121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #80192
    Mitől szédelegsz?
  • n000rbi
    #80191
    A ds4-el mozgatod a kék gömböt, ráviszed a könyvre és ha jól emlékszem lenyomott L2-R2-vel mozgatva lehet lapozni.




    /egyébként még mindig szédelgek, basszameg
  • darkSectorxxx #80190
    Baszod én asszem nyomtam egy x-et és kilépett. :D

    És mivel lapozod? :D
  • n000rbi
    #80189
    Baszki Dark, lapozd a könyvet a templomban és elindul a játék :D
  • darkSectorxxx #80188
    Huh az nagyon érdekel hogy milyen lesz, azt hittem ezelőtt hogy lehet vr nélkül is játszani de nem.
    (Moss nem a vr miatt érdekel, hanem azért, mert azt hallottam ez valami hardcore nehéz játék lesz...)
    Vr dem van, mondom na dejo meglesem.
    Erre csak annyi, hogy beülsz egy templomba, ami egy menü.
    Fasza, el is ment a kedvem. Elszomorodtam picit. :D

    A robotos cuccnak viszon unokaöcsém tuti fog örülni....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 09:34:36
  • darkSectorxxx #80187
    Ennél szebben én sem írhattam volna le. Ez a vr, tökéletesen leírtad, amit én is gondolok, ahogy hozzá viszonyulok, viszonyultam a tech-hez. Ez egy plusz fícsör. :)

    Amúgy ja, majd biztos lesznek játékok, több jobb, én csak a már megjelentekre gondoltam amiket írtam. Meglátjuk később.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 09:33:52
  • partizan182
    #80186
    Moss ilyen lesz, jövő február.
  • darkSectorxxx #80185
    Persze tökre ez van amit mondasz, a ps nem egy pc, de még csak a pro sem egy fullos pc. Meg occolus.
    Árban sem ugye.
    Meg a legnagyobb probléma a vr-al, az, hogy pont azok a stílusok vannak vr-ban, amikhez az ég világon semmi közöm. :D

    Biztos jönnek játékok, de egyelőre most per pill azt mondom, hogy ez legyen inkább nekem egy instant moka, egy lehetőség, amit mondasz, a pénz, az értéke brutálisan már ettől jobban nem fog nagyon esni, hátha lesznek játékok, de az ami vr-ra van, ha nem játszol skyrim-et, 1 -2 hétvége alatt simán végig nyomod, ha meglenne mind.
    Most nem minden egyes fosra mondom ezt, mert most vr ide vr oda egy REZ azt mondom, egy fos, ez egy fos. Biztos valaki játszik ilyennel, de én vr-ban sem.

    Vagyin biztos van összesen 200 játék vr-ra, de 1 kezemen szerintem összeszámolom azt, ami értelmes.

    Mondjuk ez pc-n biztos más, több játék van.

    Ja és engem nem a grafika bánt, félre ne értsd, az nem baj, ha picit recés, a képpontokat látom az furcsa és képtelen vagyok nem figyelmen kívűl hagyni.
    De mondom ez nem ért váratlanul, pontosan tudtam mit kapok.
    Sőtt az sem ér váratlanul, amit most írok, hiszen ezt tudtam már az elején, hogy nem fogok nagyon rákockulni.
    Horror cuccok a vr hatás miatt szerintem csak így szabadna, aki horrorra vágyik, de már kiégett, játszhatna újra horrorjátékokat vr-ban.
    DC-ben amikor benne ülsz a kocsiban, az durván jó a térhatásban, nekem amikor occolus-al mentem project cars-ban, ennyire nem adta a belső nézet a kocsiban, technikailag lehet jobb volt az élek meg ilyenek, de nekem DC-ben a vr hatása sokkal jobb.

    Amikor meg pl a remülős cuccokkal megyek, ott meg a fülke oké, a környezetnek a mélységérzete inkább akkor van, amikor konkrétan kerülgeted a tárgyakat repkedve.

    Resi 7ben is ami brutál, az (persze jó minden, de....) a faszi keze, ahogy tartja a fegyvert, öngyujtót eszközöket, az nagyon faszán néz ki, low tex van benne, de mégis a karja, az óra, a fegyver a bevilágítas miatt mintha élesebb lenne.

