Hearthstone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igazi nyáladzó mainstream game. WoW óta a blizzard csak lop és egyre ótvarabb klónokat gyárt.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
http://www.heroesofthestorm.com/en-us
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
- jövõre (év második fele) jön az iphone és android verzió is
- új játékmód amiben a golden hero-kat lehet unlock-olni.
HearthStone béta kulcs osztás lesz itt:
http://tryout.hu/hearthstone-beta-kulcsokat-kaptunk/
Ha valakit érdekel látogasson el az oldalra...
<#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
HearthStone béta kulcs osztás lesz itt:
http://tryout.hu/hearthstone-beta-kulcsokat-kaptunk/
Ha valakit érdekel látogasson el az oldalra...
<#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
\"A Photoshop garantáltan kisímítja ráncai 100%-át... Adobe, kezdje a bőrénél!\"
Ezt meg tudod erõsíteni valamilyen forrással, vagy csak találgatás? Elég nevetséges lenne, ha ez igaz lenne.
Pedig örültem elõször hogy lesz valami játék ami elfut a laptopomon és érdekel is, de marad a sakk meg a AoE2 <#nemtudom>#nemtudom>
Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.
\"A Photoshop garantáltan kisímítja ráncai 100%-át... Adobe, kezdje a bőrénél!\"
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)
eddig a mage amit tolok, de most épp 'kiéheztetett' egy priest
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
\"A Photoshop garantáltan kisímítja ráncai 100%-át... Adobe, kezdje a bőrénél!\"
\"A Photoshop garantáltan kisímítja ráncai 100%-át... Adobe, kezdje a bőrénél!\"
Amúgy én akkor vagyok meglõve amikor nincs Mage-Priest-Warrior. Azért nagyon nem mindegy hogy épp a kedvenc kasztodat kapod vagy azt amivel alig játszol. Nyilván Trumpnak van elég ideje fejleszteni mindent így nem is csoda hogy jól megy akármit is választ.
avengir igazából nagyjából rendben van csak 1-2 dolog van eltúlozva. Pl: mindcontrol nem elég hogy megfoszt a legerõsebb lényedtõl de még pofán is vág vele 😊 De a mostani 9-2.ben pont sikerült 3x is Priestet verni mage-el. Pont ezért raktam be counter spellt. Gyönyörûen mûködött, turn 6-7 környékén felraktam majd turn 7-8 kidobtam valami finom csalétket amit biztos hogy mindenképp el akar lopni. Az egy kör kimaradsz pedig elég fájdalmas tud lenni végjátékban.
F
https://hotshu.wordpress.com/
Elvileg egy az öthöz az esélye 2 paklinak (csak 9 gyõzelem esetén)
F
Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Daily quest másnak se volt még ma?
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
