40520
  • TBTPumpa
    #40200
    Új kiegészítő bejelentés ma este!
  • Kongy
    #40199
    Nagyon random, de összejött nekem is 10-edjére kb. :D Full a lapjárástól függ.
  • hawkie22
    #40198
    Nem bírom megölni ezt a köcsög Mecha Jaraxxust. Ti is ennyit szórakoztatok vele? Már vagy 8x futok neki és nem bírom rendesen uralni a boardot.
  • Devv
    #40197
    Megjelent ez a kaland mód, megcsináltam az első szárnyat, de nem kaptam meg a pakkokat. Igaz, a küldit csak később adta be, mikor már lenyomtam a szárnyat, de utána megcsináltam még egyszer de semmi. Vicces...
  • Devv
    #40196
    Nyomtasd ki és rakd ki a falra...hatalmas! :D
  • TBTPumpa
    #40195
    Trailer is érkezett hozzá:
  • Devv
    #40194
    Lesz ilyen:

  • Malarki
    #40193
    Nem tudom ki mennyire követi az eseményeket de tegnap hivatalossá vált hogy Pavel és Kolento is kizúgott a GM-ek közül.
  • Wootan
    #40192
    Csak a szokásos HS dolog. A játék úgy adogat ellenfelet, hogy kb. 50%os winrate-en tartson. Magyarán mesterségesen szopat.

    Válts olyan dekkre, ami jó rogue ellen (ami most mondjuk nem túl egyszerű, mert a galakrond/secret rogue a top tier dekk, és kb. mindenki azt tolja), és egyből nem fogsz rogueokat kapni.

    A kveszteket meg tudtommal csak akkor írja jóvá, ha legalább 15 hp alá estél konszíd esetén.
  • Dreadshade
    #40191
    Hát igen, nem valami élvezetes a meta számomra se, egy ideje nem is tolom, csak gyorsba letudom a küldetéseket. Viszont kiváncsi vagyok, hogy a nerfek után mennyire fog alakulni a dolog. Pár matchet lefogok akkor tolni, bár szerintem pont a Rogue nem kapott durva nerfeket, ugyanúgy használható lesz mindene.
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2020.05.18. 13:54:48
  • hawkie22
    #40190
    7. meccs, szintén rugó. Természetesen bukó. Itt lépkedek silver 5 és 4 között és egész egyszerüen nem jutok feljebb. De az, hogy minden meccsen az ellenfél rogue, az azért több, mint gyalázat. Ráadásul még a küldimet se számolja rendesen a játék, az a küldi, hogy játssz 3 meccset DH-ként, Palaként vagy Warriorként, az utolsó 4 meccsböl 2 pala, 2 DH, erre a számláló valamilyen oknál fogva még csak 2/3-on áll
  • hawkie22
    #40189
    Mi van a mostani metával? Átalakult rugó metává? Az elmúlt hat meccsem mind rugó ellen volt, mind Galakrond rugó. Ebböl 4-et buktam (2 Temp Hunter, 1 Galakrond Priest, 1 Libram pala), kettöt megnyertem Galakrond priesttel. Rohadt idegesítö, amikor csak rugó jön ellened.
  • Dreadshade
    #40188
    Emberek ez már nevetséges :D Szinte csak Aggro deck-ekbe találkozok mostmár Zephry-sel, és hangsúlyozom egyik se highlander deck, és nagy eséllyel ez nem lesz soha orvosolva. Nem fogok most regényeket írni mint lentebb, hogy ezzel mi a baj, de nagyon szomorú a dolog.
  • Devv
    #40187
    Tényleg ez volt az, köszi. Mecha-t nem is láttam...rohadék :)))
    Köszi még egyszer!
  • Malarki
    #40186
    9:15-től mutatja a combot
  • Devv
    #40185
    Nem működött volna, mert igaz hogy kör végén meghal a mecha'thun, de a lenti lap ottmarad. Meg nem is fért volna ki. Meg nem ezt játszotta ki. :)
    Amúgy felvettem utána a gyereket, vissza is jelölt, kérdeztem, hogy mi a fasz volt ez de még nem írt vissza...
    Utoljára szerkesztette: Devv, 2020.05.03. 10:38:58
  • Malarki
    #40184
    Mecha'thun Priest.
  • Devv
    #40183
    Segítsetek légyszi! Tegnap úgy kikaptam wild-ban egy priesttől hogy csak úgy pislogtam. Egy deathrattle kvesztes pap volt és már csak pár lap volt a kezében 4 vagy 5 és kirakta ezt a lapot:



