Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ProGabe
#419
Furcsa egyébként, hogy a Blizzard még mindig 110%-ig a random mellett áll, annak ellenére, hogy tulajdonképpen ebbe bukott bele a Dio 3.

Nem csak a kulcsosztásra gondolok, hanem a játékon belül pl. csomagnyitogatásra is. Ahogy Dio 3-ban sem számított, hogy mivel verted le a mobot, lehet hogy egy jó kis loot egy tök másik castnak kedvezett. Bevallottan ez teljesen radomként mûködött és ezt is változtatják a loot 2.0-ban. Na most itt sem bánnám, ha vennék a lapot (höhö, érted <#idiota>) és igenis csinálnának egy rendszer ide, mondjuk választhatnánk "fõ-hõst", vagy tököm tudja és annak kedvezne. Persze nem kéne agyonbuffolni, csak egy kicsit, 10-15-20%-ot ha számítana.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#418
Most nekem is ez a kettõ tetszik egyébként. Hunter elég agresszív kari de warlock mindig odaver...
mukika
#417
legjobb basic-nak nekem a pala illetve a hunter deck jött be. palával sok minion, raid leader-el, frostwolf warlord-al, Rexxal-al pedig alap beast deck. amint pedig elkezdesz lapokat szerezni, lehet cserélgetni, craftolni, tesztelni.

Fehercsoki
#416
Szerintem azzal játssz amelyikhez a legtöbb lapod van/legnagyobb szintû.

#415
Ma lesz a második napja hogy játszom de még csak egyszer játszottam "ember" ellen. Még próbálom kitapasztalni melyik karival megy a legjobban. Valaki esetleg adna tanácsot, hogy melyik karakternek van a legnagyobb nyerési rátája? (tudom, hogy van balance.)
Fehercsoki
#414
Igen sajnos ezt nem ellenõrzik, minden wave alkalmával mindenkinek van esélye arra hogy kap kulcsot.

Anthrax
#413
Ez a golden verzió miért jobb ? Vagy csak az egész kinézeti update csak?

#412
Vicces, hogy arra az emailemre kapok béta kulcsot, amivel már felhasználtam egyet 😄...
#411
Ez a lap esett tegnap legendary, elvileg 50% esély van mindkettõre....5-bõl egyszer se jött be eddig 😊
mukika
#410
reddit-en volt ez kép, amit 0-3-ért kapott aréna után valaki:

http://imgur.com/Sy5OW5x

#409
Hát nem tudom ti ,hogy vagytok vele nekem van egy pap meg egy hunter paklim szinte csak basic lapokból összerakva és mindkettõvel 70% win ratiom van. Ami ellen veszteni szoktam az néhány mocsok húzás esetleg speed deck ami fel is jön az ellenfélnek. Ha este lesz idõm akkor leírom milyen kártyák vannak benne, érdemes megnézni. Aréna meg passz az utóbbi két alkalommal iszonyú rossz paklit raktam össze ami már látszott is mikor kész lett. elsõvel 1 gyõzelmem volt tegnapival meg egy se. Elõtte meg ugye 7 meg 5...szal jól kell dönteni a kártyák összerakásánál. Az viszont más kérdés ,hogy az egy gyõzelmes boosterbõl két lila egy kék két fehér kártya míg a tegnapi nulla gyõzelmesbõl 1 kék és egy narancs(!) lap esett, így annyira nem is voltam mérges magamra ,hogy a goldot nem hozta vissza.
#408
Lehet, hogy az elején nem rögtön ranked meccsekkel kellett volna kezdenem? Mert így úgy érzem, elég nehéz lesz kivánszorognom a goldból.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#407
Egyébként nektek hogy jön össze a diamond, one star master meg hasonlók? Én ilyen hülyeségek miatt, mint a tegnapi vesztéssorozat, még mindig csak gold 1 csillagnál járok played-ben.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#406
A basic pakli megvan minden kaszttal, mindegyik kaszt kb. 12-13-as szintü, a hunter 24, a sámán 20 vagy 21, már nem emlékszem. Viszont vlaahogy nem tudok nyerni a basic paklikkal, de akkor majd ránézek a Hearthhead.com-ra, hátha találok valami jót. A sámánnak kitaláltam egy egész jó paklit, azzal most elég jól megy, de tegnap baromi szar sorozatom volt a többi kaszttal, amikor a napikat próbáltam megcsinálni. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

jazzy
#405
Hát nem tudom, én nagyon béna lehetek arénában, mert arénán kívül azért 50%+ winratem megvan, de arénában basszus.. még 3 winnél többet nem tudtam összekaparni, de általában 1-2 winig tart az arénám..
#404
Ráadásul ha már rutinos arénás vagy, akkor kifarmolhatod arénán a következõ arénát kis szerencsével.
mukika
#403
no megvan a one star master... 😊 diamond-ig pala, azóta hunter. 0 forintot költöttem és nem is tervezek költeni.

