121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #80232
    Na ennyit a Konzolok Világrol....Felhívom őket mizu a PS VR-al....mert kb 1 hete várom..Hát várjuk a külső raktárbol...háát kb jövőhéten küldjük...

    Értem én, hogy sokan rendeltek Black Friday miatt. Na de 2 hetet várni egy termékre...

    Már bánom, hogy nem rendeltem több boltbol is össze a VR-t. Aztán valamelyik csak megjött volna a héten.
  • Moby
    #80231
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy csomó problémát okoz a keringésben is a gravitáció hiánya, de ez itt már nagyon off. Nem erre vagyunk tervezve. Ahogy a VR sem, de az ember mióta létezik a határait tologatja kifele. És könnyen lehet, hogy erre a szerepre már nagyon is revezve vagyunk :)
  • darkSectorxxx #80230
    Gondolom ezek az emberek bevállalják ezt, hogy az egészségükre rámegy...vagy 200naponta ha cserélik egymást, akkor az még nem okoz nekik maradandót.

    Mert én úgy tudom ilyenkor legalábbis hosszú idő elteltével itt lent csak tolókocsiba tudnak menni, mert ugye a lábukat nem használva elsorvadnak az izmok, vagy hasonló.
    Én voltam már úgy, hogy csak kb 1 órát rosszul ültem fel akartam állni, és az izmaim elengedtek, leestem szépen a szoba közepére....:D
    Képzelem itt mi lehet. Kelk egyfajta bátorság, már csak azért is hogy elindulj.
  • Moby
    #80229
    Egy rakat "civil" megy el hajóra dolgozni a felnőtt életében. Ez nem olyan, hogy mindenki oda születik :D
  • darkSectorxxx #80228
    Mi lesz így a hányás elleni gyógyszergyártókkal? :)
  • GOTY
    #80227
    Nem okádnak, de azért nem, mert ők nem fogékonyak a motion sickness-re. Aki az, abból azért nem is lesz matróz soha.
  • GOTY
    #80226
    Az Aldis a legjobb akku, jól jártál vele! Veszek én is, bár én múltkor vettem a tescoban a boxba. Még az eredeti van benne, 75%-nyi töltéssel lassan egy hónapja, király!

  • Moby
    #80225
    Évekig nincsenek kint, most valami 200 nap körül van a rekord, de igen, néhány hónap után már visszafelé kell megszokni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.30. 11:06:10
  • Moby
    #80224
    Igen. Ahogy a matrózok/hajók személyzete sem okádnak egész életükben. Viszonylag rövid életük lenne.
  • darkSectorxxx #80223
    Valóban születni sem kő, elég megnézni ezeket, akik kint vannak évekik súlytalanságba és visszajönnek mondjuk.
  • darkSectorxxx #80222
    A szédülésre mondtam meg pl horror stb.
    Biztos van olyan része, vagy fóbia, amit ezzel kezelnek, enyhülhet talán.
    De ha így nézzük nálam nem segít, bizonyos helyzetekben a magasságtól is félek, de festő vagyok rebdszeresen vagyok ilyen helyzetbe, csinálom, de a félelem érzet nem múlt el évek alatt. A vr-ban elmúlna vagy mi?
    Vagy ha hányok egy hullámvasúton, akkor fél év hullamvasútozas utan elmúlna?
  • Moby
    #80221
    Jut eszembe, ha valakinek boxkontrollerbe, ebbeabba kéne, mától aldiban 1200-ért van 2500mah-s 4db-os akkupakk. Vettem egy hordóval. soha ennyiért nem láttam akkut (igaz nagyon nem is kerestem, de ez szvsz vakon is kurvajó ár).
  • darkSectorxxx #80220
    Az még jobb. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 10:53:17
  • Moby
    #80219
    Ez egy tanult reakció. Ha valaki mondjuk a jövőben súlytalanságban születik, és ott nő fel, azt a gravitáció fogja kúrelni.


    /Minden betegség tekinthető természetes reakciónak ebben a kontextusban.
  • SlickAdam
    #80218
    elhiszem. bar en inkabb ugy fogalmaznek, hogy "treningezik". gyogyitani betegseget kell. ez nem az. ez egy termeszetes reakcio rohadtul termeszetellenes behatasokra.;)
  • Moby
    #80217
    A mozgásbetegséget pediglen mamár éppen VR-el gyógyítják. Csak nem szívlapáttal, ahogy Norbi tolta elsőre :D (meg én...)
  • Moby
    #80216
    >Nem fog soha elmúlni csak szólok. :D ez nem olyan hogy majd megszokod.

