40520
  • TBTPumpa
    #39839
    A 2019. januári rangsorolt szezon hátlapja:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.01.01. 17:10:53
  • Tinman #39838
    Valaki fejtse már meg ezt nekem:

    1. Első körben végigégeti a madzagot. Miután én is elkezdem erre égetni a kötelet magyaráz. Ja, akkor most nem kötélégetőst játszunk? Azt hittem ez a játék célja. -.- Ez után egyébként a 99% elkezd normálisan játszani, úgy tűnik mégiscsak jó ötlet visszatolni az éjjeli edényt az orruk alá.

    2. Végjáték. Vesztésre áll. Nagyon. De nem adja fel. Nincs well played, nincs semmi. Hozzá sem ér a lapjaihoz. Inkább kötelet éget. A végsőkig.

    Ezek milyen emberi jellemzők? Kicsinyesség? Kreténség? Gerinctelenség? Zavarban vagyok, nem tudok választani.
  • Renegade
    #39837
    wow, lehet szenilis lettem, de mintha régen elég lett volna csak a battletag, köszi, így működött o0
  • Rockynhooo
    #39836
    En nevvel egyutt copyztam a battletaget es ugy engedte kuldeni.
  • Renegade
    #39835
    akkor nálam valami anomália van, mert launcherben nem is létezel, játékon belül meg az első request után nem történik semmi :)


    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2018.12.26. 17:59:59
  • morcosqtya
    #39834
    Rocky-t felvettem de Petimalac invite-ot én nem kaptam.
    Esetleg próbáld meg még egyszer, hátha...
    Visszajelöllek.
  • Rockynhooo
    #39833
    En is felvettelek (bertusrocky), bar en meg "csak" 30 evesen probalom felvenni junior fejlesztokent a versenyt Keves a haver, mert ritkan jatszom, szoval jol jonnek a friendek jovobeli 80g questekhez :)
  • Renegade
    #39832
    felvettelek én is (Petimalac), de csak mert te is öreg vagy, mint az országút
  • morcosqtya
    #39831
    Nincs mit. Majd írok még ide, ha lesz 80g-m. Főleg kezdőkön szeretnék segíteni, vagy olyanokon akiknek kevés lapjuk van vagy most cseppennek vissza a játékba pár év kihagyás után.
  • TBTPumpa
    #39830
    Köszönöm!
  • morcosqtya
    #39829
    Ha aktív leszel írj rám, lejátszhatjuk! :)
  • morcosqtya
    #39828
    Hát sajnos én mindenben tapasztalom a hátrányait.
    Rossz már 40 évesen junior fejlesztőként felvenni az iramot a 20 évesekkel, rossz megfelelő nőt keresni miután 12 év után elválsz, fáradtabb vagy, nehezebb lefogyni, stb stb... :)
  • TBTPumpa
    #39827
    Szia!

    Köszönöm, küldtem is felkérést.
    Azért azt a 40 évet nem nevezném nagyon öregnek. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.12.24. 10:29:28
  • morcosqtya
    #39826
    Ha felvennél: canisnewton #2217
  • morcosqtya
    #39825
    Jó neked... :(
    Én már nagyon öreg vagyok (40 yo) de rohadtul nem vagyok türelmes....

    Btw, 80g-s challenge a friendhez nincs kedved?
    Most van egy 80g-m.
    Nem kell viszonozni, csak játék és fun. :)
  • TBTPumpa
    #39824
    Minél idősebb vagyok, annál türelmesebb. :)
  • Renegade
    #39823
    hogy van ehhez türelmed? én ahogy kapok egy paklit már kapcsol is be a a kicsomagolós reflex :)
  • TBTPumpa
    #39822
    2018 januárjától az év végéig, 82 db Classic pakkot sikerült összegyűjteni ingyenes forrásból.
    Ebben benne vannak a heti Brawl-ok, a Monster Hunt, a Watch & Learn küldetések és versenyeken lévő szavazások:


    Az alábbi legendás lapokat nyitottam:
    Lorewalker Cho (arany)
    Deathwing
    Hogger (arany)
    Millhouse Manastorm
    Captain Greenskin

    Csak Deathwing-et akartam legyártani, de most már azt sem kell. Ezennel a játék összes sárkányos lapja megvan. :)
    Jövőre ismét kezdődik a gyűjtögetés. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.12.23. 15:43:41
  • sadface #39821
    Na a nerfek örömére le is mentem rank 14-re. :D
  • Wootan
    #39820
    Tegnap majdnem lekraftoltam rogue dk-t a kingsbane dekkhez, erre ma...
  • Rockynhooo
    #39819
    4 ajandek boomsday packban 2 legend 2 epic 2 golden rare most kell torolni, ilyen szeriam soha sem lesz
  • CrashBoostZoom
    #39818
    Ugyan én nem vagyok nagy rajongója a K&C és Witchwood dungeon run/boss hunt-oknak de szerintem ez a Rumble solo content a leggyengébb amit valaha kiadtak a játékhoz (a Puzzle Lab-at inkább ne is említsük).
  • Wootan
    #39817
    Gratulálok Blizzárd, megint megcsináltátok! Az utolsó ellenfélnek 5 lapja volt még hátra, amiből 4 a hakkar féle fos. És fantasztikus meglepetésre pont azt az 1et húzta fel a köre elején, ami nem az volt, így túlélte az utolsó körét, majd megölt. Nyilván ez is csak véletlen volt, és nem csalt ez a remek játék.
  • Tinman #39816
    Ez jóvót' :-D



