98
Minden,ami Boston Celtics!
  • wright
    #98
    Pfejj ez a csere megint mire volt jó?
  • tippmix945
    #97
    sorozatban harmadik meccsünket nyertük a szezonban a gyenge kezdés után,így 3-4-el állunk!
    a legutóbbi csoda Miami-ból:


    LET'S GO CELTICS!!!!!!
  • syberia2
    #96
    majd valaki biztos benyeli őket (fpleg Wallacot)
  • wright
    #95
    Na azért így már mindjárt más a leányzó fekvése ha cserélni akarjuk Hump-ot és Wallace-t....El nem tudom képzelni hogyan fogok Boston meccset nézni ha ezek ketten ott rohangálnak
  • tippmix945
    #94
    azt tudom,hogy milyen emberileg :D de ettől függetlenül szeretném,ha maradna Boston-ban.nem feltétlenül neki kell lenni a franchise player-nek,én Green-ben is simán látom egyébként a jövőbeli FP-t.
    Humphries 12 milliós szerződése jövőre lejár,szóval lesz mozgástér a szabad ügynök piacon is.
  • wright
    #93
    Nem a játéktudásával van bajom,hanem emberileg egy 0 a faszi.Nem lehet köré építeni a jövő csapatát.Csak akkor maradjon,ha jövőre van lehetőség egy igazi FP megszerzésére.Bár a szerződése elég jó,elférne mellette egy max körüli szerződés a jövőben.Mr.tvsmeccsentripladulakúrvajóvagyok-ba szorulhatna egy kis alázat.
  • tippmix945
    #92
    Szerintem szükségünk van rá nagyon,én nem szívesen mondanék le róla,az ilyen irányítókat nagyon meg kell becsülni.Első körös draftcetliből már van egy rakat,ugye Riversért egy 2015-ös a Clippers-től,aztán most 3db a Nets-től...kár,hogy olyan csapatoktól kaptuk,akik 100% playoff résztvevők lesznek a következő években...
  • wright
    #91
    Érte pont nem fogok eret vágni.De csakis megfelelő ellenértékért adnám,és bizony dzsokiéknál én nem látok semmit ami nekünk kellene.Nyilván első körös cetlik lennének,de ha vmi csoda folytán oda menne D.H akkor sokat nem érnének.
  • tippmix945
    #90
    lehet Rondo is elmegy(Dallas)
  • tippmix945
    #89
    Lee és Crawford nekem sem tartozik a kedvenceim közé,Bass és Sulli viszont igen,Olynyk meg akár nagy fogás is lehet,egy center aki közelről és távolról is képes pontokat szerezni :)
    Hump-tól kiráz a hideg,nagyon nem bírom,Wallace-nek valamilyen szinten örülök,az utolsó évében nagyon elveszett a Nets-ben,de azért régen ő egy 20pont-10lepattanós játékos is volt,hátha visszajön a régi formája :)
    Smith nagyon sokban lenne,és szerintem PF poszton állunk a legjobban(Green,Bass,Sullinger).
  • wright
    #88
    Smith NEM FP....ki kellene aludnom magamat
  • wright
    #87
    De...szörnyű :) Mondjuk Sulli-t bírom,ő azért nem 1 kutyaütő gyerek,remélem felépül teljesen.Nagy FA idén nincs akiért rajonganák-nekem Smith FP,viszont sokba lenne.Én Hump-ot és Wallace-t postáznám töltelékért,és talán ügyeskednék a jövőbeni pick-ekkel dehát innen a fotelből könnyű
  • wright
    #86
    84-re ment :)
  • wright
    #85
    Értem.Nem kötekedésnek szántam,csak nekem haveri körömben is van olyan aki inkább játékosért szurkol 1-1 csapatnak,és soha nem értettem hogyan lehet ez.
  • KG21
    #84
    én mindig inkább egyes játékosok miatt szurkolok egy-egy csapatnak. Mindig nézni fogok NBA-t, és mindig lesznek kedvenc játékosaim, de 1 kedvenc csapatom sosem lesz, mivel nem ott élek.
  • tippmix945
    #83
    egyébként 2007-ben igazolt át Garnett Boston-ba úgy emlékszem de rég volt már
  • tippmix945
    #82
    padról Crawford,Lee,Bass,Sullinger,Olynyk sem olyan szörnyű azért :D
    a baj az,hogy Humphries fizetése 12 millió,Wallace-é pedig 10 millió körül mozog,tehát nem nagyon lesz hely a sapka alatt FA igazolásra.