    Ja meg az durva mikor egy full sötét szobába benyitsz úgy hogy kint a hátad mögül a fény bevilágít éppen hogy a szoba elsö 1 méterére.
    Na ott belépni a szobába, az phszihésen nagy falat. :D
    Meg persze hátrafordulni, mert az mellett, hogy picit húzza a fejed a forgás, még ugye mindig benned van hogy, tuti mögöttem áll valaki.
    :D
  • darkSectorxxx #80184
    Pontosan, az én gyerek énemet is megfogra, annyira durvák ezek a kontrollerek, a kis robotok.... :)
    Crash játékot akarom így ahogy ez a robotos platformer.
  • GOTY
    #80183
    To begin with, VR-t nem azért veszünk, hogy demokkal játsszunk! Menj fel a PlayStatio VR hivatalos oldalára, és nézd meg, milyen játékok készülnek. Teljes verzákkal játssz. Vedd meg a Skyrimet, a GTS-t, vagy ami tetszik.

    A VR nem azért van, hogy napi szinten pörögjön, fél napokon át. Ez egy újabb szín a palettán, ami teljesen más játékélményt ad.A technológia, meg nyilván a koncepció korlátai miatt még hosszú évekig nem fogja leváltan a hagyományos gaminget (sőt, szerintem soha).

    Jó az, hogy ott van a fiókban, bármikor előveheted, amikor vágysz valami másra kicsit.

    Szerintem tök felesleges eladni.
  • TomStorm
    #80182
    Én ezért vettem Ocolust.Űrszim,Repszim,Autó szimulátor és Subnautica+Robo Recall+Touch:O
    Fantasztikus mindegyik vele!Pixel Destiny-t felhúztam,van SS,AA élsimítás.
    PS4 Pro+PSVR 220ezer.Hát kicsit hozzádobtam fullos gépre meg Rift azt teljes a kánaán:D
    Imádom..

    VISZONT le a kalappal Sony elött,hogy rámentek ők is a VR-re és van!Nem tudom milyen Rifthez képest,sose láttam.
    De szerintem egy nagyon jó dolog és ne add el.Tedd félre ha éppen sok volt,jönnek játékok rá.Az a pénz ami benne áll jó helyen van!
  • partizan182
    #80181
    Nagy kedvenc nálunk is, gyerkőcök folyamatosan a sapkás robotosat akarják :)

    Kár hogy a rendkívül jópofa, VR/social screen kooperatív-kompetitív mókák megmaradtak így demo szinten, nem nagyon használ hasonló ötleteket semmi (egyszem keep talkingtól eltekintve).
  • darkSectorxxx #80180
    Amúgy ha el nem is adom, de már most lepörgött szinte minden demo.
    Nagy részét úgyse fogom megvenni.
    Van kb 5-6 nagyobb cím (ha éppen unatkozom), az se tart sokáig, nem is értem minek vettem meg. :D

    Amúgy meg hát na...Resi 7 demo reakciók. :D
    Sikítást kivéve én is megrittyentem..... direkt egy masszív támlás, karfás székbe próbáltam ki a biztonság kedvéért.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 23:15:47
  • darkSectorxxx #80179

    Azok a kis robotok. :D

    Picit furcsa nekem még mindig a kép, hogy a pixeleket látom, dehát ennélkül nincs vr ugye....
    Ennyi csak ami zavar.(mondjuk ezzel tisztába voltam, hogy ilyen lesz.)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 23:10:19
  • darkSectorxxx #80178
    Kabbe. :D
  • TDC Geronimo
    #80177
    Ugye hogy ugye? Pont ma mondtam haveromnak ugyanezt, hogy amit itt 4k HDR tvn látok én ennél szebb játékot még nem láttam
  • GOTY
    #80176
    S akkor milyen lesz valodi hdrrel? Winter saleben megveszem.

    Nalam a horizon a vizualis etalon a jatekok kozul, soha nem lattam annal szebbet. Meg az unchartedot is felulmulja!
  • GOTY
    #80175
    A playroomos tenyleg nagyon aranyos, nekem is tetszett.
  • Moby
    #80174
    Aaaa...mmmm....
    Midet?
  • darkSectorxxx #80173
    Hát nekem azon a demo disc-ek a legtöbb cucc nem jött annyira be.
    Pl ilyen platformer, meg mint a VR Playroom-ban van, azt meg szívesen játszanám.

    Jó most az AAA játékoktól eltekintve, Resi meg Driveclub, azok persze hogy jók.

