Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#369
omg ,nekem is jött kócs 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#368
Az a PM félre lett címezve. Igen ezt az accomat 10.17-én reggeltem de van egy 2006-os accom aminek nem emlékszem már az email címére...
Egyébként nem szívtam semmit, ne magadból indulj ki, de azért király vagy 😉
bujcsik555
#367
Kaptam egy érdekes Pm-et:
Feladó: Kalandpark
Elküldve: 2013. 10. 25. 17:04
Tárgy: Béta
Szia!
Lehet már többen is írtak neked ez ügyben de én is megpróbálom... Te lennél az utolsó mentsváram béta kulcsra. Eltudnád nekem ajándékozni?

Mit szívhatott a tag? Hogy adnám oda mikor én is itt sírok hogy nincs nekem se, na meg:Regisztráció idõpontja:2013. 10. 17.
Majd pont neki 😄Dd


Na mindegy, jót nevettem<#banplz>

Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

#366
Nekem is igazán küldhetne valaki kulcsot 😊
#365
én szivesen fogadnok egy kulcsot 😊
jazzy
#364
Lol én is kaptam még egyet
bujcsik555
#363
Hogyaza...

Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

#362
gimme 😄
Tatyla
#361
need 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#360
ÉÉÉÉÉÉÉÉS megjött a második Hearthstone Beta kulcsom is. 😄
Fehercsoki
#359
Blizzard tudja, hogy mit akar, az emberek nem elég tájékozottak, reset egy volt, több nem lesz.

#358
Én csak azért kérdeztem itt, mert gyors rövid választ reméltem a játék fanatikusaitól. Senkit nem akartam megbántani. A válaszom azért lett cinikus, mert a játék topikja, amivel én fõképp játszom segítõkész a newbiek kérdéseire. Gondoltam egy "blue post" miatt szûrt naprakész tudással rendelkezõ embereket találok azonnali válasszal kiváltképp, hogy a HS oldala ellentmondásos. Szerintem szándékosan elködösített infókat tartalmaz. Ehelyett két fórumvéreb azonnal rám köhögött 😊 Annyira nem érdekel ez a játék, hogy hosszasan bújjam miatta a fanoldalakat legyen az magyar vagy angol. A Blizzard sem tudja teljesen már mit akar tenni a jövõben. Helyesbítek a menágerek döntenek, hogyan lehet több lóvét kifacsarni az ópening-bõl.
jazzy
#357
Huh tényleg, akkor én is rosszul írtam.
RedDevilsza
#356
<#zavart2> Sajnálattal kell közölnöm hogy a te angoltudásoddal van baj. "During the course of the Hearthstone closed beta" azt jelenti hogy még a closed beta folyamán van wipe, és ez már be is következett, további wipe-ot nem tervez a blizz :

"Will there be any wipes in the future?

We don’t anticipate any further wipes. This goes for both the Hearthstone beta and after the game’s official release. Any progress made during the beta after the wipe will be retained through the release of Hearthstone, such as new cards you obtain, levels that you gain and ranks you achieve. Basically, you’ll now be able to keep your stuff."

És legközelebb fogalmazz finomabban, fõleg hogy nagyon nincs igazad.

#355
Mit néztünk be te szerencsétlen?

Hivatalos BETA faq:
Will the cards I earn or purchase in the beta test carry over into the live game? What happens if I purchased beta card packs for real money?

During the course of the Hearthstone closed beta, card collections and game progress will be reset, and any cards participants acquired will be removed. Following the wipe, players who made a purchase from the in-game store will receive a gold credit equivalent to their previous card pack and/or Arena purchases. Also, as a thank you for testing out the in-game store during Hearthstone’s beta phase, everyone who purchased a card pack in the beta test will receive a Golden Legendary card.

Ha esetleg 15 évesként nem tudnál angolul, lefordítom röviden: a bétában elér összes eredmény, elért vagy megvásárolt kártya törlésre kerül. Ha valós pénzért vettél valamit akkor goldot kapsz cserébe. Ha vettél card packot akkor kapsz egy Golden Legendary kártyát. Felfogtad?
#354
Hát nem tudom én nézem és simán jó a hang.
RedDevilsza
#353
Hallgathatatlan volt a rossz minõségû mikrofon miatt.

