121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #80594
    Winter Sale:

    December 1-2:
    Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy
    11990 helyett 7490 ft (megtakarítás 4500 ft)
    December 3-4:
    NBA 2K18
    22490 helyett 10490 ft (megtakarítás 12000 ft)
    December 5-6:
    Grand Theft Auto V
    19990 helyett 7490 ft (megtakarítás 12500 ft)

  • darkSectorxxx #80593
    Sony 2 éve seggbekur árakban (arányosan) mindenkit. :P
    Nem játék függő....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 16:56:04
  • Tinman #80592
    576-nál is volt ennyiért, meg is lepődtem. Akkor most ez is rossz játék, mert bedőlt az ára, mint a GTS-nek? Dehogy. Mind a kettő remek játék, egyszerűen ez a tendencia van... magasan nyitnak, hamar zuhannak a szokásos árszintre, amennyiért régen Day1 mentek a játékok (10k).
  • darkSectorxxx #80591
    +1
  • darkSectorxxx #80590
    Pontosan erre gondoltam én is, kis kiszivárgás, sokszor hiszem azt, hogy direkt csinálják ezeket. :D
  • GOTY
    #80589
    Kettő VR racing nem kell. Mivel alapból nem kedvelem a racing játékokat, elleszek néha ezzel, egyedül körözgetve :)
  • Tikal #80588
    és az idő miért nem múlik? és dinamikus időjárás miért nincs? .... mert a fénykép mód fontosabb volt :(
  • mucsácsó
    #80587
    Elég sanszos, hogy ez a végleges, minden jel arra mutat... gondolom PSX-en jelentették volna be, csak valami elcsúszott időközben a store frissülésnél :D vagy leszarják, és direkt... bár ekkora címnél nem hinném, hogy nem szólnak...hmm.. :D
  • Moby
    #80586
    Driveclub VR.
  • Kongy
    #80585
    Nehézségtől függ. Easy-n nem igazán kell taktikázni, blokkolni, parryzni, de azért nehezebb fokozaton már nem olyan egyszerű. Jól kidolgozott, sokféle fegyver van, és külön-külön lehet mindent szépen erősíteni, új képességekkel felturbózni. Össze se lehet hasonlítani az előző részek harcrendszereivel.
  • darkSectorxxx #80584
    Eddig 2018 dec 31 volt, nem volt dátum. :)
    Ok nélkül nem változna meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 13:47:11
  • darkSectorxxx #80583
    Yeah, kapott dátumot.....
  • Evoluti0N
    #80582
    Szerintem a placeholder az dec 31 lenne. Elég gyanús, h ez valódi dátum.
  • darkSectorxxx #80581
    Itt mondtuk sokszor Das szerű, van kis ütés, nagy, dodge, parry. ;)
  • Kandurex
    #80580
    Dark Souls + extrák

    Pontosan a harcrendszere miatt néztem meg (meg Egyiptom miatt :)).

    Az összes rész harcrendszerre egybites agyhalott fasság. De ez, rendben van, teljesen.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.05. 13:29:12
  • Rage47
    #80579
    A harcrendszer milyen? Arról nem is szólnak egy tesztben sem igazán, mert elakadnak a grafikánál. Van védés vagy valami vagy csak csapkodod az ellenfelet meg elugrálsz előle?
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.12.05. 13:26:51
  • GOTY
    #80578
    Pedig nagyon csapatnám a versenyt, a legjobb az egész vr versenyben szerintem az, amikor valakinek a seggébe érsz és próbálod megelőzni. Állat jól néz ki.
  • Kongy
    #80577
    Na, befejeztem az AC Origins Main Quest-eket. 30 óra volt, persze sok-sok fejlődéssel, 35-ös szinten fejeztem be, de még van egy tengernyi tennivaló, és jó pár helyszín, ahol még nem is voltam.

    Kicsit a sztoriról, és a fő szálról: Végre észbekapott a Ubisoft, és kiszolgálta maximálisan az AC2 - és Ezio-trilógia rajongóit. Tényleg. A játék célzottan ezekhez kötődik sztoriban. A végére egy kerek egészet ír le, jól kigondolt történelmi utalásokkal, eseményekkel. Ami nekem kicsit súlytalan volt az a jelenkori szál. Nem értem továbbra sem miért erőltetik ezt. Az égvilágon semmit sem tett hozzá a játékhoz, de szerencsére azért nem vitték túlzásba, 1-2 párbeszéd van, de ha nem vagyunk kíváncsiak a jelenkori dolgokra egyből vissza is lehet pattanni az Animusba, szóval tetszett a Ubisoft hozzáállása a dologhoz.. mintha kicsit tényleg hallgattak volna a rajongókra. Ez a játék többi részéről is elmondható: sokkal kevésbé volt idegesítő a széria jó pár már megszokott eleme, nagyon eltalálták.

    Nem sztori spoiler, de akik mellékküldetésekre érzékenyek, azok ne olvassák tovább.

