Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21325
Hát szezon elején szoktam bohóckodni mindenféle fun paklikkal, de meguntam a ráktengert és valami eltört bennem, úgyhogy összeszórtam egy midrange zoot kisebb alakításokkal. Kimászok, innen gyorsan elmegyek rank5-ig, és majd ott váltok rendes deckekre ahol van értelme. Ezzel legalább gyorsan meg is lesz 😊
#21324
mivel rankelsz?

tegnap teljesen elképedtem, hogy mindketten 15-ben kezdtünk, de te pikkpakk lent voltál 11-ben?

Ahhoz, hogy összehúzódj, El?bb ki kell tágulnod, Ahhoz, hogy elgyöngülhess, El?bb meg kell er?södnöd, Ahhoz, hogy összeomolj, El?bb fel kell épülnöd,

#21323

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#21322
<#taps>

"This card is made to confuse hunters, because when they make a deck they just search for charge and put all in."
#21321
Akkor nem értünk egyet, de nem is feltétlenül kell az, ettől lesz érdekes ez a játék. <#awink>

Arénában kb akkor venném csak ki, ha cho meg tinkmaster lenne mellette, annyira rossz, még a közepes legend-ek is röhögve odaverik.

Ha tudna arcra menni legalább jó lehetne finishernek, de így még arra sem.
Az ilyenek meg hogy: "Jó lesz az mert kirakom, aztán meg túlél egy kört és silence"....
Na sok sikert hozzá, akkor már inkább a priest inner fire combója, még abban is több a realitás hogy összejön....
Arról nem is beszélve már hogy amilyen gyors most a meta 9-10. kör az esetek jó részében nincs is. Persze ezzel a kieggel lassulhat, de annyit tuti nem fog hogy ennek a lapnak legyen létjogosultsága.
Vagyis tartom magam ahhoz hogy ez biza a fos mintapéldánya.
Utoljára szerkesztette: Mitttomén, 2015.08.11. 10:24:33

#21320
1. nem instant craftolandó az tuti
2. minden ~10/10+s lénynek van backfire-je

attól még hogy van jobb nála nem jelenti azt hogy hulladék, azt jelenti hogy ha kinyitod bekerülhet a pakliba mert jól takarít
de nyílván lecseréled másra ha úgy alakul

én pl az új ramp duduba el tudom képzelni Aviana vagy astral communion mellé
de shaman-ba is erős tud lenni ha 1 kört megél és utána kap silence-t

Arénában is jó lap lesz ugyanis a játék alapvetően nem arról szól hogy zsüszt face és ez a lap is ezt erősíti

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Tinman
#21319
+1

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#21318
Ezt a hulladékot, de tényleg, olyan mint a King Crush (amit senki sem használ) csak szarabb, mert nem tud arcra menni, az meg hogy 8/8 vagy 10/10 kb tök mindegy.
Jó, igaz, ez nem faji legend, mint a King Crush, de akkor is, 100-szor inkább 8 manaért egy ragnaros, vagy 9-ért egy ysera....

#21317
omg, már félek hogy az is bekerül a játékba 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

sadface
#21316
Ráadásul, ha megél egy kört és nem tradel le mégegy lénnyel / nem szedik le, tauntot is lehet rá nyomni.

I decide when I'm done.

Zickler
#21315
Ja, működik mogorral.

Battletag: Muhee#2716

sadface
#21314
lerakod sámánnal, kövi kör silence windfury gg. Nem tudom miért de ez a lap tetszik végre. Egy alarm-o-bot, van anc call-os deckbe szerintem megférne. Vagy az új druid lapokkal se olyan rossz. Ha belegondolsz, hogy 4.körben eldobod mindened és topdeckeled ezt a szörnyeteget... Van benne fantázia, de egy 8 mana 9/9 kellemesebb lenne. Sőt tovább megyek. Szerintetek Mogorral tud arcot találni? szvsz kicsit fura, de nekem bejön! 😄
Utoljára szerkesztette: sadface, 2015.08.11. 09:06:38

I decide when I'm done.

#21313
nah ez megint érdekes, csak kicsit túl late nekem

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#21312
mage küldi miatt összeraktam egy mechmage-t ez még mindig fun 😄
mikor a patron ellövi minden puskaporát arra hogy leszedje az early minionokat te meg kicsapot a piloted sky golemet és feladja az priceless 😄
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.11. 08:11:38

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#21311
és akkor szegény titfanatic barátunknál vannak gondok? 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#21310
Én a fist of jaraxxust vmi wowpornóban tudom elképzelni.
Utoljára szerkesztette: dave9004, 2015.08.11. 07:09:01
#21309
amúgy eszembe jutott még 1 használata fix of Jaraxusnak 😄
Deathwing 😄 és akkor tuti h arcba megy a seb 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#21308
Elméletileg most minden class 9 lapot kap és nem 8-at mint legutóbb. igaz lehet, mert a shamannak már megmutattak 3 commont.
kabel15
#21307
Egyébként shámánnak 6 kártyája van szóval valószínűleg lock is kap még 1 et.

BattleTag: kabel15#2672

#21306
ha 3 sebzést nyelek be miatta akkor az hozta a tempot, ha többet akkor meg tempot nyertem vele
nyílván nem lesz jó érzés mondjuk egy harrison-t letradelni vele de mégis hozhat value-t
ezért mondom hogy érdekes lap lesz és az nem trash kategória mint ez az epic
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.10. 21:54:54

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Zickler
#21305
Vagy ha több, az se gáz, mert akkor az ellenfeled rengeteg sebzéssel overkillel, ami ugye neked csak jó.

