1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • #744
    Eladó játékaim Xbox One-ra :

    Call of Duty : Ghosts 14.500.-
    Ryse : Son of Rome 14.500.-

    A két játék egyben 28.000.-
    A postát én állom. A lemezek karcmentesek, hibátlanok, Xbox Live kódok felhasználva!!
  • AnarchoiD
    #743
    Vajon mikor lesz arcade / indie szekcio ONE -ra ?:) vagy talan leszogeztek, hogy nem lesz ? Tud vki errol infot ?


    black flag + bf4 viz effektje foldbedongolnek, olyan rohadtul szepen nez ki, alig varommar, hogy kiadjanak vmi gammat ami kihajtja 100% -ba a vasat.
  • Renátó1985
    #742
  • gduck
    #741
    Valószínűleg a programok nem 1 nap alatt készülnek NAGYOKOS! GRATULA
  • Renátó1985
    #740
    Valakinek esetleg ryse? Cserelem is
  • Renátó1985
    #739
  • Tyrant01
    #738
    Valószínűleg egy 7 hónapos cikk a legjobb információ
  • gduck
    #737
    KATT IDE!
  • DarkSector
    #736
    Totti tutkóra örülni fog, neki megvan a forza 5. :)
  • Moby
    #735
    van még ott sok jó. mire végzel velük, lesz játék is nextgenen.
  • LoSA
    #734
    Volt szerencsém sok PS3 játékkal nyomni idén... Uncharted 3, Last of us, Beyond two souls.... Ezek jó játékok voltak!
  • Moby
    #733
    én az új gen helyett inkább a ps3-as ex kínálat pótlását javaslom. Negyedpénzért sokszoros játékélmény.
  • LoSA
    #732
    Eddig XBOX 360-m van/volt. Nem adom el, csak most egy új generációs konzol vásárláson gondolkozom. Kinect-em most is van, ám nem nagyon használom, nem ugrálgatok már nagyon. :) Egyébként a PS4 kontroller szerintem nem rossz, jobb mint a Dual Shock 3, de az XBOX kontroller tényleg nagyon-nagyon jó.
    Tudnátok egy linket adni, ahol az exkluzív játékok listáját megtalálom? Köszi szépen!
  • lwb
    #731
    muchas gracias
  • grebber
    #730
    Forza 5 IGN Car Pack:

    7MG7M-HVJ3Y-GFTKF-MQPFQ-PDF9Z
  • DarkSector
    #729
    Kicsit bonyolultabb a dolog, fontos is, de nem kizáróan az dönti el... :)
  • gduck
    #728
    De mint írtam, csak megszokás kérdése ;)
  • vortel
    #727
    Háát azért hhez a kontroller témához annyit hozzászólnék, hogy anno 1 év ami nem is sok) X360 használat után úgy döntöttem veszek egy PS3-at is, és mivel a PS3ra ingyen volt a multizás, gondoltam a FIFA11et ott fogom majd tolni. Igen ám, de annyira ratyi-gagyi volt a DS3 az X360 kontrollere után, hogy kénytelen voltam venni egy átalakítót meg egy vezetkes X360 kontrollert, mert képtelen voltam megszokni. Később rájöttem hogy nem a kontroller a szar, csak nem fifához meg fps-ekhez való :D kurva jót GOW-oztam vele, meg minden más, de fifához meg COD, BF-hez csak X360 joyal tudtam játszani. Most, hogy megjött a PS4em, annyira azért nem rossz a helyzet, de még azért hiányzik a jó kis x360 vezérlő. Viszont itt már érzem, hogy meg fogom tudni szokni, bár időbe fog telni az biztos :)
  • Moby
    #726
    >Ergo, senki se a kontroller alapján döntsön konzol vásárlás ürügyén.

    Végülis az az egyetlen kapcsolatod (itt nem, itt "csak" a main) a játékkal/játékokkal. Hápersze, hogy nem fontos :DD
  • gduck
    #725
    Mondjuk én még nem írtam a kontrollerről, de ha már így kérdezed :D
    Szerintem minden MEGSZOKÁS kérdése ;) Ergo, senki se a kontroller alapján döntsön konzol vásárlás ürügyén. Természetesen: "KIVÉVE A GYEVI BÍRÓ!", aza a Kinect, hiszen az is egy "kontroller" :D :D :D
  • KaBuTo666
    #724
    Tanícsd őket mestör!
  • Moby
    #723
    mert marhaságok hangzanak el kontrollerügyben, azért.
  • TomStorm
    #722
    Biztos már jópáran fogtunk.Miért?
  • Moby
    #721
    eddig mid volt?
  • Moby
    #720
    namost itt a totyikban hányan fogtak xone és ps4 kontrollert 5 pecnél tovább? vagy úg egyáltalán?
  • DarkSector
    #719
    hát árban igen a ps4 olcsóbb ha ezt nézzük, kontroller meg nem annyira rosszabb vagy jobb, hanem annyi hogy nagyrészt a x36 kontrollerét vallják a legjobba formatervezett kontrollernek, vagy legkényelmesebbnem, de ps4 is a magam modján jó.
  • TomStorm
    #718
    Keress akkor boltot ahol érkezik január végére szállítmány és sz.tem játék nélkül vegyed tehát semmi bundle így nagy eséllyel Japan lesz az alapgép(bár kínaival sincs gond) és használtan vehetsz játékot csak nézd át melyikhez nem kell kód a multihoz.
    Talán lehet így pénzt spórolni ha esetleg akarsz.

