Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sadface
#20673
GC-ért kár az tényleg nagyon jó ha időd engedi nézd meg. 😉 Az EL-tól még annak is feláll a szőr a hátán aki szereti a horrort.

I decide when I'm done.

TBTPumpa
#20672
Nem, a Final Fantasy volt sok és Lara Croft! <#hehe>
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.05. 13:53:15

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#20671
Nem ismerem ezeket, mondom én csak néhányat néztem régebben 😄
sadface
#20670
Meg kell nézetni vele egy Elfen Liedot... <#idiota> (vagy egy guilty crownt such érzelmek very sad)

I decide when I'm done.

#20669
Azok amúgy nem mesék, de mind1. Sosem voltak azok, de ezt sokan nem értik meg, bár én csak 1-2ért voltam oda. Ha te nem tartozol azok közé aki nem érti meg egyszerűen, hogy az anime NEM mese, akkor bocsi.
#20668
Túl sok cipzárszemű mesét néztél. 😄

Mephike
#20667
Ha már itt tartunk, szerintem ezt az idézetet kerested Csabitól:
"Bele kell verni." <#nyes>

TBTPumpa
#20666
Csak a nagyokat tudom idézni!
"Ki kell nyerni az értéket!" <#hawaii>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Mephike
#20665
Az fontos <#nyes>

TBTPumpa
#20664
Legalább a csöcsös lapokat le tudom craftolni. <#buck>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Mephike
#20663
A fix epic lap az ami nekem erősnek tűnik rank5-ön. De engem spec nem zavar, mert ha időm engedi el fogom érni ezt a szintet. De mondom még egyszer, hogy kell a motiváció.

#20662
Így fog kinézni az új Joust mechanizmus.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

sadface
#20661
Jönni fog a finom dust. 😄

I decide when I'm done.

#20660
Szerintem alapvetően nincs baj az egészséges versennyel. Ahogy láttam azért nem lesznek olyan durva jutalmak, főleg kozmetikai értéke lesz. De legalább lesz valami minimális motiváció. Az olcsó deckek úgysem fognak kihalni, és egy kis akaraterővel szinte bárki eljut majd rank 5 környékére. Habár kétségtelenül nehezebb lesz, mint most, és nem fogok totál kezdőkkel összefutni rank 5 alatt.

Zickler
#20659
Szerintem havi + 4 arany lap nem fog olyan borzasztó nagy szakadékot generálni 😄
Utoljára szerkesztette: Zickler, 2015.08.05. 13:01:50

Battletag: Muhee#2716

#20658
Na, jó hírek, kezd rendbejönni a game. Ranked jutalmak, király, a rank 5-ig úgyse nehéz😊 Határozottan kezd jó irányba menni az egész.
Mephike
#20657
Egy bajom van csak a ranked ajándékkal, hogy várhatóan növelni fogja a távolságot a kezdők/keveset játszok és a haladók között. Ettől függetlenül kétségtelen, hogy kellett valami amivel motiválják a játékosokat.

#20656
Az a laphúzás nekem kicsit problémás, de a többi lap alapján valami nagyon durva handlock kezd el körvonalazódni.
Lassan elhiszem, hogy tényleg borulni fog kicsit a meta.
A ranked reward meg szupi, már csak az alacsony rankon farmolókat kellene büntetni valamivel.

TBTPumpa
#20655
Nem, adott győzelem után ugyanolyan ládikát kapsz, mintha arénáznál. Ingyen booster (Classic, GvG vagy GT - random persze), dust, meg golden lap + a szokásos rank helyezés és szezon hátlap. Legalább van némi motiváció és ez jó! Emellett a kiegészítő sem lesz halálszar, ahogy elnézem! Jó lesz ez, na, csak az elején mutogattak hulladékokat!
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.05. 12:49:59

