Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

devlking
#316
Rugo 3. körben kirakott 14/14-es VanCleefet (backstab, engi, shadowstep, engi, prepa, sinister strike, vancleef) . Én kihúztam egy deadly shotot, és a 2 minionja közül pont azt nyírta ki. Ki is lépett. 😄
#315
Még mindig semmi. 😞

#314
"Sztem non rankeden inkább játszhatnak a gyengébbek meg akik tesztelik a paklilyukat."

Non rankeden azok is inkább ott vannak, akik goldot grindelnek über paklival arena-hoz. Nem?
#313
Tegnap kezdtem el játszani Péntek óta nem vettem észre a beta key-t 😊

Megszereztem minden karit, még tegnap elvittem lvl 15-re a mage és a druida-t. Ahhoz kaptam jó lapokat. Mágusból csináltam egy spell damage +1 alapú decket. Nagyon megszívtam priest ellen. Mindcontrollt nyomott, pont azelõtt, hogy kijátszhattam volna a spelljeim. Odalett az egész stratégia és csak néztem ki a fejembõl ahogy végig ver :o
#312
Miért, ahol a pakliból hiányzik még valamai, na az a paklilyuk 😊
attiGT
#311
ez a paklilyuk nagyon fájt.

#310
Én azt nem értem, hogy non rankeden miért játszanak ilyen vérprofik, akiknek a félpaklijuk legendary meg 4 kör alatt elvernek. Sztem non rankeden inkább játszhatnak a gyengébbek meg akik tesztelik a paklilyukat. Egyébként hunterrel kipróbáltam egy cheap beast decket és nagyon pozitív eddig nekem, annyi, hogy nem ajánlott sokáig elhúzni. Warival pedig egy enrage deckel próbálkozok, errõl valakinek van már tapasztalata?
devlking
#309
Ilyenkor reggel csak az ilyen tripla legendarys emberek játszanak? Ráadásul diamond ligában. <#bdead>
#308
Elképesztõen gagyi játék, de nagyon addiktív. 😊
#307
Én is jelentkeztem már 1 ideje,és próbálkozom is itt,ott,de sehol semmi siker 1 beta kulcs-ra. :-(

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Vándorr
#306
Jóbarátokból Joey jutott eszembe: Miért Uram, miért?!

http://youtube.com/indieGoTV

jazzy
#305
Nehéz lesz az késõbb.
#304
Régebben mindent bepipáltam ami béta. De már játszom is vele egész érdekes game, bár túl primitívnek tûnik vagy majd bevadul csak a tutorial easy?
Fehercsoki
#303
Ha nem tudod mi ez, és a warcraftot sem kedveled akkor minek jelentkeztél a Hearthstone bétára? (mert nem magától jön ám, jelentkezni kell)

#302
Valami vicceset írtam? 😊

Pénteken kaptam a kulcsot, de most vettem észre majdnem letöröltem, mert tele spammeli hírlevelekkel a fiókom a blizz. Nem kedvelem a Blizz Warcraft vonalát, de ez valami másnak tûnik. Meg is lepett milyen game. Elõször azt hittem valami halooweeni tréfa.
attiGT
#301
😄

#300
Miez a Blizz játék ma vettem észre a mail fiókomba egy beta kulcsot? Jó fajta vagy kuka?
#299
Na gamestaron nyertem bétakulcsot, este bele is vetem magam 😊
#298
Ne is mondd, a héten minden nap néztem a g+ oldalukat, csak pont csütörtökön nem volt idõm egész nap, amikor ezt kirakták...amúgy grat, hogy neked sikerült.
attiGT
#297
Valaki tudja, hogy battle net balancera lehet-e felrakni casht közvetlen paypalról, ami nincs hozzáadva az acchoz?

attiGT
#296
Amúgy ha valaki tudni szeretné hol a legnagyobb esélye béta kulcsot nyerni nyereményjátékon keresztül, elmondom: PC Guru Google+ oldalán. Én tegnap nyertem ott és kiszámoltam: 60% esélyem volt nyerni, 25 kulcsot osztottak ki és 41en vettek részt velem együtt.

Eléggé meglepett, de úgy tûnik kismillió kulcsot osztott ki a Blizz újságoknak, magazinoknak, streamereknek/stb... Egy magyar streamer srác is már vagy 200 kulcsot osztott ki streamjén keresztül.

