40520
  • Dreadshade
    #40320
    Néhány fight totálisan a luckon múlt ebben, nem érzem valami jól optimalizáltnak ilyen szempontból. Szóval az élvezeti faktorral egyetértek valamennyire. Viszont a packre nem panaszkodhatok mert volt benne egy Rattlegore, de hát erre meg nem lehet mit mondani, szintén rng, hogy ki mit nyit.
  • Devv
    #40319
    Na végig nyomtam, szokásos hulladék lapok. Élvezeti faktor közel zéró.
  • Devv
    #40318
    Bakker annak még neki sem álltam. :D
  • Wootan
    #40317
    A warrior pakkból esett most.
  • Devv
    #40316
    Jelöltelek.
  • Darthmushroom
    #40315
    nem tudom h mennyire friss itt a játékosok listája, régebben volt egy két "barát" onnan de valamiért nekem legutóbb törlődött a blizz szerint megpróbálták feltörni azért, de aki aktívan játszik az nyugodtan jelöljön
  • Darthmushroom
    #40314
    Most a 9 packból (+4 hs versenyen a későbbi győztesre szavaztam) egyet
  • Kongy
    #40313
    én még azokból sem amit ajándék aranyból vettem, még epic se nagyon volt xd
  • REALista
    #40312
    Én egy Y’Sharrj-t nyitottam.:)
  • Devv
    #40311
    Nyitott már valaki legendet ezekből az értéktelen ajándék pakkokból?
  • Wootan
    #40310
    Már megvan.
  • Wootan
    #40309
    Azt tudja valaki hol lehet a patkányokat reportolni? Van szkrínsotom, hova kéne küldenem?
  • Devv
    #40308
    HS év végi értékelés 2020:

    Remove the top 10 cards from your opponent's deck.


  • REALista
    #40307
    Így mostmár nem egy elképesztően jó lap hanem simán csak nagyon jó...:D
  • Devv
    #40306
    Jajj



  • Dreadshade
    #40305
    Hali emberek! Lenne egy kérdésem, hátha tudja valaki itt a választ. Egyik HS-es ismerősöm mondta, hogy szerinte most az összes ingyenesen megszerezhető Darkmoonos packet érdemes betartani és majd csak akkor kinyitni, ha kijön a mini kieg, mivel akkor több fajta lapból nyithatunk belőle. Na de, ha már a játék ide ad egy packet, akkor már rég eldönti, hogy mi van benne nem? Legalábbis mintha egyszer olvastam volna ilyesmit, és nem tudtam meggyőzni róla, hogy így van. Szerinte várni kell/érdemes. Kinek van igaza szerintetek? :d
  • Qkac77
    #40304

    Wild Resurection Deathrattle Priest
  • Wootan
    #40303
    Hogy ne számítana. Akik kevesebbet játszanak, azoknak így esélye lesz rá. Az eredetiben ki volt centizve, vagy tolod mindennap, vagy nem lesz meg még az 50 se. Egyébként meg lényegében ez az egyetlen érdemi javítás amit csináltak (köszönhetően a NEGATÍVKODÓKNAK ), a többi csak kozmetika.
  • Dreadshade
    #40302
    Valahol megértem pedig, mivel ez tuti úgy lett kitalálva, hogy ami most a "javítás" az lett alapból megtervezve, csak beraktak egy szarabb verziót, hátha beveszi a gyomra az embereknek. Az összes ilyen játék kb ezt csinálja. Aztán "hősiesen kijavítják" azaz visszarakják arra amit alapból ők kigondoltak. Nyilván az is túlzás amikor látom én is mindenhol csak a hate megy feléjük, de szerintem most egy bizonyos szintig jogos volt a felháborodás mindenkinél. Viszont remélem lesz még ezen kívül is alakítgatás még rajta. Plusz ami nagyon kéne már az egy Dust rendszer átalakítás mert katasztrófa, hogy még mindig az van ami az elején. Na de majd meglátjuk mit fognak művelni.
  • Devv
    #40301
    Mindig akad egy fő negatív a fórumon XD
    Számít, hogy mikor éred el az 50-et?? De azért a játék jó nem? :D
  • Wootan
    #40300
    Na jó nem 1 hét, hanem inkább 2-3 héttel hamarabb lesz elérhető a lvl50, játékmennyiségtől függően.
  • Wootan
    #40299
    "Fejlesztenek", inkább XD

