105
Camelot Unchained: 2 milliót kérnek az MMO-ra
  • Torzonborz
    #25
    Még van egy kicsi hátra de tényleg meglett . :)

    Megtámogattam Én is őket , remélem tényleg egy normális rvr mmo lesz belőle.
  • TDC Geronimo
    #24
    Most jött össze. Necces volt, de szépet hajráztak :D
  • Wlanseraf
    #23
    :(((((((
  • Torzonborz
    #22
    Elég szoros , 54 óra van hátra és 1,690,647 dodónál állnak.
  • a.carkey
    #21
    Valósult már meg valami ezekből a projektekből?
  • TDC Geronimo
    #20
    1 milla 1-2 nap alatt összejött, azóta meg jött mennyi? 100k max. Végén még biztos lesz egy nagyobb adakozás, de elég necces
  • MaRee
    #19
    Nagyon örülnék, ha összejönne. Én küldtem nekik tíz dolcsit.
  • Torzonborz
    #18
    A fele meglett 10 nap alatt. Ha így folytatják a napi updateket és bedobnak majd még pár videót esetleg egy alpha gameplayt akkor nem lehetetlen. Még én is vacilálok de szerintem 30 dodóval be fogok szállni.
  • TDC Geronimo
    #17
    Ahogy jelenleg állnak úgy elég kétséges, hogy egyáltalán összejön-e az a 2 milla :/
  • MaRee
    #16
    Bár így futna a gildvársz
  • Torzonborz
    #15
    "csak" 1k-s , meg a környezet sincs túlbonyolítva. de azt jó látni hogy tényleg erre fókuszálnak az engine fejlesztésnél.
    az adakozási lendület is alábbhagyott picit bár már majdnem 1.1 millánál járnak. még pár ilyen videó és meg lesz a 2 milla. :)
  • a.carkey
    #14
    10ks battle ...
  • Wlanseraf
    #13
    facebook

    Vannak videok természetesen nem gameplay:D desing igen...
  • Wlanseraf
    #12
    Mindegy:) Ők úgysem tudnak vele semmi értelmeset alkotni:D
  • a.carkey
    #11
    "csak ezt a kifejezést levédte az EA"
    Hogy a büdös k. anyjukat!

    Amúgy várós, miazhogynagyonis kategóriás.
  • TDC Geronimo
    #10
    Mondjuk ennyi pénzért igazán adhatnának lifetime subot is... :D

    Kickstarter elején meg végén jön a sok lóvé. Jól kezdett, de eléggé megakadt. 2 milla mondjuk szerintem meglesz.
  • flashpointer
    #9
    Offical thank you :D
  • Pio
    #8
    Siessetek, ebből a támogatási szintből már csak 2 kiadó maradt! :D

  • DarkHorSe
    #7
    Megjelent mar valami jo kickstarteres jatek?? Eddig ugylatszik mindegyik elkerulte a figyelmem. A ftl egesz jo volt mondjuk de azert nem olyan jo mint vartam.
  • Torzonborz
    #6
    Tekintve hogy a pve-re nem kell sok erőforrást pazarolniuk így nem lehetetlen.
    Mondjuk az első milla összejött 6 nap alatt a maradékra ott van még 24 nap...necces de ha folytatják a napi update-eket és mutatnak még pár érdekességet akkor meglehet.
  • Wlanseraf
    #5
    2015 simán lehet 2.5 év:) 3 milla nem innen lesz szóval hamar kiderül be indul vagy nem:)
  • MaRee
    #4
    Daoc nagyon-nagy kedvenc volt, örülnék egy ilyennek. De reális ez a 2015-ös időpont, mikor még a pénz sincs meg rá?
  • Wlanseraf
    #3
    Bevallom lusta voltam:D de közösen megoldottuk:) ezen én is gondolkodom de talán az első amire pénzt is adnék:)
  • Torzonborz
    #2
    +fav,kickstarter / hivatalos oldal oldal link kimaradt :P

    Remélem összejön a 2 milla . Adakozáson még filózok.
  • Wlanseraf
    #1
    Na ez remélem össze jön!!!:)9

    A nosztalgikus érzéseinkre apellálva már nagyon sok veterán fejlesztő tudott pénzt kiszedni a zsebünkből Kickstarteren. Általában az ő alapcéljuk mindössze néhány százezres nagyságrendig merészkedik csak el... Mark Jacobs és a City State Entertainment most tovább ment.

    A Camelot Unchained egy MMO játéknak készül, ami már alapból is minimum 2 milliót vár. Ha azt nézzünk, hogy ez egy MMO, akkor ez is édes kevésnek tűnik, de ne aggódjatok, ha összejön, akkor Mark Jacobs megtoldja még 2-vel a saját pénzéből és még 1-el egyéb forrásokból, magyarán szólva minimum 5 millióból készül majd el.


    Az új MMO közvetlen leszármazottja lenne a Dark Age of Camelotnak az RVR - realm versus realm - úttörőjének. 3 frakció lesz, akik különböző területen élnek, más nyelven beszélnek és hadban állnak egymással. Mindjük nagyerejű mágikus tárgyak birtokosai, amit erődített kastélyokban őriznek, a saját szabad PVP-s területeiken. Ezen relikviák elhappolása a játék célja.

    Az RVR, vagyis ez a nagyszabású, szervezett PVP, várakkal, erődítményekkel és ostromgépekkel a Camelot Unchained szíve és lelke. Nincs körítés és cukormáz, Mark Jacobs veterán MMO játékosokat akar ezzel a projekttel megfogni, nincs nyomás, hogy a tömegeknek is megfeleljenek.

    A DAOC után a 3 frakció az Artúriánok (Anglia), a Vikingek (Skandinávia) és a Tuatha Dé Danann (Írország). Kasztok tekintetében ez az MMO kerüli a tükörkasztokat (mint amilyenek a WoW-ban, SWTOR-ban is vannak például) és ragaszkodik a megszokott szerepekhez is. Mindhárom oldalnak 5 választható szerepkört terveznek indításra, lesz gyógyító, tank, DPS, hibrid és egy építész/tárgykészítő, vagyis crafter kaszt is.

    Ez azért van, mert ebben a játékbon a szörnyek vagy NPC-k nem dobnak a világon semmit, szóval minden, amit magatokra akaszthattok majd, azt valamilyen kézműves mester csinálja majd. Nem ez viszont az egyetlen szerepük a játékban, az RVR csatamezőn is nélkülözhetetlenek, ugyanis ők lesznek egyedül képesek lövegtornyokat, megerősített állásokat és csapdákat telepíteni. Ők a legjobb építészek is, de alapvetően mindenki tud majd magának saját házat építeni.

    Ebben a játékban nem lesz ún. PVE rész, melyben szörnyeket kell majd kaszabolni, hogy szinteket lépkedjetek, a Camelot Unchained teljes egészében a TriRealmre háborúra fókuszál (vagyis az RVR-re, csak ezt a kifejezést levédte az EA).

    A Camelot Unhained előfizetéses modellel megy majd, de olcsóbb lesz mint az átlag, mindössze 9 font havonta. A 2 milliós összeghez angol, francia és német lokalizáció tartozik és 2015 decemberére ígért megjelenés. Az alapértelmezett platform a PC, de kiterjesztett célként később esélyes, hogy megjelenik a Mac és Linux verzió is, további nyelvek kíséretében.

    További információkat a hivatalos honlapon és a Kickstarter oldalon találtok.