Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#469
http://www.hearthpwn.com/decks/15388-beast-hunter

Hunter beast paklim. Még lehet rajta javítani.😊
kisfigi
#468
Random lapok, nem a sajatjaid kozul, es nem az arena a lenyegi resz! A play😊 azon belul is gondolom a ranked play 😄

Destiny. The design is clearly ancient.

#467
Jobb is, hogy nem ott mentél. Rontottad volna a rejtett statod valószínûleg.
Aradebil2
#466
elég jól el van rejtve ez a ranked/unranked dolog,most vettem észre hogy unrakned voltam, és nem értettem miért nem léptem szintet :S

#465
Hm...ez az Acolyte érdekes lehet 2 Power World Shield mellett egy priest pakilban. Kombónak a Shattered Sun Cleric, Temple Enforcer esetleg a Dark Iron Dwarf (ha sebezni is akar).
MEdievil
#464

Legjobb taunt ever 😊 Ezt üssék!

F

mukika
#463
A rejtett questek listája - itt egy lista amit érdemes csinálgatni egy csomó aranyért. AI ellen felszintezni az összes hõst 10-es szintre + elverni az expert AI-t és közben meg is van a 100 gyõzelem kb. ez egy csomó arany amikbõl arénát érdemes menni, nem éri meg 100-ért pack-ot venni szvsz.

és igen sok-sok stream nézés és tanulás. hearthhead.com-on pedig van minden class-hoz basic deck.

#462
Mindenképp nézz Trump streameket, gondolom nem ismeretlen neked. HS arénában zseni a srác. Csak az ott keresett goldból játszik, szinte kizárólagosan arénát.
Aradebil2
#461
Na végre én is kaptam egy kulcsot. Van valami tippetek arra,hogy hogyan lehetne minél több expert packot kifarmolni hatékonyan real money nélkül? Arena egyelõre nem jön szóba,mert nem igazán ismerem minden kasztot (+ az expert lapjaikat). Csináljam a napi küldiket,és aranyból dekkeket vegyek? Vagy a goldot spóroljam arenara?

#460
Kellett emlegetni, az elõbb jött velem szembe egy mage 3 polit meg 3 víz/jég elementált is eltolt a meccs alatt..de vesztett :v
MEdievil
#459
Engem mindig zavar az a sárkány, meg retket ültetek az a dinnye nem tetszik! 😊

F

#458
A wari érezte a balanszot!
mukika
#457
lvl 10 legyen meg minden karakterrel mielõtt elkezdesz velük mások ellen játszani. ai ellen szintezd fel õket.

penge96
#456
Én kérek elnézést. 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

bujcsik555
#455
Nem teljes a deck, nincs meg benne a 30 lap.

Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

#454
Hogyne mûködne, amit én linkelek bármilyen sg fórumban az mindig OP a linkelés idõpontjában 😊
penge96
#453
Nem rég linkelt valaki egy priest deck guideot. Hát srácok, kipróbáltam, nyomtam 10 meccset rankeden, abból 9-et lehoztam. Szóval a visszalejzésem: igen, tényleg mûködik. 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#452
Ez miért van?
#451
és? pont ezaz...ne lehessen csak 1 ne kettõ <#banplz>
#450
Ez így ebben a formában nem igaz. Aréna pakliban ha minden körben a 3 felajánlott kártya közül 1 mindig poli, akkor lehet akár 30 poli-d is a paklidban. De ez csak arénára érvényes.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#449
Ami MC nerfet el tudok képzelni:
- amit te írtál, tehát x kör után visszakapja az eredeti gazdája, ha még él
- mindaddig nálad marad a minion, amíg te nem támadsz vele; támadás után mindenképp elpusztul
- MC után egybõl támadni kell vele, majd elpusztul (a shadow era-ban pl. így oldották meg)

