpeltek fel (vizalatti dolgok) :)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.29. 12:24:52
  • darkSectorxxx #80103
    Én is látok képeket x-ről, meg HDR, egyértelműen az az Ultra szuperior, nálam az van amit linkelgetek néha, lent a másik hozzászólásban is van link a képeimhez, tegyétek ki egy 1080p-s kijelzőn és ezt látom a játékban, aztán majd mindenki eldönti.
    De az amit X-en vagy PC-n fotózgattak képeket, SZÁMOMRA nem volt annyival szebb, sőttt.
  • darkSectorxxx #80102
    XBOX X és sima PS4 közt van textúrákban egy icipici eltérés, mivel pc-től állítólag még szebb.
    De szép, ez a játék, a képeimen is látszik, mivel azok 1:1 png képek a játékból, azon lehet látni.

    Csak egy Horizon után nem fosom össze magam a grafikától. :)

    Nekem az ACO nem egy úgy szép játék, hogy a grafika miatt játszom vele, nem a látvány adja a fő tartóoszlopát.
    Uncharted, Horizon nekem a grafikáról szól, semmi másról.

    ACO, meg grafikát n úgy érzem Sandbox kategóriában átlag.
    Láttam én Metal Gear-t, GTA 5-öt, sokmindent.

    AC harmatgyenge, ha a dizájn, ez az egyiptm feeling nem lenn. :)
    Bár ez szubjektív.
    Nekem csakis a jó harc, a gameplay, a titkok, a loot, a fejlőds, a lovaglás, ijjazás, az ami miatt játszom.

    Nekem a víz az egyetlen játékelem, ami kurvára kitűnik a maradékból, sokszor olyan mintha a víz 1 generációval szebb lenne mint maga a maradék elem a játékban. :)

    Xbox X-en szebb mint PS4 vagy Pro----4k-HDR....
    Én ps4-en sem mondom csúnyának, csak az ingerküszöbömet éppen allulról símogatja, az Exclusive-ok után.
    Itt viszont tartalom/látványban messze kimagasló, annyira nem mint egy BB-DS-Ni-oH, de nagyon jó lett.
    Ott van a sok kép a játékból, vannak szép pillanatai a játéknak, nincsenek recék, ami nagyon dicséretes a részletgazdag világot tekintve, de nekem ez még nem egy HÚHA grafika, csak sandbox-tartalom arányában jó, a vízet kivéve, attól télleg összefostam magam. :D

    Itt van minden képem...sima ps4-ről...


    Mindenki ítélkezzen maga, nekem ez a Horizon mögött van, ha eltekintek a kontenttől....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 12:20:48
  • n000rbi
    #80101
    Skyrim VR? :)
  • SlickAdam
    #80100
    na igen, tv-t cserelnie kene lassan :D
  • GOTY
    #80099
    Full HD-ban, sima PS4-en is minden, csak nem ronda a játék.

    Persze 55 centis CRT tévén...
  • SlickAdam
    #80098
    meg mindig semmi köze Darky nem-HDR-ben futo sima masinas verziojahoz :)
  • GOTY
    #80097
    Akkor javítok: PS4 Pro-n HDR-rel egészen biztos, nem csúnya, legalább is a DF videói alapján.
  • SlickAdam
    #80096
    ez talan relevans az XO topikban :)
    de lenyeg, hogy ha ti megerösititek, akkor hirtelen Darky base PS4-en futo jateka is megszepül :D haha
  • GOTY
    #80095
    "a grafika csunya ha nagyon részletekbe nézed"



    Hát nemtom. Én láttam X1X-en futni, HDR-rel, arra mindent mondanék, csak azt nem, hogy csúnya. Ezt vélhetően Moby is megerősíti, neki is van.
  • GOTY
    #80094
    Ez ilyen, beránt, és mást nem is akarsz utána. Első alkalommal én is két és fél-három órát nyomtam, ilyet többet nem csinálok.

