Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22877
amúgy ahhoz képest hogy mennyire szidta mindenki a Fist of Jaraxxus-t kb rajtam kívül
mégis látott playt 😄 nem mondom hogy jó lesz de örülök hogy bekerült a Zoo-ba 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22876
most már csak Forsenék veresége kéne 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#22875
Lol 6-1
#22874
minden időpont ott van 😄 mentsd le a linket 😛

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

kabel15
#22873
Majd figyelek, hogy mikor lesz még adás. Vagy linkkeljétek szét nekem a fórumot hogy észre vegyem majd<#banplz>

BattleTag: kabel15#2672

#22872
nem, ő a 4es döntőben lesz majd
atlc liquid page

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

kabel15
#22871
Kolento holnap játszik?

BattleTag: kabel15#2672

#22870
nihilium elég szarul áll 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#22869
Legjobban most azon röhögtem, hogy a sense demons kihúzza a demonfuset. Valszeg lény akart lenni és rajta felejtették a demon altípust
dave9004
#22868
De ezt hogy?
Devv
#22867
Én kaptam priesttel divine spiritet, duduval kaptam FoN-t meg power of the wild-ot.
dave9004
#22866
Nexus unstable spellslinger mc? És ezt négyszer nice
Devv
#22865
Dehogynincs!
dave9004
#22864
Mc? Elvileg nincs spell a brawl paklikban
#22863
brawlba csinálnám a küldiket de a 4 MC-s priestek ellen nehéz
nincs másra időm mer melóba határidő van

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#22862
Én azt mondom előre kurvák, gengszterek. Elő a hunterrel
#22861
gz, nekem sajnos kimarad

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22860
Meglett végre a Rank 5. A Handlockal kés a vajban volt 8-ig, de ott megakadtam. Jól játszottak ellene, és mivel az a legfrissebb paklim valószínűleg a tapasztalat is hiányzott mögüle. Végül ezt a decket dobtam össze: Mid-control Pala.

Először két Tuskarr Jouster volt benne, de 8* fordítottam zsinórban minibotot, így egyet kivettem, hogy konzisztensebb legyen a deck. Volt másik verzió, competative spirittel, warhorse trainerrel, de végül így éreztem legstabilabbnak a mostani rank 5-8 környékén. Jól fogja az aggro palát, 100% volt a Dragon Priest ellen(oylan 5-6 jött), és Hunter ellen is egész jó. Control Wari volt rossz matchup, meg a szokásos Rouge, de abból csak egy jött szerencsére. Régebben azért tettem félre mert a demon zoo/freeze mage nagyon rossz matchup, de most nem voltak sokan hál' Istennek, és az új lapok is sokat javítottak az összképen. Tuskarr jó test + heal, a Murlock Knight meg egy önálló wincondi.
Utoljára szerkesztette: karmacoma, 2015.08.27. 18:48:10
#22859
Cutpurse már majdnem jól működik, legalábbis a szövegezésnek megfelelően. Freezing és Explo trap esetén viszont fura, hogy más a mechanizmus akkor, ha freezing van lent és arcra megy az ellenfél lénye. Valószínűleg úgy lehet, hogy a freezing trap esetén ugyebár nem számít a "célzás", amikor ugye valami fölé visszük az egeret, így ennek hiányában indul be a secret, azaz NEM érzékeli, hogy konkrétan a hős van támadva. Érdekes hiba 😄
#22858
meglepődnék ha az ilyeneket "sima hotfixel" meg lehetne oldani amúgy
főleg hogy ha tényleg egyedi kódolás van és nem "minta" mert akkor mocsok sok meló

annak is megvan az előnye amúgy, mert ha kiderül hogy 1-1 lap broken akkor elég azt az 1et újrakódolni és átdolgozni (kivenni /fossá nerfelni)
és nem az van hogy pl az összes battlecry lap bugos lesz, de azért cink 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

sadface
#22857
Az szép pajtás. Köszi. <#banplz>

I decide when I'm done.

#22856
Pár hónappal ezelőtt mondtam, ahogy sokan mások is, hogy vannak a játékban apró "bugok" vagy inkább úgy mondom, hogy szélsőséges esetek, amikben a játék rosszul, logikátlanul működik és hogy ez arra utal, hogy nem egy következetes, jól átgondolt kód fut a háttérben, hanem egy tákolmány, ahol minden lapnak egyedi a kódja még akkor is, ha amúgy ugyan azt az eventet kéne kiváltaniuk és hogy az ebből adódó problémás, teszteletlen szélsőséges esetek egy pár kieg múlva annyira sokan lesznek, hogy tuti lesznek olyanok, amiket nem tesztelnek, ám gyakran előfordulhatnak és ez veszélyeztetni fogja a játékélményt.
Persze sokan foggal körömmel védték a játékot és fél órás videókban bizonygatták, hogy itt igenis minden logikus, csak nem úgy, ahogy azt a józan paraszti ész diktálja.
Nos, nem kellett sokat várni, hogy bebizonyosodjon, itt tényleg komoly bajok vannak. Ez a videó alapján most még csak bosszantó helyzetek adódnak, amikor a játék logikátlan működése miatt szentségelünk egyet-egyet, de ha 1-2 kiegen belül nem vágnak rendet és nem teszik következetesebbé a háttérben futó kódot, akkor megkockáztatom, hogy a játék olyan bugos lesz, hogy az már az élvezeti értéke rovására megy majd.
Na persze lehet, hogy szépen behotfixelnek mindent, mint a kisangyal, akkor nem szóltam. 😊