#352
Aki nézi és nincs reggelve reggeljeen és followoljátok pls köszi Fishy nevében is!
😊
Szép kis mondat.
#351
köszi fain!!

#350
#349
Hát nem tudom, de nekem beállt a játék. Van egy csomó lapom, viszont akármilyen paklit is csinálok, 3 meccsböl 2x kikapok. Bármelyik kaszttal. Én nem tudom, hogy fáradt vagyok vagy a pakli nem jó, de elég nagy szerencse kell ahhoz, hogy valakit is simán megverjek. Pedig az elején baromi jól ment, gyözelem jött gyözelem után, most meg...

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#348
"Szerintem "nyílt" béta nem várható"

Én is így hallottam, elõször Blizzard invite lesz, aztán friend invite only. Ez csak theorycraft. Ahogy látom viszont a twitch-en nagyon jól mûködik reklámfogás, mert a sok kint rekedt néha a felsõ sorba viszi a nézettséget.
jazzy
#347
Jaja meg ugye van early taktika, amikor 4-5 kör alatt vagy megver vagy kikap 😊
TurboX
#346
no, eddig nagyon addiktív a dolog (pörköltem majdnem leégett😄)

viszont kezdõ létemre néha összehoz a gép olyan figurákkal hogy pár turn alatt hazavágnak a lapjaikkal, én meg csak pislogok..

gondolom ez a standard alappakli mellékhatása
#345
Kb ugyígy vagyok én is,de én még nem adom fel,hátha.....

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

attiGT
#344
Velem is megtörtént csak a meccs legelején rakta le, így csak 6/6ost tudott csinálni belõle, kövi turnön deadly shotot húztam majd feladta 😄

jazzy
#343
Szerintem "nyílt" béta nem várható, inkább azt mondanám, hogy a végére annyi kulcsot osztanak ki, hogy szinte mindenkinek lesz, biztos kapsz elõbb-utóbb.
#342
Az utóbbi egy hétben négy nyereményjátékon is részt vettem, volt ahol tök kevesen jelentkeztek béta kulcsért, mégse nyertem, szóval most már feladtam a bétáért való harcot egy hónap egy hét után elég volt...

Most már csak egy dolog érdekel. Mikor várható nyílt béta?
jazzy
#341
Volt róla 6 komment, ne kezdjük ezt a szart itt is. Bant meg tilos megkerülni multireggel, mégse rinyálunk, hogy itt vagy.
attiGT
#340
Mi lenne ha nem a D3ról menne itt a picsogás?

TurboX grat! 😊

TurboX
#339
ejj! megtört a jég, pedig már teljesen lemondtam a bétáról😊
TBTPumpa
#338
"Kiegészítõ után szûnik meg az RMAH."

Lehet rosszul tudom, de a kiegészítõ érkezése elõtt szûnik meg az AH. Márciusban leállítják az AH-t, pletykák szerint pedig május/június könyékén érkezik a kiegészítõ a Loot 2.0 rendszerrel.

Nem tudom mennyire van ez így, de 2 hét múlva BlizzCon, ott majd választ adnak minden kérdésre.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

jazzy
#337
Ja értem, így egyetértek veled az RMAHval kapcsolatban, tönkretette a játékot mint játék, én 2 hónapot játszottam kb, azóta csak és kizárólag AHztam, be sem léptem, minden karakterem pucér és csak goldom van, mert bármikor fel tudom öltöztetni ha akarom. Tényleg kiveszett a Diablo hangulat. Reméljük a kiegben visszaadják.

Hearthstoneban viszont szerintem ez a modell nem problémás, ha valaki béna hiába vásárol, veszíteni fog, persze számít a kártyák minõsége, de kisebb mennyiségû "elit" kártyával simán jó vagy. Szerintem.
#336
Utóiratként megjegyzem a diablo elsõ része volt, az elsõ netes játék amivel elkezdtem játszani \'97 körül. Ez alapján nem kellene Blizzard hater-nek lennem. Nem is vagyok teljes mértékben, de ez már nem az a márka, amibe bele bolondultunk anno. Inkább erre vagyok dühös, ha túlreagálom...
#335
"Blizzardot perelni, hát ehhez sok szerencsét kívánok bárkinek"

Na hát pont errõl beszélek, mint egyoldalú magatartásforma A cég részérõl...mert megteheti...bizalom...