megéri a napikat megcsinálni, hiszen így 2 naponta összejöhet a pénz arénára. arénát sokkal jobban megéri tolni, mint 100 aranyért pack-ot venni, hiszen ott 0-3-al is 1 pack garantált, ha pedig 5 wint összeszed akkor még az aranyat is visszakaphatod már.

egyszer már írtam:

"minden hero lvl 10 - 100 gold (AI ellen szintezni természetesen)
minden hero AI-t elverni expert szinten - 100 gold
100 gyõzelem bármilyen játékmódban - 300 gold
1000 gyõzelem bármilyen játékmódban - 300 gold
napi küldetés - 40 nap
+ elsõ játékért/elsõ gyõzelemért/stb, stb járó jutalmak, elsõ ingyenes aréna...

ha nagyon nem megy saját paklival, találni a neten már elég erõs basic paklikat, de tényleg nagyobb élmény sajáttal gyõzni. 😊"

#402
Mondjuk irgalmatlan kínszenvedés vissza húzni õket egy gusztustalanul kivitelezett esetleges törlés miatt, úgy Blizzard módra.
#401
Nem lehet leadni. Érdemes alapszinten elvinni a karaktereket, hogy a basic pakli minddel meglegyen, jobb ha ismered az ellenfeled! Akkor is ha nem tetszik egy karakter. Bármelyik basic paklival lazán teljesíthetõ utána a napi küldi. Kuporgatni a lapokat, rászûkülni valamire azután érdemes ha már kezd körvonalazódni mihez vannak nem alapszintû kiváló lapjaid.
ProGabe
#400
Nem lehet. Épp az a lényegük, hogy rákényszerítsenek bizonyos dolgokra. Sokak biztos azért sem játszanak másik heroe-val, mert lusták kipróbálni.

Nem azt mondom, hogy jók a mostani questek, de ez egy beta, biztos faragják még ezeket a véglegesig. Aztán ha ott is rossz lesz a rendszer, akkor a népharag biztos kiharcol egy törlést 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#399
Lehet valahogy törölni a napi küldiket? Mert pl. nekem sámán a main paklim, emellett még hunterrel játszom, a többi kasztot egyáltalán nem prefera´lom, így nincs is paklim hozzájuk.
Viszont jelenleg van két olyan napi küldim felhamlozva, hogy 5 gyözelem druiddal vagy rugóval meg 5 gyözelem lockkal vagy priesttel.
Csináltam egy próbapaklit lcokhoz, priesthez meg druidhoz azokból a lapokból, amik megvannak már, azt kell mondjam, hogy a kb. 10-12 meccsböl amit lejátszottam az adott paklikkal, összesen 1-et nyertem meg, egy locok paklival priest ellen.
Így viszont elég hamar elmegy a kedve az embernek a napik csinálásától, pedig ha belegondolok, akkor a két napi az 120 gold, plusz a 10 nyerés összesen még 30. Nem lenne rossz pénz, pont egy teljes aréna beugró.
Viszont ezeket a kasztokat 1. nem ismerem annyira, 2. nem szeretem öket.
Na mindegy, szóval lehet törölni vagy leadni a napi küldiket valahogy?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#398
Yeesss.....Megnéztem a mail-em,és hoppá! 😉 Telepítés...... 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#397
Anthrax
#396
és nem tudtok valami oldalt ahol guideokat találnék milyen paklit állítsak össze ?

Anthrax
#395
nekem chat hiányzik egészbõl

#394
Lehet véletlen is, de nekem mindig sorsolt "kombókat". Viszont néha könnyen elcsábul az ember és beválaszt a pakliba nem illõ, habár jó lapot, hátha bejön alapon. Egy ilyen totál felboríthatja az arena deck balanszát. Olyan 10 húzás után már tudatosan kell építkezni amennyire lehet és szerintem a rendszer támogatja, csak fel kell ismerni. Pont emiatt tudnak sztár streamerek brutál win streakeket csinálni arenan.
jazzy
#393
Hát ezt erõsen kétlem.
#392
"arenában random lapokat ad, vagy a meglévõ lapjaidból rakhatsz ki paklit ?"

