121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #80312
  • Kandurex
    #80311
    12,5K -ért. De ez eszementen jó ár!

    Szerk: ja, hogy nincs raktárkészleten. Ugyanott a PC -s 19k a Boxos 22k. Felfoghatatlan ez az ár.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.01. 14:20:22
  • Kandurex
    #80310
    AC Origins,

    Nah, az első AC amit 1 óra után nem üvöltve-hányva kapcsolok ki.

    Viszont annak örülök, hogy Siwa csak a Prolog volt :) ~5 óra alatt kipucoltam, körbejártam minden szegletét. A grafika, a zene, a hangulat, a
    főszereplő (különösen apaként), a harc,...egyelőre minden működik.

    Viszont,

    Mivel a Souls -ok fentebb rakták a nehézség mércét, ezért eleve hard -on kezdtem. De megmondom őszintén pillanatok alatt 3. szint környékére ugrottam (6.-ként mentem Alexandriába) amin az első terület séta galopp lett. Remélem lesz kihívás.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.01. 14:06:13
  • darkSectorxxx #80309
    Ja tudom, csak mondom, hogy ha így nézed xboxon is 10k. :D

    De persze te tudod mennyit szánsz majd rá.
    Sajnos xbox akciókkal nem vagyok tisztában, de csak lessz valami.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.01. 13:17:22
  • GOTY
    #80308
    Majd jön a winter sale, ott rákerül az 50% off, 9990-ért, és majd azt lehómolom 4990-ért.
  • darkSectorxxx #80307
    Hát ezaz. Most Home-ban, ott is 10k lenne. :D
  • GOTY
    #80306
    X-re meg 22!

    Nem veszem meg, mert winter saleben majd lehómolom.
  • darkSectorxxx #80305
    Jó, ez az aco még szerintem a listaárát is megéri, ezzel annyira nem jár rosszul, de pl egy wolf 2 vagy bf2 vagy nfs játékokat, na arra én neccesnek ítélem azt hogy valaki türelmetlen legyen.
  • n000rbi
    #80304
    Kandur mennyiért is vette a napokban? :D
  • darkSectorxxx #80303
    Hát remélem holnap Boxra lesz. Bár tuti 10k alatt vetted szerintem újonnan. :D

    Amit nem látok, az a pc-s Assassins Creed, nem elég, hogy a listaára magasan az átlag felett van, de nem is emlékszem akcióra. Lehet nincs warez és ki akarják használni?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.01. 09:49:56
  • Moby
    #80302
    Ez nekem boxra van, szal... :D
  • darkSectorxxx #80301
    Instant 0day.
  • darkSectorxxx #80300
    Mondtam én nektek hogy ősszel ne vegyetek játékot! Nem megmondtam?

    És ez dobozos játék magyar ft-ban.
    Ez a karácsony is brutális lesz.
  • n000rbi
    #80299
    Fantasztikus.
  • Moby
    #80298
    ACO tízezer az 576-ban
  • Moby
    #80297
  • SlickAdam
    #80296
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
  • GOTY
    #80295
    Én benne vagyok!
  • darkSectorxxx #80294
    Mai termésem. :D

    Assassins Creed Origins (spoilerveszély!)
    Asszem folytathatom lassan a történetet, aztán végére hagyom a sok titkos helyszínt (? jeleket, meg apróbb megoldásra váró feladatokat - ezek még vagy 30 órát igénybe fognak venni).

  • Moby
    #80293
    Könnyű volt.
  • Moby
    #80292
    Kétszer már adakoztam érte(az alapjátékért). Harnadszorra hozzámverhetnék ingyen is.


    /ezzel együtt igazad van természetesen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.01. 00:19:18
  • darkSectorxxx #80291
    Nekem asszem ebben a genben 1 platinam van csak. :D
  • arty
    #80290
    "Ki is platináztam :D" ... öööö, ezt mondtad már.... kb ÖTSZÖR! :D
    és nem is szólnék, csak.... értékteleníted vele az ÉN platinkám (is)!!4 :D

    minden alkalom után egyre inkább olyan a csengése, mintha mintha könnyű lett volna!
    bár szerintem könnyű volt abban az értelemben, hogy nem volt "keresd meg a 791 mikrocsipet a városban" trófea.... tulképp szerintem nem létezik ennél nagyobb FUN-platina, pl rávezetett a wd1 után ismét a multira, ami őrületesen ötletes