  • Tinman #39815
    Él is a Rumble Run solo content... yeah!
  • Devv
    #39814
    Ezektől a "játssz ki egy adott kasztból x kártyát" gyász kvesztektől megborulok. Most épp pont nem akarok 20 halott priest kártyát kijátszani...
  • Tinman #39813
    Shudderrel nem szokott nagy gondom lenni, mert mid-range-el játszom többnyire, mire kitenné azt a szart, már többnyire vége, de igen, jogos, ha eljut odáig nézed, hogy ver rommá... ergo ilyeneket kell nerfelni, nem nyomorult mana wyrmet, ami 4.5 évig jó volt (és volt is rá kb. mindenkinek könnyű válasza)...lol.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2018.12.12. 08:46:16
  • 1Darton1
    #39812
    A Shudder druid ellen is kifejezetten jó.
  • Madi92
    #39811
    Mond ezt az 50%-ot a Shudderwooknak, mikor találkozik az egg paladinommal, egy ujjamon meg tudom hányszor nyertem.
  • Tinman #39810
    Dehogy. A pénzfeldobásnál van esélyed: 50%. A druid build ellen csak egy olyan dekkel, amit senki nem tol, tehát az összes többi meccsen vastagon 50% alatt van az esélyed.

    A gond az, hogy az összes build ellen, az összes másik kasztnál van olyan válasz, amivel még kompetitív vagy, kivéve a druidnál, ahol csak ezekkel a szarokkal lehet esetleges countert elérni.

    Ennél jobban nerfet igénylő lap még a büdös életben nem volt ebben a játékban.
  • Madi92
    #39809
    Akkor meg nem értem a problémádat?

    Azt mondtad, felbasz a druid. Van rá megoldás, erre meg azt mondod, hogy akkor mindenki mástól kikapsz. Mindent partyt nem fogsz megnyerni. Nem is értem.
    Ez a játék kő papír olló jelenleg.
  • Tinman #39808
    :-DDD

    Oké, ez ellene jó, aztán mindenki mástól meg kikapsz, mint a huzat. Értem, hogy létezik rá ez az egy megoldás, de nem kevés ez egy kicsit? -.-
  • Tinman #39807
    Hadronox nerf régóta kellene.
  • Madi92
    #39806
    Skulking Geist; Mojomaster Zihi; Tinkmaster Overspark,
  • Dreadshade
    #39805
    Túlzás amit a Druid művel, Komolyan olyan mintha valamelyik Heroic boss ellen küzdene az ember. Főleg amikor ilyen spreading plague, ultimate infestation stb spelleket nyomat, amik 50 ezer dolgot csinálnak egyszerre + ott van Hadronox kombó is amit mondtál, konkrétan szerintem ember nemtudja követni már egy idő után, hogy mennyi cuccot hozz vissza vele folyamatosan. Már csak ezért is várom a következő kiegészítőt mert ezek a lapjai szépen kirotálnak a fenébe.
  • Tinman #39804
    Hadronox + Da Undatakha druidot nem kéne nerfelni? Már a Hadronox is kb. verhetetlen, mert a körében teszi ki és nyírja ki Hadrot, így nincs SEMMI ellene amit tudnál tenni. Erre a Rastakhan behozza az Undatakha lapot, hogy még verhetetlenebb legyen. Aggroval is kb. lehetetlen lenyomni, mert vicc manákért tol magára brutál mennyiségű pajzsot.

    Mi a tököm ennek az értelme??? Soha a büdös életben semmivel nem tudtam még elverni és fullos dekkel ott nyomorékoskodik casualban, hogy a szerencsétlen küldetésemet nehogy véletlenül megcsinálhassam.
  • Dreadshade
    #39803
    75 packből 9 legendet nyitottam, az egyik packben dupla legendás volt ráadásul :D Szigorúan csak goldbol + 6 ingyen pack. Egy jó ideje ez a kieg az aminél úgy éreztem megéri újra játszani, mert tetszenek a lapok, egyelőre legalábbis. Azt szeretném kérdezni, hogy Discard lockot próbálta valaki? Megéri dustot pazarolni rá vagy sem? :d A koncepciója eddig is tetszett, de a mostani discard lapok sokkal jobbnak tűnnek, ezért gondolkoztam el rajta, hogy most lehet megérné kipróbálni :D Szóval van valakinek valami tapasztalata velük? természetesen nem várom el hogy tier 1 top akármi legyen de ha már használható és fun akkor megérné a craftokat :D
  • Devv
    #39802
    Az még jobb!
  • REALista
    #39801
    Azért az én 30 pakk 4 legend arányom sem rossz...:D
  • Devv
    #39800
    Nem válasznak szántam, bocsi.
    Köszi, de sokra nem megyek vele... :D