121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #80152
    Nyomd már HOSSZAN azt a kurva optionst!
  • darkSectorxxx #80151
    :D
    Bazee gyors paintelek. :D
  • SlickAdam
    #80150
    ezt latod E?
    pszichocica köll neked, nem VR baszki!
  • darkSectorxxx #80149
    Hiába nyomom a optionszt, a KÉP VAN MEGDŐLVE. :D
    Jobbra

    ezt látom:



    így dől jobbra
  • darkSectorxxx #80148
    Ja köszönöm. :)
    Hát van accept az elején, a felhasználói feltételek
  • GOTY
    #80147
    "továbbléptetni a felhasználói cuccot,"

    Ezt leírnád magyarul?
  • GOTY
    #80146
    Mert rosszul van pozicionálva a kamerához képest. A kamerával szemben ülj, és nyomd meg hosszan az optionst, ezzel pozicionálja a VR-t. fontos, hogy miközben nyomod, "nézz egyenesen a kamerába".
  • darkSectorxxx #80145
    VR Téma.

    2 kérdésem van a vR-al szemben, miért dől a kép nekem jobbra?
    és miért van, hogy a Valkyr-ben nem a székben ülök, hanem sokkal hátrébb? :D
    Játékban is a kontrollert nem látja vízszintben...nem értem, a kamera nem állhat jól?
    Illetve az ingyenes cod cuccban, nem tudom továbbléptetni a felhasználói cuccot, ott van hogy nyomjak X-et de nem engedi, máshol a menüben működik az x. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 15:13:16
  • GOTY
    #80144
    Én értettem, hogy te a javakra gondolnál többesszámban, de egyúttal vélelmeztem, hogy a jószágot nem tudod. :)

    Sector az oka mindennek! :)
  • Kandurex
    #80143
    Egy pillanatra elgondolkoztam rajta, de gondoltam átfog menni, mivel a materiális szó után általában a 'javak' -at szoktuk használni.

    De egyébként kettéfosom a nyelvtan náci részt, a fontos az, hogy ez bizony Darky miatt van
  • darkSectorxxx #80142
    Ja hát nyelvtanilag nem értelmezhető, csak ha a pont a végén egy röviditést takar. :D
  • GOTY
    #80141
    Értem, hogy javak, de olyan szó a közgazdaságtanban nincs, hogy jav.

    Javak (többes szám) - jószág (egyes szám)

    Tehát, amire ő gondolt, az a jószág.
  • darkSectorxxx #80140
    Javak...arra gondol, amiket magadévá tehetsz, hogy az egy megfogható dolog. :)
    De szerintem itt nagy a baj, ha összemossuk.
    Tiltsuk meg a késeket is, mert sokan már őlnek inkább vele mint vágnak kenyeret.

    Én nem akarok egy kés nélküli világot.
    Sajnálom ha valaki rosszra használja, de nem akarok, és ezért nem fogok "nem venni kést".

    A felhasználó hibája ha belemegy ebbe, annak ellenére hogy nem tetszik neki.
    Nem rátok gondolok itt, hanem amúgy, egy buta júzer nézzen utána forumokon, kérdezzen, érdeklődjön.

    már most elnézést kérek tőletek, de ha lesz FF VII és Resident Evil 2 remake és korhű az eredetihez, akkor minden szart eladhatnak majd nekem, skineket, fegyvereket....stb, MINDENT.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 13:37:29
  • darkSectorxxx #80139
    Szellemi az más? egy digitális játékhoz a digitális tartalmak másak?
    Nem arról van szó, amit én papoltam, hogy összemossuk azokat a játékokat, amiket ti csonka játéknak tartotok, azzal, amikor egy alap ac 100 órás, dögivel van tartalommal, amit máshol manapság nem kapsz,


    Vettem egy lovat, ja, van még vásárolható 5 darab.
    40-50 ló meg van a játékban!

    A vicc, hogy ezeket ki lehet nyerni ingyen is, legalábbis az egyenkéntieket mindenképpen.
    Hol itt a probléma?
    Megértem egy multiban hogy előnynek tekinthető cuccokat kritizáltok, vagy ha egy játék 5 órás akkor nem érzitek teljesnek, de hogy lehet összemosni az origins-el?

