422
10580146_10152746371488638_6413092946570
  • Jim Morrison
    #182
    Nem csalódtam ebben a részben sem, és az előzetes alapján a következőben sem fogok^^ eszméletlen jó.
  • Jim Morrison
    #181
    Még angol felirat sincs ? :(
  • bega82
    #180
    Igen, igazad van. :) És a második résszel is egyetértek, remélem életben marad. Még a Bárányokban is benne volt. :D
  • Cucmey
    #179
    Amúgy én is sajnáltam. Iszonyatosan geci ez a Hannibál de azért imádom. Egy öltönyömet ő Inspirálta... :D



  • Cucmey
    #178
    Na... Itt egy elemzés! :DDD

  • Monoton
    #177
    Most, hogy így újranéztem tényleg arcon be nyakon ki volt.
  • Cucmey
    #176
    Nem lőtte fejbe Chiltont. A neten már azt tárgyalják hogy a nyakon ért és arcon távozott lövedék nem feltétlenül halálos sérülés :DDD
  • Monoton
    #175
    Hat elegge fejbe lotte
  • Vajk333
    #174
    Bega82!
    Két éven át bőven volt ideje arra Hannibálnak, hogy Miriannak az agyát átmossa. :) Én csak azt nem értem, hogy most akkor Mirian kinyírta Chiltont? Remélem nem, mert értelmetlen lenne a történet folytatása végett (Az embervadászban és a Vörös sárkányban szerepelt, az pedig a sorozat után játszódik, mikor is Lectert már elkapták).
  • AnyátokKurva
    #173
    Aki akar látni egy náci fasszopót, kattintson :

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=536046376440060&set=a.139364052774963.24349.100001041079857&type=1&theater
  • Darthmushroom
    #172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pont azzal amiről sokszor szóba is volt a részbe, azzal a kezeléssel amit nem szabadot volna egyik orvosnak se alkalmaznia mert manipulálni tudják vele a páciens agyát
  • bega82
    #171
    Igen, minden rész címe egy kajanév, állítólag az, amit az adott részben elkészít és/vagy eszik Lecter doktor.
    Én most valamit nem értek amúgy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Honnan tudta Hannibal, hogy az a csaj őt nem fogja beazonosítani, de Chilton doktort meg igen? Vagy ezt hogy tudta elérni nála?
  • Quantumleap
    #170
    A következő évadban vajon kínai kajacímek lesznek? És vajon milyen címek lesznek akkor, amikor Lecter már rács mögött lesz?
  • Cucmey
    #169
    7. rész is komoly. egyre betegesebb ez a sorozat. :D
  • stargatelost
    #168
    Mind kaja név.
  • Quantumleap
    #167
    Most ahogy megnézem, az első évad minden címe egy francia szó volt. Nekem fel se tűnt eddig.
  • Quantumleap
    #166
    Amúgy mit akar kifejezni az, hogy az évad minden részének egy japán szó (vagy név?) a címe? Vagy csak nem figyeltem valamire?
  • Cucmey
    #165
    ez valóban létezik. osso bucco egy olasz étel. borjú lábszárból van. sose csináltam de találtam a spárba borju lábszárat. meg fogom csinálni valamikor :D
  • Quantumleap
    #164
    Az helyesen: 2x02.
    Amúgy igen, most a legutóbbi részben volt az agyagos.
  • bcrics
    #163
    Akkor jöhet a legutóbbi rész combos receptje is.
  • Szolnokboy1
    #162
    2x2 = 2. évad 2. rész. Az agyagos recept későbbi részben van. :)
  • ForzaInter
    #161
    létezik, valahol láttam már ilyet korábban, csak ott nem emberi lábszárat sütöttek:D
  • Quantumleap
    #160
    Az elején mi az a "2x2"?