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#20654
Hm. Elég sokat sírtam érte, így azt mondom: végre, Ty blizz. Alapvetően szerintem maga a lap is ok. Arcan intellecthez képest annyival drágább midgameben, mint amennyivel olcsóbb lategamben. Kicsit amúgy az a bajom a sámánnal, hogy a sok jó kis apró spellje közül egyik se pótolja magát így kifut a kezünk az elején, ez a lap talán megoldhatja a gondokat, persze nagyon sokat kell még tesztelgetni a dolgot.
Shep
#20653
Igen azért és nem azért, mert tényleg szarok.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#20652
a ranked rewardhoz : akkor ha elérem a legendet akkor kapok egy golden legend lapot? 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#20651
kéne még 1 overloadra proccoló minion a shamannak (vagy fegyó) és akkor tényleg fasza control lenne belőle

most már bőven örülök hogy mind2 shaman lego megvan (az m1 h goldenek 😄)
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.05. 12:44:17

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#20650
eh, van egy 2 érdekes cucc
lásd burgle 😄

bolster is érdekes, a nemrég bemutatott fegyójával működhet a warinak
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.05. 12:43:48

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Zickler
#20649
NEEEE!!
CSAK NEM SÁMÁN LAPHÚZÁST LÁTNAK SZEMEIM??

Battletag: Muhee#2716

#20648
csak mert nem OP priest lap? nem mondom hogy atom jók
de az túlzás hogy mind szar lenne de sebaj
neked az a lényeg hogy tudj sírni mert nincs szerencséd

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

TBTPumpa
#20647
Jár reward a rankedért + a GamesCom-on bemutatott újdonságok egy helyen
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.05. 12:34:20

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Shep
#20646
Ennyi szar lapot is régen láttam egyben 😄

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#20645
Aggro nerf, juhuuu. Este megnézem a ledendeket és ha jók mehet a preorder.
qetuol
#20644
mi ez a reveal a minion in each deck, if its costs more baromság? inkább lehetne valami reveal cards in hands dolog...

: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant

TBTPumpa
#20643
Heroes of the Hearth
(A Heroes of the Storm néhány hőse Hearthstone köntösben).

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#20642
a már említett új kártyák a mana addict tollából

mondjuk a pala mehet a csába eddig is dög nehéz volt ellene handlockal de nem lett könyebb 😄
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.05. 11:09:13

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#20641
az még hagyján de a battlecry effektek miatt a tegnapi 4/4 4 manáért annyira nem is fos 😄 (csak kicsit 😄)

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#20640
Hm. Ez most aggro nerfnek tűnik. A Gadgetzan Jouster és az Argent Lance egész jó, a Tuskarr-Master páros majd kiderül.
Gadgetzan azért is nagyon jó, mert a chow-test mellé azonnali infó az ellenfél paklijáról. Nyilván kellemetlen mikor nem jön ösze a Chow, de az úgy is elsősorban aggro ellen kell és akkor matematikailag szinte indig meglesz a 2/3. Összességében ez az adag tetszik. Merész ötlet, akkor is ha nem fog beválni.
#20639
Ejha, ezek aztán durva control lapok. Az a paladin legendary pedig már most a kedvencem.

#20638
Ebben a példában nagyjából használhatónak tűnik, de már ebből is látszik, hogy mennyire szituációs lap.
Eleve a feltételezés is kétséges, hogy a hunter alkalmasabbá válik komolyabb control játékra, mint a többi class. Persze nem kizárt, hogy jönnek még olyan lapok, amelyek majd segítik ebben.

kabel15
#20637
Argent Lance: Paladin fegyver, 2 Mana, 2/2, Rare. Battlecry: Felfed egy lényt mindkét pakliból. (Reveal a minion in each deck) Ha a tied többe kerül, a fegyvered +1 Durability-t kap.

Master Jouster: 6 Mana, 5/6, Rare. Battlecry: Felfed egy lényt mindkét pakliból. Ha a tied többe kerül, Taunt-ot és Divine Shield-et kap.

Tuskarr Jouster: 5 Mana, 5/5, Rare. Battlecry: Felfed egy lényt mindkét pakliból. Ha a tied többe kerül 7-et gyógyít a hősödön.

