121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #80272
    Akko szar a gyro/szoftver. Majd ha hazaertem hetvegen kiprobalom.
  • Moby
    #80271
    A kamera ebben nem játszik.A Kamera a relatív magasság, és távolság megállaptásához kell.
  • partizan182
    #80270
    Kamera áll ferdén hozzád képest, próbáld meg áthelyezni, aládúcolni egyik oldalát. Nekem is ezt csinálja kicsit, de ívelt tévé tetején van a kamera, az lehet a gond.
  • Moby
    #80269
    Nincs sajna.
  • darkSectorxxx #80268
    Na igen fokban, csak na még centire is annyi fog. :D
  • arty
    #80267
    nincs extrémtöltőd? tudnom kéne bírják-e a gyorstöltést!
    enyém 8000-el küldi őket és ezt nem bírja mind... (vettem ilyen olcsóbb pakkot multkor, ott 4-ből 3 bírta csak ... a lassutöltőm meg egyet már nem tud tölteni, csak párosával... sakkmatt :)) )
  • Jim Morrison
    #80266
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    lehet én mondok hülyeséget.... de szerintem ezeket fokban mérik


    /befejeztem, peace
  • darkSectorxxx #80265
    Én meg akkor azt nyilatkozom, hogy szopjanak le. :D
    Remélem valami new gameplay lesz azért. Mondjuk ha át-skin-elt FF15 lesz akkor amugyis leszophatnak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 18:50:15
  • Kandurex
    #80264
    Mintha azt nyilatkozták volna, hogy a PSX nyoma sem lesz az FF VII remake-nek. Sőt, semmilyen komolyabb dologra sem kell számítani.
  • darkSectorxxx #80263
    :D jó na ezredmiliméterre. :D Festékrétegmérővel. :D

    Kb így lehetne szemléltetni, fent a normál, lent, amit én látok.
    És azt hittem, ha a fejemet elforgatom balra, akkor nyomok options-t, akkor egyenesen lesz, én meg visszadöntöm a fejem, de ugye miért is lenne ilyen egyszerű, ez a buzi kamera vagy mi csak akkor változtatja meg, ha forgatom a fejem, ha csak döntöm, azt telibe szarja. :D




    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 18:49:05
  • Jim Morrison
    #80262
    "cm-re pontosan vizszintesen"
    de értem, ha nincs vízszintben akkor még tippem sincs mi lehet :(
  • darkSectorxxx #80261
    De tudod milyen ideges vagyok ha valami nem megy rendesen, és még utána a szemembe nyomsz egy csípős pepperónit? :D
  • darkSectorxxx #80260
    Ja nem. Nem. :D
    Az volt a probléma, és még mindig csak már nem érdekel, mert JÁTÉKBAN NINCS PROBLÉMA.

    Az a lényeg, amikor kilépsz a menübe, vagy töltőképernyő vagy átvezetők, ez mind 2d-be megy, egy nagy vásznon, mint ha moziban ülnél tőled távolabb egy nagy téglalapon látod a tv képét.
    N de, a kép nem vizszintes, nem tudod X-Y tengelyen forgatni.....
    Vagyis nem értem hogyan, de FELTÉTELEZEM, a gyro vagy mi alapján a szemüvegben a szerint lövi be, vagy lőheti be a képet automatán, vagy fingom sincs.
    De, amikor képzeld el azt, hogy van a tv a polcodon, ülsz vizszintesen a székbe, és a sisak tökéletesen a fejeden, a kamera cm-re pontosan vizszintesen veled szembe.
    Direkt a garázsból hoztam egy vizet.

