121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #80514
    Nem vitatom, hogy el van kurva a fejlődés és szükséges a változás, a plusz nehézség, de NE ÍGY! Várom is a nigthmare szintet, azonnal lövöm be. Hál'isten kevés időm van most játszani, szóval nekem kapóra jön a patch.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.03. 21:20:48
  • darkSectorxxx #80513
    Egy péda:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy ability:
    a halk gyilkolás nem lenne elég 1 embert meg tusz ölni azonnal a stealth után dobókéssel.
    NA
    nyisd meg a sas támadást.

    Ekkor 3 enemy jön ellened!

    Miért vagy OP?
    Sas ráküld egy messzire, a legközelebbire rámész stealt, a 3. at kés megdob, addig a madárhoz mész és nyekk....

    Kibaszott op lesz így... :)


    érted, most is a térkép 50%-ában veled mindenki egy szinten van!
    Csak ez minden területen majd így lesz...igazából most is fennálll ez a probléma, mert az ellenfelek így is követtek, sőtt!!!
    már a legeleján mehetsz 3-5 szinttel erősebb térképekre...semmi nem fog változni ezügyben, amit te mondasz. :)

    Alapjátékban erősebb elelnfelekkel leszel mindig ha csak mész előre, akkor ez fennál részedre ez a probléma az alapjátékban is. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sőtt 40 és 40-es szint között is találsz majd erősebbet és gyengébbet is.
    A fejvadászokat ha megölöd n az kemény. :D


    Ja és most van hogy direkt befutok egy várba hogy egyszerre jöjjön 7-8 ellenfél is, mert ugy meg is halok néha. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 21:14:27
  • darkSectorxxx #80512
    Szerintem te nem tudod mire mondom ezeket a képességeket, meg a többit. :D
    Amiket írsz értem, de az ACO nem ilyen, vagyis még Nightmare-en sem lesz végig egyenlőség, ha értezs, te mindig erősebb leszel az ellenfelektől.
    Mindig.

    Fogd fel úgy, hogy a KÉPESSÉG fa, azzal megölhetsz bármit, bárkit, easy mod, csak kioldasz olyan ability-ket...ha érted, nem a SZINTEDTŐL vagy OP, hanem a KÉPESSÉGEKTŐL, a képességek meg nem SZINTHEZ KÖTÖTTEK. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 21:07:27
  • darkSectorxxx #80511
    De erre is, kell hogy legyenek ne 8 órás single-k, hogy az EA leszopja a faszomat a multival, kellenek, akarok ilyeneket.
    Még több itemeket, isteneket meg mindent. Akarok sokáig elővenni egy jó játékot.

    És akarom ha neked egy 30-50 órás egyszeri élmény legyen, akarom hogy neked legyen easy normál hard és tudd te játszani a te igényeid alapján, és ez a játék BIZTOSÍJA mindkettőnk elvárásainak a megfelellőt.
    Téged a Nightmare ugyse fog érdekelni, mert nem fogsz tudni játszani vele a nehézsége miatt. :)
    Nincs akadálya hogy te másképpen játsz az ACO-val mint egy grindelő játékos, ez példa értékű szerintem....pláne mostanság.
  • Kandurex
    #80510
    Dark, ennél jóval egyszerűbb dolgokat sem lehet megértetni veled, meg se merem próbálni
  • darkSectorxxx #80509
    Mosdt ezt nem értem, milyen fejlődést irtanak ki. :D Van egy limit nem értesz...van egy limit a játékban 40-es szint, de a képességfa az a 40-es szintet upgradeli szintlépés nélkül, vagyis az ellenfelek csak szintben követnek képességben te viszont op leszel. :D
  • Kandurex
    #80508
    De a single nem erre van, nem hónapokig való játékra. Talán dlc -vel, plusz tartalommal igen, de nem ezzel. Számodra a játék véget ért, kész. Vagy erre lenne a new game+...de nem ez a fos!!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.03. 21:02:39
  • Kandurex
    #80507
    Még emlékszem, talán a Morrowind-be mutatkozott be a scale rendszert. Ordenáré nagyot bukva, röhejes volt, ahogy megjelentek a kezdő helyszíneken a talpig glass cuccban az ellenfelek. Kiírtották vele a fejlődés. Utánna jó darabig sehol nem lehetett látni ezt a szart.
  • darkSectorxxx #80506
    Nem, pont fordítav!!!EZ a lényege, hogy tudj tápolni, legyen miért tápolni, legyen plusz célod, mert a magam képességeivel már most utolértem a legerősebb ellenfeleket,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az elefántokat már csuklóból nyomom le. :D