#295
http://www.wowhead.com/news=221679/wowhead-and-hearthheads-hearthstone-key-giveaway

Beta key giveway

Gamesatar facebookon es cikkeiben. A Pc Guru g+, facebook és weboldalain lehet nyerni.
A google mellesleg tényleg egy hasznos dolog. 😊

Asus P8B75-M LE, Core i3-3220, 8GB DDR3-1333 Patriot, 64GB Samsung 830 SSD, 1TB WD SATA3 HDD, Radein HD5750 1GB, Corsair VX450 táp

jazzy
#294
Haverod nagyon elfoglalt lehet, hogy téged kér meg, hogy nézz utána 😊

Felmegy Bnetre megkeresi a béta beállításokat és követi az utasításokat, aztán vár bétakulcsra.
oneal1
#293
Ember, nem azert van egy forum hogy irjanak bele? Vagy szabalyzat h amit a google esetleg megmond arrol itt nem lehet beszelni?😄

Egy haveromnak kene egy kulcs,en nem ismerem a jatekot se a beta koruli dolgokat.

De igazan raerhetsz ha ilyen kommenteket nyomsz😄

!Forza Ferrari!

attiGT
#292
trollkodsz vagy ennyire nem megy a guglizás?

mukika
#291
* napi küldetés - 40 gold (ez változott nemrég...)

Sajnos a bétám még nem saját, cimborámtól kaptam kölcsön, bár õ a wipe óta nem játszott vele és nem is tervezi. 😊

oneal1
#290
nem tudja valaki, hogy bétához hogy lehetne hozzájutni?😊

köszi!

!Forza Ferrari!

mukika
#289
Disenchant nem a legjobb ötlet, hiszen a napi küldetéseknél 2 wint valahogy meg kell szerezni az adott hero valamelyikével... kártyák nélkül ez igen nehéz feladat.

Inkább:

Minden hero lvl 10 - 100 gold (AI ellen szintezni természetesen)
Minden hero AI-t elverni expert szinten - 100 gold
100 gyõzelem bármilyen játékmódban - 300 gold
1000 gyõzelem bármilyen játékmódban - 300 gold
Napi küldetés - 40/60/100 gold /nap
+ elsõ játékért/elsõ gyõzelemért/stb, stb járó jutalmak, elsõ ingyenes aréna...

Ha nagyon nem megy saját paklival, találni a neten már elég erõs basic paklikat, de tényleg nagyobb élmény sajáttal gyõzni. 😊

#288
Ja, pontosan 17 élete volt. 😊 Nagyon bízott a minionjaiban.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#287

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#286
Hm. Nehéz kérdés. Én a helyedben befizetnék 1-2 paklira, akár goldból, akár kis pénzt rászánva (azt goldként visszakapod, ha kijön a teljes játék).
Ezután azon kasztok lapjait, amikkel nem vagy nagyon keveset játszol disenchantolod és craftolsz magadnak új kártyákat, amikkel jobbá teszed a paklidat.
Ehhez viszont kell egy kis ráfordítás.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#285
Sziasztok. Én 13.-a óta játszom és kíváncsi vagyok a véleményetekre. A legtöbbet mage-el, hunter-el és fõleg wari-val játszottam. Az elején jól ment, aréna nem, de a sima meccsek igen. Átlagosan 5-bõl 3-at nyertem, gondoltam, ha fejlõdik kicsit a tudásom még jobb is lehetek, viszont eltelt pár nap és egyszerûen már nem tudok nyerni, jobb lett a deckem mint volt még pár napja, de mégis, sorra elver az összes pala, pap meg rogue, a többiek meg 4-bõl 3-szor elvernek, vagy hogy már az elsõ körökben, de a legtöbbször a 10-en X-edik körben, úgy hogy kevesebb mint fél hp-n vannak, nekem meg elfogytak a kártyáim és nem tudok mit csinálni már. Ja és a másik, hogy nagyon tápos deckjeik vannak a legtöbbjüknek, több legendary meg epic kártyák is, nekem meg kb semmim sincs, mert nem akarok még pénzt költeni a játékra amíg nem jelenik meg és nem nézem meg a végleges játékot. Nem is az lenne a baj, hogy kikapok, ha kapnék érte valamit, de semmit, azon kívül hogy 5 szintenként kapok 10 fölött egy már meglévõ kártyát szebb kiadásban. Sokat érek vele, nem lesz tõle jobb a deckem :S és így, mindig csak az van bennem, hogy elcsesztem az életembõl felesleges 10-15 percet. Ez pedig már kezd nagyon frusztráló lenni, játszok 1 órát és jó ha nyerek 1-szer. Szerintetek, ha megjelenik a játék, akkor több bénább játékos lesz, vagy mindenki ilyen OP? Néztem deckeket neten, de nem sokat érek vele, hisz a legfontosabb kártyák kb mindig epic,rare vagy legendary kártyák, amikhez kellene vagy alapanyag vagy venni kellene csomagokat hátha kiesik. Vélemény? Tudom, hogy valamilyen szinten hiányos még a tudásom, de úgy hiszem a deck-em túl low az ellenfélé meg túl OP és ezzel mit lehet kezdeni?
#284
Egyébként azt kell mondjam, minden decknek megvan a maga ellenfele, a Blizzard ebben az esetben elég jól balance-olt. Az, hogy kifogtál egy ilyen decket, hát istenem.
Nekem most olyan hunter deckem van, amivel az elsö 6-7 körben csak az ellent lövöm vagy az ellen minionjait, majd jön Starving Buzzard, 2x Timber Wolf, 2x Young Ironhawk és egy Unleash the Hounds. Ez ha nincs lent taunots minionja, akkor ez optimális esetben 27 sebzést jelent rögtön, mivel az Unleash-el Charge-ot kapnak az épp akkor lerakott minionjaid.
Jelenleg 15 meccs után állok vele 11-4-en. 😊 A Priest és a Paladin meg tud szívatni, meg a Warrior, a többiek nem nagyon, csak ha elbambulok.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#283
Én ugyanezt megcsinálom veled kb. a 8. körben hunterrel. Addigra az én életem olyan 2 és 4HP között lesz, de ettöl függetlenül még én nyerek. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Fehercsoki
#282
Jólvan látom ebben a játékban is blizzard balance van... Druiddal toltam mage ellen nekem volt 30 hpm neki 10, neki 0 minion nekem majdnem tele volt minionokkal az egész asztal, kb azt se tudta mire mit érdemes rakni, aztán flamestrike, aoe 5 sebzés és mind meghalt, 2 kör alatt telerakta az asztalt minionokkal, nekem nem maradt kártyám és esélyem sem volt innentõl kezdve...

