40520
  • TBTPumpa
    #39799
    Úgy tűnik. Gratulálok!
  • Devv
    #39798
    Akkor én nyertem 70 pakk/8 legenddel? :D
  • TBTPumpa
    #39797
    Én is kinyitottam a csomagokat.
    110 csomagom volt (50 pre-order + 60 goldból) 6+1 Legendary esett:
    1. Wardruid Loti (Durid)
    2. War Master Voone (Warrior)
    3. Gral, the Shark (Rouge)
    4. Mojomaster Zihi (All Class - Golden)
    5. Griftah (All Class)
    6. Akali, the Rhino (Warrior - Golden)
    + 1: Shirvallah, the Tiger (Paladin)

    Legendary-k tekintetében valószínűleg egyik legjobb nyitásom volt, amióta játszom.
  • Madi92
    #39796
    Szokásos paladin csodadeckkemmel. :D

    Ehunvaneni

  • N1ggA
    #39795
    Odd Warrior. Egyelőre elég sok az aggro úgyhogy egy ideig jó az Odd Warrior is. Rank 9-5 lose nélkül, most rank 5-ön szórakozok más deckekkel
  • Devv
    #39794
    Én az új kieget ezzel a Zul'jin spell hunterrel kezdtem, le kellett hozzá gyártanom a legend fegyót. Olyan 50% körül megyek vele...
    Ti mivel szenvedtek?
  • morcosqtya
    #39792
    61 pack, 3 legendary
  • Tinman #39791
    Értelek. Igen, spórolni szoktam én is a goldot, másképp nem is menne ilyen 45-ös nyitás.

    A 45-ből 3 legend jött, a mage legendnek örültem (Dragonhawk), mert kb. fullos is vele a jelenlegi meta mage dekk. Aztán esett rugó legend, az a pireta témában lehet jó, de még nem próbáltam, talán megérne köré építeni egy dekket, egyelőre nemtom. Warihoz meg jött Akali, van benne fantázia, majd ha lesz időm ránézek arra is.

    Jó dolog ez az új lapmennyiség, felkavarta kicsit megint az állóvizet, érdekes buildek vannak.
  • N1ggA
    #39790
    63 pack
    2 legendary
    900 dust

    Szerintem nyertem.
  • Rockynhooo
    #39789
    Dehogyis, csak rosszul hasznalom a szakszavakat. Farm alatt annyit ertettem, hogy X hetig/honapig nem koltesz semmire a goldodbol csak gyujtod az uj kiegre. Hasonloan nyomom mint te csak nalam a HS a lefekves elotti program, este 11kor felnezek lenyomni a napi questet. Csak amikor nem "farm" uzemmodban vagyok, akkor ha osszejon a 100 gold koltom is el olyan pakkra ahol mar illene egy legendnek nyitodnia.

    Sikerult nyitni valami ertelmeset a 45bol?
  • Tinman #39788
    Hmmm ti tényleg szoktatok farmolni? Én soha.

    2-3 naponta letolom kényelmesen a questet (sokszor van átfedés) és ennyi. 10 goldokért 3 win? Meh, minek?

    Így is F2P játékosként 45 pakkot nyitottam, összesen 3 legendary jött befelé.
  • Rockynhooo
    #39787
    Az eleg gyaszos erzes lehet, gondolom meddig farmoltad a lovet... :( Nekem 2400 gold es abbol jott 4 legend. Egy szar meg egy meg szarabb. Viszont lett ketto eleg jonak tuno is:
  • cesar22
    #39786
    Én 23-at nyitottam, 3 legendary, az egyik arany. :)

    Kár hogy mindhárom elég haszontalannak tűnik.
  • Renegade
    #39785
    6800 gold

    gondoltam kimaxolom az előző kieget (egyesével bontottam), tizedikre lett meg, egy elég jó nyitásra lett meg az "utolsó" legendary

    maradt 5K8

    új kieg:
    6 ingyen + Spirit of the Dead + Bwonsamdi + 5800 gold (64):
    E:16, L:3
    dust: 1480

    hát ez most nem adta :(
  • Devv
    #39784
    Vettem 54 pakkot és így 60-at bontottam: 5 legend jött. Utána vettem még 10-et, abban 3 legend volt.
    Utoljára szerkesztette: Devv, 2018.12.04. 23:01:30
  • TBTPumpa
    #39783
    Az új kiegészítő már elérhető!




