40520
  • Dreadshade
    #40240
    Így már értem :D Hirtelen megijedtem, hogy tényleg voltak akkora szemetek, hogy így lett megoldva :D Amúgy én se nyitottam semmi értelmeset a packekből egyelőre.
  • Devv
    #40239
    Nyilván csak faszkodtam.

  • Wootan
    #40238
    Ez egy digitális kártyajáték. Úgy manipulálják a dolgokat, ahogy szeretnék, és külső emberként erről mi sosem fogunk biztosat tudni, max. sejthetünk dolgokat.

    Mint pl. a matchmaking ami 100% hogy mesterségesen irányított. Meg a packok tartalma is. Sőt, véleményem szerint a meccsen belüli lapjárás is valamilyen szinten manipulált.

    Szóval azt csinálnak amit akarnak. Simán beállíthatják, hogy azonos pack típuson belül a valódi pénzen vett > goldon vett > ajándék.
  • Wootan
    #40237
    40 pack a biztos (én pl. most 26 classicnál tartok zsinórban ami nem adott legendet.) Az más kérdés, hogy nagy átlagban tényleg kb. 20 packkonként jön 1 lego. (Összesen 643 classicot nyitottam eddig, amiből 36 lego esett, ami 17.9-es arány)
  • Madi92
    #40236
    20 packon ként mindenképpen esik egy legendás. Annyi, hogy minden kieg packet külön számol. Tehát ha különböző packeket nyitsz, akkor soknak tűnhet.
  • Dreadshade
    #40235
    Hogyhogy? azok a packek nem ugyanolyan packek amiket a shopból lehet venni? Én nem láttam semmi ilyesmit sehol hogy ne nyithatnál belőle legendaryt. Vagy csak arra mondod, hogy te nem nyitottál semmit? Elég nagy köcsögség lenne, ha tényleg így lenne, hogy azok a packek másak.
  • Devv
    #40234
    Gondosan ügyeltek rá, hogy az ajándék pakkokból véletlenül se nyiss legendet. Micsoda precizitás!
  • Wootan
    #40233
    Van már fenn a neten teljes analízis arról, hogy mennyi xp kell a szintekhez. A lvl50 összesen 196.200 xp, ez elvileg összeszedhető az összes napi/heti kveszt teljesítéséből a 4 hónap alatt ami 120 nap.

    Hetente van 3 db heti kveszt amiből 1 tuti 2500xp, a másik 2 meg 1750. Ez hetente 6000xp. + 7000xp a napik (érdemes legalább az 1000xp-sekre váltani).

    4 hónap az 16 hét, hetente legalább 13k xp, az 208.000xp. ez kb. lvl53-ra elég.

    lvl51 az 4050 xp, lvl52 4100, lvl53 4150..és így tovább lvl150ig, az a max szint.

    Elvileg a sima játékért is jár xp ( barátok elleni meccsnél nem! ). A rankeden játszott meccsek adnak a legjobban. BG valamivel kevesebbet.

    Achievementek (ha minden igaz, csak az aktuális kiegre vonatkozók) is adnak xp-t.

    Szóval lehet majd grindolni rendesen. tippre kb. 2-3x annyi játékidő, mint eddig.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.11.13. 01:06:52
  • Dreadshade
    #40232
    Hát nemtudok semmi okosat vagy újat mondani erre csak azt, hogy szerintem ez most a teszt időszak, meglátjuk mennyi cucc szedhető ki belőle aztán majd jöhet az ítélet. Előre szerintem felesleges szidni/dicsérni. Arra vagyok nagyon kiváncsi hogy a pass végén az a 150 gold mennyire farmolható, attól függ az egész szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2020.11.12. 22:28:47
  • Wootan
    #40231
    Olyan, amilyenre lehetett számítani.

    kb. 4000 gold van az "úton", ami lószar, persze a legvégén lehet farmolni a + szinteket 150 goldokért. Kérdés, hogy mennyi idő eljutni oda. Én eddig 8-10k goldot szedtem össze 2 kieg közt, amihez a végén még +30-40 szintet kéne megcsinálni, hogy meglegyen a 8k+ gold. Ha ez nem jön össze, akkor mint F2Player, nekem gémóver, mivel így se volt meg sok lapom, így meg a fele sem lesz meg mint eddig, szóval kuka.

