40520
  • Devv
    #40280
    Délután tud valaki acsiba segíteni kb 15 perc? Én is tudok segíteni ha kell...
  • Wootan
    #40279
    Jah, tudnak róla, mivel tele a bnet fórum a reportokkal. Egy múlt heti patchben elvileg javították is...hát látszik hogyan, most már annak se jó akinek az volt (az új rendszer bekerülése óta csinálja ezt). A blizzard help oldalán meg azt írják, hogy gőzük nincs mi okozza, próbálj nyelvet/régiót váltani. Megtörtént, semmi változás.
  • Devv
    #40278
    Kilépés, vissza lépés? Gondolom megvolt...
  • Darthmushroom
    #40277
    elméletileg tud a blizzard erről a bugról és kárpótolva lesznek az emberek
  • Wootan
    #40276
    0:06-kor beléptem és ez fogadott:
    Thx Blizzard!

    Ha így marad, akkor a múlt hetivel együtt (vasárnap nem adott daily-t, sem rerollt) ez már alsó hangon 8.000xp bukta.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.11.23. 00:21:29
  • Devv
    #40275
    Ó köszi, igy már világos az összes többi acsi is...
  • Dreadshade
    #40274
    Nem adja össze. 12 volt a max sebzés amit eddig sikerült összehoznod azért írja ki így. Pl ha sikerülne 13 sebzést összehozni egy kör alatt akkor már átváltana arra stb.
  • Devv
    #40273
    De 16-ot kell egy körben nem? Ütöttem kevesebbet de azt nem számolta...
  • Wootan
    #40272
    12 dmg. Gondolom annyit már sikerült egyszer összehozni.
  • Devv
    #40271
    Igen, addig oké, csak hogy mi az a 12?

    A másik, hogy castoljak 6 solar vagy lunar druid lapot egy körben. Eddig számolt 3-at is, viszont nem castoltam egy körben 6-ot, úgyhogy nem tudom mit számol...
  • Wootan
    #40270
    Múltkor ezt próbáltuk XD

    Sámánnal doomhammer+2rockbiter az pont 16dmg.
  • Devv
    #40269
    Segít valaki hogy ezt hogy kell teljesíteni?



    Utoljára szerkesztette: Devv, 2020.11.22. 09:23:24
  • Dreadshade
    #40268
    Egy egy jó változás szerintem viszont még mindig nagyon Grindos az egész. XP-vel sürgősen kéne kezdeniük valamit. Alapnak kéne lenni, hogy normális játékkal a battle pass legalább 50-ig kiszedhető legyen.
  • Devv
    #40267
    Kicsit szar azért rankeden acsizni, full bukó. Lehetne vmi acsi mód...
  • Darthmushroom
    #40266
    érkezik a update:

    Level 33 – Old: Year of the Dragon Card Pack → New: 150 Gold
    Level 37 – Old: Scholomance Academy Card Pack → New: 200 Gold
    Level 40 – Old: Madness at the Darkmoon Faire Card Pack → New: 200 Gold
    Level 42 – Old: Ashes of Outland Card Pack → New: 200 Gold
    Level 46 – Old: Madness at the Darkmoon Faire Card Pack → New: 300 Gold
    Level 48 – Old: Year of the Dragon Card Pack → New: 300 Gold
  • Kongy
    #40265
    De, 2000 aranyat, ami 20 paklira volt elég xd az meg ugye tudjuk hogy semmire sem elég...
  • Devv
    #40264
    Nem farmoltál 2 kieg között?
  • Kongy
    #40263
    Én casual vagyok, és rohadt szar az új quest rendszer. Most vagyok 16-os szinten, és 2 naponta tudok kb annyi xp-t összeszedni, hogy fejlődhessek, jutalmat kaphassak, és még akkor sem azt amit akarok! Most is kiszúrta a szemem egy buzi aréna tickettel, amikor én paklikat szeretnék éppen venni az új kieghez. Szar ez úgy ahogy van, a Blizzard meg lehúzhatja magát lassan a wc-n.

