40520
  • Wootan
    #40160
    Évente egyszer van rota, az adott évben első kieg megjelenésekor. Tehát a következő 2021 március-április környékén lesz.
  • Dreadshade
    #40159
    Hali emberek! Azt szeretném kérdezni, hogy majd a következő kiegészítőkor is lesznek kirotáló settek? Csak azért kérdem, mert nem találtam erről egyértelmü info-t, és nem szeretnék olyan lapokat craftolni amik esetleg kimennének, Gondolom a Galakrondos adventure meg az az előtti kieg még egyelőre biztonságban van ilyen téren, vagy tévedek?
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2020.04.24. 19:41:03
  • Devv
    #40158
    2 outland kártyacsomagot szerezhetsz ha bámulod a streamet ma este, részletek:
    https://hearthstonehungary.hu/node/nezzetek-az-outland-inn-vitationalt-2-kartyacsomag-jar-erte
  • REALista
    #40157
    Nem lehet más hőshöz tartozó lapokat a saját paklidba tenni. Nyilván van sok olyan lap amivel játék közben ez megoldható...
  • Devv
    #40156
    Az egész hs csalás! Persze lehet jelenteni, csinálj képernyőképet! XD
  • viktor25
    #40155
    Sziasztok!
    Lenne egy fontos kérdésem:
    Hogy lehet berakni a paklimba más hősökhöz tartozó külön kártyáját, avagy mit kell teljesíteni hogy ezt megtehessem.
    Ja és hozzáteszem a varázskártyák ebbe nem számítanak bele, ugyanis ismerem a szabályait, van rá mód hogy játék közben el lehet lopni vagy lemásolni ami a kezedben van.
    A problémám az hogy: az ellenfél boszorkány mesterrel van, s használja a sámán, paladinhoz tartozó kártyáit.
    Én úgy vélem ez CSALÁS! Hozzáteszem több alkalommal élt vele, s nem használt varázskártyát az ellopáshoz.
    Lehet az ilyen eseteket jelenteni a Blizzardnál ha pl. képernyő felvételként rögzítem a játék menetét?
    De ha valamit rosszul tudok, akkor kérlek titeket osszátok meg velem.
    Előre is köszi.
    sziasztok!
  • Dreadshade
    #40154
    Azt nemtudom, hogy az összes lap megérdemelte, viszont az Imprisoned Antaen meg a Skull of Gul'dan mindenképp megérdemelte a nerfet, iszonyat op-k és idegesítő volt játszani ellenük. a másik 2 lapot egyelőre nem bántottam volna, viszont ennek örülök, hogy nem kell hónapokat várni egy nerfre.
  • Darthmushroom
    #40153
    Gyorsan jött a nerf a Demon Hunterhez:
    -Skull of Gul’dan – Mana cost increased from 5 to 6.
    -Imprisoned Antaen – Mana cost increased from 5 to 6.
    -Eye Beam – Outcast Mana cost increased from 0 to 1.
    -Aldrachi Warblades – Durability decreased from 3 to 2.
  • Devv
    #40152
  • TBTPumpa
    #40151
    Az új kiegészítőt már megvettem, most már csak az alapjátékot kell beszerezni valahonnét:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.04.08. 18:05:50
  • Devv
    #40150
    Köszi.
    Na legyártom a 2 legendet és belevágok a highlander témába.
  • TBTPumpa
    #40149
    Igen, esténként lesznek elérhetőek.
  • Devv
    #40148
    Ebből a mait még nem adta oda belépéskor (második belépéskor se), este kapom meg?
  • TBTPumpa
    #40147
    Lesznek jutalmak is:
  • hawkie22
    #40146
    Így már van értelme. Ez nem lett elmagyarázva vagy csak én siklottam el felette.
  • Wootan
    #40145
    Úgy működik, mint a legendaryk esetén. Csak az adott kártya minőséget nézi. Tehát pl. rare-ből addig nem nyithatsz ugyanabból 2-nél többet, amíg ki nem nyitottad az összes rare-t legalább 2x. Utána már jöhetnek ugyanazok, függetlenül attól, hogy epic meg legendary még nincs meg mind.

    Ha úgy menne, ahogy írtad, akkor kb. 60 pakkból meglenne az egész kieg összes lapja. Úgy senkise venne pénzért pakkokat :D
  • Devv
    #40144
    Ahogy látom mozgásban a kártyákat, ez tűnik nagyon op-nak:
  • TBTPumpa
    #40143
    Gratula!

    Én még belépni sem tudok, minden tele van. Ilyet se láttam évek óta ebben a játékban.
  • hawkie22
    #40142
    Ez a paklinyitogatós javított dolog, gyanítom, nem lett implementálva a játékba. Most az elörendelt paklik nyitása után vettem goldból 10 paklit, azokban majdhogynem csak ugyanazok a lapok voltak, amik már megvoltak. :(
  • hawkie22
    #40141
    Egyébként nagy parasztvakítás ez az egész, hogy ha valamiböl kiesett mindkét darab, akkor addig nem fogja azokat a kártyákat adni, amíg mindegyik kártya ki nem esik.
    145 paklit tudok nyitni, de már a 4. pakliból esik ki ugyanaz a kártya. Ennyit a Blizzardról.
    Elméletileg, ha igaz lenne a fenti tézis, akkor a 145 pakliból ki kéne essen az összes kártya a kiegböl, duplán. És még gold verzió is eshetne nyugodtan mellé. Eddig 45 pakkot nyitottam, 1!!! legendary volt benne. Viszont a Diguised Wanderer-t meg már hetedszerre nyitom.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.04.07. 20:09:15
  • Devv
    #40140
    10 pakk, 2 epic, 2 legend XD