"Miért lenne az baj, ha az ember kivesz 1 játékból?"

Félre érthetõ a cinikusságom miatt. Nem ítélem el, de egy játéknál nálam ilyen egyszerûen nem merül fel, hacsak nem e-sport. Hajlandó vagyok fizetni valamiért akár havidíjat, mert tárolják valamim, üzemeltetik a szervert, kisebb elõnyhöz jutok stb. De én elsõsorban a játékért játszom nem azért, hogy kivegyek belõle. Az RMAH-t emiatt nem tartom a legszerencsésebbnek, hogy beletetették. Az AH mint olyan igen, jó 5let lenne. RM az egész diablo frencsájzt, és a drop balanszot tönkre vágta. Ok, tudom nem csak ezen múlt, de ez offolás itt. 😊
jazzy
#334
Lesz wipe amikor kijön a végleges. Csak a beleölt forintodat / eurodat kapod vissza goldban. Semmi mást.

Blizzardot perelni, hát ehhez sok szerencsét kívánok bárkinek, az EULA pedig nem igazán támadható, a Blizzard nem a sarki olcsó ügyvéddel íratta meg.

Ne érts félre én örülök legkevésbé, hogy megszûnik az AH, én imádok AH-zni minden játékban. Az meg, hogy még RL pénzt is kaptam belõle csak plusz volt. Én lehet kapzsi vagyok, örültem, hogy összeköthetem a kellemeset a hasznossal. Miért lenne az baj, ha az ember kivesz 1 játékból? Azért.. mert itt pixelt adsz el? Vagy mindenki "oh'májgád" aki bármiféle játékból (biliárd, csocsó, játékgép, bowling, etc) pénzt szerez?
#333
" Kiegészítõ után szûnik meg az RMAH, amikor már egyébként is értéktelenek lesznek a cuccok "

Dehát pontosan leírod miért nem lesznek beperelhetõk...az eula egyébként támadható lett volna.

Engem nem érint a dolog, az eljárást attól gusztustalannak tartom és brutálisan nagyot esett a nívójuk a szememben. Kifejezetten az, hogy ideológia alapnak használják az rmah-t köpködõk visszhangját, mert ugye akinek megfelelõ volt az nem ájvékol ellene. Bukott játék, konzolhoz butítása...

"ne költs bele pénzt"

Egy petákot nem költöttem bele, nem is fogok. Kivenni végképp nem akarok egy játékból (oh\'májgád), a játék játékra való. Ha akarnék se tenném, mert a Blizzard olyan módszereket alkalmaz, ami súlyos bizalomvesztéssel ért fel a számomra. Nem hittem volna, hogy egyszer ilyet írok róluk.

Na de nagyon eltértünk a lényegtõl, hogy nincs wipe, ami a wonder world-ön kívülieknek magától értetõdõ, ha pénz játszik! Erre a lila szemellenzõt hordók laffogó nyelvvel hülyéznek csuklóból fújva a mantrát, miközben saját érdekeikkel szembe haladva a heréjüket csapkodják két téglával. Bocs 😄
jazzy
#332
Nincs unfair magatartás. Az EULA-ban egyrészt mindent elfogadtál, saját felelõsségedre vásárolsz, és nem is vásárolsz, hanem BÉRLED a megvett értékeket, a Blizzard játékát is BÉRLED, bármikor kivághatják alólad a szervert, hogy mostantól nem támogatják a játékot.

Másrészt nem értéktelenedik el, Expert decket veszel random kártyákkal a pénzedért, ezt ugyanúgy visszakapod az eredeti játékban is. Ugyanazt a számú random expert decket.