Majd meglátjuk, mire jutnak. 😊

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

#448
Rankedezni akkor, ha az adott decket begyakoroltad és legalább 60+%-ban tudsz vele nyerni, egyébként nincs értelme. Arénázni meg akkor, ha tudsz minden class-szal játszani/ismered a lapokat. 😊

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

jazzy
#447
Csak 2 poli lehet 😄
#446
Kb mennyi idõ után érdemes rankedezni meg arénázni? Ha már megvannak a kártyák amiket hearthead ír az adott, karihoz érdemes elkezdeni?
#445
Volt ma egy érdekes meccsem kár, hogy nem videóztam le az év veresége lett volna 😄D
Priestal mentem Mage ellen kb 5perc alatt levittem az mage hp-ját 9re és nekem olyan 25körül lehetett akkor. És így is odavert 😄...
#444
Amúgy mind controll is OP és nem is tagadja a blizzard, csak "nem tud" vele mit csinálni. pontosabban ,hogy hogyan kéne balanszolni. pedig szerintem egyértelmû (és ez mehetne a polira is pl) legyen rajta egy 2-3 körös idõtartam és problem solved.
#443
teljesen egyenértékûen a mage poli/fireball-jával 😊 meg a holy nova is a flamestrikeal.
#442
Más class-oknak is megvan a lehetõsége lényeket hatástalanítani/instant ölni, nem kell oda mage nerf. Ha már pappal játszol, a mind control, sw: death, sw: pain mond valamit? 😉

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

#441
Hearthhead.com-ot érdemes nézegetni. Én a napi küldikhez onnan állítottam össze Basic deck-eket, azokkal elég könnyen hozom a napikat most. A warlock hoz találtam most egy nagyon jó deckösszeállítást, amit kicsit átalakítottam, más legendaryket meg epiceket pakoltam bele, azzal a deck-kel ma nyertem15 meccsböl 13-at, feljebb is jutottam a Two Star Gold-ba. 😊

Az volt a hiba, hogy az elején, rögtön Ranked Mode-ban kezdtem el játszani, emiatt most kell a Ratingemen dolgoznom, ami most egy kicsit nehezebb dolog. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#440
Az megvan 😄 papnak meg hunternek van összerakva egy-egy pakli ami korrekt (bár hunterbõl még hiányzik egy-két lap.) Mással nem is nagyon játszom. Csak az utóbbi pár napban azt vettem észre, hogy az ellenfeleim nagy százaléka hoz ki olyan lapokat amitõl csak pislogok. eddig jóval kevesebb fordult elõ.

más
Mage ellen egyszerûen utálok játszani, nagy szörnyeket kb felesleges kijátszani mert mindig ott van a két poli+fireball, kicsikre meg a fagyasztós spelljei. szvsz ráférne egy kis nerf, pl ne tehessen a pakliba csak egy polit vagy valami. (vagy megtalálni a megfelelõ taktikát ellene :v)
jazzy
#439
Nekem 1 Legendary lapom van a warlocknál és nem játszok warlockot, lehet bõven nyerni nélküle is. Az viszont igaz, hogy ha nagyon rosszul jönnek fel a kártyák akkor nehéz nyerni. De alap lapokkal is lehet, csak idõ kérdése amíg kitalálsz 1 jó taktikát ami neked beválik.
#438
bocsa dupláért, de a lolba azért megmaradt az hogy a meccsek többsége gyõzelem a "rossz" csapattagok mellett is. Itt csak rajtam múlik...pontosabban fõleg a lapokon
#437
A lollal nem nálam volt a baj 😄 a csapatba az más...itt nem tehet arról ,hogy az ellenfél már a negyedik legendary lapot pakolja az asztalra mikor nekem van össz-vissz egy :v. Amúgy közben visszatértem a papklimhoz azzal visszatértek a gyõzelmek
jazzy
#436
A lollal se stimmel valami.. oh wait, lehet hogy userrel nem stimmel valami? 😄
MEdievil
#435
Ez! 😊 Eddig ennyi goldot még 9 gyõzelemmel se szereztem!
Ha a végén a paladin nem topdeckel mindent folyamatosan akkor meglett volna a 9 de így sem panaszkodom. Viszont a mad bomber köcsög áruló volt, végig mindig ellenem dolgozott.