    A kártya packok meg továbbra is szürreálisan drágák, szóval megfogadtam már pár éve, hogy egy fillért se fogok ezekre elb.szni. Még ha komoly 10 ezreket fizetnék sem biztos, hogy meglennének a lapok, amiket akarok. :D Arról nem is beszélve, hogy rotálódnak kifele folyamatosan, a wildot meg nem vagyok hajlandó nyomni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2020.11.20. 14:43:18
  • Devv
    #40262
    Az gáz hogy az acsikat nem lehet megcsinálni casualban. Próbáltam ezt a 10 silver hand-nek adj divine shield-et, de csak rankeden számolta. Jó pár vesztes meccsel jár persze...
  • Devv
    #40261
    Eskü fel sem tűnt eddig hogy csak basic és classic lapokat ajánl fel. Épp nem hseztem amikor kijött ez a fos, nem is olvastam utána...
    De szar...

  • Madi92
    #40260
    Hát az egy kieg lapja, zephrys meg csak classic lapokat ad. Ha ezt nem tudod, akkor hogy tudod effektíven használni? :D
  • Devv
    #40259
    Mi az hogy nem classic card? Ezt nem értem...
  • Madi92
    #40258
    Hát a defile az nem classic card, szóval ez most nem jött be. :D
  • Devv
    #40257
    Na ezt már ide rakom:
  • Wootan
    #40256
    A nagyon keveset játszóknak, meg a nagyon sokat játszóknak elvileg most jobb. A köztes rétegnek viszont nem. Én kazsuálként előre láthatólag 3-4k-val kevesebb goldot tudok majd összeszedni, mint eddig.
  • Devv
    #40255
    70 pack:
    6 legend (Druid-Greybough, Paladin-High Exarch Yrel, Priest-G'huun the Blood God, Warlock-Tickatus,C'Thun, N'Zoth)
    18 epic

    Kicsit megszaladt. :D
  • Darthmushroom
    #40254
    108 pack: 4 legendary (Zai, Kiri, Sayge, Tenwu) +Nameless az előrendelésért (Inara a lvl 1-ért)
    rengeteg epic, csak amikből szeretem volna kettőt (Hammer of Naaru, Blood of G'Huun, Carnival Clown) azokból nem sikerült még 1t se nyitni a többiből legalább 1 van de legtöbből mindkettő

    Egy old godnak is örültem volna vagy legalább az egyik pala legendarynak.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2020.11.17. 20:09:09
  • hawkie22
    #40253
    Elhiszem neked. De azok alapján, amit mondasz, én még a casual szintet se ütöm meg, ergo nekem jó ez a rendszer. :)
    Béta idején kezdtem a HS-t, de naponta alig vagy egyáltalán nem játszom, béta óta nincs meg még egyik hössel se a lvl60, nem nyertem egyik hössel se még 500 meccset, ergo a golden hösportrék sincsenek meg, nem voltam sose legend, a heroic "instákhoz" hozzá se kezdtem és még arénában se volt több, mint 4 gyözelmem. Nekem ez a rendszer tökéletesen megfelel, de elhiszem, hogy a többség, aki nálam többet játszik (ismétlem, ez nem nehéz xD), annak ez a rendszer túl kevés jutalmat ad.
  • Wootan
    #40252
    Persze hogy kaptál, mivel úgy van kialakítva a rendszer, hogy a legelején dobálja rád a dolgokat (ergo manipulál), aztán ez egyre lassul, és a vége felé már 2-3 nap alatt, több óra játékkal jön össze egy újabb szint. Teljes egészében kell nézni a rendszert, nem a beetető rész alapján.

    A közösségnek meg az a gondja, hogy kamuztak, mert azt mondták TÖBB lesz a jutalom mint eddig. Ehhez képest a számítások azt mutatják hogy inkább kevesebb az a több, ráadás összességében 2-3x annyi idő kell hozzá ingame.