    Láthatólag sokkal többet kell játszani, mivel sok kveszthez NYERNI kell, nem csak játszani.

    Sok kveszt csak bizonyos helyen teljesíthető. Úgy néz ki. pl. brawl-ban már csak a kifejezetten brawlra felcímkézett teljesíthető ott (nekem legalábbis nem számolta a másik2 dailyt ott). Ami kibaszás, nyilván azt akarják, minél több időt legyél benn a játékban.

    Szóval nálam eddig úgy néz ki, hogy ez lesz az utolsó kieg, de majd kiderül mire lehet jutni.
  • Devv
    #40230
    Tapasztalatok az új rendszerről?
    Amúgy van Challenge a friend küldim, mind a ketten kapunk érte 1500 XP-t!
  • Wootan
    #40229
    Holnap este jön az új kveszt rendszer. Érdemes addig letudni a még meglévő goldos kveszteket, mert nagy valószínűséggel törlődni fognak mikor élesítik az új cuccot.
  • Devv
    #40228
    Most a legjobb a hs!
  • REALista
    #40227
    Süllyedő hajót? Valamiről lemaradtam?
  • TBTPumpa
    #40226
    Dave Kosak 12 év után elhagyja a süllyedő hajót (Heartstone játékosoknak nem kell bemutatnom az urat)
  • TBTPumpa
    #40225
    Bemutatkozott az új kiegészítő!
    Madness at the Darkmoon Faire


    Bejelentő videó:


    Új játékmód is érkezik - Duels címmel:

  • Wootan
    #40224
    Jövő héten HATALMAS bejelentés várható.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legújabb bundle csomagról
  • Wootan
    #40223
    Szimpla gold sink, semmi más. Több helyen láttam felmérést, hogy fogják-e tolni, és simán 80% felett volt, hogy nem. Ez a fos csak azoknak éri meg, akik pénzen úgyis megveszik a kiegeket, így a goldjuk csak áll halomban.

    Egyébként ezelőtt mindig adtak egy ingyen próbát, most nem.
  • Dreadshade
    #40222
    Borzalmas az a brawl, egyszerűen nem értem mi értelme volt, most adjak oda 1000 goldot, hogy a rankeden lévő meta paklik ellen menjek? Ingyen is megtehető és még úgysincs kedvem hozzá. Értem én, hogy nagyobb jutalom meg ilyesmi stb. Esetleg ha az első alkalom ingyenes lett volna akkor azt mondom oké, de ez így egyáltalán nem az átlag játékosoknak lett kitalálva az is biztos, és nem azt az 1 nyomi hetente megszerezhető classic packemet sajnálom. Azt hittem a brawlok lényege az hogy ott hátrány nélkül bemehet mindenki, kezdők is meg nem kezdők is. Még ha néha ilyen túl sok randomos hülyeség a brawl akkor is jobb mint ez.
  • Wootan
    #40221
    Mondom belépek már megcsinálni a heti brawl-t a pakkért. Ahan, meg ahogy Móricka elképzelte. No free pack for you thx Blizzard
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.09.25. 10:29:09
  • Wootan
    #40220
    Nyilatkoztak a fejlesztők a cuccról:

    "Viszont a küldetésekért járó XP nagyjából ugyanannyi, vagy még több jutalmat fog adni, mint ami most megszerezhető.
    Ha ugyanannyit játszol az új rendszerben, mint most, akkor nem fogsz kevesebb Goldot, illetve "nem Gold" (kártyacsomagok, stb.) jutalmat szerezni. Szinte minden helyzetben egy kissé több Goldot és "nem Gold" jutalmat kapsz majd."

    Kár hogy ez így még mindig csak mókus vakítás, ugyanis kérdés, hogy kihez mérik majd az "ugyannyit". Benni fiú utódja nyilatkozta nemrég, hogy ő kb. 4000 goldot szed össze 2 kieg között (érdekes, hogy a kiszivárgott táblázatban is 4k gold volt ). Ha őt veszik alapul, és adnak majd 5k goldot, akkor végülis mondhatják hogy nem húzták le a F2P-t, hisz többet adtak mint...

    De mi van azokkal, akik 8-10k+ goldot szednek össze 2 kieg közt?