    És képzel el azt, hogy a tv-d tarólábai jobb oldalt kitörnek, és a tv-d megrogyik a jobb felén.
    Na ezt láttam én is. :D
    És nem tudom megrogyasztani balra.
    De ezzel nem tudok mit kezdeni, elengedtem már, végülis a játékokban már nincs ilyen probléma.
  • Tikal #80259
    Én nem állítottam semmit, szóval nem tudom hogy tudod megállapítani, hogy igazam van e vagy sem, én csak akartam írni valamit, de nem tettem. De ezért nem mondtam inkább semmit, mert te képes vagy még a semmit is félreértelmezni :D
  • arty
    #80258
    pécén csomo cimben nincs hdr
  • Jim Morrison
    #80257
    te most azt akarod mondani, hogy úgy legyen a kijelző mint itt pirossal?


    csak beleolvasok a dolgokba, de minden más dőléshez neked kell dőlni tudtommal. mert ez ilyen vr cucc
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.11.30. 18:29:23
  • darkSectorxxx #80256
    Időzítettem a videót, ez jó....:D

  • darkSectorxxx #80255
    Hát bameg, ha tudnád te vagy bárki, hogy lehet a dőlésszöget állítani a vr headsetben, akkor azt mondom, hogy hú bazdmeg, igen én nem értem, de nem mondtak, nem vágod, hogy azt a kibaszott dölésszöget NEM, azaz NEM lehet állítani?
    Csak az options van, de a dőlésszög nem változik, ezt még az unokaöcsém is érti, pedig az 8 éves. :D

    Menj be egy játékba, ahol van photo mod.
    Na ott van az hogy dölés szög, L1 meg R1....

    Itt nincs bazdmeg, egész egyszerűen nincs, tudom mert még a szomszéd öregasszony tv távirányítóján is végignyomtam minden létező gombot, nyomva tartva meg egyszer is.

    NINCS dőlésszög, semmi, ennyi kész.
    Nincs.
    Ami írkáltak a többiek, az csak elédbassza a képet, de egy féle pozícióba, nem tudod abbabn a pozícióban sem dönteni sem forgatni, sem erre sem arra.

    Így érthetőbb vagyok? :D
    Ha látom hogy igazad lenen és tévednék azt mondanám, igazad van, ebben most per pillanat nincs.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 18:24:32
  • Tikal #80254
    azt csak te tudod, viszont hogy értetlen vagy azt mindenki...
  • darkSectorxxx #80253
    Örülnél mi? :D

    Emlékszel a ps tv-mre?
    Tippelj mi lett a sorsa. :D

    Psx-et várom.
    Resident Evil 2 remake + Final Fantasy VII Remake tuti lesz szerintem.
  • darkSectorxxx #80252
    Na kezdődik, megint költhetek majd. Picsába. :D
  • darkSectorxxx #80251
    Pontosan. Ilyen az amikor a hullámvasúton mész fel le, érzed a magassagot, aztán lefelé, csak itt oldalirányban.
    Nagyon durva érzés.

    És tegnap a 3-4 óra tesztelés után még lefekvésig éreztem.
  • Moby
    #80250
    1 Hét múlva meg psx.
  • GOTY
    #80249
    Nem kell.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.30. 13:47:24
  • n000rbi
    #80248
    Közben elindult az idei "12 Deals of Christmas", elsőként a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy-val, ami most 7490-ért vihető.
  • GOTY
    #80247
    "nem húzza a fejem"

    na, ez a tökéletes megfogalmazás! Nem tudtam eddig leírni, hogy milyen érzés is, mert nem szédülés, de a húzza a fejem tök jó rá. Igen, érzem, ahogy húzza a fejem, általában két oldalt, a halánték környékén, de persze függ a mozgás iránytól.
  • Moby
    #80246
    Add el.
  • GOTY
    #80245
    Próbáld ki, hogy terheli-e! :)

    Véleményem szerint, és ez tényleg csak személyes, 1 óránál többet nem jó, ha a fejeden van a szemüveg. Én a Skyrimre várnék, amíg fele enny lesz kb, vagy majd akcióban.

    Mivel nem tudod mit kapsz, szerintem nem éri meg a teljes árát.
  • fucko
    #80244
    Sziasztok!
    Én is beruháztam a PS vr-ra és nagyon érdekelne a Skyrim. Érdemes rá beszerezni, vagy annyira nem éri meg a jelenlegi borsos árát?
    1-2 óra folyamatos játék után nem terheli túlzottan a szervezetet? Köszi a válaszokat előre is!
  • darkSectorxxx #80243
    Az MS rossz. GS beszélt annó resiről hogy ez a fokban fordulás miért van, mert a normál mozgás megeszi az agyát az embernem képtelenség a szemeddel lekövetni így, ez van nekem a 3d filmekben a gyors mozdulatoknál, vágasoknál, nincs elég idő a frémek közt átálni, és akkor látok rendes 3d-t, amikor vagy fix a kamera vagy nagyon kevés mozgás van a filmben.