    Jó játékot és kártyacsomag nyitogatást! :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.12.04. 19:32:30
  • TBTPumpa
    #39782
    Patch 13.0 jegyzék

    Tartalma:
    - Rastakhan’s Rumble kiegészítő 135 új lappal (elérhető: december 4.)
    - Loák (a a Trollok spirituális Istenei)
    - Új kulcsszó: Overkill (akkor aktiválódik, ha úgy ölnek meg egy lényt, hogy a támadásuk meghaladja a megölt lény - vagy hős - életét)
    - Rumble Run egyjátékos tartalom (elérhető: december 13.) Hasonlít a korábbi Dungeon Runok-hoz, csak itt öt különböző Troll bajnok közül választhatunk. Teljesítése esetén az alábbi hátlappal fogunk gazdagodni:


    A megjelenés hetében (jövő héten) a belépéskor 6 Rastakhan’s Rumble kártyacsomag jár, 1 legendás Loa minion és dupla Spirit card az adott classból.


    - Rank 20 felső határ
    Rank 15 vagy magasabb szinten végzők nem esnek vissza Rank 20-ra/Rank 25-re.

    - Winter Veil esemény
    Ismét érkezik a karácsonyi témájú Brawlt, amely nem Classic kártyacsomagot, hanem az alábbi hátlapot fogja adni:


    - Hátlapok
    2019. januári szezon hátlap:


    2019. februári szezon hátlap:


    - Játékmenet fejlesztések és hibajavítások
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.29. 19:55:52
  • TBTPumpa
    #39781
    Utolsó kártyanézős stream a kiegészítő megjelenése előtt:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.28. 19:57:38
  • TBTPumpa
    #39780
    Igen, csak 1 jár és az is a kiegészítő megjelenése után. :)
  • morcosqtya
    #39779
    Én Hunterre szavaztam de ez most nem olyan mint a choose your champion, tehát ha jól értem max 1 pack jár de az mindenképpen... :? :)
  • TBTPumpa
    #39778
    December 3-ig szavazz a számodra szimpatikus Loa csapatra és egy Rastakhan's Rumble kártyacsomagot kapsz!
  • cesar22
    #39777
    Valaki kapható egy 100 goldos questre?
  • TBTPumpa
    #39776
  • sadface #39775
    Azt tegyük hozzá ez a regek száma. A többi szám, már jóideje csökkenést mutat. (nem csak a részvények:D)
  • morcosqtya
    #39774
    Ez a dolog Rank1 -> Legend -re engedésnél lehet érdekes. Én oda nem jutottam el soha, csak Rank12-ig, ilyen kazuár játékosoknak mint én kb mindegy ki nyer... :)
  • Renegade
    #39773
    Volt már, hogy hagytatok nyerni valakit mert ügyesebb volt és te csak jól húztál?

    én nagyon-nagyon ritkán csinálok ilyet, de a legutóbbinál kb menybe mentem, azonnal felvett, nem győzött hálálkodni meg csevegtünk vagy 5 percet, nem picit meglepődtem.
  • TBTPumpa
    #39772
    Egy kis olvasnivaló:
    Rastakhan’s Rumble: A New Challenger Approaches – Part 1
  • TBTPumpa
    #39771
    Igen. Szívesen segítek én is bárkinek, ha úgy van, de én is csak az esti órákban vagyok elérhető! :)
  • Renegade
    #39770
    ott a bannerben a játékosok listája, vegyél fel embereket :)
  • Rockynhooo
    #39769
    Nekem nincs friendem :( Ha valaki akar farmolni szoljon, estenkent vagyok altalaban egy orara.
  • Pio
    #39768
    Jó buli volt! :)
  • Renegade
    #39767
    köszi Pio

  • Tinman #39766
    20:00-tól kezdődött. 6 pakk. +Murloc tawern bról randomcunamival. + 500 Gold fejenként a frienddel, ha letoljátok az 5/5-ös questet.

    Nem rossz.
  • TBTPumpa
    #39765
    EU-ban csak mostantól megy a dolog.
  • Wootan
    #39764
    Nálam eddig semmi.
  • morcosqtya
    #39763
    Akkor ma este 19:00-től 6 pakk meg 100 goldos küldi?
  • TBTPumpa
    #39762
    Tegnapi patch okozta, de már javították.

  • Devv
    #39761
    Nálatok se mozognak a golden kártyák és hero-k?
  • TBTPumpa
    #39760
    Igen, az új kiegészítő előtt lehet egy kis aranyat farmolni. :)
  • Devv
    #39759
    Nem is rossz.