    Pont hogy arról szól, meg az istenek, a tápolásról, legyőzheted kicsiben is, nem vagy megkötve de szeretsz majd még erősebb lenni, még jobb, hogy 4x-re egy Isten ne 20 percig tartson, mert OP akarsz lenni és játszol hónapokig egy SINGLE játékkal vagy még tovább.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 20:59:42
  • darkSectorxxx #80505
    Még mindig nem értesz. A KÉPESSÉGFA
    A KÉPESSÉGFA...1-es szinten, sőtt 40-es szinten....érted 40-es szint a max....40.es szinten a képességfának kb a 40%-át tudod csak kioldani!
    Ha a Damage szuper perkeket nem fejleszted....ez BRUTÁLIS.....
    Nekem a 90 óra, 122 küldetés és még sok 3-as szintű ability hiányzik...és utána jönnek a szuper perkek!

    Ez a nem mindegy. :D

    Mondok egy példát, 40-id elmész. 40-es szint után 25000 XP 1 képességpont!!!!
    Ez sok, most képzel el, hogy nekem kb a képességfán még a szuper perkek mellett az alapokhoz kell alsó hangon kb 30 pont!!!
    750000 xp!!!!

    Majd ha játszol meglátod, ez nem ugyanaz...most lehet nem érthető amit mondok, de ez nagyon nem ugyanaz. :)
  • Kandurex
    #80504
    Ez már játéktervezési hiba. Figyelmen kívül hagyták, hogy a játékosok imádnak tápolni, fejlődeni. #80496
  • Kandurex
    #80503
    #80494
  • TDC Geronimo
    #80502
    Hát szerintem 10 emberből 1 gondolja így, az pont te vagy :D
  • darkSectorxxx #80501
    Miért?
    Ha elmondod miért akkor az nem lenen rossz, nem vitaképpen, csak a szubjektív meglátást, véleményt, kivve objektív oka is van? :)

    Tudod te milyen AC-ben odamenni egy területre és 1 ütéssel mindenkit megölni?
    Vágod? vagy hogy a régi területen loszart nem tudsz szerezni a katonáktól mert kis fegyókat dobnak, meg pénzt?
    Olvasd el amit írtam a képességfáról.
    Ilyet más játékban nem találsz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 20:47:14
  • Kandurex
    #80500
    Aki nem örül, annak ott az easy.

    Geronimo, ezt nagyon jól meglehet oldani, a scale gusztustalan, játékellenes dolog. Még opcionális formába is írtani kellene.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.12.03. 20:49:24
  • darkSectorxxx #80499
    Nem vágom ezzel mi a baj, a Nightmare egy 4. nehézségi fok azoknak akik szeretnének még játszani, gyüjtögetni farmolni, stb....ez egy opcio, a játék 3 alap nehézsége az bőven elég a sima játékosoknak....
    Ha meg alap nehézségekhez kell kihívás ott lesz a 4 isten boss...nem értem, ACO-ban elkényesztetika játékosokat minden téren, a lehető legkorrektebb megoldások vannak és példaértékű az egész játék meg a rendszere...most az egyszer nem értem a felháborodás okát. :D
  • darkSectorxxx #80498
    Pontosan meg amit SETH mond, én is már annyira erős vagyok, hogy pl a fegyvereim töltik az életem!!!!
    És 1 dolgot nem tudtok valszeg!!!!!

    A karakter isten módba is lehet vinni, rengeteg játékkal!!!!
    A master pontok +1% sebzéssel növelik a karaktert!!!!!