Diablo RMAH megszüntetése példa pedig badarság. Kiegészítõ után szûnik meg az RMAH, amikor már egyébként is értéktelenek lesznek a cuccok amiket megvettek. Nem sokan játszanak lvl60 cuccokkal lvl70-en, de ismétlen, ott is az EULA-ban benne van, bérled a Blizzardtól, nem megveszed, nem képezi a tulajdonodat.

Nem sértés, nem kötözködés, de ha a Blizzardot unfairnek gondolod és kiszámíthatatlannak ne költs bele pénzt, simple as that. Én nem költöttem bele és 70% körüli winraten vagyok, nem érzem magam hátrányban legkevésbé sem. Diablobol is több pénzt szedtem ki, mint amennyit beleraktam + a játék ára, nem érzem az unfairséget.
#331
Raptor, radical, hát ezt benéztétek nagyon. De még lehet igazatok a Blizzard unfair, kiszámíthatatlan magatartását figyelembe véve.

Thy mukika az értelmes válaszért 😊
mukika
#330
Tessék.

"Will there be any wipes in the future?

We don’t anticipate any further wipes. This goes for both the Hearthstone beta and after the game’s official release. Any progress made during the beta after the wipe will be retained through the release of Hearthstone, such as new cards you obtain, levels that you gain and ranks you achieve. Basically, you’ll now be able to keep your stuff." - Szóval nem, nem terveznek már elvileg wipe-ot, de a Blizzardot ismerve nem lepõdnék én már meg semmin.

#329
A bétában senki sem kötelez hogy pénzt adj bármiért, pláne ebben a játékban. Gondolom volt is EULA, amit elfogadtál, innen kezdve nem értem mirõl beszélünk.

#325
Na nem, te gondolkozz el. A Blizzard-on kívül egyetlen kiadó nem követ olyan magatartást, hogy RL money alapú dolgot kidob elértéktelenít! Tökéletes példa a diablo rmah megszüntetése. Joggal megkérdõjelezhetõ ezek után, hogy a megvett, megszerzett tárgyak megmaradnak-e HS-ban. Ez csak a Blizz szeszélyes magatartásán múlik. Játszom egy másik játékkal, ami open béta állapotban van. Abban nem kérdés hogy a RL money miatt minden megmarad. Egyáltalán nem biztos, hogy olyan értékû rare kártyáid lesznek azért a goldért, mint azelõtt. Huh?
#324
Mi a fenéért maradnának meg a kártyáitok, szintetek??
Némi józan észt alkalmazzatok légyszives.
Természetesen mindent törölni fognak, aki pedig valós pénzért vásárolt packokat az a megjelenés után goldot fog kapni pluszban.
#323
*hogy a goldot
#322
Igen az arra gondoltam, hogy az goldot egyszerûbb kifarmolni arénára normalon. Kisebb az esélye összefutni überpro deck-el, mint ranked meccsen.
#321
"Olyan kérdésem lenne, hogy a betaban elert kartyak illetve szintek meg egyebek, azok megmaradnak megjelenes utan is, vagy lesz reset akkor? "

Ez rohadt jó kérdés, mert példátlan eset az, hogy closed(!) bétában pénzt kérjenek valamiért.
RedDevilsza
#320
Biztos vagyok benne hogy az arenahoz szükséges 150goldra gondolt 😊

jazzy
#319
Szerintem arenaban random kártyákat kapsz, nem számít a decked.
mukika
#318
igen volt már wipe és elvileg nem terveznek többet.

tegnap este végre megjött a saját bétakulcsom is a blizztõl. érdekes, hogy arra az accra amin van egy bannolt wow-om... ezek szerint ez mégsem kizáró ok, pedig több helyen azt írták, hogy flagged/bannolt acc-ra nem küldenek bétakulcsokat.

kisfigi
#317
Sziasztok !
Olyan kérdésem lenne, hogy a betaban elert kartyak illetve szintek meg egyebek, azok megmaradnak megjelenes utan is, vagy lesz reset akkor?
Mert a hivatalos szovegek egy "reset"-rol beszelnek ami a beta alatt lesz, de azt mar ugytudom hogy megtortent. Szoval az erdekelne hogy arrol volt szo, vagy lesz meg ilyen reset?
Elore is koszi 😄

Destiny. The design is clearly ancient.