F

#434
Valami nem stimmel a játékkal..két napja 2 meccs volt amit megtudtam nyerni a többin olyan ellenfeleket kaptam akik ellen esélyem se volt olyan lapokkal jöttek, és mindenki.
#433
Értelme? Az, hogy szórakozol. 😊 Más kártyajátékok draftjához hasonló formátum. Mivel random lapokból kell összeállítanod a paklidat, így sokat számít, hogy mennyire ismered a lapokat, a class-okat, na meg kell szerencse is. Ha jól játszol, a jutalmak sem rosszak.

Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)

#432
Ez a Priest tényleg ütõs.Viszont valaki elmagyarázza az arénának miértelme?
Vágom hogy nekem kell random kártyákból paklit összerakni. De azontúl még mi?
devlking
#431
Nyilván nem költök ilyenre pénzt. Az hogy gyakorlatilag ugyanazzal a deckel játszottam 100 game óta, az szánalmas. A craftolás meg tetü lassú, ha nem jönnek a rare kártyák.
MEdievil
#430
Ne haragudj de ez elégé felhasználói hiba. Nem kell legendary ahhoz, hogy nyerj sõt. Nagyon szép gyõzelmi arányt össze lehet hozni csak az alap fapados paklival. 40 paklit azt vetted vagy arénából jött össze? Mert mindenképp az utóbbi éri meg és ott meg aztán nem számít hogy milyen kártyáid vannak.

F

#429
Haha. Tudtam hogy ez lesz. Kiértem Németbe és rá 3 nappal kaptam a beta invet. Szomorodjon meg a blizz. 😞 😞 Az idén tuti nem lesz laptop. :S. Max reménykedek, hogy androidra lesz.
devlking
#428
A kb 40 deckbõl, amit nyitottam kemény 3 epic kártyát találtam 0 legendary, meg kb 5 használható kék mellett. Kicsit felbassza az embert amikor csak olyan ellenfeleket kap, akik szinte csak rare/epic/legendary kártyákat pakolnak ki. Úgyhogy ma ment is az uninstall.
Ez így minden, csak nem fun.
#427
aham köszi

mukika
#426
szarakodnak a szerverek jelenleg.

#425
A karakter indítás után bejön egy töltõ képernyõ és nem akarja abba hagyni a töltést az miért van?

#424
Lehet 2 volt fél szemmel néztem matt részegen 😊
MEdievil
#423
9-3 nem lehetett max 9-2 😉

Nekem eddig a kevés arénámból egyszer lett egy 9-1 az egy kellemesen eltalált Mage volt meg lehetett volna még egy ha nincs disconnect 😞
Azóta folyamatosan elakadok 6-7 környékén.

F

#422
"Valaki esetleg adna tanácsot, hogy melyik karakternek van a legnagyobb nyerési rátája?"

Priest
#421
Más felfogás kell arénához, mint a premade paklinál. Trump nagyon jó decision maker. Az elején mana/érték alapján hajigál be lapokat, aztán rohadt gyorsan kiválogatja a többit, de a deckjéhez illõen. Elõször sokszor nem esik le miért az tette be, de tegnap is 9/3-as arénát nyomott. És ezt többször megcsinálta már. Btw ez nekem se megy, mert nem játszom annyit, nem ismerem jól a lapokat.
mukika
#420
tegnap lett meg a one star master, ahogy már írtam, eddig én a Druidot illetve a Divine Shield Palát érzem counternak, beast Hunterként. persze a szerencsétlen húzások miatt néha másokat is, de az más kérdés. 😊

ja és a Mind Control baszott erõs és hatásos tud lenni Priesteknél, igyekszem elkerülni a 8. körben.