Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dave9004
#22075
Ez a ranked 100x jobb lenne ilyen op pakli nélkül.
De legyen op csak ne lenne ilyen halálunalmas
TBTPumpa
#22074
Loál... Az új patchtől akadozik a játék Windows 10 alatt. Aztán látom, hogy Medium részletességen (eddig is ezen ment, sosem állogattam) megy, átállítom High-ra és szalad a játék, mint az álom (akadás-mentesen). WTF

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#22073
Amúgy nem bánom ha nerfelik a patront, de akkor Boomot is vegyék kezelésbe, meg a Piloted Shreddert is. Ugyanis mindkettő egy az egyben egyeduralkodója a manaköltségének. Tegyék szépen rendbe a játékot.
dave9004
#22072
Az egész meta a patront akarja counterelni. Mégse sikerül mert mindent el ver nagy eséllyel.
Mindegy nerfeljük az auctioneert mert 18dmg kézből nem fun
Shep
#22071
coin+concede

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#22070
Jelenleg amúgy Handlock, Control Wari, Midhunter, Control Priest amik elég nehezek Patronnal. Egyébként bármely deckkel legyőzhető, ha van benne 3+ sebzéses AoE, Belcher és egy jókor kirakott Loatheb. Silence is kellhet, de azt az Acolytera kell lőni, kivéve ha egy ütésből meg bírod ölni.
dave9004
#22069
Mit látsz jelenleg coumternek?
Mephike
#22068
Szerintem lesz elég counter ellene.

dave9004
#22067
Amúgy mi értelme a kiegnek ha nem nerfelik a patront?
kabel15
#22066
Egyébként bekerült a Chest a játékba, Quest log ban győzelmek között van.
Sőt a kártyák is bent vannak már, csak nem lehet még craftolni őket.
Utoljára szerkesztette: kabel15, 2015.08.18. 20:11:51

BattleTag: kabel15#2672

dave9004
#22065
Brühühü
kabel15
#22064
Nagyon tudunk sajnálni, hogy az év 300 munkanapjából 1 et hearthstone nélkül kell végig ülnöd. <#banplz>

BattleTag: kabel15#2672

#22063
A meló az meló. 😄
dave9004
#22062
Ja lesem a monitoron az udvart meg a sünök párzását
#22061
Dolgozni? 😄
dave9004
#22060
Éjjel háromkor offline EU. Mit fogok melóban csinálni?
#22059
holnapi Brawl-bal lesz tgt-s téma ennyi a fix 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

kabel15
#22058
Blizzard reszerol nincs megerositva a holnapi megjelenes, ugye?

BattleTag: kabel15#2672

#22057
sztem ugyanaz lesz amit trumpék toltak 22.én

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22056
Volt 6 HP-ja aggro palanak, nalam boardon Jax és Voidcaller taunttal 4dmg fejenként, betámadok Jaxxal, ok, erre mikor Voiddal ütnék, ledob a szerver. Mennyire örülhetett a Pala. Rohadjon meg, az biztos, hogy kiegig nem rankedezek mostantól, marad a Brawl, bár azt meg csak 1 győzelemig szoktam csak.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22055
Azért amikor lethalnál dob le a szerver és még vissza se tudsz logolnj és emiatt bukod a bónuszt, az azért több, mint idegesítő.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22054
Ez nem rossz, bár a tavern brawlos quest igazán érhetne 100 goldot...

New Daily Quests

Everybody! Get in here! Win 5 Tavern Brawls. - Rewards: 60 Gold
Druid Victory - Win 3 games with Druid. - Rewards: 50 Gold
Hunter Victory - Win 3 games with Hunter. - Rewards: 50 Gold
Mage Victory - Win 3 games with Mage. - Rewards: 50 Gold
Paladin Victory - Win 3 games with Paladin. - Rewards: 50 Gold
Priest Victory - Win 3 games with Priest. - Rewards: 50 Gold
Rogue Victory - Win 3 games with Rogue. - Rewards: 50 Gold
Shaman Victory - Win 3 games with Shaman. - Rewards: 50 Gold
Warlock Victory - Win 3 games with Warlock. - Rewards: 50 Gold
Warrior Victory - Win 3 games with Warrior. - Rewards: 50 Gold
#22053
Ha jó lesz a TGT, akkor maradok amúgy ennél a játéknál. Van rá esély, hogy ha kijön a többi hero skin, akkor a jövőben megveszem majd őket egyben. Csak tényleg, legyen jó a TGT, lassuljon be kicsit a meta és legyenek életképesek az új lapok.
dave9004
#22052
tudod mi a vicc?
Hogy most olvastam a cikket és láttam h tényleg hunter vs mage lesz 😄😄😄😄😄D
Tényleg ez a két kedvence blizznek meg a warrior
#22051
A lényeg, hogy ahhoz, hogy használhassuk a lapokat be kell, hogy tegyék a patchekkel őket. Szóval meg tudjuk meg nézni őket craftingnál, akár a golden verziókat is 😊 Az, hogy miért jó őket így nézegetni, azt nem tudom, de az 😄
dave9004
#22050
kiv leszek milyen unbalanceolt hunter vs mage csodát láthatunk 😄
#22049
Ha már aggro...
Én most látom, hogy Skillmágusom a kieggel kap Huffert. <#finom>
Utoljára szerkesztette: csoszi87, 2015.08.17. 23:04:29

