121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #80554
    Most a KSZ-ben 9990 az AC Origins.

    Na de csak a souls-like harcrendszer miatt behúztam 8500-ért (volt még beváltható pontom náluk)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.12.05. 09:19:22
  • GOTY
    #80553
    24.99 font az Evil Within, ami kb. 9,100 forint.

    Annyiért lesz digtben winter saleben is
  • darkSectorxxx #80552
  • darkSectorxxx #80551
    THESEUS

    A büdösbe, na erre azt mondom, hogy nem hibáa léteznek VR szemüvegek, ha majd nemsokára egy God-of War-t vagy DMC-t fogok így játszani, na akkor azt mondom, hogy pillanatragasztót a homlokomra!

    Ez így sirályság.
    Ebbe látom én a jövőt! (a magam részéről)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 00:48:46
  • AntiHero
    #80550
    The Solus Project (VR) próbálta már valaki?

    Megéri a 6ezret?

  • darkSectorxxx #80549
    Monster Hunter beta:

    "Ezek közül hármat próbálhatunk ki a Monster Hunter World területei közül kettőt, egy erdőt és egy, mocsarakkal tarkított pusztaságot bejárva, a teljesítésükért pedig jutalmak várnak majd a teljes játékban. Vadászat közben 14 fegyvertípust használhatunk majd, amiket előbb ki is próbálhatunk a gyakorlóterületen. A mindezt tartalmazó kliens számára 5,9 GB szabad helyre lesz szükség a konzolon, ezeket az adatokat pedig már egy nappal a béta rajtja előtt elkezdhetitek letölteni. A Monster Hunter Worldöt december 9-én, magyar idő szerint este hat órától 12-én ugyaneddig nyüstölhetjük majd."
  • darkSectorxxx #80548
    Dishonored 2 - PS4/Xbox (ÚJ) 12 font - 4300 ft
    Doom 4 - PS4/Xbox (Új) 12 font - 4300 ft
    Fallout 4 - PS4/Xbox (ÚJ) 12 font - 4300 ft

    Red Dead Redemption 2 (preorder!) PS4/Xbox 47 font - 16700 ft
    Days Gone (preorder!) PS4 50 font - 17800 ft
    God of War (preorder!) PS4 50 font - 17800 ft
    Spiderman (preorder!) PS4 50 font - 17800 ft
    Far Cry 5 (preorder!) PS4/Xbox 47 font - 17800 ft

    Deus Ex: Mankind Divided Limited Edition Steelbook PS4/Xbox 16 font - 5700 ft


    stb stb stb stb...........
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.04. 23:40:02
  • darkSectorxxx #80547
    DOBOZOS játékok!

    Evil Within 2 PS4/Xbox (ÚJ!) 23 font! 8.100 ft
    Wolfenstein 2 PS4/Xbox (ÚJ) 33 font! 11.700 ft

    CoD Infinite Warfare PS4 (használt) 11font! 4000 ft
    CoD Infinite Warfare Xbox (használt) 18font! 6400 ft
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.04. 23:04:26
  • darkSectorxxx #80546
    Használt Call of Duty - Infinite Warfare....dobozos.....8 font
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.04. 22:48:12
  • darkSectorxxx #80545
    Na Assassin Creed Origins pottyantások....:D

  • balee4
    #80544
    DOOM VFR: legdurvább VR játék eddig, már ami a technikai megvalósítást illeti, tartalomban természetesen a Skyrim VR veri. Szabad mozgással sem éreztem semmi émelygést. Szerintem már nincs olyan VR játék, amiben rosszul lennék. Skyrim VR-t is képes vagyok akár 10 órán keresztül is tolni. :D Visszatérve a Doom-ra, szuper kis játék lett, élvezet benne irtani az ellen, meg teleportálgatni. Aim controllerrel tolom, kurva jó így az irányítás.
  • darkSectorxxx #80543
    Ja akkor jo. :D
    Mint a fizetésem! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.04. 19:44:14
  • orichalcos
    #80542
    Minden hónap első keddjétől érhetőek el a PS Plus játékok.
  • darkSectorxxx #80541
    Ja. :D
  • Seth
    #80540
    Nyugi van má, még nincs itt az ideje, majd holnap :D
  • darkSectorxxx #80539
    Ezt nem vágom. Van PSplus-om, mégsincs ingyen a Darksiders 2 Remaster......ez meg mi?
  • darkSectorxxx #80538
    Assassin's Creed Origins - hamarosan chocobókon is lovagolhatunk?