    Szerintem igenis különbséget kell tenni.

    Szerintem nem a LOOTBOX-okkal van baj, hanem hogy előtte tegyenek az asztalra egy normális alapjátékot, és utána lehesen igen még kiegészíteni...aki szeretné.
    Ezt az opciót tőlem ne vegyék el.
    Úgyis szelektálok.
    A BF2 ha nem tetszik skipelem, és majd menni fognak a kontentes játékok.

    Én vagyok a vásárló azt csinálhatok amihez kedvem van, ez és ez nagyon jó. :)
  • GOTY
    #80138
    Jav?
  • Kandurex
    #80137
    Nem. Mert az materiális jav.
  • darkSectorxxx #80136
    Huh szerintem a lekirályabb, amit "youtube-on láttam", mind hosszra, dizájnra, a gameplay-re nézve ez érdekelt a legjobban. Meg a Robinson Journey. :) VR-ban nem láttam még, csak ugy a jellege ez jön be.
    Van az a Szuper Shot vagy mi, meg pár fps, de azoknak a grafikai stílusa nem tetszik, ez meg jó kis sci-fi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 13:26:14
  • darkSectorxxx #80135
    Ezzel semmi probléma, nem látok olyat, hogy kötelező lenne megvenni, de valóban, részben énis az asztalra szartam, de nézz körbe a világon, minden loot, amit játékhoz veszel kiegészítőt.

    Egy Crash bábut vennék 20k-ért...egy műanyag szar, az nem baj? :D
  • GOTY
    #80134
    Farpoint az valami FPS?
  • darkSectorxxx #80133
    Skyrim a leghosszabb, kb 100 órás sandbox rpg.
    De van Farpoint, az egyik kedvencem, azt 5-6 órára teszik.

    De pl megnéztem az Until Dawn fosát, most remélem rosszul láttam, de az csak egy rövid hullámvasutas játék....
    Remélem szarul láttam.
  • Kandurex
    #80132
    Ja és igen, köszi ezt is Darky, az ilyen elcsábulásaid miatt tartunk itt:

  • TDC Geronimo
    #80131
    Kurvajó :)
  • n000rbi
    #80130
    Azt a csak "minden cucc fél órás"-ra reagálva írtam :)
  • Kandurex
    #80129
    Na, behúztam még a Black Friday keretein belül az AC-Origins -t. Lássuk milyen.
  • darkSectorxxx #80128
    Hát felsoroltam a családtagokat, ezekből nem lesz mind, csak felsoroltam példákat. :)
    De igazad van, a legtisztább spoiler, ezért korrigáltam is.
  • GOTY
    #80127
    "Eltűnt a kisfia, a férje a nagyapja,"

    Ez neked általános?
  • darkSectorxxx #80126
    Még jóhogy leírtam lentebb, féltem majd hülyeséget mondok. :D
  • Moby
    #80125
    A GTSport rendere olyan szájbatelibert kikúrtjó, hogy oda valós HDR kell, hogy komoly különbséget láss. Valami icipicit még a mi kamuhdr-ünk is hoz rajta, de nem azért mert szar benne a hdr, hanem az a játék még SDR-ben is HDR...fogalmam sincs hogy csinálták ezt meg jancsimuncsiék.
  • darkSectorxxx #80124
    GT Sports-ban alapon sima ps4-en a fények odabasznak.... Erről még írtam is, nem hdr, mégis annyira szembetűnő a többi játékhoz képest, de nem csak én áradoztam azóta a játék brutál bevilágításáról, youtube-on is sokan megemlítették.

    VR Games:

    Most ebben valaki mondja már el mivan...
    MINDEN játék irányítható kontroller + fagyival, vagy csak kontroller, meg csak fagyi és van amit mindkettővel?
    nem értem.