Nem teljesen random adja be a lapokat. Az elején random, de ahogy elkezdesz rámenni egy stratégiára besorsol valamilyen algoritmus szerint a választott lapokhoz passzoló választási lehetõségeket. Mikor az elején kiválasztottam onixiát és egy 10 manás óriást, észlelte, hogy magas mana költségû lapjaim vannak és besorsolt 2x mana totemet. Ha valaki murlockra megy rá biztosan kap még többet. Vagy ha démon paklit csinál, tuti ad sense demon lapot stb. A lutri, hogy mi a másik kettõ mellette.
Anthrax
#391
Köszi,ezt nem tudtam

jazzy
#390
Igen a Play modeba ha belemész jobb felül tudsz váltani ranked és unranked mode között.
Anthrax
#389
ranked mode ? van olyan is benne ?

jazzy
#388
Random lapokat ad, a pakli vételnek pedig a ranked mode és a normal play a lényege.
Anthrax
#387
Most kezdtem hearthstoneozni és annyi lenne a kérdésem,hogy arenában random lapokat ad, vagy a meglévõ lapjaidból rakhatsz ki paklit ? Ha az elsõ mi értelme van a pakli vételnek, ha a játék lényegi rész úgymond az aréna lenne,

#386
Ehhhh......No comment..... 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#385
Gratulálok!!!!!

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

attiGT
#384
gratu.

én 2 napja már hozzá se nyúltam a játékhoz, de ezt itt halkan mondom 😛

#383
Valamelyikõtök pár napja/hete írta hogy pc guru, és még nem tudom ki csinál hearthstone beta key nyereményjátékot, ezúton szeretném neki nagyon megköszönni, hogy felhívta rá a figyelmem végre nyertem én is egy kulcsot 😊
ProGabe
#382
Kész, ezek tényleg mindent lemásolnak.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#381
Van igazság benne ha jól megy minden, de annyira random, amit kapsz arenaban és az ellenfél is, lutri hogy mit húzott be.
oneal1
#380
a haver aki multkor keresett beta keyt, vett egyet, de közben kapott is😄 úgyhogy akit érdekel van 1 eladó.

ha érdekel irj pm-t és írom az elérhetõségét

!Forza Ferrari!

#379
ne farmolj goldot ilyen egyszerû. a napi questet csináld meg midnenképp, után meg csak for fun. Ha meg összejön az arénára a pénz próbálj minél jobban teljesíteni, ha sikerül akkor bõven visszahozza az árát + pakli meg minden. nekem most volt eddig a legjobb 7 win, meg tegnap egy 5 win. 7 win 190 gold 10 dust meg paklit hozott.
#378
Pakli vásárlás nélkül nem haladsz elõre. Ugyan vannak napi küldik, de utána "pain ass" a gold gyûjtés, mert borzalmasan unalmas és repetitív. A játék rendszere túl egyszerû, kitesztelt mûködõ és nyerõ deckek száma kevés. Azzal kell játszanod rogyásig, mert a saját paklival csak mák ha nyersz, nem vitás nagyobb poén de úgy nem haladsz elõre. Amíg nincs lapod nem variálhatsz sokat. Elsõ ránézésre funnak tûnik, de annyira könnyû, hogy gyorsan bele lehet unni. Próbálgatom még egy ideig aztán delete.
Fehercsoki
#377
7-8 is sok érte, nagyon sok kulcs kering a neten, kb 2-3k-ért tudnád szerintem eladni, inkább játssz vele, megéri.

#376 Ingyenesen is jól játszható a játék.

#376
Nekem is jött. Bár elég szkeptikus vagyok. Ingyenesnek harangozzák, ugyanakkor gondolom fizetés nélkül szopóág van. Úgy meg sok értelme nincsen. Gép ellen azért kipróbálom.
#375
én se kaptam ne aggódj de már le is szarom annyi helyrõl vártam már hogy az egésztõl elment a kedvem...
#374
Ma nagy hullám lehetett, mert én is kaptam..
kemotox
#373
Sziasztok!
Ma jött meg a kulcsom, de nemtom, hogy fel akarom-e használni. Telefonra gyûjtök, a játék meg úgy is meg fog jelenni egyszer, szóval lehet inkább eladnám. Ezzel kapcsolatban két kérdés.
Mikor jelenik meg a game? Ha nagyon sokára akkor lehet inkább bezúzom a kódot.
Másik kérdésem pedig, hogy mennyiért szokás/illik eladni? Két hirdetést találtam hirtelen, mind kettõ 15 ezerért volt, hát ennyit azért nem lenne pofám elkérni 😄 7-8 ezer az reális? (ebayen 30-40 ezerkért is van 😄D)

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#372
pont azért nem kapsz 😄
Fehercsoki
#371
Érdekes nekem még mindig nem jött, pedig nem 1 accal várok kulcsot...

#370
akkor tényleg csak én nem kapok =/