The Skeleton Knight: 6 Mana, 7/4, Legendary. Deathrattle: Felfed egy lényt mindkét pakliból. Ha a tied többe kerül, visszateszi ezt a lényt a kezedbe.

Eadric the Pure: Paladin, 7 Mana, 3/7, Legendary. Battlecry: Az összes ellenséges lény támadását 1-re állitja.

Armored Warhorse: 4 Mana, 5/3. Battlecry: Felfed egy lényt mindkét pakliból. Ha a tied többe kerül, ez a lény Charge-ot kap.

Gadgetzan Jouster: 1 Mana, 1/2. Battlecry: Felfed egy lényt mindkét pakliból. Ha a tied többe kerül, ez a lény +1/+1-et kap.

BattleTag: kabel15#2672

#20636
igen, kumva nagy a random faktora az tény de egy controlosabb huntert ki lehet hozni
ameddig el lehet jutni az inspire cuccokkal sztem
turn 7-be mondjuk ellen kidobja boomot
te meg LnL - hunters mark+unleash/arcane shot és máris kb manádnál vagy
ha mákod van akkor van még nálad egy flare/tracking esetleg AC

de nekem a leginkább az lnl + call pet combó tetszik
egy kb full beast mid range hunterben az aranyat érhet
ha beast akkor 4 manából kaptál egy random lapot és kijátszhatod a beastet ugyanannyiért
- feltéve hogy nincs másik spelled

ha spell akkor pedig kaptál egy random lapot és kaphatsz még1et ha megéri eltolni

persze nagyon random faktor a dolog ezt nem vitatom de nekem tetszik
ha kap még a hunter is egy secretet (meg ugye a pala is) ami benne van a mage mellett akkor még izgalmasabb lehet a dolog
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.05. 10:29:59

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#20635
Te a lock and loadban látsz fantáziát?

#20634
aláírom, csak az a baj azzal hogy mondjuk kiadnak 130 jó lapot
hogy gondolj bele az unstable portal, nefarian vagy a mostaniak közül Saraad mennyire erős ha nem kaphatsz belőle "trash" hanem nagy valószínűséggel minőségi lap jön belőle

a gondom nem a trash lapokkal van, hanem hogy azokat mutogatják nagy hype mellett, mondjuk legalább nem árulnak zsákbamacskát 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Mephike
#20633
A bashról csak annyit, hogy ilyen egy jó common lap, elgondolkozol a használatán, nem pedig rosszul leszel tőle. Aggro környezetben lehet megéri kipróbálni.

#20632
nemtom SC2 versenyeket hányan nézteket de az egyik legnagyobb arc volt MC
erre nekiállt HS streamelni bár az meglep hogy nem azubu.tv-n teszi mindezt 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#20631
jelenleg a bash használatát nem látom, legalábbis a mostani wari deckekben nem tudom hogy jó lesz-e de tippre nem fogják használni

a hunter lap meg meh, bár lock and load így kevésbé lesz op

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Zickler
#20630

Battletag: Muhee#2716

Mephike
#20629
Itt a kép a Bash-hez.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

dave9004
#20628
Warrior
dave9004
#20627
Új lap 3 mana deal 3 dmg gain 3 armor
#20626
a 2 * megmarad későbbre is
a másik kérdésre nem tudom a választ

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

kabel15
#20625
Azt meg lehet nézni valahol a játékban hogy adot nap hány win nél járok?
Illetve ha egyik nap 2win el zárom és csak 1 csillag kell a következő 10 goldhoz. Akkor másnap 0 ról kezdem vagy az a 2 megmarad?

BattleTag: kabel15#2672

#20624
Én nem tudom ki írta, hogy már meglévő artworkokat használnak a kártyákhoz, de ezek nagyrésze ocsmány.
Amik jól néznek ki pedig nagy valószínűséggel soha nem látnak játékot. (tornament medic, argent watchmen)
klepi, klepi <#eljen>

Borzalmas ebben a játékban az, hogy mindenki átvesz mindenkit?l mindent. A stat úgysem ér semmit, ha nem tudsz vele játszani. by: mausbattle