    Van egy horror demo, egy ilyne santa monikás, az a negyedeknél el is sötétedik a kép, na az megint agyfasz, de a látasnak jobb szerintem és nem húzza a fejem, de játékmenetben agyfasz kategória.
    Még gyerekcipő a cucc, ha ezt megoldják, na utána lesz durva.

    Meg ugye van a teleport.
    Na az egy kibaszott nagy faszság, mar mos rühellem, undorító.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.30. 13:11:50
  • darkSectorxxx #80242
    Ja elhiszem, hogy vannak akiket beránt a világa, de ez hogy a fejem húzza, én nem lennék képes, valahol ez jó is, hogy nem hagyja, hogy emberek elkényelmesedjenek benne.

    Én 2 várok, hogy változzon, legyen pixelmentes a látvány és 90-120-as fov.

    Ha ezek megvannak, akkor egy nagyot lépünk előre, és még nem is beszélek szebb grafikáról. :D

    Mert így ez a búvarszemüveg egy 70-75-ösre tippelem most. ;)
  • GOTY
    #80241
    Két Aldiba is kiugrottam, egyik helyen sem volt kontrollerbe való, csak a vékonyabb, tévé távirányítóba való.
  • darkSectorxxx #80240
    Jaja a napfény,stb. Nekem érdekes dolgok ezek, kipróbálnam par napig ezt az űrös utazós dolgot. :)
  • darkSectorxxx #80239
    :(
  • Moby
    #80238
    Nagyon sok olyan van mamár, akik napi szinten 6-10 órákat vr-eznek. A legkisebb probléma nélkül. Én is gyakorlatilag bármennyit tolhatom már. Senki nem nyomta 24-ben, ésnincs olyan, akit ne érintene a motion sickness, a mértékében van inkább eltérés.
  • darkSectorxxx #80237
    Jó de azok kint vannak a vizen, vr-ba nem 0-24-be vagy.... :)
    Mennyiségi különbség.
  • GOTY
    #80236
    Mondd meg, hogy az én lemondott rendelésemért jöttél, 99900 forint, kamera, szemüveg két játék.
  • AntiHero
    #80235
    De már nem 70 ezer az ára. :)
  • SlickAdam
    #80234
    nem csak az izmok... sokminden elkezd valtozni.
    en biztos vagyok benne, hogy ha talalna az emberiseg egy "lakhato" bolygot, bar ideig-oraig müködne a dolog, de hamar kudarc (halal) lenne a vege, barhogy is igyekeznenek kompenzalni technologiaval, s barmennyire baratsagos / "elhetö" lenne az az uj planeta. az ember alkalmazkodik, de nem olyan gyorsan, mint az okosok gondoljak. az emberi testnek kell a napfeny (nem valamilyen "napfeny", hanem ami ITT van a földön), a gravitacio (nem valamennyi, hanem amennyi ITT van a földön), kellenek a FÖLDI bakteriumok (szamszerüsitve minden ember kabe 90% bakterium...), ... . ezekkel fejlödött ki az emberiseg, ezekhez van finomhangolva. 200000 evvel ezelött tünt fel a homo sapiens, es ez is csak egy uj fazis a fejlödesben, hiszen igazabol sok millio evröl beszelünk.

    na majd dr. x megbassza a biologiat 10-20 ev alatt, mi? :D

    csak az uccso nehany 10 evben a földön bekövetkezett ujitasokkal is elkezdtük magunkat lehuzni a klotyon. es megcsak nem is a monitorokra gondolok :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.30. 11:52:38
  • GOTY
    #80233
    Rendeld meg a konzolok szervizétől. Én ott rendeltem múlt héten, de lemondtam, mert a KV-tól vettem meg. Ugyanaz az ára, és van náluk készleten.