40520
  • hawkie22
    #40360
    Én csak azt nem értem, ha rank 1-et eléred, akkor minek játszol tovább? Elöbb-utóbb úgyis veszít az ember, akkor meg minek? Én a helyében átmentem volna wildre, ott is elérni a rank1-et. :) Teszem hozzá, nekem még nincs meg a Legend, szóval nem tudom, hogy milyen elérni a rank1-t. :)
  • Darthmushroom
    #40359
    thijs is h örült h rank 1 lett nemrég.. utána mikor visszaesett próbált nem lunacy decket játszani de már rajta is látszott h frusztrált h zsinórban 4-5ször is az volt az ellenfél.
  • Dreadshade
    #40358
    Van pár lap ami nem lett átgondolva, szokás szerint tegyük hozzá, de én is többet vártam ilyen téren ettől a core set kicserélődéstől, bár most lesznek nerfek ha jól tudom, kíváncsi vagyok, hogy mik és egyáltalán lesz-e változás a metában egyáltalán pár nerftől :d
  • Darthmushroom
    #40357
    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem rég volt ennyire élvezhetetlen a játék.
  • Wootan
    #40356
    Hey loser!
  • Devv
    #40355
    A lényeg hogy a pen flingert be kell törni, úgy is jön a nerfje!
  • Dreadshade
    #40354
    Jó most ezen kár összeveszni :D Ahogy írtam is, eleve nem arra válaszoltam, amúgy, ha már itt tartunk nekem folyamatosan csinál ilyen hülyeségeket a játék, aztán így a semmitől meg is javulnak ezek általában, egyszer volt az hogy muszáj volt újratelepítenem. Még a blizzard se tudja lefogadom, hogy mitől vannak ilyen anomáliák benne néha.
  • Normen76
    #40353
    Elég lett volna annyi, hogy nálatok is van, vagy nincs a jelenség. Abból tudtam volna hogy helyi, vagy játékbéli, szerver stb. hiba. Ennyi lett volna érdeklődésemn tárgya a témában :)
  • Dreadshade
    #40352
    Sajnálom, de honnan tudjuk, hogy a blizzardnak a fostos kódolása/szerveri mit művelnek nemhogy még megoldást rá. De amúgy nem is a te hozzászólásodra válaszoltam ha megnézed, mivel ahhoz nem tudtam érdemben mit.
  • Normen76
    #40351
    Kösz a válaszokat, igazán sokat segítettetek :D (közben rendbe jött a dolog magától)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.04.06. 04:32:29
  • Dreadshade
    #40350
    Amúgy azt a lapot simán nerfelni kéne szerintem, 2 mana alsóhangon/minimum, ígyis túlzás néha hogy paladinok kb végtelen valuet kitudnak nyerni belőle.
  • Devv
    #40349
    Nem hiba, ilyen az a kártya... Aki azzal az idegesítő szarral játszik az számoljon ezzel. Ne használd!
  • Normen76
    #40348
    Szegasztok ! NEmtom nálam egyedi hiba, vagy másnál is ez van. A Pen Flinger nevű lap. ha kijátszom kifagyasztja a játékot, újra tölti a pályát kb 15-20 sec után (reconnected). NEm látom mit csinál, nem fut le az animáció, és semmi amit ezután csinálok. Végrehajtódik, miután helyrejön kiszámolja a sebzéseket stb, de minden alkalommal kifagy a játék ha használom.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.04.04. 04:06:41
  • Dreadshade
    #40347
    Na az fasza :D Emlékszem nekem az Ungoro-s kiegnél volt 35 packből 5 legend, attól jobb arányom soha nem lesz. Meg nyilván az ember könnyebben megjegyzi a szar nyitást. Nekem most nem volt szerencsém annyiar. Viszont azért tényleg néha kicsit gyanus hogy megvan buherálva, vannak érdekes pillanatok maradjunk annyiban.
  • Darthmushroom
    #40346
    nekem is 50ből összejött 6, abból egy gold. amilyen rossz volt az előző két kiegnél sokkal több packból most annyira jó lett most.
  • Wootan
    #40345
    Nem tudom ezek mennyire jók, kb semennyire nem követtem az új lapokat. Bontani is majd csak a minikieg megjelenésekor fogok.

    Előző kiegnél úgy 130 pakkból jött nekem 5 legó (ami átlag alatti). 4 jó nzotyi/ysarj/katun/etc, + greybough.

    Ami még érdekes, hogy mikor megjött az új pöcs, kb. 30k-val több lett az extra kártyákból kivehető dustom.

    Egyébként nem úgy volt, hogy a régi visszanerfelt lapok csak klasszikban lesznek original statokkal? Wildban most is 2/1-es leprással jöttek.
  • Dreadshade
    #40344
    Én is 80 körül nyitottam, alig bírt 3 szaros legend kiesni, de nyugi egy ismerősöm pénzből vett 60 packjében volt 6 darab. Kicsit sincs megbuherálva ááá dehogy!
  • Devv
    #40343
    Ezek:
  • Wootan
    #40342
    Túl sok goldot gyűjtöttél, ezért megbüntetett a blizzárd.

