121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #80915
    Na én meguntam a PSVR/4KHDR miatti kábeldugdosást meg baszkodást, ZVR2 meg kitudja mikor lesz, az eladással/cserélgetéssel sincs kedvem baszkodni, szal rendeltem az előbb egy kapcsolót amazonról. Ez elvileg tényleg hdmi2.0-t tud, és ennél olcsón sehol nem találtam.
    Még egy van belőle, ha valaki hasonlóval küzd, pattanjon rá. 5500 körül gurul ki szállítval.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.08. 22:29:28
  • AntiHero
    #80914
    Nem adja át a kép, de a VR-ba kicsinek tünik ez a kéz az enyémhez képest. :D Meg az öngyújtó is pici.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.12.08. 22:14:18
  • Moby
    #80913
    Hm. Fura. Nálam ilyen nincs. A karakter jóval vékonyabb és kisebb temretű tőlem, én egy bálna vagyok Ethanhez képest, de ezt viszonylag hamar megszoktam, voltam én is valaha 80 kiló :D
  • darkSectorxxx #80912
    Menj érte...de fasza lenne ilyen arany cuccban a karakter....
    Hirtelen átváltana OLED-re. :D
  • Moby
    #80911
    Nekem ez kuuurva sok idő. Nem csak resiben, nem csak vr-ben, egyáltalán. Viszont úgyfest ez a vr egyik legnagyobb előnye nálam: teljesen képes szeparálni játékidőre. Nem csak én zárom ki a külvilágot de én is megszűnök létezni. És közben mégis ittvagyok elérhetőben,de ma úgy toltam le ezt a nálam történelmi maratont, hogy közben a gyerekek ott ugráltak körülöttem ahogy máskor. Én meg bent a horropoklot éltem meg. És ebből senki nem tudott semmit, és békén is hagytak :)
  • AntiHero
    #80910
    Reset positingot ismerem, sok játékba használom is. :)

    Csak itt maga a karakter kicsi ami zavar. Ici-pici kéz pl tartja az öngyújtót a dlc-ben is.
  • Moby
    #80909
    Fú bazzeg az az aranycucc kell nekem! :)
  • darkSectorxxx #80908
    Találtam 1-2 furcsa dolgot még a játékban. :D



    Ez viszont nagyon állat. :D


    Többi a videóim közt......
  • darkSectorxxx #80907
    Ez neked sok idő, bazze? :D ez lekvár....:D

    najó a Resi 7-ben télleg sok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.08. 21:52:18
  • Moby
    #80906
    A hosszan nyomott options(reset position) játék közben is működik. Próbáld meg.
    Én nem fosok benne, egyáltalán. Tény, hogy _sajnos_ másodszor nyomom én is. Bárcsak ez lenne az első találkozásom vele...

    /mindenestre a VR verzában azért nagyon más megvilágtásba kerül, amikor ebbe-abba kell beleturkálni :D

    //meg a két punát azért megvizsgáltam rendesen...hát nem volt könnyű dönteni, hogy melyiket vigyem magammal csónakázni
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.08. 21:50:23
  • AntiHero
    #80905
    Én 1 órát bírtam kb vrba. Pedig előtte simán kijátszittam már. Szóval tudom mi fog történni...de basszus...VRba teljesen más..én nem hittem, hogy félni fogok valaha játéktól, de itt ha nem is félek akkor minimum szorongok néha. :D

    1 dolog zavar.. kicsik az emberek hozzám képest. Meg a karakterem keze is. Ezt nem lehet állítani?
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.12.08. 21:39:57
  • Moby
    #80904
    5 órát nyomtam ma egyhuzamban a resi7-et vr-ben. Azthiszem ennyit nem játszottam egy ültő helyemben az elmúlt 10 évben biztos :)
    Még pár nap és lepörög. Ha innen kő valakinek a lemez, szóljon, me nem dobom fel apróra.
  • Myselor
    #80903
    szerintem azt már ne várd.amúgyis egy értelmetlen szar rakás lett volna.első videón gyönyörű volt.azóta már a graf se lenne az igazi.dark souls szerű játékmenettel jó lett volna de ilyen random generált labirintus játéknak készült.az meg meh...
  • Moby
    #80902
    4 éve gyártják s lútboxokat. Most meg ülnek a leves felett, és próblják kitalálni a hogyantovábbot ^.^
  • Was
    #80901
    Deep Down sehol? Hmm
  • darkSectorxxx #80900
    :D
  • Kandurex
    #80899
    Se BB, se FF...nem lesz itt semmi csikánók! :( Csak az amit eddig is tudtunk :(
  • Moby
    #80898
    Sőt, hatodjára sem.
  • arty
    #80897
    az még ötödjére se :D de nem is 50 órás per rész...
  • darkSectorxxx #80896
    fuck :D
  • darkSectorxxx #80895
    Csak éppen más a stílusa. :D
  • Seth
    #80894
    Azt olvasom, hogy most nem is lesz konferencia, hanem majd bejelentkeznek pár alkalommal, aztán dumálnak erről-arról a különböző fejlesztőkkel