    Viszont fingomsincs ezzel hogy lehet mondjuk órákig játszani egyhuzamban. :D
    Mármint hogy Pl egy Resiben elég faszán megdolgoztatja az ember, ahogy mész és forgolódsz benne.
    Az akados irányítás gagyi, amikor meg normált használsz, mintha tűkkel szúrkálnák az agyamat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 21:53:32
  • Moby
    #80172
    >de ez a VR Room sokkal faszább mint ezek az ótvar demok. :D

    Kezdődik :D Remélem hamar lepörög, jövőhéten már eladod, és nyugi lesz :D
  • Moby
    #80171
    Megnéztem a Frozen Wilds-t. Ez így ezen a tévén... Nem láttam ettől szebbet videójátékban soha. A nejem annyit mondott:ez szebb, mint a filmek. És tökéletesen igaza volt. Ez a játék vizualitásban túlmutat a mai filmeken is. És itt most megkövetem Gero-t, ez tényleg döbbenet ahogy kinéz ezeken az olcsó hdr tévéken. Sok órám van már a játékban, pontosan tudom hogy néz ki egy hagyományos tévén. Ezek egy kibaszott mágusok ott a guerrillánál. Mondjuk ezt már évek óta mondom.
  • balee4
    #80170
    Teleportálgatós irányítás ide vagy oda, ez kurva jónak tűnik. Aim controllerrel fasza lehet. :)

  • darkSectorxxx #80169
    Te aztán biztos tudod hogy nálam a vr hogy működik, ebben biztos vagyok. :D
  • darkSectorxxx #80168
    Ja hogy van normál irányítás is?

    Ne nevesetek ki, de ez a VR Room sokkal faszább mint ezek az ótvar demok. :D

    Annyira aranyos ahogy futnak a kis robotok az uton te meg godzillaként rombolod a átékvárost.
    Azok a kis robotok eszméletlen jól néznek ki...
    Persze a VR ettől még pixeles mard.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 20:08:13
  • Seth
    #80167
    Teleportálgatós. Amilyen tempója van egy normál Doom-nak, vödörszámra hordanád a hányásod a wc-be :D

    Classic map gameplay, de gondolom minden ugyanúgy működik majd az új pályákon is.

  • mucsácsó
    #80166
    én olyan videókat láttam, ahol teleportálós a téma... (bele is tudsz teleportálni egy ellenfélbe és akkor szétplaccsan lel... :D)
  • balee4
    #80165
    A Doom VFR-ről mit lehet tudni? A 2016-os Doom VR-ra átírta verziója, vagy teljesen új game? Nem tudjátok, lesz benne szabad mozgás? Ha csak ilyen teleportálgatós szar, nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.11.29. 19:47:44
  • Tikal #80164
    már épp készültem írni valamit, de igazad van :D
  • mucsácsó
    #80163
    szorráj ha vótmá'

    PlayStation Plus | Monthly Games for December 2017 | PS4



    pedig reméltem, hogy lesz vmi fasza decemberre, dehát... :( siralomház :D
    habár DS2 kurvajó game, az való igaz - de max annak, aki nem játszott vele... :(
  • Moby
    #80162
    Állítható. Dehát ha egyszer kér érte...

    /szabad mozgás:be, automatikus fov baszkuráció: ki
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.29. 17:49:50
  • darkSectorxxx #80161
    Ja azt kellett volna.
    Amúgy Resi 7-ben ez a negyedfordulásokkal játszhatatlan a játék szerintem. Kár érte...
  • SlickAdam
    #80160
    latod mondtam, hogy Szviccset vegyel.
  • darkSectorxxx #80159
    Nem, ti nem értitek, hogy az options nyomvatartása már rég megvolt, de azzal csak automatán berakja a képet, ami ALAPON MEGDŐL, ésrted, nem egyenesen teszi be. :D

    Másképpen nem tudom mondani, bárhová teszem nem állítja a dölést
    jobbra döl, és ez szar mert a fejemet is meg kéne dönteni akkor.

    én már az options-on elsőre átmentem, de nem állítja be vizszintesre

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.29. 16:57:06
  • TDC Geronimo
    #80158
    Sírva tudnék fakadni ahogy ez a horizon DLC kinéz 4k HDR tvn
  • GOTY
    #80157
    Legelsőre nekem is ez volt, de megtanultam, hogy kell egyenesen tartani a fejem.
  • j0nNyKa
    #80156
    ne kezdődjön
    Darky: értetlen vagy
    többiek: türelmetlenek vagytok
    .. akkor most megelőztem 150 fölösleges hozzászólást, please continue
  • GOTY
    #80155
    Ezt pofázom neki én is privátban, de nem érti.
  • darkSectorxxx #80154
    De nem egyenesedik ki!!!!
    a menü meg a 2d-s vászon jobra döl, tökmindegy mit nyomok. :S
  • darkSectorxxx #80153
    1 játékkal most tudom hogy nem fogok tudni játszani, a Resident 7-el...a Kitchen demo elég volt, azt hittem menni fog, horror zabálóként, de kizárt, ez sok lesz így, nagyon intenzív....

    Nem hiszem hogy ez menni fog, amikor a pofámba ugrálnak.
    Kizárt.