    A képességfán a képességek végén 3 speciális elem van! mindegyiket 1 ponttal növelve az adott 3 részhez hozzácsap 1% sebzást!!!!
    Van olyan akit hallottam hogy már 1000-nél tart!
    Basszameg 1000-nél, az azt jelenti egy kard esetében, hogy 11x-es sebzés!!!!!!
    Szóval a Nighmare is ha nagyon sokat farmolsz akkor egy vicc kategória lehet, csak vigyázzatok, nem lehet visszacsinálni konzolon, auto mentés van!
  • TDC Geronimo
    #80497
    Annak aztán marhára örülnének sokan :D

    Egy opcionális kapcsoló nem a legjobb megoldás? De
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.12.03. 20:35:56
  • Kandurex
    #80496
    Én ezt tök egyszerűen megoldottam volna, úgy szinteztem volna a játékot, hogy szinte közelezően kellene grindolás. És kész, mindenki örül. Nekem kell ez a fos agyhalál. Undorító!
  • TDC Geronimo
    #80495
    Kapod a skillpontokat
  • Kandurex
    #80494
    De az nem kihívás baszod. Ennyi erővel lehetsz 1. szintű is, mert lófasz semmi értelme nincs a magasabb szintnek. Azért vannak a szintek vagy a brutál küldetések. De ez a scale tönkre vágja a tápolás, fejlődés élményét.
  • TDC Geronimo
    #80493
    Sokszor jól jön az ám. Aki sok mellékfost csinál az nagyon hamar túlszintezi magát és onnan kezdve már 0 kihívás a combat.
  • Seth
    #80492
    Opcionális lesz, nyugi :)
    Vannak olyanok,akiknek végig kell a kihívás(nekem nem), nem akarnak OP lenni :)
  • darkSectorxxx #80491
    Mi a probléma?
    Ez a Nightmare fokozat, ha nem tetszik, játszol easy/normál/hárd :D
  • Kandurex
    #80490
    Egyébként mekkora agyfaszság az érkező AC patch, melyben az ellenfelek szintezésével akarnak nehezíteni. Akkor mi a faszom értelme van a fejlődésnek? Melyik majom találta ezt ki? Mintha a fociba minden csapat egy szinten lenne, kurva izgalmas. Nagyon remélem, hogy kikapcsolható lesz.
  • darkSectorxxx #80489
    Jaja. Ezt hallom minden helyen. :D
  • GOTY
    #80488
    Éééé, opopoó
  • darkSectorxxx #80487
    ja picit túl sci-fi
    nekem sem ez kéne nagyon. :D


    a bajom a maszkjával van, a ruha állat, ha nincs maszk, csak a kapucni lenne. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 20:05:13
  • Kandurex
    #80486
    Ez az outfit egy agyhalál. Szörnyű. Kirántja az embert az érából.
  • darkSectorxxx #80485
    ACO, kb 200 láda után az első

  • darkSectorxxx #80484
    "Hideo Kojima és Guillermo del Toro is előad a The Game Awardson

    Ez pedig csak egy dolgot jelenthet: érkezik egy fontos bejelentés a Death Stranding kapcsán."
  • darkSectorxxx #80483
    Easter egg. :D

  • Tikal #80482


    és lesz 3. évad...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.12.03. 15:41:33
  • Tikal #80481
    te ott kíméled a pénztárcád, én meg máshol szeretném :)
  • Tikal #80480
    köszi a tanácsot...
  • TDC Geronimo
    #80479
    Már rég lepörgött :)
  • GOTY
    #80478
    "Képzeld, van a gaming-en kívül még hobbim"

    Lehet egy kicsit most inkább azt kéne gyakorolnod, mert kezd kicsit sok lenni...
  • darkSectorxxx #80477
    kifolyik a szemem. :D
  • Myselor
    #80476
    ez már az agyadra ment szerintem ez a játék xd
  • darkSectorxxx #80475

    Huh ez meg a Black Mirror sorozat létezik nekem, ha a Columbo-t nem számolom.
    Még a Tabo lenne ha nem haygták volna abba.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.03. 14:55:25