attiGT
#281
Úgy értettem, hogy egymás ellen tesztelni deckeket, játékban... 😊

attiGT
#280
Bocs ha valaki félre értette, nem adom a kulcsot, már játszom vele.

jazzy
#279
Különben aki instawint akar játsszon Shamant 😄
Vándorr
#278
meg lehet osztani a hozzáférést, vagy hogy?

http://youtube.com/indieGoTV

#277
Nem kell ide privi, nyugodtan vegyen fel, aki akar tesztelni: Doki#2342

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

attiGT
#276
Nyertem egy béta kulcsot PCGuru nyereményjátékban! :-)

Priviben megdobhatnának a battle tagjükkel azok, akik szeretnének deckeket tesztelni /stb 😊

#275
*paladin

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#274
Igen az aoe bajos tud lenni. Eddig 15 meccsem volt a paklival, ebbõl 9 nyert, 6 vesztett meccs. 3at buktam warrior ellen, 2t palládium ellen, 1et meg warlock ellen. Szóval van meg rajta fejlesztenivaló, de ettõl függetlenül nem rossz sztem. Majd kipróbálom arénában is.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

jazzy
#273
Kipróbáltam, aoe nagyon megszivat, Priest holy nova, Mage freeze, Warlocknak is van valami fire aoe spellje. Egyébként akinek esetleg nem jön le kártya, vagy mid-late decket rakott össze kikap. De ha kapsz 1 jól irányzott Holy novát utána ugrott a terv.
#272
Viszonylag kevés a magas manaköltségü kártya, asszem 3, max 4, a többi mind 1-2-3 manaköltséges, 80%-ban minionok, amik egymást erösítik HP-val, AP-val vagy esetleg Charge-al. Nem rossz elgondolás sztem.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#271
Azt hiszem, találtam egy elég erös hunter decket, pontosabban csináltam, bár nem hittem volna, hogy jó lesz, hunterrel nem nagyon van még tapasztalatom, sámán main decket akartam, de lehet, hogy most átpártolok a hunterre.
Eddig 6 meccsem volt vele, az elsö 3 zsinórban gyözelem probléma nélkül, aztán kaptam két warriort jó deckkel, tölük kikaptam, majd a legutolsó meccs egy mage ellen volt. Elég izgalmas lett a vége, neki 2 Bould Fist Ogre az asztalon, nekem egy Stormwind Champion, nekem 1 élet, neki 8. 😊 Az volt a szerencsém, hogy én jöttem, 1 Steady Shot -2HP, a Stormwind Champion meg 6-ot sebez. 😊 Hogy örültem én annak az 1 HP-mnak a végén. 😄
Most ütöm tovább a vasat, amíg meleg, még kell 2 gyözelem a következö 10 goldhoz.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

vegeta22
#270
Van most egy nyereményjáték de olyanokat kérdeznek, amit csak akkor tudhatnék ha meg lenne a játék...de nincs, az csalásnak számít ha tõletek kérdezném? 😊

Ne agódj az egészdéged miatt....elmúlik:)

attiGT
#269
most mondd hogy nyertem egy béta kulcsot 😄

attiGT
#268
9

vegeta22
#267
Maximum hány Aréna meccset nyerhetünk egy alkalommal?

Ne agódj az egészdéged miatt....elmúlik:)