    Ezek lesznek:
    PSX 2017 Panel Times
    Saturday, December 9:

    PlayStation VR Game Panel (11:00 am PST) - Two "legends" of PSVR development are set to take the stage and discuss developing for the PlayStation VR.
    Media Molecule Presents Dreams (12:30 pm PST) - Studio directors Siobhan Reddy, Mark Healey, and Alex Evans are going to present the latest look at the revamped version of Dreams.
    IGN Ranks the Top 10 PlayStation Games of all Time (2:30 pm PST) - IGN's Beyond crew are going to run down their personal top 10 PlayStation games of all time.
    Ghost of Tsushima: From Concept to Reveal (3:30 pm PST) - Since it's been a short while since Ghosts of Tsushima was originally unveiled, Sucker Punch are going to reveal an in-depth look behind the upcoming game.
    Uncharted 10th Anniversary Celebration (5:00 pm PST) - Nolan North, Emily Rose, Richard McGonagle, Claudia Black, Laura Bailey, Troy Baker, Graham McTavish, and Robin-Atkin Downes will all be taking to the PSX stage to reflect on a decade of the iconic PlayStation franchise.
    The Last of Us Part II: Meet the Cast (6:30 pm PST) - Neil Druckmann and Halley Gross from Naughty Dog, as well as key members of the cast of the game, will be present for a Q&A session, as well as a signing session after the panel.
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.12.08. 17:31:01
  • Seth
    #80893
    A Das-ban összefügg minden rész
  • darkSectorxxx #80892
    Kis hype! Fasza zene meg úgy az egész.

  • darkSectorxxx #80891
    Amúgy senki nem gondolja azt, hogy ha lesz BB 2 akkor az kizárólag újra ilyen stílus lehet csak, a név nem köti semmihez, bármilyen világ és főhős lehet.
    Ahogy a Das-nál is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.08. 17:18:09
  • LBandi77
    #80890
    Legyen így.
  • darkSectorxxx #80889
    Megsúgja valaki, pusztán jóindulatból, hogy mikor lesz a PSX? Órára pontosan?
  • darkSectorxxx #80888
    Gratula...
    És Részvétem egyben. :D
  • Tatyla
    #80887
    Megrendeltem a Panasonic tévét csak itt a falusi MM-ben persze nincs készleten így bolti atvéttel 10-14nap :(
  • darkSectorxxx #80886
    Ott is volt árnyék mint ellenfél?

    Mert asszem a Shadow Tower-ben a Shadow tudtommal csak egy címszó...de itt most konkrétan ellenfélként kell gondolni a sötétségre.
    Én mondanám kapásból az Alan Wake 2-őt, de hát basszameg FS és nem Remedy. :)

    ja és Shadows, többesszám...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.08. 16:51:44
  • partizan182
    #80885
    Ninnya Blade ;)
  • darkSectorxxx #80884
  • darkSectorxxx #80883
    Nem. Hanem mert más játékuk aminek nincs 2. felvonása, abban nincsenek árnéykok. Csak ezért.
    Yharnam-nak volt 3 árnyéka, és 1x halt meg csak mind. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.08. 16:39:41
  • partizan182
    #80882
    Mert a Shadowk aztán olyan húde nagy Lore relevanciával bírtak, biztos ezért teaselik vele a második részt.
  • n000rbi
    #80881
    Nagyon remélem, hogy nem, annak ott a Nioh. Elborult újdonságot akarok!
  • darkSectorxxx #80880
    Na az én elméletem a FS intro-ra képes magyarázattal.....:)

  • partizan182
    #80879
    Volt egyébként sok ötlet: pl játékosok által lerakható bonfire-ök nemkicsit csavartak volna a formulán, végül gondolom a deadline győzött. U3 nem a legjobb példa, azt a bécsapat csinálta, Last of Us-szal párhuzamosan készült.

    A vicc az hogy a DaS2-ben sokkal több új ötlet volt (mint a 3-ban), csak nekem a fosi irányítás/harc kinyírta (nameg a turha pályatervezés).
  • darkSectorxxx #80878
    Mindennek örülni fogunk, ha single. :)
  • darkSectorxxx #80877
    Hát ha mindent használsz, pajzs, itemek, nyilvesszők, akkor előferdülhet, de akkor 1000-ből 1 ember. :D
  • Seth
    #80876
    Valószínű ez egy új Tenchu lesz egyébként.
    De ha még nyakon öntik egy kis souls játékmenettel, kapunk egy NiOh-t :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.12.08. 15:28:47