    Amiből talán kicsit sok volt, az a fogolykiszabadítós küldetés. Ezt nagyon szépen átvették a Metal Gear Solid V-ből, csak az a baj, hogy 10-ből kb 4-5 mellékküldetés erről szólt... :D Oké, jobb, mint futni félóráig egy menekülő rosszfiú után, vagy a követős agyfasz küldetések, ahol 2 méterenként megáll tollászkodni az adott figura, de akkor is. Ebbe is bele lehetett ám unni. És ha már a követős, és az ehhez hasonló küldetésekről beszélünk, én EGYETLENEGYSZER találkoztam egy ilyen kövesd xy-t dologgal, és az is sokkal reálisabban volt megvalósítva, mint eddig bármikor. Nem állt meg az illető, hanem céltudatosan haladt, és nem jelent meg a feje felett idétlen háromszög, villogva, szóval még ez az egy alkalom is kifejezetten üdítő volt. Amiből szintén sok van az a Witcher.3-féle nyomozós küldetés, de ezzel nem voltak igazán problémáim, mert ha tudsz angolul, és elolvasod a kis hátrahagyott nyomokat érdekes kis szálakat lehet felgöngyölíteni

    Ami viszont mindent visz az a látvány. Bár ez nem meglepő AC-knál... :D Az ókori Egyiptom mesés, egy kis görög építészettel megfűszerezve isteni. A tájak meseszépek, és aprólékosan kidolgozottak, a textúrák élesek többnyire, szóval erre sem lehet panasz.

    Nagyon kellemes meglepetés lett a játék: bebizonyították lehet még jó AC-t csinálni! Az év egyik legjobbja, ott van a GOTY jelöltek között, ez fix.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.12.05. 12:30:35
  • arty
    #80576
    wow, ez annyira nem volt akkor rossz év(ed)

    majd ha "letudtad" az originst, kíváncsi leszek akkor is megmarad-e a goty plecsni.
    eleinte én is mindig lelkes vagyok (ac-k esetén), viszont a végére az unityt kivéve nálam mind annyira elfáradt, hogy a gotynak közelébe se kerültek...

    debezzeg a wolf2!
    a "fősztori" kész és 10/10 lett nekem, ergo true GOTY

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igazából inkább 9.5/10, mert pécén tolom és ott van egy kis tech gondja...
    persze semmiség ahoz a rettenethez képest, amit konzolon követtek el az ~állandó 50frémmel a referecnia 60fps-es elődök után...
  • Kandurex
    #80575
  • SlickAdam
    #80574
  • Kandurex
    #80573
    Általában 4-5db / év (sajnos csak ennyi jó játék jön általában), de nézzük csak:

    Lost Legacy
    FFXV
    RE7
    Nier Automata
    AC

    még volt pár fisem - fos, mint az új COD, de ilyeneket fel sem veszek....vagy be próbálkoztam a Witcher 3-al, de akkora egy súlytalan lóhúgy a harc, hogy sikoltozva léptem ki!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.05. 18:49:22
  • darkSectorxxx #80572
    Valahol kötelező, itt nem. :)
  • arty
    #80571
    a Mester számára nem volt prioritás. fényképezz, multizz, csináld a jogsikat! ;)))
  • darkSectorxxx #80570
    Megveszem ami érdekel. Nem csendben. :)
  • arty
    #80569
    hány játékot indítottál el idén? ezt az egyet? :D
  • Kandurex
    #80568
    Jobban szórakozok vele, mint ez évben bármivel. Szóval ja.
  • arty
    #80567
    "közelezően kellene grindolás"

    és minimum százóra! a kötelező grind a jójátékok ismérve :D
  • arty
    #80566
    Darkyt nem érdekli a(z ingame) pénz. Ha kell megveszi, csendben*.

    (najó, esetleg idepostolja 311x :D no offense darksector, de azé ennyi origins postod TUTI volt - persze örülök, h bejött és h ez IS egy jó rész ;) )
  • n000rbi
    #80565
    Mert ez ennyi. 1vs1 van, semmi más (sajnos)
  • GOTY
    #80564
    GTS VR-ban miért csak egyedül tudok körözgetni a pályákon, és normál verseny miért nincs? A VR-részére gondolok.
  • mucsácsó
    #80563
    Black Friday-en 19.99 GBP volt az EW2 a game.co.uk-on, be is húztam :) 5 nap alatt ide is ért, gyors volt a posta :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.05. 11:10:15
  • n000rbi
    #80562
    Mer' nem nintendo-zol :)
    Ennyiért, ha csak továbbadom 2 óra után, akkor is megérte.
  • SlickAdam
    #80561
  • Kandurex
    #80560
    kb. az év címe. Hót komolyan.
  • mucsácsó
    #80559
    Sztem vissza is ugrott az ára egy óra alatt, mert már 17k-t ír... :( :D
  • mucsácsó
    #80558


    sorry ha vótmá.

    rilíz date az érdekes :)

    nekem reálisnak tűnik, az összes GOW márciusban jött - úgyhogy szerintem SAVE THE DATE! :D

    bár persze lehet placeholder dátum...de az szerintem március 31 lenne... ;)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.05. 10:10:42
  • Kongy
    #80557
    Továbbra is lenyűgöz az AC Origins. 27 óra után egy full új nagyvárost találtam, elképesztő! :D
  • darkSectorxxx #80556
    Gratula, az jó ár.
  • darkSectorxxx #80555
    Persze, valszeg lesz, csak ez dobos. ;)

    Az meg eladható. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 09:43:32