    A HS alapjáraton is elég gyér jutalmazási rendszerrel rendelkezett, amin most még rontottak. A régi rendszerben eldönthetted, hogy mit csinálsz a jutalmaddal (gold), most meg a "nyeremény" fele a blizzard által kitalált tárgyjutalom. Olyan ez, mint ha közölnék veled a melóhelyen, hogy mostantól a fizetésednek csak a felét kapod lóvéban, a másik feléért meg kapsz szappant, meg seggtörlőt, stb. tökmind1, hogy az kell-e neked, vagy sem.
  • Devv
    #40251
    Ez teljesen rendben van, meg is nyertem a meccset talán pont ezért. Csak bedobhatta volna a shockot a growht helyett.
  • hawkie22
    #40250
    A kérdés az, hogy kinek kedvezzünk. Nyilván a profi streamereknek meg azoknak, akik napi több órát játszanak a játékkal, azoknak nem lesz jó ez a rendszer, mert kevés rewardot kapnak. Nekem viszont, aki naponta belép, lenyom 1-2 meccset, hogy a napi quest meglegyen, annak böven elég. Amióta kijött az új rendszer, azóta talán játszottam 10 meccset, 13-as szintre felmentem, lett 3-400 goldom pluszba, meg kaptam pár pakkot. Nekem ez böven elég reward, annyi játékért, amennyit lejátszottam. Még van 1 heti questem 2500-ért meg két napi küldim, egyik 1000, a másik 800. Ebböl kijön még 1-2 szint, aztán lehet, hogy erre a hónapra nekem ennyi lesz a HS.
    Ennek fényében kell nézni az új reward rendszert. Profiknak nem jó, viszont szvsz a casualoknak megfelelö lesz kis finomhangolással.
  • Wootan
    #40249
    Az új reward rendszer értékelése:
  • Madi92
    #40248
    Hát csodát nem kell várni azért tőle. Így is rengeteg mindent tud ez a lap, ha azt nézed, hogy végtelen boardstate lehet, minden esetben nem biztos, hogy a legesegjobb lapot adja majd. Megoldást kaptál rá, ha nem is azt amit te szerettél volna. Nekünk valóban az earthshock a tuti megoldás, de zephyrs nem egészen így látja a dolgokat. Látta, hogy murloc és murloc ellen a hungrycrab a legjobb 1 manával. Boardstatet nézte, így lett egy 3/2 és egy 3/4 a boardodon második körön, ami azért elég jó. Ő így gondolkozik.
  • Devv
    #40247
    Nem értek egyet. Rossz akkor a szövegezése, ezek nem kívánságok, főleg nem tökéletes kártyák. Ha aggro, ha nem, el kell onnan tüntetni a kis murlocot. Arra pedig az Earth Shock a tökéletes választás. A Hungry is jó persze, de az nem akadályozza meg a primeot. De választani se tudtam a 2 közül... Nekem nem a kövi körre kell opció hanem amikor kirakom ezt a fost.
  • Wootan
    #40246
    Redditen meg twitteren már szétszedték a játékosok a blizzardot az új "jutalmazó" rendszer miatt. Több HS streamer is csinált videót az ügyben, és konkrétan átbaszásnak nevezik a jelenlegi rendszert (kevesebb gold 2-3x annyi játékkal).

    Mondjuk várható volt hogy ez lesz, ahogy más játékoknál, nyilván itt is tesztelik hogy mennyit az a minimum amit le lehet tolni a játékosok torkán.

    Jelenleg szabadkoznak, hogy ez még nem a végleges rendszer. Gondolom lesz majd valamennyi finomhangolás pozitív irányba, hogy kisebb legyen a lázongás, de azért csodát nem kell várni.
  • Madi92
    #40245
    Hát, amúgy teljesen reális amit adott. Adott egy removealt, egy tempó playt, meg adott egy lehetséges playt a kövi körbe. Az más kérdés, hogy nem a megfelelő removealt adta(szerinted), de ha összességében nézed, a rák jobb removeal mint az earthsock, Zephyris nem nézi, hogy te aggro deck ellen játszol vagy hosszú game lesz.
  • Devv
    #40244
    Hát igen...de nekem pont egy manám maradt, de Flame Imp??? meg Wild Growth??? az 3 mana! :D
  • Madi92
    #40243
    Sajna, ahogy tapasztaltam, az újabb lapoknál nem mindig ismeri fel a deathrattlet. Engem egyszer Rattlegorenál szívatott meg így, mivel nem pont 4 mannám maradt ezért nem adott hexet, hanem big game huntert.. Gondolom már nem nagyon foglalkoznak vele.
  • Wootan
    #40242
    Jó az új rendszer. Vasárnapra nem kaptam se új daily questet, se reroll lehetőséget.

    + Netes leírás szerint kb. 50 féle daily van amiből kb. 10db 1.500xp, 10 db 800xp a maradék 30 db meg 1.000xp. Ehhez képest az utolsó 3 daily-m 3 cserével, tehát zsinórban 6db mind 800 xp volt...biztos csak nincs szerencsém

    Jah és kaptam ilyen heti feladatokat is, hogy fejezz be egy arénát 4 vagy több win-el. Meg játssz ki 10 old god-ot (az új félékből)
  • Devv
    #40241
    Az Earth shock merre van?