Ha az ellenfeled elnyomja rá a Fireballt, mert azzal leszedi egy 2 manás lényed és tol 6 damaget az arcodba, legyen. Nagy valószínűséggel neked éri meg jobban.
Utoljára szerkesztette: Zickler, 2015.08.10. 21:52:50

Battletag: Muhee#2716

#21304
sztem az átlag sebzés amit benyelsz miatta az 4 lesz, de lehet tévedek

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#21303
Ha szerencsém lesz rádurranthatok egy 30 sebzéses shield slamet
#21302
wrathguard "annyira" nem rossz amúgy, kb flame imp

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#21301
na most leesett h wrathguarddal, meg ezzel meg nem legendás démonnal nerfelik rendesen a lapot.
#21300
túl OP volt a bane of doom

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Zickler
#21299
Aki hisz abban hogy a barátság erejével megmentheti a világot. (esküszöm én mindig a Care Bears főcímdalát képzelem oda, amikor megjelenik a képernyőn)
Utoljára szerkesztette: Zickler, 2015.08.10. 21:27:04

Battletag: Muhee#2716

dave9004
#21298
warlock lapra komment
"Do I get another Dreadsteed when I disenchant it?"
dave9004
#21297
Harcos akinek a fia megbolondult és papnak ment 😄
qetuol
#21296
Variannak nem priest lapnak kéne lennie? Ha már az apja Anduinnak? csak kérdezem

: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant

dave9004
#21295
a hero powere magasan a legjobb a játékban, így a paklijai nagyon op-felé tudnak elmenni csak a hp miatt.
kabel15
#21294
Igen tényleg erős, de nem hiszem hogy annyira az lenne hogy egy egész kiegészítőnyi hulladék lapot kapjon, a Legendary kártyája egyenlőre egy vicc, egyedül a demonfuse ér valamit, de azt úgy is csak finishernek lehetne használni de arra meg ott van a poweroverhelming 1 manáért.
Wrathguard talán jó lap.

BattleTag: kabel15#2672

#21293
Szerintem a játék legerősebb hőse. Legalább 4 különböző működőképes decktípus van rá ( handlock,malylock,zoo,demonlock), csak OP legendary lapjai vannak, minden kiegből bőven kapott jó lapot, mindkét adventureből nagyon erős lapokat kapott, ezenkívül a warlock hero powere a legjobb a játékban. Nagyon erős class, semmi gond nincs azzal, ha ezúttal kicsit alulmarad.
kabel15
#21292
Mi a baj a warlockal? Annyira jó lenne most, hogy azonnali nerfre szorul? Szerintem össze kevered a palával.

BattleTag: kabel15#2672

Ingman12
#21291
Jó volt ez az apránként felfedés egy darabig, de már nagyon túlhúzzák és ha igazak a pletykák, akkor még 2 hét is lehet akár, mire kijön. Ennyire felesleges kitolni.

Mephike
#21290
A mostani szavazásnál a warrior és a mage legendásra lehet szavazni. A warrior vezet.

#21289
A mai két laphoz hozzáfűzném:

A rugó és a warlock laphoz is szerepelt már hasonló a hearhtpwn weekly design competition versenyén, sőt, konkrétan ugyanígy egy tüzes ló volt ugyanezzel az effekttel, de ha jól emlékszem ott 4 mana 2/2 volt amit egy fan kreált. Örömmel látom, hogy a Blizz nézi a fanok kreálmányait, mert nagyon jó ötletek szoktak köztük lenni. A mai két lap biztos megerősítés nekem ebben, hogy legalább NÉZIK, még ha utána legyengítve is másolják le.
kabel15
#21288
Csak össze jön a Tweet ekből a 100%. Engem sokkal jobban érdekel a mage kártya 😄

BattleTag: kabel15#2672

Zickler
#21287
Rhonin vs Varian

Aki nincs otthon a Lore-ban: Rhonin a Kirin Tor korábbi vezetője (ennek a varázsló szervezetnek volt tagja Antonidas, Jaina, és Khadgar (Medich tanítványa)).
Varian Wrynn, pedig Anduin apja, az Alliance jelenlegi vezetője, és Stormwind királya.
Utoljára szerkesztette: Zickler, 2015.08.10. 20:14:43

Battletag: Muhee#2716

Shep
#21286
Hát ez marha jó, nekem tetszik 😄

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

dave9004
#21285
jöjjön már ez a fos kieg. kezd nagyon unalmassá válni
#21284
Hulladék.

Egy dologhoz van igazi tehetségem: hogy tehetségesnek látsszam.

sadface
#21283
MIntha ez olyan hatalmas probléma lenne.

I decide when I'm done.

#21282
a wrathguard nem vészes, a többi gyenge/szituációs

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

kabel15
#21281
Az új kieg legnagyobb vesztesei a warlock ok. Eddig 1 használható lapot nem kapott 😞

BattleTag: kabel15#2672

Mephike
#21280
Oké értem ln, hogy így mindig lesz lent egy démonom, és max csak a silence öli meg, de 4 manáért ez egy kicsit soknak tűnik.

dave9004
#21279
hálistennek a warlocknak nem kellenek már erős lapok
kabel15
#21278
Jah már hivatalos oldalon is fent van. De akkor még nem láttam a linkelésed. De már tuti hogy true.

BattleTag: kabel15#2672

#21277

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#21276
heartpwn-n ról linkeltem sztem nem fake 😞

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873