1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • bacaelit
    #463
    Nem kell billentyűzet ha tudsz kontrollert játszani. Szerintem minden jól van úgy ahogy van. FPS hez is tökéletes. Egérrel jutott eszembe hogyha jobb, és könnyebb játszani vele, akkor pc-sek miért használnak aimbotot? Tapasztalom hogy egyesek még arra se veszik a fáradságot hogy azzal megtanuljanak játszani. Minden gyakorlás kérdése.
  • Anubys
    #462
    Minden bitonnyal fel fogja ismerni, a Ps3 és elvileg a X360 is felismeri. Dashboardon remekül müködik is (Ps3-ob tuti, azzal kipróbáltam), éppen csak a játékok 99%-a nem supportálja. Tanulj meg controllerrel fps-ezni szerintem.
    Ha érdekel, keress rá gugliban, hogy melyik játék működik velük.
  • JaSoN HuNTeR #461
    Amúgy meg azért kérdeztem mert pl egy FPS játékhoz jó lenne egeret használni mert az nekem kényelmesebb, kontrollerrel sincs bajom csak az bill+egér jobban fekszik nekem.
  • JaSoN HuNTeR #460
    Nem értem miért oltasz be... :D :D Én csak megkérdeztem.
    Amúgy meg egy hatalmas nagy hülyeséget írtál le.
  • bacaelit
    #459
    :D
  • vg
    #458
    Fel! Ez által egy fasza menő játékos lehetsz, mivel egérrel sokkal könnyebben, egyszerűbben, kihívás nélkül is sokkal nagyobb előnyre tehetsz szert mint a többi, ámde nyomi, kontrollerrel játszó ember.
  • bacaelit
    #457
    ??? Vicces...
  • JaSoN HuNTeR #456
    Xone felfogja ismerni a billentyűzeteket/egereket?
  • Mr Manson
    #455
  • DarkSector
    #454
    Ennyi.
    Csak nem akartam 1033x is leírni, mikor újabb kérdést tesznek fel hogy:

    "Mondjátok meg mivel szeretnék játszani?" - kérdést.
  • DarkSector
    #453
    Az 50% biztos igaz, csak ott van az hogy nyers. Vagyis egyenlőre még nem kihozható teljesítményről beszélünk, 4-6 év múlva talán lesz itt-ott valami eltérés. Exclusive-oknál meg nem fogod látni, hiszen nem lehet majd őket összenézni.

    Nem tudja eldönteni, mondtam vegyen valami mást, Game Stick-et vagy egy Android telót.
  • Mr Manson
    #452
    Kb. ennyi, melyik exkluzív(ek) vonzóbbak...
  • narumon
    #451
    Szerintem hardverileg a PS4 kicsit erősebb (Nem 50%-al ahogy sokan állítják, szerintem max 10...), de konzoloknál ez nem igazán számít, azt vedd amire szimpatikusabbak az exkluzív címek. Nálam ez a One, másnak a PS4.
  • DarkSector
    #450
    Egyiket se.

    Game Stick-et vegyél.
  • kidboy
    #449
    Akkor most melyik a jobb? Eddig csak xbox-om volt... ONE vagy PS4?
  • narumon
    #448
    Meg ugyanabban az EDGE cikkben ez is elhangzik:
    "Xbox One does, however, boast superior performance to PS4 in other ways. “Let’s say you are using procedural generation or raytracing via parametric surfaces – that is, using a lot of memory writes and not much texturing or ALU – Xbox One will be likely be faster,” said one developer."
  • Mr Manson
    #447
    Sehogy ...
  • narumon
    #446
    Az érdekeln, hogy jön ki az 50% - mert pusztán a számokat nézve sem jön ki. HA PC szerűen RAW powert számolunk (akkor kiszámoltak alapján) 30-34% a különbség a PS4 javára. Jó lenne már tudni a pontos specifikációkat.
  • Renjike
    #445
    na jó feladom.
  • Renjike
    #442
    hát én beszarok az SG-n itt van darabokban...

    Másik forrás ami még a nevét is adta a hírhez nem csak azt tudjuk hogy valaki mondott valamit.

    "I’m not dismissing raw performance. I’m stating--as I have stated from the beginning--that the performance delta between the two platforms is not as great as the raw numbers lead the average consumer to believe," wrote Penello in a NeoGAF post. "There are things about our system architecture not fully understood, and there are things about theirs as well, that bring the two systems into balance."

  • Mr Manson
    #439
    Olvastam ... de látni szeretném!
  • TDC Geronimo
    #438
    "One source even suggested that enforcing parity across consoles could become a political issue between platform holders, developers and publishers. They said that it could damage perceptions of a cross platform title, not to mention Xbox One, if the PS4 version shipped with an obviously superior resolution and framerate; better to “castrate” the PS4 version and release near-identical games to avoid ruffling any feathers."

    Mai EDGE cikkből, ahol több dev is mondja az 50%os nyers erőt PS4 javára. Szomorú, de ez várható volt. Viszont first partyk nagyon csúnyán oda fognak pirítani PSen
  • Renjike
    #437
    Ámen srácok igazatok van :) én is várok 1-2 évet amíg olcsóbbak lesznek a most megjelenő játékok és utólag pótolok nem 15 ezerér veszem darabját :) Witcher 3 , Quantum Break fog hiányozni addig de a Destiny gépen , Titanfall 360on kárpótol :DDD
  • Waczkor
    #436
    Ennyi.