    A következő frissítéssel Final Fantasy XV-ös tartalmak kerülhetnek az Assassin's Creed Originsbe.
  • darkSectorxxx #80537
    Na mielőtt elbúrjánzana a káosz.
    Ugyanaz mint a microtranzakció.
    Ne általánosítsunk.

    Most szögezzük le, hogy lehet beszélni az ES sorozatról, de a hangsúly az ABBAN szóban van
  • Kandurex
    #80536
    És tényleg! Nem a Morrowind, az Oblivion -ba volt ez a világszara megoldás! Rosszul emlékeztem.
  • GOTY
    #80535
    Az hagyján, de a Witcherben is ez van. Ekkora faszságot még életemben nem hallottam. Tolod a new game plust, de a farkas már a játék elején olyan rohadt erős, hogy a hiperpáncélos, hiperfegyverben lévő, hiprképességekkel rendelkező megagigawitchert, akitől az egész világ fél, ők megfektetik.

    What?

    Amúgy az összes RPG ilyen. Az egész fejlődés egy nagy kamu. Jól eladható marketingfogás.
  • Moby
    #80534
    Persze. Pró.
  • davidka003
    #80533
    Én az Elder Scrolls 4: Oblivionban nagyon utáltam, hogy hiába léptem szintet a szörnyek ugyan úgy az én szintemen voltak és alig bírtam leölni őket. Sokszor nehezebb volt leölni őket magasabb szinten. Akkor mi értelme volt hogy én szintet léptem? A világ legnagyobb faszsága ez.
  • partizan182
    #80532
    Pspró? Alap launch ps4-en egy pillanat röccenéssel se találkoztam, kb 10 órám lehet benne.
  • yesname #80531
    Aki a scalinget kitalálta azt fejbe kéne lőni. Ezt a lusta designerek használják. Rengeteg tervezési és fejlesztési idő spórolható meg vele. Nem beszélve arról, hogy gondolkodni sem kell ha ilyent használnak. Plusz tönkrevág szinte mindent egy játékban, mint fejlődés érzete vagy a területek jelentősége stb. A scaling és a normál fejlődési rendszer vegyítése azért sokkal jobb. Nem véletlenül vegyítik. Az ok: a scaling egy kalap kaik, mint az pár játékból kiderült élesben.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.12.03. 22:28:36
  • darkSectorxxx #80530
    Na még 1, loál!
    A csontok ura. :D

    ACO Value Weapon
  • Moby
    #80529
    Doom vfr= legjobb vr game eddig. Mármint ami nem racing, meg űrszim, meg *szim, mer ott éve óta iszonyat a versenyfutás, annyira kézenfekvő a vr használata. FPS játékokban még nem. Remélem azzá válik, az aknamunkát mindenestre magam is tolom :D


    /mindenestre én magam 100%-osan motionsickness rezisztenssé váltam. Mehetek a faszomba asztronautának. Mondjuk ilyen taknyosan, meg ennyi ésszel nem engendének fel, de részben már alkalmas vagyok a feladatra. :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.03. 22:10:49
  • Moby
    #80528
    Neeeem, nyomtam ma is. Viszonylag keveset tudok játszani, valami alienkórt hazahozott a gyerek az oviból, lázasan fetrengek a taknyomban napok óta.
  • darkSectorxxx #80527
    Szerintem végig vitte kb 5-7 órás. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 22:03:39
  • GOTY
    #80526
    A doomot mar meguntad?
  • darkSectorxxx #80525
    Ez most nem igányesség kérdése, konkrétan vr-ban játszhatatlan lesz a játék.
  • darkSectorxxx #80524
    Én Dredd-et nézem, nem tudom megunni.

