422
10580146_10152746371488638_6413092946570
  • Tikal #302
    mikor kezdenek már???
  • Jim Morrison
    #301
    we have our Red Dragon
  • Quantumleap
    #300
    Lehet, legjobb lenne, ha valami drogos sorozatban kapna szerepet.
  • ForzaInter
    #299
    ja a boardwalk empire-ből is emiatt távozott állítólag
  • Cucmey
    #298
    Hmm... Ennek ellenére hatalmas színész.
  • Tikal #297
    állítólag egy pöcs a melóban és drog problémái vannak..
  • Quantumleap
    #296
    Hát, ez nagy kár. De mi történt? Az még elég szerencse, hogy a sztori szerinti történésekből eredően meg lehet majd magyarázni a külseje változását, mondjuk plasztikai műtéttel, vagy ilyesmivel.
  • Jim Morrison
    #295
    miééééért :(
  • bega82
    #294
    http://insidetv.ew.com/2014/12/19/michael-pitt-exits-hannibal-joe-anderson/
    Picsába!
  • SötétBarom
    #293
    :)
  • Jim Morrison
    #292
  • Jim Morrison
    #291
    Elég jó lett^^
  • SötétBarom
    #290
    Most néztem végig a második évadot, le vagyok nyűgözve.
  • a.carkey
    #289
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Will és Jack tuti él, a többi akár halott is lehet. A nemekkel és nevekkel nagy a kavarás.
  • Jim Morrison
    #288
  • NandorHUN
    #287
    Fene tudja... Fr.o ba mentek a Hannibal pedig Olaszországba ment bujkálni a bárányok hallgatnak után. Vergernek pedig egyenlőre lövése sincs mi történt vele. Szóval szerintem ez még a Bárányok hallgatnak előtt történt, bár én egyre inkább úgy gondolom, hogy ez nem a könyves story alapján fog véget érni, sokkal inkább Habbibal halálával.
  • Quantumleap
    #286
    Én azt nem értem, hogy ha esetleg már most ellövik a Hannibál film sztoriját (Lecter bújkál Európában, Verger keresteti stb.), akkor mi lesz majd akkor, ha eljutnak a Bárányok hallgatnak végéig, amikor is Lecter megszökik? Egy teljesen új sztori? Vagy itt Lecter végleg rács mögött marad?
    Chiltonnak mindenképp vissza kell jönnie, és visszakapnia orvosi állását, és később genyóskodni a kezei közé kerülő Lecter nevű ápolttal.
  • NandorHUN
    #285
    Ha valamennyire is tartani akarják magukat az eredeti történethez, akkor Chiltont és Jack-et nem ölik meg, mert ők a könyv szerint életben maradnak.
    Azért arra kíváncsi leszek 3. évadot hogy akarják fojtatni. Legalábbis ott nem hiszem hogy meglesz az a szép nyugodt, beszélgetős, passzív agresszív, cserkésszük be hangulat.
  • stargatelost
    #284
    Nem feltétlen, ha nem érte az agyat a lövés.

    Kép:

  • reco
    #283
    Chilton-t nem értem hát ő elég egyértelmű hogy halott....
  • stargatelost
    #282
    Ezt Fuller twittelte (kép):

  • ForzaInter
    #281
    de a sorozat készítője fuller nyilatkozta, hogy will nem halt meg.
  • NandorHUN
    #280
    Szerintem arra nem nagyon lehet alapozni, mert elég nagy eltérések vannak a könyvhöz képest, ha azt vesszük már most vannak karakterek akiknek nem lett volna szabad meghalni a könyvek alapján.
  • Quantumleap
    #279
    Hát bakker, várnám, hogy jöjjön a soron következő epizód, úgy kell észbe kapnom! :O :)
  • Jim Morrison
    #278
  • Tikal #277
    ha nem kényszerből, akkor...? :)
  • Ariakus
    #276
    A szőke pszichiáter a végén miért utazott együtt Hanniballal a repülőn? Nem úgy nézett ki mintha kényszerítette volna Hannibal.
  • bega82
    #275
    Igen.
  • reco
    #274
    Nem olvastam a könyveket de ha jól tudom Will túléli ott nem ?
  • bega82
    #273
    Hát ez valóban brutális volt. Nem ilyen befejezésre számítottam, de nem baj az...
  • Tikal #272
    le vagyok sokkolva, őrületes évadzáró volt...
  • a.carkey
    #271
    Mivel a könyv alapján készül a sorozat ...
  • Stockbauer33 #270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még időben odaér a mentő.Szerintem




  • Stockbauer33 #269
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még időben odaér a mentő.Szerintem
  • reco
    #268
    Elég sokkoló volt ez az évadzáró.....
    Csak egyben reménykedek nagyon hogy Willt nem írják ki a sorozatból nekem valahogy mindig ő volt a kedvenc karakter , Hannibal előtt egy hajszálnyival .
  • Cucmey
    #267
    Előttem már lelőtték a poénokat azért bátorkodtam nyíltan beszélni de bocsánat ha elbasztam az élményedet.
  • ForzaInter
    #266
    WOW
  • TDC Geronimo
    #265
    Most néztem meg évadzárót. Azt hiszem sokkot kaptam :D
  • twi452
    #264
    miért ne halhatna meg Will? Hannibal-ról szól a sorozat majd talál magának új "játszótársat" :D
  • a.carkey
    #263
    Jó van, akkor én vagyok hülye, nem ti helikopter ...