    valami csere jól jönne,de nem nagyon látok rá lehetőség sehol...Rondo,Bradley,Green feláldozása eszébe se jusson Ainge-nek ezek után,más ellentétel pedig nagyon nincs sztár játékosért,szerintem ez így elég korrekt csapat lenne jövőre,persze ahogy írtad,nem kell nagy elvárásokat táplálni,de egy rájátszás 2.kör simán kijöhet.
  • tippmix945
    #81
    ja,hogy te annak szurkolsz,ahol KG játszik,nem tudtam.bár szerintem ennyit nem ér meg.
  • wright
    #80
    Utána meg befejezted az Nba-t?
  • KG21
    #79
    szted én 2008 ig melyik csapatnak szurkoltam? Ez van, ha Garnettnek mennie kell, akkor én oda szurkolok ahol játszik
  • wright
    #78
    Pont ez a baj.Arra talán jó hogy 8. helyen besurranunk a rájátszásba.2014-es draft-ot pedig jó lenne minél feljebb kezdeni.De sztem ez a kezdő nem marad-lesz valami csere.Mondjuk a lepattanókkal nem lesz gond,csak legyen aki visszarakja Jöhet majd a Rondo nagy arc,meg one man show,ami nem lesz éppen nézőcsalogató,de majd meglátjuk mit hoz a jövő.Legalább belefér majd az időmbe 1-2 Irving meccs,állat az a pali.
  • tippmix945
    #77
    miért?
  • KG21
    #76
    ez szomorú... most kénytelen leszek a Brooklyn Netsnek szurkolni
  • tippmix945
    #75
    jövőre lezúzunk mindenkit
  • LoSA
    #74
    RIP Boston! :(
  • tippmix945
    #73
    Rondo-Bradley-Wallace-Green-Humphries
    azért ez nem egy rossz kezdő,a pad lesz gyenge
  • tippmix945
    #72
    Garnett,Pierce,Terry--->Nets
    Humphries,G.Wallace,R.Evans,Bogans,3 future 1st round picks--->Celtics
  • wright
    #71
    Nets...Hát akkor ennyi egy szépemlekű korszaknak.Lehet hajtani ligautolsónak....
  • tippmix945
    #70
    "A Boston Celticset elhagyó Doc Rivers aláírta szerződését a Los Angeles Clipperszel. A vezetőedző a megállapodás értelmében a következő három idény során évi 7 millió dollárral, míg a szolgálatairól lemondó Celtics egy 2015-ös draftjoggal lesz gazdagabb. Rivers a playoff-bukás után eltávolított Vinny Del Negrót váltotta a kaliforniai gárda kispadján."
  • tippmix945
    #69
    "Az ESPN forrásai szerint a Boston Celtics elengedi vezetőedzőjét, Doc Riverst egy csere keretében a Los Angeles Clippershez. A megállapodás értelmében kaliforniaiak egy 2015-ös első körös választást küldenek a bostoniaknak, akik cserébe felbontják Rivers következő három évre szóló szerződését. Az 51 éves egyszeres NBA-bajnok szakember három évre kötelezte el a Clippershez, ahol bostoni fizetéséhez hasonlóan szezononként 7 millió dollárt keres majd. Az üzletet az NBA vezetőinek még jóva kell hagyniuk. A hír után dühös Celtics-drukkerek azonnal feltörték Rivers Wikipedia-oldalát, és a róla szóló szócikknél percekig csak annyi szerepelt, hogy "ez az ember egy vesztes"."
  • wright
    #68
    Nem szarják le.Bajnok akar lenni mindkettő.Vagy inkább úgy mondanám,hogy egy tisztes alapszakasz és rájátszás-utolsó évben,a szeretett edzővel aki tudja mit várhat még tőlük.
  • tippmix945
    #67
    én sem tudom elképzelni őket Clippers mezben...ha valahogy mégis odakerülnének,tuti leszarják majd az egészet.
  • KG21
    #66
    Elképzelhetetlennek tartom. Akkor már inkább visszavonulnak szerintem.
  • tippmix945
    #65
    ha ez megtörténik,azt hiszem zárható a topik xD
  • tippmix945
    #64
    "Chris Paul és Dwight Howard tervei után újabb fura elképzelések láttak napvilágot az NBA-ben. Ezúttal a Los Angeles Clippers „robbantott”, és a Boston Herald szerint három embert is szeretne elcsábítani a Boston Celticstől. Kevin Garnett és Paul Pierce a pályán, Doc Rivers pedig a kispadon jelenthetne erősítést az idei playoffban már az első körben elbúcsúzó Clippers számára. Pierce-nek nem lenne ellenére a váltás, ezt már bejelentette, és a Bostonnak is jól jönne a távozása, hiszen ebben az esetben több mint 15 millió dollárt spórolna.