    Kár hogy a Star Wars-t nem tudom játszani VR-ban mert nincs meg az alap játék, egy pályás free demo miatt meg nem fogom megvenni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 22:03:15
  • darkSectorxxx #80523
    Tökéletesen jogos amit mondasz, itt VR-ban nem olyan az fps mint normál gémbe, hogy ja egye bassza, még a 60 fps is sokszor szar mozgáskor.
    Hát ez nagyon gáz így. Pont a Sony-nál.
  • Moby
    #80522
    Jobbranéztem, és épp a legjobb SW film megy a tévében. RohadjálmegEA. Azzal a telibevert motorral szebb a játék, mint a film.
  • Moby
    #80521
    Kösz, de kösz nem. Nem kell értsd.
  • TomStorm
    #80520
    De mit szarakodsz te PSVR-el nem is értem!?
    Ott a Pc-d (nem is akármilyen) vegyél Riftet.Nem fog semmi akadozni
  • Moby
    #80519
    De nem kéne ezeket mégis megnéznie a sonynak? Tudom, már rageeltem emiatt eleget, de most perpill a sonygeci meg a codiegeci szuperduó kilopott ötezret a zsebemből
  • darkSectorxxx #80518
    Atyaég, ez gáz...a fix 60 fps állítólag kellene. ezt ja így kiadni vicc. Ha már ennyire odafigyelnek, akkor ezekután nem lesz semilyen pre-order.
  • Moby
    #80517
    Nemtudom mondtam-e, de jobb kétszer mint soha: ezt a dirty rally fertelmet meg ne vegyétek vr-re! tudom olcsó meg minden, de ezt refundolni kéne leginkább, a sonynak meg kiküldeni egy faszkorbácsot, hogy ilyenek enged megjelenni

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy a gecibe lehet valamit vr-re kiadni úgy, hogy vr-ben szaggat, mint a k.isten????
  • darkSectorxxx #80516
    Vágod a Zeldának a Boss-át?
    Na itt is ez van ahogy nyilnak meg a területek, bárhová mehetsz hardcolni, csak te döntöd el, hogy szopni akarsz vagy nem. :D
  • darkSectorxxx #80515
    Na várj ez komplikált lesz, mert pont ezt mondom, hogy nincs, nehéz lesz elmagyaráznom.

    A lényeg feketén-fehéren....100 féle képpen játszhatod a játékot, lehetőségek a végtelenségig, van minden lehetőség, lopakodás, közelharc is stilus, elementálok, ability fegyvereket oldhasz fel akár idő előtt, NINCS se nehézség a játékban sem könnyebség.

    MINDEN tőled függ...ha úgy döntesz, lehetsz Ultra hard nehézségen is, de lehetsz OP is...eze mint megvan...nem tudom másképpen mondani. :)

    A csúszka 1 nehézségi fokon bellül!!!!
    Mozog...érted, nem számít mit választasz, Hard vagy Normál.
    A csúszka így néz ki: ha te alapon OP szeretnél lenni, akkor kioldasz jó képességeket, kiszedsz jó fegyókat, lopakodásra mész, ami a könnyebbik, stbstb, ha meg UGYANAZON nehézségen bellül akarsz nehezebben menni, akkor nem fejleszted magad, fegyókat se, inkább csak öldökölsz szemtől szemben, stb....

    A lehetőség a te kezedben van, a szintezés nem számít, ha te úgy döntesz, akkor lehetsz op vagy lehetsz gyenge...tőled függ, nem a szintedtől. :) (nem csak attól)

    Játszd végig egyszer, nézd meg a lehetőségeket, próbáld ki, és meglátod. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 21:26:18