    X1 túl van még árazva,teljesen meg lehet érteni a PS4 vásárlást.Nagyon jó gépet kap az ember megfelelő áron.Csak nekem játék kínálatban még gyenge,igaz X1 se büszkélkedhet ezzel a pár címmel azért..
  • gduck
    #717
    Ha a Kinect nem lényeges számodra (pedig szerintem zseniális dolog :D ) akkor szerintem igazándiból az exclusive címek "elbírálása" alapján tudsz dönteni ;)
  • LoSA
    #716
    Nem mástól várom a választ, én csupán csak tanácsért jöttem, amit TomStorm-tól kaptam...
    Egyébként talán a PS4 mellett teszem le a voksot, egy kicsit tényleg olcsóbb. Kontrollerjét már fogtam a kezemben, szerintem ez nem lett olyan rossz, DualShock 3 az már kevésbé tetszik. :) Illetve nekem Kinectre nincsen olyan nagy szükségem, nem nagyon szeretnék már ugrabugrálni. Ha jól olvastam, talán PS4re több exkluzív játék is jelenik meg.
    Köszönöm még1szer a tanácsot!
  • DarkSector
    #715
    Neked kell tudnod, az exclusive cimek alapján döntsd el.
    Vagy ha ugy nem tudsz, akkor mik az igényeid?
    És aszerint, ne mástól várd a választ, mert mind2 konzol jó.
  • TomStorm
    #714
    Ezzel sokan így lehetünk.Én Xbox One-t néztem ki ezek miatt és nem PS4-et:kontroller,kinect,Dashboard.Játékok:forza5,Ryse,Titanfall.
    Viszont X1 drágább.Megfelelö ár PS4 mellett szól az is nagyon a max.egy játékkonzolért.Kontroller PS-nél is megszokható azért de én szerintem nem tudnám.
    PS4 Game számomra nincs jelenleg és ha PS3 exkluziv játékok folytatásait tervezik akkor nem is lesz.Multiplatform meg az X1 amivel startolt játékokkal ellennék NA de milyen áron-.-

    Attól függ mennyi pénzed van,nézd át a játékokat mik vannak/lesznek mind2 konzolra,kinect kell vagy sem(én biztos imádnám nézz videot róla:) Design-t xard le mindegyik pofás gép,kontrollert próbáld ki ha van lehetőség.
    Újonnan mindegyikre rohadt drága a játék.

    Én inkább most PC-t fogok venni + egy jobb fajta joy-t és ha lemegy X1 ára meg lesznek játékok akkor 100%-os vétel.
    Ja és ha volt komolyabb Profilod bármelyik konzolra az vihető tovább.
    NET mindegyikre fizetős már,PSN kicsit olcsóbb de X1-re van 1 hónapos is
  • LoSA
    #713
    Szerintetek miért érdemesebb XBOX One-t venni, mint PS4-t? Most szeretnék venni egy új konzolt, de nem igen tudok dönteni.
  • gduck
    #712
    Nem! Valószínűleg a kondi, de persze nem szedte szét! Kicserélték neki a vételi helyen egy másikra!
  • TomStorm
    #711
    Nehogy elhidd már
  • Zozo76
    #710
    akkor megsem leontottek a gepet a ventilator resznel kint azt itt valaki valltig allitotta?
  • gduck
    #709
    Sajnos már magyar fórumozó is küldte vissza a gépét szervizelni. 10-12 óra folyamatos üzem után ment neki tönkre, "fehér folyással" :(
  • N0rbi san
    #708
    Üdv mindenkinek nemsokára érkezik nekem is a kicsike és lenne is egy kérdésem:
    -Ha van CoD Ghosts-om X360-ra akkor azt hogy tudom magyarországon upgradelni?

    #571-#572-es kommentbe azt olvastam hogy berakom XOne-ba a X360-as DVD-t és upgradelek 10$-ért. Erről sehol nem találtam infot és visszajelzést sem hogy működött e a dolog.

    Előre is köszönöma válaszokat.
  • Zozo76
    #707
    az a helyzet hogy en is szinte csak a multiatform cimeket szoktam nyomni igy tulajdonkeppen emiatt mindegy mit vennek de azert az xbox-hoz huz a szivem jobban foleg a kontroller miatt. de az a helyzet hogy akar tetszik akar nem a ps4-ben egyszeruen tobb graft van tehat elvileg igy vagy ugy de jobbak lehetnek alatta a jatekok. XBOX-os vagyok de most valahogy jobb vetelnek erzem a ps-t ha nem kell az xbox exkluziv.
  • TomStorm
    #706
    Az jó lehet,köszi.

    Nagyon drága ez még nekem.Most néztem megint árakat de húzós.
    Valamelyiket meg kell vennem februárban és ha nem lesz elég pénz erre,bármennyire is X1-t szeretnék,könnyen elöfordulhat a PS4 vásárlás
  • Waczkor
    #705
    Nincs beleépítve,külön van úgy ahogy 360nál is.