121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #80875
    Biztos van olyan is, aki az összes bosst elsőre, max másodikra fektette meg.
  • darkSectorxxx #80874
    Látod valakinek meg a BB volt a legnehezebb ;)
  • Myselor
    #80873
    ez még mindig nem igaz én a 2vel kezdtem de az első rész volt a legnehezebb .aztán a 3rész dlcig nem volt nehéz nekem
  • darkSectorxxx #80872
    A legtöbb játék játékos függő nagyon.
  • Kandurex
    #80871
    talán...
  • darkSectorxxx #80870
    Hát igen, holott az még több mint a régiek. :)
  • darkSectorxxx #80869
    Nem semmi köze, de megemlítettem.
    Valóban copy paste, ezért sem lehet tényszerűen sorrendbe tenni, hacsak nem szubjektíven. :)
  • GOTY
    #80868
    Erről nem a DaS tehet, minden játékkal így van ez. A harmadik részre az Uncharted is uncsi lett, azóta is úgy hívja mindenki.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.08. 13:58:21
  • partizan182
    #80867
    Semmi köze a nehézségnek a témához. DaS3 szinte copy-paste ismétlés volt fanservice-nek álcázva. Én nem utáltam, de tény hogy a Ringed City-t már nem fejeztem be. Ami egykoron friss és különleges volt, a 3. részre rutinná vált.
  • darkSectorxxx #80866
    Ez MINDEN JÁTÉKOSNÁL más....:)
    Ez a szép, valakinek ez a nehéz, valakinek az...az egész szubjektív.
    Én objektíven nem látom az eltérést a részek közt, szerintem a gyorsutazásokat kivéve a szerkezete full ugyanaz mindegyik résznek, ez csak arról szól, hogy bizonyos emberek a Des-el kezdték, nekik az az etalon, a Das kezdőknek a Das...és így tovább...

    Aki a Des-el kezdte azt tartja legnehezebbnek, aki a Das-al az azt, aki a Das3-al az azt.

    Én belejátszottam a Das 2 "állítólagos legnehezebb dlc bosszába", és köze nem volt számomra a BB vagy Das 3-ban lévő keményebb emberkékhez.
    Ugyanazt a stílust alkalmaztam, ugyanaz a nem op karaktereel, alapon, ahogy odaérsz.
    NG+1....
    Merem állítani, hogy a Das 1-2 boss-ok 80% kibaszott primitív movesetben.
    Míg a Das 3 sebességben és movesetben sokkal durvább. Ez pedig nem csak érzés kérdése, hanem ezt ránézésre bárki megállapíthatja.

    VR Pisti nemrég lenyomott valami boss-t, amihez begyujtott 2 kohót, egy bekötött szemű kardos faszit. Hát bazze, mekkora öröm volt mikor kb 2-3x-ra megölte a boss-t, ami kb 0 gondolkodást igényel, van a szurás meg a 2-3 karlendítése mint támadás, semmi egyébb.

    És bárki bármit mond a 80%-a ez, de ez nem azért mondom mert negatívum, csak hogy szerintem kicsit túl van lihegve ez az egész Das 3 "lenézés"
  • Myselor
    #80865
    tudjuk hogy neked a pályatervezéssel van bajod a 3ba de a 2be minden sokkal szarabb volt mint a 3ban :D a 3 sokkal a 2 felett áll.nincs olyan dolog amibe jobb volna se a bossok se a pályák a többiről ne is beszéljünk.
  • SlickAdam
    #80864
    DaS 2 a 3 elött? pffff :D
  • Moby
    #80863
    Kösziek, ez is több, mint a semmi! :)
  • Kandurex
    #80862
    DaS > DeS = BB > DaS 2 > DaS 3
  • darkSectorxxx #80861
    Ez valszeg szubjektív
  • Moby
    #80860
    Hálisten egyhamar nem lesz több.
  • Kandurex
    #80859
    DaS3...
  • darkSectorxxx #80858
    Én azt mondom, akkor még1 ilyen elbaszott részt kérek, és a minőséget hanyagolják inkább. :)
  • Moby
    #80857
    Nekem a das3 eléggé azvót. Önmagukhoz képest persze.
  • darkSectorxxx #80856
    Majd a mostani. :D
  • n000rbi
    #80855
    Mondj egy soulsborne játékot amiben Miyazaki keze benne van és szar.
  • darkSectorxxx #80854
  • mucsácsó
    #80853
    btw, így suttyomban akciós lett VÉGRE a Hellblade - 6490 Ft, ha valakinek kimaradt volna - mint ahogy nekem is
    bár nem nagy akció, de valami...
  • darkSectorxxx #80852
    From Software ha trollkodni akar, van egy alternatív lehetőség:

    Shadow of Tower.....2. ..... Inkáb ne trollkodjanak.
  • mucsácsó
    #80851
    jútúb négyká nem elég jó?

    mert az itt van:



    amúgy kerestem én is, de egyelőre nem találtma. Gamersyde-on szoktak fentlenni, de ahogy nézem, oda az utolsó előtti tréler se került fel...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.08. 11:10:26
  • darkSectorxxx #80850
    Days Gone Multiplatform Copy:

  • darkSectorxxx #80849
    Meglep téged? Minden játékból az elején ekkora semmi faszságokat mutatnak. :D
  • Moby
    #80848
    Amúgy nekem ez a kojima-izé kúúúúrvára tetszik.


    /nincs ez fent valahol 4K-ban?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.08. 11:04:35
  • Moby
    #80847
    Majd ha már megérdemlitek! :)
  • Kandurex
    #80846
    mucsácsó #80836 ??

    Szerinted miért vagyok boldog?
  • Kongy
    #80845
    És mikor tervezik egyébként leleplezni, hogy mit teaseltek? :D
  • mucsácsó
    #80844
    Jhah, majd jönnek az idióta youtube konteók (meg kemtrélek meg gyíkenberek ), amik köszönőviszonyban se lesznek végül valósággal, de legalább nézettséget generálnak... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.08. 10:59:35
  • Kandurex
    #80843
    Tudod mijébe helyezném, illeszteném azt a csavarnyúzót?
  • Kandurex
    #80842
    Miről beszélünk? Arról, hogy hátha BB2? És meddig fogunk róla beszélni? Holnapig? Még 1 órát?

    Ez semmi volt.
    Semmire se volt jó!

    Ennek egy teaser trailer -nek kellene lennie, nem egy lófaszsemmijóskának ami majd, talán!, hónapok múlva lesz valami folytatása.
  • Moby
    #80841
    Ez a titokzatoskodás eléggé Miyazaki stílusa, ez most még nem is feltétlenül a hypekeltés miatt van. Most elkezdenek majd záporozni a megoldások a háttér írásairól, meg hogy mé van belebaszva egy csavarhúzó, meg ilyenek :)
  • partizan182
    #80840
    Teaser volt. Arra jó amit most csinálunk: beszélünk róla. Mindenki próbálja kitalálni mi lehet. Kivéve Darkyt, ő már tudja biztosra :)
  • Moby
    #80839
    BB2-höz megvan mindenük, az nem tart eddig. Nembb2. Az meg náluk sosem baj, ha kicsivel többet dolgoznak rajta...
  • Kandurex
    #80838
    Nesze semmi fogd meg jól.

    Mire volt akkor ez a trailer jó? Ennyi? 2 másodperc a semmiről? És akkor most majd egy éven belül már címe is lesz?

    BB2? Nem lesz, mert úgy tűnik nincs rá igény, vagy legalábbis a kiadó - fejlesztő szerint nem kell...
  • Moby
    #80837
    Ez már nálunk is eldöntött. De már csak jövőre.
  • mucsácsó
    #80836

    FROMSOFTWARE/Kitao
    @YasuhiroKitao
    More details to follow in the next 12 months. We hope you look forward to it!


    pffffffffffff. nem itt lófasz tréler se PSX-en... :D marad akkor az E3 asszem, és a 2019-es rilíz ... :(((((
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.08. 10:45:52