    Jaj ne dark. Ne. Szépen kérlek egyszer az életben ne oszd az eszed. Tartalékolj, kelleni fog.
  • GOTY
    #80215
    Nem csengett le, de én most letekerem Lost Legacy-t. Addig félreteszem.
  • AntiHero
    #80214
    Mindenkinél lecsenget már a PS VR? Csak én várom még mindig (péntek óta), hogy kiküldjék? :D (konzolvilág )
  • SlickAdam
    #80213
    nagyreszt. de szerintem lehet befolyasolni taplalkozassal. az agyatlan kalcium bevitel mindenesetre eleg kontraproduktiv (bullshit media & elavult orvosi ajanlasok ugye...). okosan viszont müködik.
  • GOTY
    #80212
    Ez genetika kérdése sajnos.
  • GOTY
    #80211
    Egyéni érzékenység kérdése. Én, ha nem én vezetem az autót, nem érzem magam komfortosan, pláne gyorsuláskor. Hullámvasutat csak kívülről nézek. Mégis, intenzív rosszullétem sem VR közben, sem után nem volt szerencsére. Az egyetlen necces dolog a Scavenger tököm tudja mi volt, ott egy negyed óra után (előtte meg 2 óra más VR) a sok forgástól, ugrálástól, először csak izzadni kezdtem, és éreztem, hogy jön a hányinger. Abbahagytam.

    Mindenki máskép reagál rá, elég intenzív inger ez az agynak, nem csoda, ha kicsit megkottyan tőle.
  • n000rbi
    #80210
    Kíváncsi vagyok meddig bírod :)
  • n000rbi
    #80209
    Ja, a fogaim legalább jók. Lestem is, amikor azt mondta, hogy ráérek 2 év múlva menni, ha nincs más gond.
  • SlickAdam
    #80208
    az igen. 35 evesen elsö fogtömes.
  • Kandurex
    #80207
    Még nejlonos a kicsi


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.30. 10:22:03
  • n000rbi
    #80206
    Ráadásul elfelejtettem, hogy tegnapra időpontom van életem első fogtömésére, ahová kocsival mentem. Szép nap volt :D
  • SlickAdam
    #80205
    tultoltad. mindenki mas. tenyleg kerüld a kijelzöket egy ideig es nem csak jatekra gondolok.
    kis reboot köll
  • SlickAdam
    #80204
    pontosan. es mig tv-nel vagy autonal kapcsol az agy, hogy mi a helyzet, VR-nel tul jo az illuzio.
    en spec meg tv-n is szarul tudok lenni gyors jatekoknal, autoban meg szinte garantalt a rosszullet. ezert nem is vagyok VR-re, akarmennyire csabito az elmeny.
  • Kandurex
    #80203
    Nekem 1.5 napig tartott. E van. Ezért adtam el. :(

    De elfog múlni, don't worry.
  • n000rbi
    #80202
    Na de én az életben vagyok rosszul :D
  • GOTY
    #80201
    Pont ez az, hogy nem. A legnagyobb probléma, hogy míg az agyad a szemeden keresztül mozgást LÁT, addig az egyensúly szerved azt mondja az agyadnak, hogy hé, én egy helyben ülök. Héé, mozgok, hééé, ülök!

    A valóságban a kettő összekapcsolódik, itt meg elválik. Ezért vagy rosszul ITT, és az életben meg nem.
  • n000rbi
    #80200
    Az lesz (tegnap este még kart közben se voltam százas, pedig ott aztán a 200cc-t is naponta nyomtam gond nélkül) szóval tényleg mellőzni kell most pár napig a géminget.
  • SlickAdam
    #80199
    hmm... en par nap (mindenfele!) kepernyö free "szabadsagot" ajanlok.
  • n000rbi
    #80198
    Pont ez az, hogy sosem szédültem ezektől a valóságban sem és a vr használata közben se volt gond, hanem másnap és még ma is.
  • darkSectorxxx #80197
    Nem fog soha elmúlni csak szólok. :D ez nem olyan hogy majd megszokod.
    Ha valaki elsőre fél a magasban, 10 hónap után se mer játszani pókembert. Mindennel így lesz.
    Max talán enyhülhet kicsit, de ebben is kételkedem.

    Az agyadat nem tudod átverni, én a resi demóba mondogattam, hogy ez egy játék, ez gagyi grafika, ostoba low textura, semmi nem fog történni.
    A székbe mégsem mertem megfordulni. Ma se mernék, meg holnap sem.
    A szemből amikor a csaj ott volt lassan óvatosan jött, csak óvatosan, akkor sem tzdtam magamat meggyőzni, hogy ez semmi, nincs para, mikor a fényes penge ott van a szemgolyómnál, akkor te bármit mondhatsz vagy hihetsz. :D
  • darkSectorxxx #80196
    A VR-ban a szemeden keresztül olyan ingereket kapsz az agyadba mint a valóságban, ha ő szédül egy hullámvasúton a valóságban, akkor a játékban is fog.
    Ez emberfüggő.

    Nekem csak elhúzza a fejem. :)
  • darkSectorxxx #80195
    Ja, nekem nem volt kék kör :D

    Én csak resi 7ben volt bajom a szabad mozgással, annyira húzta a fejem, meg enyhén a gyomrom is forgott, aztán abbahagytam inkább.
    Csak hát a negyedfordulatos irányítás játszhatatlan és nyomorékság.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 10:01:12
  • n000rbi
    #80194
    Ps vr first impressions :D (pedig tegnapelőtt este volt, azt hittem hamarabb lecseng)
  • GOTY
    #80193
    Kutyaharapsát szőrivel!

    CoD: Jackal...:)