#22855
A nyilvánvaló helyen keresném utoljára .. Köszi 😄

#22854
a bannerban van egy nevek rész arra gondoltam, nem a hozzászólásoknál 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Zickler
#22853
Szomiarcot ezennel bannolom a topicból a provokatív Battletagje miatt 😄
Utoljára szerkesztette: Zickler, 2015.08.27. 17:10:50

Battletag: Muhee#2716

#22852
Azért a többes szám enyhe túlzás, igaz, csak a ~10edik oldalig futottam át .. 😄

#22851
nevek allatti linkben találsz embereket akiket fel tudsz venni 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22850
Magának is .. Kéne egy battle tag ... 😄

Devv
#22849
Jó reggelt kívánok! 😊
#22848
Mi ez az új quest?! .. Nézzek friend list-ről valakit spectator módban nyerni, jutalom egy pakli .. Ki játszik mostanában, akit felvehetnék? Haverok közül senki nem HS-ezik. :/

dave9004
#22847
secret lassú pala, secret aggro, token-murlock, heal-ctrl pala 😄
paladin lett a meta
#22846
tegnap is használták Forsenék

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Zickler
#22845
Pedig eddig olyan büszke voltam, hogy Gromokot csak én használom.

Battletag: Muhee#2716

Shep
#22844
Éljen.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#22843
Savjz épp olyan rákot gyárt, hogy rossz nézni. Aggro pala, Mysterius Challangerrel és Gromokkal.
#22842
ez így normális?😄
Devv
#22841
<#idiota>
Duduval meg coin + innervate + innervate + concede 😊
#22840
Új combo: coin + prep + concede 😄
#22839
Na, csináltam egy pirate rogue decket 😄 Nagyon poén, tettem bele 1 beneath the grounds lapot is, tiszta mine feeling a warriornál 😄
#22838
Na jó, ha nem úgy jön a lap, akkor Beast Druid megfog.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22837
Még saját kézben is undorító, buffol mindent mindennel. 😊
3. meccsemen FaceHunternek nem tetszett, amikor 3. körben lent volt 2db 2/3-as meg 1db 3/5-ös. 😊 Igaz, kell bele egy rakat legendary, de kit érdekel. 😄
Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2015.08.27. 14:22:37

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22836
Azt kell mondjam, ez a dragon priest valami undorító a sok buffal. 😞

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#22835
Akkor jól sejtettem, hogy nem sok helyen látszik az értelme a mai ismereteink alapján.

Control wari-val tolom manapság (már csak 75 win kell az 500-hoz), de oda se nagyon látom értelmét, pontosabban a 30 lapba nem férne be nálam, talán ha 50-es deck-ek lennénk....
Bezzeg az új wari legend, na azt megérte lecraft-olni, jó pár meccset megnyert már.

dave9004
#22834
Meg a secretkeepert
#22833
control mage és control warrior-ba szerintem jó
de erősen control deckek szeretik

és a gyakorlat dönti el minden lapról hogy trash vagy sem

lásd misterious challenger, a végén még legitimizálja a nem túl jó pala secreteket is
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.27. 10:44:27

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22832
Valaki ki tudná nekem fejteni, hogy mitől olyan jó Chillmaw? De most viccen kívül, elsőre durván OP-nak tűnt, aztán minél tovább nézem annál kevésbé.
Egyre inkább olyan számomra, mint egy combosabb Abomination, amit meg senki se használ semmire.
Chillmaw mondjuk jó lehet patron ellen míg az Abomination kb instant lose, de ennyi.
Szóval tényleg érdekelne pontosan milyen pakliban is van létjogosultsága, esetleg freezmage?
Utoljára szerkesztette: Mitttomén, 2015.08.27. 10:42:44

Shep
#22831
Igen, és semleges secret leszedőt továbbra sem bírtak berakni ebbe a nyomorult játékba.
Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.27. 10:15:25

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

dave9004
#22830
Ezt a misterious challengert utálni fogjuk hamarosan.
dave9004
#22829
Én is ezt sejtem
#22828
Igazából Rank 7-8on ma reggel. Warrior-Hunter-hunter-Hunter-Hunter-Pala-Dragon Priest-Hunter. Gondolom kaparnak a rank 5-ért.