    - kicsit kevesebb xp lvl50ig. (kb. 1 héttel lesz hamarabb elérhető)
    - max lvl 150 helyett 350, viszont 150g/lvl helyett 50g/lvl lesz. Kérdés, hogy mennyi xp kell majd 1 szinthez...
    - a 7 wines heti kveszt (ami 5 win lesz) szerintem jobb lett volna, ha marad 7 win és 3.000xp-re növelik
    - 800 helyett 900xp-s kvesztek meg szarnak a pofon, mivel ígyis-úgyis reroll 1.000-re XD

    Ez eddig 20% fejlesztés, 80% mókusvakítás.
  • Devv
    #40298
    Na, fejlesztenek a küldetésrendszeren.
  • Wootan
    #40297
    Több hullámban szoktam nyitogatni. Megjelenés után az addig összegyűlt egyéb pakkokat + vagy 15 újat nyitottam.
    Aztán a pár nappal később addig toltam (40 ) míg esett a lego. Aztán pár napig be se léptem utána . Aztán jött a komp + az ingyé lego, és mondom nyitok még, csak nem szívat meg megint. Hát de

    Amúgy aki nem tudná, a játssz 3 meccset ilyen-olyan kaszttal napik casualban is letudhatóak, és még játszani sem kell hozzá (insta konszídnél is számolja őket).
  • Devv
    #40296
    Hogy-hogy csak most nyitottál?
    Ahogy olvastam itt valaki még rosszabbul nyitott...
  • Wootan
    #40295
    Most lett meg (Lothraxion), miután megjött a kompenzésön.

    Ha már az új rendszerben adtak +2 legendaryt, a játék gyorsan korrigálta is magát - nehogy túl sok legyen belőlük - és sikerült az eddigi legfaszább nyitást produkálni.
    98 pakkból kemény 4 db lega, amiből 1 ugye garantált az első 10 pakkból. Ez ( E.T.C. ) a 4ik pakkban volt.
    A következő ( Ysaarj ) a 21ikben.
    A következő ( Grebough ) a 61-ikben! Igen a 40ik pakkból jött, pity timer ugye (pedig már reménykedtem benne, hogy legalább sikerül a létezését megcáfolni).
    És az utolsó ( Nzoth ) a 98ikban, tehát a 37ikben. Majdnem sikerült 2x egymásután kimaxolni.

    Mindenesetre hálás vagyok a blizzárdnak, hogy minden kiegnél emlékeztet rá, hogy soha semmilyen esetben ne költsek erre a manipulatív scammer szarra egy fillért se. Ha 80 euróért kaptam volna ezt a szart, azóta már rájuk gyújtottam volna az irodájukat


    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.11.29. 23:51:29
  • Devv
    #40294
    Wild: az ellen 16 lapját égettem el. Ez patkány. Az első 10:
  • Dreadshade
    #40293
    Én úgy vettem észre, hogy néha csak később adja hozzá az XP-t a Battlepasshoz. Velem többször volt már olyan, hogy csak a következő belogolásomnál adta hozzá az összes küldi xp-t a passomhoz. Nem tudom mi okozhatja, biztos szerver probléma.
  • Devv
    #40292
    Megjöttek a kompenzációk a heti küldik elmaradásáért (a napikért később jön). 6600 XP. Megkaptátok?
  • Devv
    #40291
    Vannak még dolgok amiket nem igazán értek...délelőtt megcsináltam a napit, ezer valamennyire voltam a kövi szinttől, most az előbb belépek, 20 xp-re vagyok. Wat?
  • Devv
    #40290
    Nálam is az volt a cél, csak én nem vagyok olyan okos. :D:D:D
  • Kongy
    #40289
    én shaman totemes spelljeivel raktam tele xd ha nem shaman az enemy kb hasznavehetetlen
  • Devv
    #40288
    Brawl dekkem:

  • Madi92
    #40287
    Pont most jön nekem is. Csak nem értem rá pár napig.
  • Devv
    #40286
    Baszki az jó sok....
  • Wootan
    #40285
    Jah, hát majd meglátjuk hogy tényleg megtalálnak-e mindenkit, és minden kiesett kvesztet (nálam eddig 2 daily meg 3 weekly).
  • Devv
    #40284
    Jön a kompenzáció úgy olvastam.
  • Wootan
    #40283
    Kvesztk hijján még nem XD
  • Devv
    #40282
    Elért már valaki idáig? A random legendig? :D

  • Devv
    #40281
    Na jó, baráttal nem lehet, pedig azt hittem.