    Van játék, ami pl látom hogy megy Kontrollerrel vagy 1 fagyival
    Van amit látok megy kontrollerrel vagy 2 fagyival....minden féle variáció létezik? Nem értem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 13:04:25
  • TDC Geronimo
    #80123
    Azt mondják GT sportban a legjobb
  • darkSectorxxx #80122
  • Moby
    #80121
    Természetesen az ACO ps4 pro-n és XOX-en is csodaszép. Én semmi érdemeleges különbséget nem látok. Frametoframe elemzésben biztos kimutathatóak lennének, de az összkép mindkettőn pompás. Csodás bevilágítás, eszméletlen színek (ebben nagyon jól jön még a kamuHDR is).
    De ha már a pécé kapcsán említettem, a konzol kapcsán is beszélek róla, hogy a HDR kezelése a konzolokon vajpuha, de összevissza itt is. a BF2 vidikről már szóltam, de az ACO sem hibamentes ebben. A UI konkrétan továbbra is SDR szélességben megy, amitől a kezelőfelület nem oké. A special itemek színe fakó lesz hdr-ben, átkapcsolsz térképre amit a moci renderel, ott meg kitolja a szemgolyód a színorgia. Szal konzolon is van még meló a HDR-el bőven. Alig látok olyan címet egyelőre, ami minden aspektusában fasza. Talán azok, ahol ilyen menü, ui, izék amúgy sincsenek (nóti játékok pl).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.29. 12:58:33
  • darkSectorxxx #80120
    sorry, pedig próbáltam általánosságban írni, nem konkrétan. :)
  • GOTY
    #80119
    Használd már a spoiler taget, bameg!

    Kurvára nem mindenki játszott még vele.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.29. 12:52:56
  • darkSectorxxx #80118
    Jaja ezért mondtam. :DDDD
  • darkSectorxxx #80117
    Amúgy ACO küldetések-et nézve, van bőven, változatos stb.
    De annyit megemlítenék, hogy senki ne hidje azért hogy ez 125-vagy hány misszióval full minden másféle küldetés lesz. :D
    ebből kb 80-90 lehet a side quest...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    az elején erősen indít szerintem a részeg faszival. :D Aztán van minden, eltűnt a kisfia, a férje, a nagyapja, hozd vissza, szabadítsd ki, menj segíts harcolni, védd meg, hozz el neki a vízből egy elsülyedt roncsból valami szar kardot, stb.
    (bár aki tapasztalt kicsit a játék mecsanikájából kikövetkeztethette hogy itt nem kell majd növényeket termeszteni meg ilyenek)

    De lesz itt is olyan amiben inkább csak a helyzet változik, vagyis ugyanúgy cellából vagy barlangból kell megszöktetni valakit, csak nem öregember, hanem kisgyerek stb.
    Van olyan is, hogy kifejezetten a magaslati pontokról kell leugrálnod, szórakoztatásképpen, nem spoilerezek ennyire.
    De mindent egybevetve, nagyon jó lett szerintem.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 12:54:18
  • Moby
    #80116
    PC-n a HDR kezelése pokol. Szerintem nincs ember, aki azt önszántából használná ott.
  • darkSectorxxx #80115
    Hát ja picit szokatlan lenne (én is furcsán néztem elsőre, de én nem próbáltam élőben az X-et, ő meg igen [pc-n nekem is menne szuperior-ba....]), de nem a hardverekre gondoltam volna én se ha hallok ilyet, Volt már EA-tól is Fifa 1x.....
    Elg ha ezt azt belepakolnak valamelyik változatba, ez amúgy nem elképzelhetetlen, nagyon furcsa lenne, de nem elképzelhetetlne.

    Viszont ha pc-n nem HDR-el mész a monitoron, akkor már igaz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 12:44:19
  • GOTY
    #80114
    Még filózok. Ugyanaz a bugos szar, mint az alapjáték volt, gémbréking bugokat bennehagyva. Teljes áron biztos nem kell majd, ha 3 ezer körül lesz az ára, megnézem.
  • TDC Geronimo
    #80113
    Tudod te is hogy ez baromság. Vagy azonos a kettő vagy PC szebb és ez mindig így lesz