    Engem igazából egyik konzolnál sem hozott annyira lázba a felhozatalával,viszont mivel eddig is box volt valamint haverok is azt vesznek így megint box lesz.

    Fifa nekem nagyon jól jön hogy letöltve jár majd mivel az fog legtöbbet forogni a gépben,kontroller,design jobban bejön a boxnál illetve várom a forza horizon 2 t.


  • Mr Manson
    #435
    Én nem látom ennyire drasztikusan a két konzol különbségét. Mindegyik a maga módján jó.v
    MS "fan" ként mondom mindezt. pl. design-ra ONE nekem jobban bejön.
    Ennek ellenére PS4 lesz most a konzol, majd a ONE. Sajos HALO , FORZA, FIFA, RISE engem annyira nem érdekel ... másik oldalon vannak olyan címek ami nekem kell (The Order: 1886).
    Fikázni? Kinek a fasza nagyobb? Na ja ... de ki használja jobban?!!
  • Waczkor
    #434
    Most nem azért de ha jobb lenne meg többet adna az ms konzolja mint a ps akkor mi lenne a büszke ps fanboyokkal akik az elit réteghez tartoznak mert playsationt vesznek?Nem tudnénak mibe belekötni
    Ezek a dolgok szükséges rosszak hogy meglegyen az egyensúly az univerzumban.

    Összeomlana az internet,nem lenne mibe belekötni minden hírnél.
    Jó ez így teljesen.

    Aki a művelt,felsőbb osztályba tartozik az megveszi a pst,akinek meg jó a gyenge,már most elavult,vhs designú szarkupac az mstől mint pl én is,annak jó lesz a drágább ms konzol.


  • Mr Manson
    #433
    Ezek miatt lenne jó valami összehasonlító játék - gameplay - teszt.
  • shaddam
    #432
    RROD? Meg a kis 1 dolláros pöcök aminek a hiánya miatt ha mozgatod a konzolt összekaristolja a lemezt a gép? :D
  • bacaelit
    #431
    Persze mert sokan azt gondolják akik a számokat nézik, hogy a MS nem tud konzolt összerakni! Azt hiszik akik a hardveres és szoftveres részét összeállítják azok ATOM hülyék!

    Mindkét konzol jó lesz! nem lesz egyforma, de mindkettő használható lesz! :)
  • DarkSector
    #430
    Várj, nem ugyanarról van szó, te egy hardver specifikációt szeretnál tudni, gondolom.

    én azt állítottam csak hgy LÉNYEGTELEN. Mert mindent a szoftver jelenti.
  • narumon
    #429
    Oké de ahhoz nem kellenek játékok. Végülis az Xbox Custom Jaguar prociját már ismertette az MS. Pont azért lennék kíváncsi, hogy a Sony is úgy körbepakolta-e mint az MS, vagy csak símán berakták úgy ahogy az AMD gyártja és csókolom. Erről azért hamarabb kéne infonak lennie mint a játékokról.
  • DarkSector
    #428
    "Lehet erről tudni már biztosat?"

    Biztosat nem, a biztos az lesz ha futó létező játékok lesznek, beszélni, fröcsögni lehet elméletekről.

    A bizonyítás a lényeg! Mivel bizonyítanak majd hogy az ő hardverük az igazi, namármost ez lesz majd a SZOFTVER, de azok még nincsenek.
  • narumon
    #427
    Újabb érdekes info; MS nyilatkozott, hogy akik azt hiszik, hogy a PS4 gyorsabb azok csak a puszta számokat nézik - elfelejtik az xbox speciális célhardvereit.
    Ezek szerint a PS4-ben síma Jaguar procik lesznek? Lehet erről tudni már biztosat?
  • Renjike
    #426
    valakinek feltűnt már hogy 576 oldalán december másodikára van kiírva a konzol ? :)
  • narumon
    #425
    Nagy kár, hogy legelőszőr is pont ezeket írtam,
  • Moby
    #424
    Bezony. Pont úgy, ahogy neked sem. Így ellenben utánanéztél a hangoskodva csapkodás helyett, és ez volt a lényeg.
    Szöval mostmár legalább némi segglehellettel folytathatod innen :)
  • narumon
    #423
    Nagy kár, hogy legelőszőr is pont ezeket írtam, de hát akkor még bele kellet kötni mert fingod sem volt róla. :(
  • bacaelit
    #422
    Jó jó te okos vagy! Te tudod, hogy Tv-n lehet tv-t nézni. Biztos vannak degeneráltak is akik ezt nem tudják. Na azoknak raktak bele ilyen funkciót!
    Engem nem zavar az ára. Úgy is megveszem. Nem tudok mit csinálni. Nem lenne benne ez a tv-s funkció akkor se lenne olcsóbb. Én ezen a dolgon nem tudok kiakadni.
  • DarkSector
    #421
    Hát igen a TV-t nézni csak akkor lehet ha előtted van a TV.
  • TDC Geronimo
    #420
    Tvt akarok nézni tvt veszek nem 500 dodoért ekszbokszot :D