    Bár kérdés milyen legók estek. 3 jó többet ér, mint 6-7 szar...
  • Devv
    #40341
    Na, mondhatod, hogy "na ugye megmondtam!"

    A 85 pakkból 3 szaros legend esett. A legrosszabb nyitásom EVER!

    Baszódj meg Blizzard!!!
  • Wootan
    #40340
    Érdekes.
    Nekem régen 8-10k között jött össze. Most kb 10-11k, (nem számoltam) de szerintem minimum 3x annyi időt voltam ingame mint korábban.
    XP-s achi-k felét csináltam meg kb. Amit nem ahhoz kraftolni kellett volna, vagy kurva sok idő 1-200 xp-ért...
    (persze most jött pluszba 2 lego+epic+tavernpassok)
  • Devv
    #40339
    Nekem most sokkal több gold összejött, mint korábban bármikor. Csak napi küldiket csináltam, most 8400 vagy 8500 goldom van. Előtte ugyan ennyi játékkal sose jött össze ennyi...
  • Dreadshade
    #40338
    Mint egy extra mód szerintem okés, de semmi pénzért nem nyomnám. Visszagondolok milyen deckek voltak (Miracle Rogue, Molten Giant Charge Warrior és társai stb.), és ott már sose fog a meta változni. Egy nagyon nagy pozitívum, hogy ez a bullshit RNG lap generálás nincs ott.
  • Wootan
    #40337
    Nyomjátok a classic-ot, úgy hallottam nagyon jó
  • Wootan
    #40336
    Reggel fenn leszek
  • TBTPumpa
    #40335
    Új kiegészítő bejelentés:
  • Devv
    #40334
    Vissza tudom majd adni a barátos küldit. :)
  • Darthmushroom
    #40333
    új kieg teaser
  • Darthmushroom
    #40332
    rengeteg a paladin, de viszont mind a három féle játszik (Libarm, Pure, Ramp) legalábbis nálam
  • REALista
    #40331
    Furcsa én is most toltam le másfél órát de két egyforma ellenfél nem volt kb.
  • Wootan
    #40330
    Amúgy fun and interactive a HS most is mint úgy általában. 10ből 8x ramp paladin
  • Wootan
    #40329
    Inkább nyomjátok a kvesztelést, mert mindjárt itt az új kieg, és nem lesz goldotok pakkokra
  • Devv
    #40328
    Force of Nature + Savage Roar!

  • Kongy
    #40327
    Eskü már azt sem tudom milyen is volt az, amikor nem egy random lap miatt aláztak sz.rrá a játékban. :D Én nagyon örülök a Classic módnak. Cserébe viszont lesz Turn 1 Yeti megint ha Druida vagy :D :D
  • Dreadshade
    #40326
    Miracle Rogue, Handlock, Control Warrior. Ez a Trio egyből eszembe jutott ahogy megláttam, hogy lesz classic mód. Viszont cserébe nem lesz 500000 RNG és Semmiből lapokat generálok Lap. Szerintem okés, hogy van egy ilyen mód, nem kötelező és akit nem érdekel annak meg ott lesz az új rotáló alap set ami mindenképp egy jó újítás, legalábbis annak tűnik egyelőre.
  • Wootan
    #40325
    Jah, addig a kb. 10 percig amíg a játékosok 99%-a el nem kezd netdekkelni ott is
  • Devv
    #40324
    "Classic formátum

    Nem összekeverendő a Classic szettel!

    A Hearthstone eredeti 240 kártyája lesz játszható ebben a formátumban pontosan úgy, ahogy 2014 júniusában voltak!

    Tehát például a Classic Warsong Commander Charge-ot tud adni a lényeknek, a Holy Smite arcra is mehet, Leeroy Jenkins pedig 4 Mana!"


    Eskü jó lesz! :D
  • Darthmushroom
    #40323
    na úgy néz ki meglépik amit sokan vártak. a classic és basic lapok kirotálnak idén és egy ingyenes "core set" lesz helyettük ami szintén minden évben változni fog, ebbe a 235 lapba lesznek classic lapok, átdolgozott lapok, régi kiegészítős lapok, és persze új lapok is
    https://playhearthstone.com/en-us/news/23620129/introducing-the-core-set-and-classic-format
  • Dreadshade
    #40322
    Nekem is ez a kedvenc deckem a kieg kijövetele óta, egyik lapot se bántam meg hogy lecraftoltam hozzá. Én még ezt a Lifesteales OTK Demon Hunter is szeretem, mert 1 agysejtnél több kell a használatához és hát eddig nem nagyon volt ilyen DH deck. Nem azt mondom, hogy a világ legnehezebb deckje de funabb mint az aggro :D
  • Devv
    #40321
    Én idegállapotban legyártottam a korrupt lapokat visszaadó legendet, meg a 2 warlock epic korrup lapot és igen nagyot megyek vele. Sok hunter meg evolve sámi jön mostanában.