1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • bacaelit
    #624
    Jajaj nagyon jó!!!!
  • TomStorm
    #623
    Az mondjuk nagyon komoly!Köszi
  • Renátó1985
    #622
    5 perces videót tudsz készíteni később szerkeszteni is tudod, a kinect-el még magadat is beillesztheted a sarokba ahol kommentelheted a látottakat. Magától is rögzít amikor úgy gondolja, hogy valami különlegeset tettél.
  • TomStorm
    #621
    Van rajta Capture vagy Videó rögzítő funkció?Akár csak képet vagy videót(mondjuk játékból)lehet magával a géppel készíteni esetleg külső eszköz kell hozzá?
  • Renátó1985
    #620
    Értem, nekem sosem volt magyar profilom így ezt nem tudtam. Itt meg még nincs lehetőség magyar live-ra. Viszont nem kell migrálgatni csak a location-t kell megválasztanod az adott országok listájából.
  • Zozo76
    #619
    360-on magyar profillal nincs youtube. nincs az appok kozott. persze a bongeszobol elerheto a flash nelkuli valtozat de csak ablakban kepes 360p-t lejatszani ugy ahogy. nagyobb felbontasban vagy teljes kepernyon mar lelassul.
  • Renátó1985
    #618
    Van működő youtube, ahogy 360-on is van, böngészni youtube-ozni csak gold tagsággal lehet. Egér kezelését nem próbáltam.
  • Zozo76
    #617
    en is kerdeznek:

    kezeli vegre az egeret a bongeszoben?
    van mukodo youtube kliens?

    ez ami nekem hianyzott az xbox 360-bol...
  • TomStorm
    #616
    A Net,hogy működik?Van Live mint X360-on amit be kell fizetni vagy ingyenes itt már,hogy böngészni tudjak ill.online játszani?
  • lwb
    #615
    Nehéz megmondani, mert nem tudod magadtól tesztelni, ami játék meg kijött, azok harmatosak.
    Nyilván a technika egy középkategóriás pc-nek felel meg, de az előző generáció sem volt jobb, aztán nézzük meg a Beyondot, a Last of Ust vagy a GTA5-öt.

    Példák: Forza 5 1080p-ben fix 60 fps, akkor is, ha mellette futtatok mást, pl. tv-t snappelem be. AC4 pc-n jobban felhúzható grafikailag, de ez megint nem mond sokat a gépről csak a portról.

    1-2 év múlva okosabbak leszünk. A ma már 8 éves előző generációs is képes olyan grafikát kicsikarni még magából, amit senki nem mondana meg, ha csak a benne lévő procit, ramot meg videokártyát nézi.
  • NandorHUN
    #614
    Csúcs PC-hez képest jobb vagy rosszabb?
  • TomStorm
    #613
    De jó lehet a Dead Rising 3.Komolyan next-gen címekből ez tetszik a legjobban
  • TomStorm
    #612
    Voltam BP-en és nem találkoztam Xb.one-al sajnos:(
    Pedig megnéztem volna
  • TomStorm
    #611
    Hol a legolcsóbb most az Xone?
  • DarkSector
    #610
    DR3
  • TomStorm
    #609
    DR3.
    Az a játék kész lesz.Ryse-t hagyd még had pofozgassák,patch ilyenek.
    Továbbá DR3 tartalomban többet adhat sz.tem
  • Renátó1985
    #608
    Dead risimg 3- at vagy Ryse- ot vennetek, ha ebbol a kettobol kellene valasztanotok?
  • TomStorm
    #607
    Nem is tudom mire jó ez.Nekem össze-vissza kapcsolgatta Ps is a Tv-t vagy a Tv a Ps-t fogalmam sincs de boldog voltam mikor megtaláltam hol kell kikapcsolni ezt az egészet:)
  • DarkSector
    #606
    Xbox One:

  • DarkSector
    #605
    Jaja így már értem hogy összerendeled az ezközzel HDMI fícsör , csak ezt nem tudtam, hogy miképpen valósítható meg, de így már értem. :)
    Jópofa dolog.
  • lwb
    #604
    Be lehet állítani a tévéd típus alapján. Az én LG-met felismerte. Innentől "xbox on"-ra kapcsol a konzol tévével együtt.