    Ez mellé kirakott még több ugyanolyan lapot és kör végén lement mind a 30 hp-m. Azt hittem vesztében csak kipakolja a kezét, nem is figyeltem, annyira biztos voltam benne hogy ez megvan aztán bumm! WTF?!
    Nem tudjátok véletlenül mi volt a kombó?
  • Wootan
    #40182
    Régen a hátlapot hó végén kaptad meg (korábban rank20 kellett hozzá, aztán 5 win ladderen). Most 5 win után megkapod.

    A ladder jutalmat régen az elért legjobb eredményed után kaptad. Most minden lépcső (10es/5ös szintek) elérése után kapsz jutalmat, amik összeadódnak. Amit ingame látsz táblázatot, az már az adott szint elérésekor kapható ÖSSZES jutalmat mutatja.

    + van egy úgymond egyszeri jutalom, amit akkor kapsz meg, ha elértél egy szintet, amit előtte még sose.
  • hawkie22
    #40181
    Elötte is volt ilyen, csak a szintezés alakult át, meg egy kicsit a reward. Egyébként azt reméltem, hogy az összes elért szint jutalmát megkapod, de sajnos nem így van, csak a legmagasabb elért szinthez tartozó jutalmat kapod meg.
  • Devv
    #40180
    Ezek a ranked jutalmak az új ranked rendszerrel jöttek vagy előtte is ilyen volt? Gondolok itt arra, hogy 5 win után megkapod a havi hátlapot valamint kártyákat ad és packokat ahogy haladsz előre de azokat csak 1-jén.
  • Dreadshade
    #40179
    Hát igen, vannak bajok még balance téren bőven, nem állítottam, hogy nincs más őrült dolog, amire oda kéne figyelniük. De ahhoz tartom magam amit írtam, hogy ennek a lapnak egyedül tényleg csak highlander deckben kéne működnie. Eddig amúgy úgy tűnt, hogy mostmár hajlandók gyorsabban kiadni patcheket, és remélem ez a hozzállásuk nem fog változni, mert eddig kb csak megpaskolták a DH lapokat és kb ugyanúgy erősek :D és ahogy írtad is vannak itt még túlzás dolgok. Mégegyszer Zephrysre visszatérve a végén, ahogy eddig is írtam nem a Highlander deckektől sajnálom a lapot, de mondom nagyon sok ellenfelem volt az utóbbi időben aki csak úgy berakta, mert reális esély van rá hogy tudta is használni. Azért egy idegesítő aggro decknek ez csak ad egy plusz kivégzést és/vagy esélyt a többi féle deck ellen is. Nekem ez a bajom csak vele. Valahogy megkéne, hogy oldják ezt, hogy ne lehessen büntetés nélkül csak úgy bepakolni bárhova. Lehet nem jött le, de én teljesen veled vagyok az aggro elleni küzdelemben amúgy :D
  • Madi92
    #40178
    Az hogy van pár class akik turn 10re felhúzzák az egész decket, míg például a paladinnak semmi használható draw nincs, az szerintem még mindig, úgymond "zephyrs hibája". Pl Galakrond Warlock, DH, Durid valami undorító, hogy turn 8ra már majdnem az egész decken túlvagy.
  • Dreadshade
    #40177
    Bocs a dupla postolásért, de már a másikat nemtudtam szerkeszteni. Figyelj értem én miért mondod, hogy azért ilyet ne mondjak ilyet, hogy 0 skill kell hozzá, jó lehet túloztam ezzel az állítással, nyilván egy tök kezdő nem fogja tudni úgy használni mint aki már gyakorlottabb, de most őszintén lethal megtalálása vagy board clearelésén kívül másra nem fogják azt a lapot használni a legtöbb esetben, azért ez nem atom fizika, hogy rájöjjön az ember éppen mikor melyikre használja. Meg még azt akartam mondani, hogy tud, nekem a kedvenc deckem a játékban a Highlander deckek és ha van rá lehetőség tolom is velük, de attól még nem fogom foggal-körömmel védeni ami kicsit BS szinten erős :D De ahogy írtam lentebb is, nekem nem az a bajom feltétlen, hogy a highlander deckeknek van egy ütő kártyája, vagy egy erős lapja, de azokon a rankokon legalábbis ahol most vagyok, kivétel nélkül mindenki használja ezt a lapot, na és ez a nem mindegy. Ha a blizzard megtudná valahogy oldalni hogy tényleg csak ezekben a pakliban lehessen használni, akkor nem lenne szavam. Értem ott van az albatross lap ami eltudja rontani, szóval úgymond van counter, de az is egészségtelenül mindenbe bepakolták emiatt (is). Na elnézést a Wall of textért mindenkitől, de már megtörtént ez van :D