    ... tulképp, akinek a wd2 nem platina, az nem is teljesértékű gémer
  • darkSectorxxx #80289
    Neked is igazad van, mert ha így nézzük böcsületes játékideje van a doomnak is, csak hát na, ott az a fránya home-olás. :/
    Skyrim meg pláne, ha igaz hogy full értékű köbö100 órás játék lesz vagy lett, nem tudom.
  • partizan182
    #80288
    30 dodo, nem mondod, hogy neked csak 15-öt ér meg? Doom faszán van árazva, támogatni kell (ellenben skyrim 20k ára nekem is kicsi meredek)
  • darkSectorxxx #80287


    Anti-val beszéltem, igaza van nem az a normál vr játék, amikor te ugy vagy a középpontban mint egy doom-ban mondjuk, de nekem ez is adna egy nagy pluszt a platformnak.
    Ja és nincs benne hirtelen mozgás sem annyira, eléggé türhető az fps-ekhez képest, ha valaki kevésbé szédülős játékot keres.

    #80285

    Így nem leszünk jóba ha egyetértünk valamiben. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 23:31:56
  • Moby
    #80286
    Egy doom vfr-re összeállnék valakivel. Meg úgy VR játékokat sharelni egyáltalán :)
  • Moby
    #80285
    Tudom, hogy már mondtam, de ez az ACO csodás. Abszolute nem esnek nehezemre a sidequestek sem. Egyszerűen jó ottlenni ebben a világban. Kicsit harcolgatni, kraftolgatni, lootolni. Nagyon jó a balancing, nagyon elkapta most a UBI.

    /bár szerintem már a WD2 is nagyon fasza volt. Ki is platináztam :D
  • Moby
    #80284
    Igen, amúgy a platformerekben is lehet potenciál. A Moss eléggé tetszetős is.
  • darkSectorxxx #80283
    Hát lehet oda jutok, hogy olcón lesz 5-6 órás doom, de ha platformekebe belefektetnek kis energiát, nem is kell feltétlen Unreal 4-es grafika, na azzal lehet hogy kilóra mennék.
    Moss-t majd kipróbálom, aztán meglátjuk.
    Doom vr érdekes, csak hát annyira nem gyulladtam ki tőle, mintha egy Crash szerű cuccot nyomnának elém mondjuk. :)

    Még egy normális Super Mario-val is kiegyeznék, vagy ilyen Inside meg a társával.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 23:01:07
  • arty
    #80282
    dettó :D mondtam is magamban, hogy pár nap alatt rendesen megszokta és vr-pró-fps gémer lett belőle :D
  • darkSectorxxx #80281
    VR kedvencem.
    Platformjátékokat akarok.

    A kis ürhajót, ami fújja a szelet, nem sikerült megcsinálnom, nem tudom hogy kell....

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 22:48:07
  • darkSectorxxx #80280
    Ja hogyne.
    Most nem vagyok store közelben, de szerintem ez a játék még nem jelent meg. :D
  • Dagohun74
    #80279
    Akkor ez instant buy. Megvan a karacsonyi ajandek.
  • mucsácsó
    #80278
    Baszki dark, aszittem a te streamed először :DDD
  • darkSectorxxx #80277
    Nézd amit linkeltem, magyar és jobb egy pöppet tán a minősége. :)
  • darkSectorxxx #80276
    Nesze

    DOOM VR LIVE

  • balee4
    #80275
    Ahogy sejtettem, nem csak teleportálgatós irányítás van a Doom VFR-ben. :)
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.11.30. 21:26:36
  • darkSectorxxx #80274
    Nekem is ez jutott ezszembe, de játékban meg zsir, nem értem, semmi logika nincs ebben egyelőre számomra.
    Nagyon kicsit érzem ferdének, de ferde.

    Az létezhet, csak kérdem, hogy a szoba nem tökéletes, nem vizszinten, az ágy alapon dől, a talaj is, mert az dől, nem sokat de dől, és én az ágyon ülve nem azt érzem vizszintesnek ami vizszint, hanem alapon ferdén ülök? :D
  • darkSectorxxx #80273
    Nem, a kamera poziciója és a vr x-y tengelyen való mozgása nem befolyásolja sajnos, vagy lehet ez pont jó, nem igazán vágom mi lehet a baj, közbe filóztam a gyro nem lehet, mert ha a mennyezetet nézem, akkor a pép fektetve jelenik meg, vagyis nem lehet vizszintet mérő dolog...nem vágom, mindegy, most azt csinálom, picurkát mikor belöttem a képet jobbra forditom a felső testem, vagyis a tv jobb oldalát nézem, ekkor már jo, mert ugye a kép a vászon fix, csak kicsit furcsa. :D