422
10580146_10152746371488638_6413092946570
  • Jim Morrison
    #262
    Basszus, nekem csak most sikerült megnéznem... és beszabehu
    Csak tágra nyílt szemekkel néztem. hirtelen nem is tudok mást írni :c


    a.carkey: még mindig nem tudom felfogni minek kell a topikot nézni miután kijött az új rész és pl te még nem láttad. GoT topikban is mindig ez van...
  • a.carkey
    #261
    Spoilerezzél tovább, bakker!
  • Cucmey
    #260
    Azt mondta Bryan Fuller hogy Bedeliának sokkal nagyobb szerep jut majd a harmadik évadban. Abigail biztos meghalt. Alana talán nem. Nekem Will sebe sokkal halálosabbnak tünt mint Jacké. Nem vette ki az üveget. Azt mondják ha szúrás ér egy artériás sebet akkor legjobb bent hagyni a dolgot amig kijönnek az orvosok. Will hasi Abigail pedig nyaki artériás vágást kapott az kb 2 perc.

  • Vajk333
    #259
    Abigail, Jack biztosan meghalt. Alana szerintem túléli és majd a harmadik évadban felzabálja Hannibál, mint Will újdonsült kedvesét a dráma végett. Viszont Will-nek biztosan túl kell élnie, hiszen akkor nem lenne harmadik évad és értelmetlen lenne a történeti szál folytatásának is. A harmadik évadban még feltűnhet Miriam, mint Will új segítőtársa, valamint a vége felé Chilton is. Jack helyébe pedig Kade Prurnell fog lépni. Bedeliát szerepét viszont én sem értem. Elvégre is elakarta tenni láb alól Hannibál. Ő lesz a vörös sárkány? XD Szerintetek?
  • zzeN
    #258
    Nagyon kemény évadzárás volt, most meg jön a várakozás:(


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack meghalt, de Will gondolom nem fog, a csaj is kérdéses. De hogy mit keresett ott Bedelia...
  • Szolnokboy1
    #257
    2x13

    Most valaki mondja meg nekem, hogy ez mi volt?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most kajak kiírtak mindenkit?? Jön Clarice?


    Hát ez beszarás volt... :OOO
  • Cucmey
    #256
    Már meg is néztem.... nem is tudom nagyon pötyögni a billentyüzetet úgy remeg a kezem...
  • bcrics
    #255
    És eljött ez a nap is.
  • Cucmey
    #254
    Nagyon nagy tiszteletem az NBCnek hogy simán berendelték a harmadik évadot. Azért Amerikában sem csak pénzéhes hülyék élnek. :)
  • Jim Morrison
    #253
    azért ne tiltasd be ha kérhetlek :D
  • ForzaInter
    #252
    Ez milyen beteg rész volt már baszki? Néhol már nekem is sok volt.:D Fogalmam sincs, hogy futhat ez a sorozat egy országos adón..
  • Tikal #251
    hát én már nem tudom mi lesz itt :D nagyon kemény epizod volt...
  • Quantumleap
    #250
    Szerintem nem fognak. Tudják, hogy mindenki pont arra kíváncsi, hogy mi a jelenet folytatása.
  • bega82
    #249
    Pont erre gondoltam én is, hogy lehet ez lesz. :)
  • Jim Morrison
    #248
    De ha van pofájuk azzal a képsorral zárni amivel nyitották az évadot..mérges leszek :D
  • Cucmey
    #247
    Egy szerintem biztos. Hannibalról kiderül hogy gyilkos. Aztán hogy mi lesz..... Isten tudja :DD

  • Quantumleap
    #246
    Én azt nem értettem, hogy itt Verger arcának miért csak a fele lett lenyúzva?
    Szerintem most egy időre kikerül a képből, és majd csak Lecter intézetből szökése után fog felbukkani ismét, bosszúszomjasan, úgy, ahogy a Hannibal filmben.
    Nagyon kíváncsi vagyok a következő epizódra. Remélem, mostmár nem az lesz, hogy Lecter bizonyíték híján megússza a dolgokat, és továbbra is űzi majd az ipart. A következő évadnak minimum a meneküléséről kellene szólnia, ha az írók még nem akarják intézetbe dugni.
  • Cucmey
    #245
    Igazad lett ezzel kapcsolatban. Én sajnáltam hogy így történt de legalább bele csaptak a lecsóba nem nyújtották mint a rétestésztát 50 részen keresztül. Michael Pitt elképesztő színész!
  • TDC Geronimo
    #244
    Ejjha micsoda rész volt. Jövő héten finálé és majdnem 1 év szünet :(

    De legalább lesz harmadik évad.
  • bcrics
    #243
    Jó étvágyat!
    http://data.hu/get/7712439/Hannibal_-_02x12_-_Tome-wan.LOL.English.C.origo.Addic7ed.com.srt
  • Quantumleap
    #242
    Még sehol sincs magyar felirat?
  • Jim Morrison
    #241
    azt hittem ebben nem lesz olyan durva rész (mint a gyilkosságok)...azt hittem :D
  • bcrics
    #240
    Egy magyar feliratért ölni, vagyis enni tudnék.
  • Cucmey
    #239
    12. rész. áááááááááááááááááááááááááá nincsenek szavak.
  • Quantumleap
    #238
    Végül is csak egy időre kerülne ki a képből, később emberi roncsként visszatérne bosszút állni.
  • Cucmey
    #237
    Nekem furcsa lenne hogy egy ekkora karaktert mint a Mason Verger gyakorlatilag 3 rész után kicsinálnak.
  • Tikal #236
    hm, mégis csak megvezette Hannibalt... rohadt jó utolsó résznek nézünk elébe, 3 évadról nem is beszélve. Nem tudom meddig tud még láthatatlan maradni ezek után.

    A nyitó dal megint jól eltalált volt, ugye a filmekből hozták most is :)
  • Quantumleap
    #235
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, ha magához invitálja Hannibált, és megpróbálja megzabáltatni a disznókkal, akkor szerintem Lecter bosszúja nem várat magára sokáig. Az imdb-n Vergeréket nem írják szereplőnek az utolsó részbe, persze ott az infók csak azután válnak teljesen fixxé, ha lement az adott epizód.
  • bega82
    #234
    Egyetértek! Már Jimmy Darmody-ként is nagyon tetszett a Boardwalk Empire-ben, és itt is nagyon jól játszik!
  • Cucmey
    #233
    Hát remélem hamar nem intézik el. Baromi jó karakter és a színészi megvalósítás is tökéletes. :)
  • Quantumleap
    #232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy itt a sorozatban majd a disznók fogják lerágni Mason arcbőrét?
  • Cucmey
    #231
    Eléggé bedurvulnak a dolgok. :D

  • Cucmey
    #230
    A madárkákra gondolsz? :D Sajnáltam őket és meg se tudnám enni. :)
  • Jim Morrison
    #229
    Pl ami a tegnapi epizódban volt?^^
  • Jim Morrison
    #228
    Pl ami a tegnapi epuzódban volt?^^
  • Cucmey
    #227
    Volt. És a 3. évad örömére nemsokára főzök valami finomat! :)

  • Jim Morrison
    #226
    Na végre :D
  • ForzaInter
    #225
    Fuck yeah!!
  • stargatelost
    #224
    Ez az, királyság!
  • Darthmushroom
    #223
    yeahh