121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #80634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    >Minden vállalkozás profitmaximalizálásra törekszik, ez a dolga, ezért vállal kockázatot, ezért jön létre.

    Nem, ma már egyre több vállalkozás születik egészen más alapokon. Ez itt nagyon off, de a modern vállakozásszemlélet már rég felismerte, hogy a 100-150 éves modellek ma már társadalmilag nem tarthatóak fenn. A nagy multik és konszernek sokkal nehezebben változnak, ezért is ilyen szélsőséges ma a piac (többek között term.). Alapvetően ma már inkább a trendek alapján a goodwill sokkal fontosabb, mint a profitmaximalizálás, de ez a régiós összetételtől is nagyon függ, de nem véletlenül van óriási eltérés pl a skandináv országok piaca és mondjuk usák piac között, vagy méginkább az orosz piacok között. Ez itt nagyon off, de ez ma már messze nem ilyen egyszerű, viszont a szoftverpiacokon nem holnap fogjuk a változást viszontlátni, ebben biztos vagyok.
  • davidka003
    #80633
    Egyébként a legszemetebb része, hogy a játék közepéig nem tudsz gyorsutazni illetve nekem az ügyességi részek nagyon szenvedősek voltak Sen's Fortress-ben. Amúgy 3-szor végigtoltam.
  • GOTY
    #80632
    Tudod, kereslet-kínálat. Ha valamire nagy a kereslet, akkor annak felmegy az ára. Ezért csak a buta ember kíván olyat, hogy ami nagyon fogy, annak csökkentsék az árát, mert akkor még több fog fogyni, és az alacsonyabb áron eladott több az többet hoz a konyhára, mint a magasabb áron a kevesebb.

    Minden vállalkozás profitmaximalizálásra törekszik, ez a dolga, ezért vállal kockázatot, ezért jön létre.

    Ilyen egyszerű.
  • Tikal #80631
    a befektetőket fogja érdekelni...
  • Kandurex
    #80630
    Hát az nagyon kell...,aztán mi lesz rajta a remaster? 8k? 16?

    Remake kellene.
  • darkSectorxxx #80629

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 23:56:11
  • darkSectorxxx #80628
    Vagy lehet eladnak még 3x annyit?
    És bruális darabszám lesz...az senkit nem érdekel, ha ez nem mindegyik darab 60 euro volt...a darabszám a sikeresség jele. Elterjed hamar, és igen akkor a fizetős loot rendszer is.

    De még1x kurvára enm fogom leírni, hogy az ACO-ban ingyen lehet mindent szerezni, de nyugodtan gondolj amit akarsz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 22:54:48
  • darkSectorxxx #80627
    2 féle lehet, az Ac az pc-n amikor kihasználják hogy nincs warez.
    Mások meg nem akarják magukat teleszedni mohón 1000%-os haszonnal. :)
  • darkSectorxxx #80626
    Tőlem. :D

    Hát új cod szerepelt veszteségesen a kasszáknál, hogy 7-8 euro pc-n? :D
  • darkSectorxxx #80625
    Levenni? szerintem nem, a Cursed miatt van 200%-os sebzés. :D
  • Tikal #80624
    lehet amúgy igaza van, és az a taktika, hogy a játékot olcsón hozzád basszák, aztán majd a lópáncélon behúznak :D
  • Tikal #80623
    csapj fel bármilyen közgazdaságtan könyvet és az első oldalon lesz a válasz...
  • Tikal #80622
    Hallod darky, ez óriási üzleti model, szerintem pályát tévesztettél, fel is hívom Tim Cook-ot elmondom neki, hogy ugyan dobja már az iPhone árát a felére, mert már úgy is dugig a pincéjük készpénzzel, legyen már egy kicsit nagylelkűbb :D
  • Moby
    #80621
    Életem legjobb játéka volt. Nemtudom hol találtál benne szopatós részt :D


    /mondju cuki ez a remaszter...serintem magasabb minőségben toltam, mint a negyedik remasztere lenne :D
  • Tikal #80620
    Persze, hogy nem, csak tőlünk nyugatabbra azért ez még mindig egy két óra munka.. idehaza meg valakinek a heti bére. Nyilván mindenhol örülnek az emberek ha olcsó valami, én csak arra akartam rávilágítani, hogy a hirtelen árzuhanásnak nem feltétlen az az oka hogy nagylelkűek a kiadók és lemondanak a bevételük feléről a kedvünkért, vagy mert akkora a verseny, GTS-nek ugyan volt ellenfele az idén, de ez pont egy olyan cím amiért emberek gépet is hajlandóak venni...
  • Moby
    #80619
    AC:O freaks: Imitation Siwan Khopesh-ről le lehet szedni valahogy az átkot? Anélkül durván killer weapon lenne :)
  • davidka003
    #80618
    Nincs az az isten hogy mégegyszer nekiálljak. :D
    Annyira sok benne a szopatós rész hogy én már nem bírnám idegileg. :D
  • darkSectorxxx #80617
    Igen...:D
  • LBandi77
    #80616
    Azt rebesgetik jön a das1 ps4-xbox kombóra,na majd a jó öreg Nito.
  • darkSectorxxx #80615
    Sekhmet-nek is annyi!
    :D

  • GOTY
    #80614
    Hát bakker, ezen besírok.