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2020.04.26. 20:25:00
  • Dreadshade
    #40176
    Annyira köré kell építeni az egész decket, hogy csomó deckben úgy is benne van hogy nem highlander deck :D mert egyszer úgyis lesz olyan hogy nem lesz duplitace lap a deckben a match folyamán és 2 manáért semmit nem veszítesz vele, ha berakod :D Szóval igen 0 tudást igényel, aki kicsit is játszott ezzel a játékkal az fogja tudni használni, mivel alapból nem kell Einsteinek lenni ehhez a játékhoz, kifejezetten egyszerű kártyajáték sok másikhoz képest. Aggro player? :DD még mindig 0 aggro deckem van, de biztos te jobban látod a te gépedről mint én. Másrészt meg úgy véded azt a lapot mintha egyedül control deckekbe lenne benne :D akkor biztos VÉLETLEN volt, hogy az összes aggro deck ami ellenem jött használta Zephyris és ráadásul úgy hogy még csak nem is highlander deck volt, milyen érdekes! Szóval erről ennyit. Amúgy nem mondtam soha egy szóval se, hogy folyton csak kikapok ellene. Egyszerűen idegesítő hogy 2 manárért bárhova jó mert tökéletes megoldást nyújt bármilyen helyzetre, de ezt már elmondtam. Normálatlan design még mindig ez akárhogy védi bárki is. Amúgy azzal teljesen oké vagyok, ha csak tényleg Highlander deckbe működne a dolog, mert ott beáldozol dolgokat azért, hogy ezt játszd, akkor is kicsit kérdéses lenne ez a mindent megold 2 manáért dolog, viszont ott tudom, hogy áldozott a játékos ezért, de amikor minden más deckbe belebaszák, már elnézést a csúnya írásért akkor kicsit elgondolkodtató, hogy egészséges ez a lap a játékra nézve.
  • Madi92
    #40175
    Hát azért csak köré kell építeni az egész decket.. Ha meg egyetlen 1 lap miatt kapsz ki, mikor egyértelműen látható hogy valaki zephrys deckel van, akkor nem tudok mit mondani. Nem jól játszol. :D
    Zephrys legalább igényel némi tudást, hogy mikor kell kijátszani meg mikor mit fog adni. Az hogy 0 skill kell hozzá szerinted, az mutatja hogy márpedig aggro player vagy vagy fogalmad sincs miről beszélsz.
  • Dreadshade
    #40174
    Persze, nem mondtam hogy rossz, de ott legalább van úgymond értelmes mana cost, meg ahogy írtam is, kijátssza az ellenfél, de utána van egy köröd amiben tudsz reagálni rá. Azért annyi manánál már a legdurvább board cleareket kilehet tolni és/vagy kártya kombókat. Szóval szerintem annyira nincs baj azzal a lappal mint a másik highlander lappal.
  • hawkie22
    #40173
    Mondjuk azért az új Alex az jó lap, kapsz két dragont, amik 0 manába kerülnek, tehát rögtön ki is rakod öket jobb esetben, viszont igaz, hogy el is kell jutni a 9. körig, hogy kirakhasd Alexat. :)
  • Dreadshade
    #40172
    Egy darab Aggro deckem sincs, és mégis ugyanúgy idegesít, azt érzem feleslegesen építem a boardot ha ilyen könnyen bármikor lerombolják. Mármint persze legyenek counter lapok meg minden, de ne mond már hogy ez normális hogy van egy lap ami mindenhova berakható mert észnélkül kijátszható, ez minden csak nem jó design :D Alexstrasa nem izgat ahhoz legalább 9 mana kell, + van egy köröd reagálni rá, amit kirak.
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2020.04.26. 11:52:41
  • hawkie22
    #40171
    A paklijaim fele control pakli. Amiket most játszom --> Tempo DH, Highlander Priest, Control Warrior, Libram Paladin, Freeze Mage. Esetleg Aggro DH, meg néha, ha elgurul a gyógyszer, akkor váltok Zoolock-ra. :) De többnyire a hosszabb játékokat szeretem.
  • Madi92
    #40170
    Hát nem csak aggrot kell játszani kedveseim, és akkor nem fog annyira zavarni. : )