    Ki viszont már nem kapcsol. :(
  • bacaelit
    #603
    :(
  • Fartisan
    #602
    A fülesednek DD5.1 formátumra van szüksége,az X1 csak sztereót és DTS-t ad ki optikain,HDMI-n LPCM 5.1,7.1-t is.
  • bacaelit
    #601
    Én bajlódom azzal, hogy van egy fülesem (Turtle Beach Tango) és az istenért nem tudok rá Dolby Hangzást beállítani. Optikai kábellel van összekötve, de csak sztereóba szól :S Xbox 360-on nem volt ilyen probléma. Arról tudok, hogy a cheat az még úgyse fog összejönni, de hát nem gondoltam hogy Dolby se működik vele :S
  • DarkSector
    #600
    Hát nem a századal van a baj, hanem azzal hogy nem forgok ilyen körökben, ahol 200 ezres készülékekkel nyomulnak, nekem még sima alap 720p-s tv van, vagyis ezért nem hallottam ilyenekről. :D
  • TDC Geronimo
    #599
    Üdv a 21. században :D
  • DarkSector
    #598
    nem eddig még nem...durva.
  • TDC Geronimo
    #597
    Nem hallottál még HDMI controllról? ha van erősítőbe, TVbe akkor bekacspol neked mindent egyszerre meg le is állít.
  • DarkSector
    #596
    na ezaz HDMI-n keresztül be tudja kapcsolni? erről nem hallottam eddig.
  • r4pt0r
    #595
    Gondolom bekapcsolja vele a Boxot, ami meg bekapcsolja a TV-t, HDMIn keresztül.
  • DarkSector
    #594
    Mond még1x hogy kapcsolsz be vele tv-t?
  • lwb
    #593
    Vélemények:

    A gép. Dögnehéz, de halk, nem zúg és nem melegszik. A lemezolvasóm tökéletes, nem kerepel és bár sokáig tart 40 giga telepítése, minden játékot el lehetett kezdeni kb. 10-20%-nál. Első indításkor persze jó windowshoz méltóan megfagyott, restart segített, azóta semmi baja.

    Kinect. Ha működik, akkor nagyon jó. A tévémet felismerte, bekapcsolni, némítani, hangot adni tud. Kicsit gáz, hogy kikapcsolni már nem. :( Azért nagyon király, hogy xbox on-nal kapcsolom a gépet és a tévét is a szobában. Az is jó, hogy másfél méter táv bőven elég mindenhez.

    Játékok. Ryse szép, de buta. DR3 OK. AC4 szebb meg folyamatosabb, mint 360-on, de lényegében még sehol nem érződik az a nagy generációváltás. Kicsit olyan érzésem van, mint amikor a pc-t tolom rá a tévére. Nagy újdonságot tényleg csak az fog látni, akinek nem volt gaming pc-je az elmúlt 1-2 évben.

    TV. Set-top boxot külön kell kapcsolni és persze a oneguide se megy, de azért lehet szépen snap-elni a tévét meg minden. Ötletes.

    Összességében: majd meglátjuk. :) Egyelőre, aki nagyon játszani akar, az szerintem se ezt, se ps4-et ne vegyen idén. Felesleges.
  • Renátó1985
    #592
    Elvileg ma megyek érte, de már 3 napja nem bírok rendesen aludni.
  • n000rbi
    #591
    Először néztem hülyén, aztán olvastam végig a hirdetést és esett le, hogy ez a box nem az a box :) Kemény árak egy kartondobozért.
  • TDC Geronimo
    #590
    lol

    a szomorú, hogy lesz aki ezt is megveszi :D
  • item
    #589


    Nóóóórmááális ???
  • a.carkey
    #588
    Némák hátrányban
  • bacaelit
    #587
    hát ami az unboxing videokban van! Nem próbáltam még ki, sajnos kevés a magyar huligán rajta :D
  • Renjike
    #586
    mázlis
  • Kandurex
    #585
    Várjuk a véleményeket :)