98
Minden,ami Boston Celtics!
  • tippmix945
    #18
    pedig nagy meccse volt most is,mint a legutóbbi heat-celticsen
    nem hiányzott ez most :S:S:S
  • KG21
    #17
    Nah összefoglalón láttam Jeff Green is lesérült :S
  • tippmix945
    #16
    majd megnézem valamikor,nem maradok most fenn,holnap dolog van :d
  • syberia2
    #15
    Ki nézi?:D
    (azt tárt karokkal várom itt:D)
  • tippmix945
    #14
    Heat-Celtics 01:30-tól
  • syberia2
    #13
    én azt mondom, hogy az elmúlt 3 év legszínvonalasabb Boston meccsei a Miami elleniek voltak. Úgy sincs semmi esély a döntőre, akkor már legyen pár jó meccs:D
  • gerling88
    #12
    Miami győzelem szerintem is biztosra vehető(sajnos) :S:S:S
    a NY és főleg Melo tényleg nagyon meghúzta a végét...gondolom végre nyerni akar már valami egyéni címet is Anthony,mert James fix MVP idén is,scoring champ még lehet.
    az idei alapszakaszban 3-1 a mérleg a Knicks a Boston ellen,rájátszásban viszont mindig is gyengék :D:D:D
    bízom benne,hogy idén is lesz egy jó kis playoff a run,a tavalyi keret ennél sokkal-sokkal foghíjasabb volt...igaz Rondo kiesése komoly gondot okozhat még...a második körben
  • syberia2
    #11
    Annyira összevissza ez a keleti konferencia hogy a Miami győzelmen kívül semmit nem mondhatunk biztosra. A boston 20-15ös mérleget hozott Rondo kiesése után! Aztán most még pihizés is van náluk, hol ez hol az leül a meccsen. Azt se felejtsük, hogy a tavalyi keret még a mostani, Rondo nélküli csapatnál is szarabb volt, aztán milyen szoros is volt az a 7. meccs az ECFban...
    Elnézve Melo belehúzását két dolog is eszembe jutott:
    1. Nem kellett volna-e ezt a POra tartogatnia? Stabil 2-3. helyen vannak, ilyenkor épp hogy pihennie kellene.
    2. Melo tavaly épp ilyen (talán KICSIT gyengébb) szezont futott, egy-a mostaninál-azért erősebb kerettel. Mégis évek óta 4-0al esnek ki, a Bostont meg csak a Heat tudja megállítani a POban mostanában.

    Hajrá Boss-ton, örülök hogy lett ilyen topik:D
    (én úgy tervezem hogy minden meccsükre maradok a rájátszásban, ami már valamelyik csapat kiesésért van)
  • tippmix945
    #10
    szerintem simán van esély a továbbjutásra.tudja ezt Doc is,azért is pihentetett többet az utóbbi meccseken,jó lesz a 7.hely nem kell előrébb lépni és jöhet a Knicks.nagyon nem akarja a 6.helyet és az Indianat,meg is értem :D:D
  • KG21
    #9
    természetesen fogom követni a párharcot, ahogy minden évben, csak nem élőben, majd leszedegetem a meccseket, mikor ráérek megnézni. Remélem azért szoros lesz valamennyire :S
  • tippmix945
    #8
    cső KG
    csatlakozz :D
  • KG21
    #7
    Jó topic :D
  • tippmix945
    #6
    irányító nincs
    ez itt a bökkenő
    Rondo-val sima lenne a keleti döntő
  • tippmix945
    #5
    keret:
    Brandon Bass
    Avery Bradley
    Jordan Crawford
    Kevin Garnett
    Jeff Green
    Courtney Lee
    Fab Melo
    Paul Pierce
    Jason Terry
    D.J.White
    Shavlik Randolph
    Chris Wilcox
    Terrence Williams

  • tippmix945
    #4
    söprés lesz szerintem is
    Boston-New York: 4-0

  • Effe88
    #3
    söprés lesz:D
    Carmelo egyedül legyűri a bostont:D

    mondjuk wufra jobban ért hozzá:D
  • tippmix945
    #2
    Tegnapi hazai vereség:
    Boston Celtics-Brooklyn Nets : 93-101

    Így szinte a biztos a hetedik hely és,hogy a Knicks lesz az ellenfél az első körben.
    Ellenük viszont van bőven az esély,az Indiana nehezebb falat lenne.
  • tippmix945
    #1
    Hamarosan jön a rájátszás!
    Knicks-Celtics !