Borzalmas ebben a játékban az, hogy mindenki átvesz mindenkit?l mindent. A stat úgysem ér semmit, ha nem tudsz vele játszani. by: mausbattle

dave9004
#22048
legendás, vagy no balls.
#22047
Nincs mit, próbáltam segíteni és nem végiganyázni a meccseimet 😄 Nekem se szokott így menni, csak tényleg akkor ha koncentrálok. Sajnos az utóbbi időben az van, hogy idegbeteg módon ülök le játszani és nem haladok csak toporgok. Aztán kilépek 2-3 meccs után.
#22046
3. meccsnél sámán ellen még a szerver is ledobott, szóval a meccs is elment, mert nem tudtam visszalogolni 60 secen belül. R15**-röl R17**-re control warrior, control lock és demon lock deckekkel. Ez nem az én napom volt, viszont Zozotól spectate alatt sokat tanultam. 😊 Köszi még egyszer.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22045
az ette facehunter nem gond a hybrid igen

legalábbis nekem
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.17. 22:27:46

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22044
Fura, mindenhol azt olvasni, hogy a handlocknak gondja van a facehunterrel.
#22043
Ez az én tippem, reménykedek benne erősen 😄 Az első fele már bevált.

nyeh
Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2015.08.17. 22:22:28
#22042
a hunter nem gond a handlocknak kb 75-80% megvan ellene a gond a pala és a divine favor

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22041
Láttam 😊 Hát majd belejössz, nem könnyű, de szerintem könnyen lejössz vele sokáig. Lapjaid megvannak hozzá 😄 Játszhatnál handlockot is ha már control warlock kell, de azt könnyen legyorsulja a hunter meg az aggropala.
#22040
szerdán már lehet menni brawlba próbálgatni a lapokat
aztán 24 v 26al talán jön is a kieg ...

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22039
Az még egy hét. 😞

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22038
Nagyjából hasonlót hoztam én is össze, miután megnéztem két meccsed és beszéltünk. Nekem eddig az elsö meccs bukó, de azt te is láttad. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

ProGabe
#22037



Don’t dawdle, because this Brawl is only here until August 24.

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/19843159
Azt hiszem ennél több megerősítés nem kell 😊
Utoljára szerkesztette: ProGabe, 2015.08.17. 22:07:37

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#22036
Na, Dokinak kiteszem ide a Démonos Control deckem, így teljes képet kapsz róla mi van benne 😊 Rank 7 közepétől kezdtem és most Rank 5, 3 csillag. Eddig a winrate 100%, de tuti, hogy még ma leesik 60% környékére, ha jön a bukószéria <#idiota> Meg ugye 7 meccs semmit se jelent, de asszem ennél nagyobb winszériát még nem mentem. De ez így olyan szép, főleg hogy már előtte is streak volt midhunterrel, csak az nem látszik, szal ha jól emlékszem akkor ez 9-es streak 😊 Bár inkább jöjjön a bukó most, mint mondjuk rank2-nél. Akkor szokásos idegroham lesz.



Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2015.08.17. 21:53:41
#22035
Bug lehetett, most rank16**-on vagyok. 😞

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22034
Most vesztettem egy meccset, visszaestem volna rank16-ra, de nem enged, azt írja, hogy e rank alá nem lehet esni. Cool. 😊 Ez lenne az új feature? Vagy ez most egy jóindulatú bug?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22033
go legend
én ma szívtam nem is kicsit

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22032
Na, rank5 és még csak 17.-e van. Kezdődjön a grind, vagy hagyjam a francba? Ha kijönnek az új lapok és teszem azt rank 3-2 felé leszek éppen, akkor csak casualban merem majd kipróbálni, ami nem az igazi...
#22031
Mutatok néhány érdekes eredeti artwörköt 😊 Jól néznek ki, jó így a lapok mögé látni, hogy mi történik a háttérben amit már nem látni a kártyákon 😄

Argus
Harvest Golem
Lord of the Arena
Rocketeer
Yeti
#22030
amaz team league ma vagy holnap lesz?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22029
Hé, amúgy én ezt a dühöngőbe akartam írni, de mind1 mostmár itt többen látják 😄
Mephike
#22028
Ugye-ugye, mondtam én. 😊

#22027
Ez a sok aggropalás köcsöggyerek hihetetlen. Nagyon hitvány egy deck meg az ember is aki ezt képes játszani. Fúj. Az igazi ocsmány féregség. Mert a facehunter mindig is tróger volt, de ez az új cucc még annál is mocskosabb.
#22026
gondolom nincs kedve 25 lépésre előre gondolkodni itt is 😄
van 3 lapja elég azon agyalni + azon h mi ment már ki 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873