    De az első VR élmény akkorát szól, mint leverni életed első From-bossát. Sose fogod elfelejteni.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.29. 11:14:38
  • GOTY
    #80093
    Hát nem tudom, nálam ilyen nem volt. :)

    De az oldalirányú mozgások nálam se jönnek be, pláne, a feje tetejére áll a világ nem. Nem hányingerem van tőle, hanem olyan furcsa nyomást érzek a fejemben, enyhe szédülés. Ahogy leveszem a szemüveget, megszűnik. A sok pörgéstől viszont tuti hányingert kapnék.

    Arra azért figyelek, hogy órákat ne töltsek el as szemüvegben. Max félóránként mindig tartok egy kis szünetet, szerencse, hogy nincs olyan kontent jelenleg, ami ennél hosszabb lenne, gondolom ez se véletlen.

    Órákat nem tudnék eltölteni benne, az tuti.


    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.29. 11:11:36
  • Moby
    #80092
    Bazzeg...LOL

    /mondjuk én is ezt csináltam :D
  • n000rbi
    #80091
    Úgy legyen. Mindesetre óvatosabban fogom nyomni, mert tegnap este első nekifutásként jópár órát használtam. Berántott, na :D
  • Moby
    #80090
    El. Évekkel ezelőtt az első VR délutánt követően nálam is ugyanez volt. Elmúlt, többé nem volt.
  • darkSectorxxx #80089
    Ezek olyan lovak stb, amit!!!!
    A játékban is elvileg adhat egy kincsesláda, ha érdekel valakit, ezekért sem kell fizetned, mert tegnap mondta a haverom, hogy ezeket állítólag a kisfiúnál az a nagyon nagy láda dobhatja, amiből a Rare meg Legendíry cuccokat nyerheted ki....:D
    csak 3000 pénz egy láda, tele vagyok már arany fegyverekkel is. :D

    Ezt a pack-os lovat lehet még nem adja a láda, de állítólag az egyszarvút pl adhatja, igaz több ládából.
    Dehát ez nem gond, ha azt nézem, hogy a játék alapon tartalmaz 1000 itemet, legendary fegyók és outfitek is vannak, csak annyi, hogy a fizetős-vagy ritka lott-os fegyverek mellékes effektje akár több is lehet, vagy jobbak lehetnek.
    De pl a legerősebb Legendary fegyvert eddig az ingyenes Sobek Isten adta, mikor legyőztem, szóval én a fizetős lóval csak esztétikát nyerek inkább, meg a legtöbb fizetős fegyver is inkább skinben jó.... :)

    De mondom....egy kb 100 órás játékért, amit én a RDR-hez tudnék hasnlítani.

    Persze ez az eteted a trollt, ez igaz, ahogy a VR szemüveggel is elpasszolják a sok felesleges marhaságot mellé döbbenetes összegekért, pl, mindenhol megy a lehúzás, a konzolok maguk, az egész ipar egy lehúzás ha így nézzük. :)

    Csak a troll kifejezés kérdés hogy mit takar, egy kalap alá véve az AC esetét, mondjuk egy BF2-vel? :)

    Ja és a 100 óra kb az a farmoláson kívül ennyi, ha csak megcsinálod a single dolgokat, az rúg 80-100 körülire.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 10:08:57
  • n000rbi
    #80088
    Kizárt :D Egyébként most, hogy kimásztam az ágyból, nem érzem annyira biztosnak a talajt :D Ez ugye elmúlik? :D
  • darkSectorxxx #80087
    Miért ne?

    Felteszem fordítva a kérdést, ha egy játék mellé vehetsz 100000-ért egy AC mintás bögrét, nekem az megéri, megveszem, LOOT.
    És másnak ez mennyiben rossz?
    Gyártanak még bögréket?
    Gyártsanak, ha olyan játékokat tesz le az asztalra, ahol 60 euro-ért legalább 80-100 órás játékot raknak le az asztalra, ilyen minőségben, és nem a grafikát mondom, mert a grafika csunya ha nagyon részletekbe nézed, csak a víz-karakterek szépek inkább. :)

    Nem szól bele a ló másnak semmibe, had gyártsanak EXCLUSIVE termékeket, a FULL játék MELLÉ!
  • n000rbi
    #80086
    Letöltöttem őket, jaja.
  • GOTY
    #80085
    Van a Call of Duty: Jackal akármi, azt töltsd le, ingyenes.