    Amúgy az első évad egyes ételeinek receptjei tényleg közzé lettek téve állathúsos megfelelővel. Amúgy Hannibal nem agyagban sütötte a lábszárat? Ilyen tényleg létezik, hogy valamit abban sütnek?
  • bega82
    #159
  • Szolnokboy1
    #158
    2x2

    Zöldséges-boros sült emberlábszár párizsiasan, ahogy a doktor szereti

    Hozzávalók 2 személyre:
    - 2 kg lábszár (40 év körüli sorozatgyilkosból)
    - 1 fej vöröshagyma
    - 1 fej káposzta
    - 1 üveg prémium kategóriás fehérbor
    - 3 db sárgarépa
    - 20 dkg liszt
    - só, bors fűszerek

    Elkészítés:

    Az emberlábszárat egy asztali szalagfűrésszel feldaraboljuk, a lábfejet kidobjuk. A lábszárat 4 egyenlő szeletre vágjuk, majd a bőr eltávolítása után átkötözzük és lisztbe forgatjuk. A lábszárakat egy alkalmas edényben elősütjük, míg a külső kéreg meg nem pirul minden oldalon nagy lángon kb 10 percig. Közben kockára vágjuk a zöldségeket és a fehérborral együtt a lábszárhoz adjuk, majd flambírozzuk. A lábszárakat egy tepsibe helyezzük át, a visszamaradt szaftot aláöntjük és további zöldségeket adunk hozzá. Sütőben kb. 2 óra alatt 220 fokon készre sütjük. Esztétikusan, zöldségkörettel tálaljuk.

    Mellé prémium minőségű száraz vörösbort ajánlunk.

    Fogyaszthatjuk egyedül, de ínyencek akár FBI ügynök ismerőseiket is megkínálhatjuk. Jó étvágyat kívánunk!


  • ForzaInter
    #157
    Hát ez az évad eddig valami fenomenális!
  • Cucmey
    #156
    itt egy kis előzetes péntekre :))

  • Tower Guard
    #155
    Nagyon zsír!! A végső jelenetnél már fejben találgattam vajon mi lesz, de erre nem számítottam!
    Hatalmas! :D
  • Stockbauer33 #154
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.facebook.com/NBCHannibal/photos/a.428128627209913.90959.383662898323153/704182542937852/?type=1&theater
  • Cucmey
    #153
    Ááááá ez a sorozat ez kikészít.... :DD
    6. rész űberfasza! :)
  • Szolnokboy1
    #152
    köszi a válaszokat, azt hiszem, ma hozzáfogok, bár lehet meg kéne várni az évad végét és egyben nyomni. de már tudom, hogy gyenge leszek.
  • bega82
    #151
    Ja, én a végén mindig gyorsan kilövöm, nem szeretem megnézni a következő rész előzetesét. :D
  • Cucmey
    #150
    "you try to kill me Will" :))

  • bega82
    #149
    *Hannibal is tudja ezt,...
  • bega82
    #148
    Huh, ez az 5. rész tényleg odavert.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát igen, ahogy számítottam rá, Beverly csúnya véget ért... :( Egyébként Will-t meg nem nagyon értettem most, hogy mit akart!? Ha sikerül annak a másik gyilkosnak kinyírni Lectert, akkor is mi van? Egyrészt vége a sorozatunknak! Másrészt ő élete végéig rohad a börtönben, sose derül ki az ártatlansága, sőt csak ront a helyzetén azzal, ha kiderül, hogy ő rendelte el a doki kinyírását. Ráadásul most már Hannibal is tudja, hogy ezt, gondolom ezek után kevésbé fog barátként tekinteni rá.
  • Cucmey
    #147
    eddig simán veri az első évadot! :)
  • Miguel125
    #146
    Jobb mint az első!
  • Quantumleap
    #145
    Már megvan.
  • Jim Morrison
    #144
    ezt is imádni fogod.
  • Szolnokboy1
    #143
    Spoiler nélkül: milyen a 2. évad eddig? Imádtam az elsőt, de még nem kezdtem el a másodikat.