    Zephyrs meg Alex az egyetlen ok, hogy még örömöt lelelek az aggro hordák elleni végeláthatatlan küzdelemben.
  • hawkie22
    #40169
    Pontosan. Én most Gold 3-4 környékén ingázom, de eddig majdnem minden ellenfélnél ott volt a lap. Ha ledobják, akkor számíthatsz arra, hogy a következö körben nagy irtás lesz vagy akár OTK. :) És ez nem ok.
  • Darthmushroom
    #40168
    az a lap.. gyakorlatilag egy nyertes meccset nevetve elbuksz ellene annyira tökéletes válaszokat tud adni
  • Dreadshade
    #40167
    Ha megvan jól teszed, hogy használod, bolond lenne bárki is nem használni :D Csak sajnos ez a effect nagyon toxic erre a játékra nézve, így sincs semmi interakció amikor az ellenfél köre van, aztán ez csak rádupláz ezzel, hogy nagyon olcsón megadja a válasz lépést boardra/kivégzésre stb. Persze tudom vannak még őrült lapok amik nerf gyanusak, nem azt mondom, de szerintem most ez a number 1 amire oda kéne figyelniük. Nem vagyok Pro meg semmi ilyesmi, Plat 5 ig mentem most csak fel,szóval eddig a rankig van csak tapasztalom, de hogy szinte minden deckbe benne volt ez a kártya amivel találkoztam rankolás közben az tuti, és ez nem egészséges :D
  • hawkie22
    #40166
    Na igen, ez a lap engem is idegesit, pedig magam is használom, de nagyon OP lap.
  • Dreadshade
    #40165
    Én úgytudom, hogy mindent megkapsz amit elértél, szerintem máshogy nem is lenne értelme :D

    Amúgy ha már rankedezés meg ilyesmi, titeket nem idegesít ez a Zephyris lap? Legirritálóbb lap az egész játékban, ha kéne egy hall of fame targetet mondanom akkor ez lenne. Semmi ész nem kell hozzá, olcsó, minden deckbe berakják, ami nem is highlander deck és ugyanúgy működik. Vagy ha nem is kivenni de valami nerf kéne rá, mana költség pl, mert ez 2 manárt túl jó effect.
  • hawkie22
    #40164
    Most az új ranked az hogy van? Szezon végén megkapod az összes addig elért szintnél (bronz 10 - bronz 5 -...) kapható jutalmat vagy csak az általad elért legmagasabb szinthez tartozó jutalmat kapod meg?
  • Dreadshade
    #40163
    Azzal azért nincs bajom, mert ha jól tudom akkor megkapjuk a teljes dust költségüket ilyenkor. Szóval úgymond nem veszít az ember semmit :D
  • Wootan
    #40162
    Mondjuk lapok bármikor mehetnek át hall of fame-be, ha a blizzard úgy látja jónak. Pl. baku/genn lapok is idő előtt repültek wildba.
  • Dreadshade
    #40161
    Na akkor igazából még sokáig bent lesznek a lapok, köszi az infot, valamiért úgy emlékeztem, hogy folyamatosan mennek ki ilyenkor az előző év kiegjei, ahogy jönnek az újak, de akkor nem így van.