    Ott aztán pöröghetsz.
  • Moby
    #80084
    A demólemezt nekem sem akarta olvasni :D A sztórból letöltheted ingyen (meg van már a 2. demólemez is).
  • n000rbi
    #80083
    A Battlezone-nál volt egy kis diszkomfort érzés az oldalirányú mozgásoknál, azt nem is erőltettem. Mivel a mellékelt demólemez nem működik (lol), ezért egyből a GT-vel kezdtem. Először csak a showroom, majd óvatosan a verseny.

    Más: melyik fejhallgató ez pontosan, amiről beszéltek? Ha a Gold wireless nem fér el, akkor ez hogy? A fülemnél nincs annyi hely, hogy körbefoghassa egy fejhallgató.
  • GOTY
    #80082
    Igen is meg nem is. A tranzakcióddal visszaigazolod az ubisoftnak a rendszer llétjogosultságát. Tudo, ahogy azt is mondják, hogy ne etesd a trollt.

    Te most teletömted a pofáját.

    Nem az a kérdés, hogy jogod van-e, mert nyilván mindenki arra költ, amire akar, de bakker, ne vegyünk már játékba egy kurva lovat, pláne ne 1300 forintért. Mert ha 40 forint lenne, azt mondom, oklé.

  • GOTY
    #80081
    Ezt én sem értem, nekem is elfér rendesen. Húzd ki teljesen, és kényelmesen felteszed.
  • GOTY
    #80080
    És enyhébb rosszullét? :)
  • darkSectorxxx #80079
    Nekem bejön a szörös kis dög stílusra, csak hát a tartalom. :)
  • Kandurex
    #80078
    A Ninja Motkány? Kicsit beteg, de van benne valami.
  • darkSectorxxx #80077
    Ha már Sandbox, egy játék, amitől félek, hogy kivtel lesz a sandbox-ok között!!!
    2 fontos dolog számít majd, a harc-gameplay, és a titkos felfedeznivalók.....

    Az RDR2 mellett, ami meg tökmindegy milyen lesz, 0day

    Címet nem írok, mindenki tudja a képekről, melyik játék ez.







    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 07:21:33
  • darkSectorxxx #80076
    Ez ugye Horizon copy skill? :D

  • darkSectorxxx #80075
    Miért is húztak le?
    Ezt fejtsd majd ki nekem. :)

    Van egy termék, 1300ft.
    Opcionális, megveszed vagy nem.
    Nekem kellett, átgondoltam, megér ennyit.

    Kb 130k-ért vett ismerősöm egy játékból egy szobrot.
    Megérte?
    Nem, nekem kurvára nem, mert nem érdekel a szobor.

    Vettem 42k-ért egy ritka gázos airsoft fegyót, lehúzás? Hogyne, ha a te gondolatod szerint nézzük.

    Megvettem 6600ft-ért az alapjátékot?
    lehúzás? Igen LEHÚZTAM őket, ég is a pofám. :)
  • Tikal #80074
    bocs, de 1300ért lehúztak, mondhatsz akármit, ha tudatában vagy ha nem... :)
  • darkSectorxxx #80073
    Hát figy, én annak tudatában vettem mindig mindent, hogy ez plusz lóvé, és én akartam megvenni, mert tudom hogy ez zsebre megy, és erre nem sajnálom.
    Egy xyz játékban ezt nem vettem volna meg, hiába néz ki jól, ha nem használom. :)

    Még kb 50-100 órát fogok lovagolni ezzel, ennyit megér. :)