    A két játékosért Eric Bledsoe és DeAndre Jordan menne Bostonba, Riverst viszont ki kell vásárolni a szerződéséből."

  • tippmix945
    #63
    Pierce szerintem még bőven futhat egy jó szezont,azzal nincs gond,Garnett-ben viszont már nem érzem,hogy benne lenne...és ha ő megy,akkor Pierce is.Akkor viszont kíváncsian várom,hogyan építik fel Ainge-ék az új Celtics-et.
  • High end PC #62
    jajj, igen, ez nagy kérdés
  • tippmix945
    #61
    "A következő NBA-idényben is Doc Rivers lesz a Celtics vezetőedzője. A hírt a Boston általános igazgatója, Danny Ainge jelentette be.

    A szakvezető a 2004-05-ös szezon óta ül a csapat kispadján. Legsikeresebb idénye a 2007-08-as volt, amikor az alapszakaszban 66-16-os mérleget ért el a gárdával, majd a nagydöntőben hat mérkőzésen legyőzte a Lakerst. 2010-ben újra a fináléba vezette csapatát, de akkor a Los Angeles-i együttes 4-3-ra nyert.

    Rivers két évvel ezelőtt ötéves szerződéshosszabbítást írt alá a klubbal, de az idei rájátszásból való kiesés után (4-2-re kaptak ki a zöldek a New York Knickstől) nyitva hagyta annak lehetőségét, hogy távozik a Celticstől. Erre most nem kerül sor, kérdés viszont, hogyan változik a bostoni keret, elképzelhető, hogy a következő idényben már Paul Pierce és Kevin Garnett sem lesz a csapatnál."
  • syberia2
    #60
    Nem ritka eset, hogy még élő szerződéssel vonul vissza egy játékos. Ilyenkor kölcsönösen szerződést bontanak, a csapat nem fizet neki semmit, cserébe a játékos nem tagja a csapatnak (fizetése is kiesik). A baj az, hogy most mi csak azt mondjuk, hogy "ugyen, fél év múlva kezdődik a szezon, azalatt mi változhat...", de valójában nagyon számít. Nehezen fog formába lendülni, hullámzó játék, stb. De ezzel tisztában van, és a most következő hetekben ezt akarja végiggondolni: megpróbálkozik stabilan jó teljesítményt nyújtani még egy évig (ez elég megeröltető és kemény feladat), vagy tulajdonképpen feláldozza magát a csapat jövőéért, így nem kell a hullámzó, gyakran rossz teljesítményével elvenni 10 millió dolcsit a sapka alól.
  • tippmix945
    #59
    3 évre írt alá nem? vagy szerinted nem tölti ki és elmegy most vagy köv.szezon végén? :(