    Egyébként jelenleg a napi kvesztekből + a win-ek után járó napi max 100 goldból. kb. 20k aranyat lehet összefarmolni 4 hónap alatt.
  • Devv
    #40219
    Nem vagyok biztos benne csak remélem.
  • Wootan
    #40218
    Ne legyél benne olyan biztos:


    Értékben lehet kihozzák, hogy akár többet j kapj mint most, de ez csak mókus vakítás.

    Kurvára nem mind1, hogy pl. a fizetésedet megkapod teljes egészében pénzben, és arra költöd amire akarod. Vagy csak a felét pénzben, a másik felét meg megkapod budikefében, meg egyéb "hasznos" kacatban.

    Sokan egyébként abban az álomvilágban élnek, hogy ez a cucc a jelenlegi jutalmazási rendszer mellé jön pluszba Time to pay!
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.08.22. 01:49:12
  • Devv
    #40217
    Dettó. Szerintem jól meg fogják oldani és marad a f2p is.
  • TBTPumpa
    #40216
    Már nem tudják kitalálni, hogy mit adjanak el.
    Én már valós pénzt nem fektetek bele, goldból megoldom, amíg megtudom, aztán úgyis jön előbb-utóbb az a F2P játékosokat félresöprő Pass modell, utána meg már tényleg csak a keménymag fog játszani vele.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.08.20. 13:13:21
  • Devv
    #40215
    Felszopó bundle-t valaki behúzta? :D
  • Wootan
    #40214
    Hát az nálam nem működik, mert szeretek gyűjtögetni. Ami megvan azt nem szívesen töröm be, csak ami nerfet kap.
  • GLacc
    #40213
    Ki kell választani 2-3 kasztot amit pörgetsz a többit meg folyamatosan törni, mindenre is lesz dust :D
  • Wootan
    #40212
    Még nem tudni ebből mit hoznak ki (állítólag következő rotakor fog bekerülni), de jó eséllyel nálam ott fog véget érni a játék.

    Én két kieg közt kb. 8-10.000 goldot szoktam összeszedni, és kb. 120 pakkot nyitok, ami kb. semmire sem elég. Ennyiből az adott lapkészlet felét se lehet kinyitni (mármint dust értékben).

    Kint van egy táblázat, ami állítólag a rewardokat mutatja. Na ebben kb. 4000 gold van az egyéb jutalmak mellett (pakkok, néhány lap, hős portré). szaros 4000 gold :DDD

    Abból a táblázatból elég egyértelműen az jön le, hogy így akarják rávenni az embereket, hogy az új kiegeket valós pénzen vegyék meg, ne goldból.

    Ha a mostaninál is jobban elnyomják a F2P-t, akkor kuka.
  • Wootan
    #40211
    Paladiint/rogue-t is osztják ahogy láttam.
  • Madi92
    #40210
    Druid, vicc amit leművelnek...
  • Devv
    #40209
    Mit kellene nerfelni?
  • TBTPumpa
    #40208
    Battle Pass tervezet:


    Nincs még hivatalosan bejelentve, de ez alapján úgy tűnik, hogy a Blizzard ki akarja nyírni ezt a játékot is (legalábbis a F2P bázist).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.08.11. 19:50:21
  • Wootan
    #40207
    Nerfs incoming 3...2...1
  • TBTPumpa
    #40206
    Megjelent az új kiegészítő!
    Jó szórakozást!
  • TBTPumpa
    #40205
    Augusztus 6-án az esti órákban indul az új kiegészítő!
  • Malarki
    #40204
    Tényleg, ha most új kieg jön az azt jelenti hogy megint meg kell venni azt a külön belépőt a BGhez hogy 4 hős közül választhassak?
  • TBTPumpa
    #40203
    Nekem a cinematic videótól is olyan Disney + Harry Potter utánérzésem van. Nem érzem már, hogy én lennék ennek a célközönsége, pedig azt a Kel’Thuzad hős portrét nagyon szeretném:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.07.14. 19:59:02
  • Malarki
    #40202
    A második videó annyira kínos hogy nem igaz, Komolyan, kiknek csinálják ezeket? 7 éves gyerekeknek?
  • TBTPumpa
    #40201
    És bejelentésre került az új kiegészítő, amely a Scholomance Academy címet viseli.