    Utoljára szerkesztette: Devv, 2020.04.07. 20:01:36
  • Devv
    #40139
    Én-én! Keményen 9 pakkot tudok venni. XD
  • TBTPumpa
    #40138
    Az este folyamán megjelenik az új kiegészítő.
    Ki várja?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.04.07. 10:55:58
  • TBTPumpa
    #40137
    Elérhető a Demon Hunter prológus!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.04.02. 21:15:09
  • Darthmushroom
    #40136
    csak bug volt, javították mostmár kaptam egy paklit
  • Darthmushroom
    #40135
    hm, nem ajánlott fel semmi. ezek szerint valamikor beléphettem csak emlékszem rá, mert meccset azt tudom kb. ungoronál játszottam utoljára
  • TBTPumpa
    #40134
    Szerintem a mostani patch-el érkezett meg.
  • Darthmushroom
    #40133
    Ma mikortól él a visszatérő/új játékosok kapnak egy ajándék paklit opció?
  • Tinman #40132
    Ha 15-20 mp-en belül elköltöd minden manád, utána a maradék időben, minden egyes körben, várva a kötél teljes végigégését mit csinálsz? (Szemétkedsz.)
  • Madi92
    #40131
    Technikailag amúgy annyi idő jár neki. Szóval lehet idegesítő, de nem csinál semmi rosszat.
  • Tinman #40130
    Igen, de ez továbbfejlesztette annyival, hogy nem nyomott direkt end turnt, hogy még annyi másodperccel is több legyen, de arra figyelt, hogy amikor következett, időben lépjen. Lépett 15 mp alatt, majd megint. Szerintem ez a kimaxolása a BM-nek. Nagyon bánom, hogy nem rögzítettem, mert el kellett volna küldeni Blizznek, meg a fel a YT-ra, hogy milyen emberek vannak, akik ellen semmit nem tehetsz.

    Ja és, hogy miért nem adtam fel? Mert játszani mentem, ha valamibe belekezdek, azt igyekszem be is fejezni, függetlenül attól, hogy a másik fél tróger-e vagy sem.
  • Wootan
    #40129
    Egyébként ezt a minden körben rópolást, és csak az utolsó másodpercben end turn-t én is csináltam már párszor, DE CSAK counter BM-ként idióták ellen.

    Mikor a barom bejön kazsuálba a top tier netdekkjével, és már az első körtől kezdve emote-ozik, akkor megajándékozom egy 20+ perces meccsel, hagy örüljön. Közben nézek valami filmet, vagy stream-et XD
  • Tinman #40128
    Ááááá deathrattle questet csináltam, fogtam egy rógot', beírtam a keresőbe, hogy "deathrattle" és 20 lapot kiválogattam, meg 10 spellt. Valami olyan szinergia volt nagyjából, hogy pár erősebb minion előnyös dr-jét többször is kinyerjem. Szóval, semmi alapos, csak összeszórás.
  • Tinman #40127
    Meccs után azonnal kiléptem, komolyan nem tudom felfogni az ilyesmit. Ez egy nyomorult játék.
  • Tinman #40126
    De ez az életben is ilyen, az a baj... és odakint futkos, szavaz, valakinek a kollégája ^^
  • Madi92
    #40125
    Ha valami cancer deckel bravúrozol, akkor megesik az ilyen. Persze lehetett csak faszparaszt is. Anno én is égettem a kötelet, mikor az 5. piratewarrior jött szembe, had gondolkozzon kicsit néha, én meg közben elnézegetem a streameket.
  • Wootan
    #40124
    Nyugi, ez még semmi. Majd ha meccs után még fel is vesz barátnak és elküld a jó édes kuhhm... melegebb éghajlatra, na majd akkor :D
  • hawkie22
    #40123
    Valószínüleg nem sok öröme van az életben, így éli ki magát. Felejtsd el, ne stresszeld magad, egy meccs volt, valszeg nem találkozol vele többet.
  • Tinman #40122
    2014 óta tolom napi szinten és azt hittem féregségben, már mindent láttam és találkoztam most egy ZOID nicknevű csúszómászóval, aki kimaxolta abszolút. Úgy indult, hogy 1. körben nem csinált semmit, csak spammelte a BM-et. Miért? Hozzá sem szóltam, nem várattam 1mp-et sem!
    Nyilván letiltottam. Láttam villog még egy kicsit, majd feladta. Végig égette a kötelet, de ilyenkor ugye leszokták nyomni az end turn-t, de ez nem... ez továbbfejlesztette! Nem nyomta le, hanem minden egyes körben végigégette teljesen, majd amikor következett, időben mindig kitett valamit és ezzel újra és újra végig kellett várni.

    Abszolút nem szoktam a halálát kívánni senkinek, de bzmg... valaki bejön játszani és így viselkedik totálisan OK NÉLKÜL? Egyszerűen értelmezni se tudom, hogy emögött mi zajlik, hogy valaki egy vadidegennel ilyen!
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.03.24. 18:12:58
  • hawkie22
    #40121
    Tehát akkor csak poén-mód. Köszi azért.