    Tolom a Darksiderst, a felújított első részt, easy fokozaton, és van egy rész, amit egyszerűen nem tudok megcsinálni. Anno már végigtoltam a játékot boxon, normál fokozaton, most könnyűn törik a bicskám bele?

    Semmi extra, ellenfelek három hulláma, de elvérzek, már egy órája próbálom megcsinálni. A kezem már görcsöl, az agyam már az égben.

    Úgy látom más is szív vele, 1:47-kor kezdődik.



    Két próba után meg is vágta a videót, biztos betöltötte a továbbjutós mentést. :)

    Ehh, nincs kedvem ezzel szarakodni, letörlöm a szarba.

    Az a játék egyszerűen rossz, ami easy fokozaton nem biztosít sima továbbjutást bárhol. Lenyomtam a Soulsbornet, de itt meg elvérzek? Ne már!
  • darkSectorxxx #80613
    Egy idő után sok kicsi. :)
  • darkSectorxxx #80612
    :)
  • Moby
    #80611
    Ez a zseniális üzelti logika alapján a GTAV mellé már pénzt kéne csomgalnia a rokksztárnak, hoyg vigyék.
    Ehhez képest...
    Én sajnálom, hogy nem te vezeted ezeket a cégeket. A gémingnek lenne egy a kihúnyás előtti utolsó vakitó pillanatnyi ragyogása, amikor a játékosok mindennel játszhatnának, és megfizetnék őket érte a kiadók! :D
  • partizan182
    #80610
    Mert ebben a valóságban a kiadók tipikusan szokták szeretni a pénzt. Ha 60ért megveszik, senki sem fogja 40ért adni. A szíve jóságából.
  • Kandurex
    #80609
    Nem. Mégsenem.
  • darkSectorxxx #80608
    Szerintem igen, mert ezek az Új patch részei kell hogy legyenek, de arról volt szó, hogy a 2 előző isten is elérhető lesz újra! :)
  • darkSectorxxx #80607
    + új ló+pazs+fegyverek (rare) ! :)

    Stream
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 19:13:13
  • Kandurex
    #80606
    Megjött a patch is?
  • darkSectorxxx #80605
    Köszönjünk AntiHero-nak az infót, meünk gyilkolni. :D

  • darkSectorxxx #80604
    Igen? Miért is?
  • partizan182
    #80603
    Kizárólag a csökkenő eladások miatt csökkent árat bárki. A gondolat hogy "veszik mint a cukrot, már eleget kerestünk rajta, vágjunk árat" teljesen nonszensz.
  • darkSectorxxx #80602
    Itt az a probléma, hogy bármennyi melót feccölnek egy játékba, ha az egy sima single játék mindig is húzni fogod a szád 60 euro láttán, míg ugyanannyi vagy kevesebb melóból összeraksz egy sandbox játékot amiben összevissza mész 4x annyi ideig és hirtelen 10-9 ember azt látja, hogy bameg csak 60 euro, ez egy zsír játék....
    Nincsen logika, mert pont ez az ac az, ami akkor is fogyna ha még mindig 60 euro lenne, tuti nem a szar eladások miatt esik azára.
    Szerintem pont ellenkezőleg lehet, annyi fogyhatott, vagy annyi játék fogy sok játékból, hogy megengedhetik a leértékeléseket.

    A népszerű, jó játékok szerintem ezért vannak akcióban, mert a kiadást vagy visszahozzák hamar, vagy már ott tartanak, hogy a leértékelésből is már nyereséggel fognak tuti kijönni.
  • Tinman #80601
    Még tőlünk nyugatabbra se adnak szívesen Day1 ~60 ojrót egy játékért, ha csak nem zsáner. Logikus, dugig van a piac, meg lehet fulladni annyi jó cím van.
  • darkSectorxxx #80600
    Evil Within 2 konkrétan ha jól emlékszem olcsóbb ps4-re mint pc-n szürke akció. :D
  • darkSectorxxx #80599
    Érdekességképpen, egy szürke oldalon az ACO.
    Ez ottani viszonylatban nagyon drága. Ilyen is csak kb 1 éve van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 17:48:08
  • darkSectorxxx #80598
    Na jó, de látod a végeredméyn magért beszél... :)

    Egyszer egy ismerős bölcsen azt mondta, "tökmindegy hogyan", csak legyen! :)
    De ja, ez nem konkrétan sony téma.
  • Tikal #80597
    Azért ez nem csak a Sony-n múlik...
  • Tikal #80596
    Biztos hogy nem rossz játékok, de valamiért mégse fogynak... gondolom ha vinnék mint a cukrot 60euroért, akkor nem csökkentenék 40re vagy lentebb.
  • darkSectorxxx #80595
    Dobozos.....

    Destiny 2 - 9600ft :)
    Call of Duty WW II - 10600 ft
    Horizon
    - 8500 ft
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.05. 17:37:04