40520
  • Malarki
    #40120
    BG-ben semmi jutalmat nem kapsz, csak MMR pontot
  • hawkie22
    #40119
    Most tértem vissza egy nagyobb kihagyás után, ismerkedem a BG-vel meg csinálgatom a régi (Boomsday, Rumble meg a többi) adventure-ket meg mellette rankedezem standardban Deathrattle Hunterrel.
    Ami nem tiszta még a BG-nél, mi történik, ha bejutsz Top4-be? Van valami jutalom vagy csak a büszkeség, hogy sikerült? (Nyilván még nem sikerült bejutnom, azért a kérdés. :) )
    Már várom a március 26-ot, van 245 pakli, amit nyitnom kéne, de megvárom vele 26-át, legalább nem lesz duplicate :)
  • TBTPumpa
    #40118
    Hmm...
  • hawkie22
    #40117
    A hírek meghallgatása után én is felraktam a játékot, pedig a Boomsday volt az utolsó kieg, amivel játszottam. De az új kieget megrendeltem. :)
  • Pio
    #40116
    +1, én azért a mai napig HSezgetek, követem az új kiegeket, csinálom a dailyket, nagyon bejön az új Battlegrounds mód. De ezek a bejelentések nagyon jelentősek és alapvetően mindegyik jó irányba mutat. Bizakodó vagyok a játék jövőjét illetően.
  • Madi92
    #40115
    Én pont a hírek bejelentése előtt két nappal töröltem le, úgy hogy kb két éve fent volt a gépen. :D
    Rakhatom vissza.
  • Dreadshade
    #40114
    Végre valahára normális újítások, meg is hozta a kedvem, hogy visszatelepítsem. Remélem ilyen tempoval fogják folytatni és még jönnek majd új dolgok az év folyamán.
  • TBTPumpa
    #40113
    Lady Vashj

  • TBTPumpa
    #40112
    Minden infó egy helyen, amit az új kiegészítőről tudunk.
  • TBTPumpa
    #40111


  • TBTPumpa
    #40110
    Welcome to the Year of the Phoenix


    Demon Hunter Cinematic Trailer
  • TBTPumpa
    #40109
    Elvileg ez lesz az:
    Ashes of Outland Expansion



    - Priest kaszt átalakítása
    - Új kaszt: Demon Hunter (a játék történetében először)
    - Új kulcsszó a Demon Hunter kártyákon: Outcast! - Az ilyen kulcsszóval rendelkező lapok extra effektet kapnak, ha az a kezedben legbalrább, vagy legjobbrább lévő lap (úgy is mondhatnánk, hogy a két szélén lévő lap)
    - 19 db Demon Hunter kasztspecifikus kártya
    - Year of the Phoenix
    - Új Legendary kártya: Kael'Thas Sunstrider. Míg Kael'Thas a harctéren van, addig minden körben a harmadik spell ingyenes.
    A kiegészítő április 7-én jelenik meg!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.17. 12:42:50
  • TBTPumpa
    #40108
    Új kiegészítő bejelentés órákon belül:
  • TBTPumpa
    #40107
    Khadgar ismét beszerezhető (10 euró ellenében) egy kis ideig (március 4-ig)!


    És elérhető egy 5 csomag kártyából álló Mage pack is - szintén 10 euró - (kizárólag Mage kártyákat dob a korábbi kiegészítőkből vegyesen):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.02.29. 11:56:28
  • sadface #40106
    Neked mi nem tetszett?
  • REALista
    #40105
    Arra jó max hogy ha nagyon felbasz a Hearthstone akkor lenyomj pár meccset, de hosszú távon nem az igazi sajnos...
  • sadface #40104
    Ég és föld.
  • hawkie22
    #40103
    És az jobb?
  • sadface #40102
    Áttértem LoR-ra.
  • Wootan
    #40101
    Mióta megjelent az új kieg, kb. annyit laddereztem, hogy meglegyen a havi hátlap, és egyáltalán nem hiányzik. Megcsinálom a napi kvesztet azt kb. annyi.

    Bnet is totál ded, már be sem lépek a launcserbe, úgysincs fenn senki. Ma toltam brawlt a pakkért. Ellenfél kikap, nyomja a barátkérelmet. Na mondom vajon mit akarhat :D Erre közli, hogy reportol, mert botozok :D Most néztem, még nem ban-oltak, de ki tudja, lehet még nem értek rá XD
  • GLacc
    #40100
    Egyre kevesebbet játszom vele. Kezdem unni kicsit az "ötköralattsebzekharmincatmegalényeidetisleszedem" paklikat.
  • Wootan
    #40099
    Na mi a pálya, már senki nem játszik?
  • Ashlara
    #40098
  • TBTPumpa
    #40097
    Január 21-től indul az új kaland:
  • TBTPumpa
    #40096
    Elérhető az új bundle:
  • Ashlara
    #40095
    Küldetések és jutalmak:

    Utoljára szerkesztette: Ashlara, 2019.12.11. 21:00:38
  • Wootan
    #40094
    Megvan, kösz!
  • Madi92
    #40093
    Lépj be a pack nyitogatóba.
  • Wootan
    #40092
    Még semmit, és lehet én értettem félre valamit, de én nem kaptam egy darab galakrond sárkány lapot sem eddig.
  • TBTPumpa
    #40091
    Megjelent a Descent of Dragons kiegészítő!



    Megváltozott a Shop és bekerült Sylvanas is a hősök közé:


    Jó játékot és jó nyitogatást!



    Mit sikerült nyitnotok?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.10. 19:17:38
  • dave9004
    #40090
    Az új bg murlock-ból kigyűjtöttem hármat, meg is nyertem a meccset még Queen Wagtoggle-al is :D
  • TBTPumpa
    #40089
    Patch 16. megérkezett

    Benne az új kiegészítő + rakat Battlegrounds módosítás.
    Az egykori Twitch Prime előfizetéshez kötött Tyrande papnőt immáron mindenki automatikusan meg fogja kapni ingyen - csak be kell érte lépni december 10-én a játékba:


    + Új Hunter hős képében érkezik Sylvanas, 10 euró ellenében


    + Winter Veil Wonder Bundle (lásd előző hozzászólás)
    + sok bugfix és játékmenet egyensúly módosítás
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.05. 19:10:44
  • TBTPumpa
    #40088
    Új bundle érkezik:
    Winter Veil Wonder Bundle

    30 csomag kártya a különböző kiegészítőkből, 1 új kártyahátlap és 1 új Druida hős:


    Ára: 25 euró
    Elérhetőség: 2019. december 19. - 2020. január 7.

    Ti meg fogjátok venni ezt a csomagot?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.04. 11:22:11
  • dave9004
    #40087
    Esetleg ha emelik a hp-t akkor más hősök és más szinergia is taláááán életképes lehet. Egyelőre ott járunk, hogy majdhogynem fölösleges tier6-ra fejleszteni mert addig vége a játék érdemi részének :D
  • TBTPumpa
    #40086
    A teljes BlizzCon Panel hivatalos forrásból:
  • Malarki
    #40085
    A mech szinergia messze a legerősebb, ha nyerni akarsz arra kell építeni. Egy szinttel lentebb vannak a beastek és a démonok, és kb ennyi, bármi mást próbálsz csinálni esélyed sincs még top3-ra sem.
  • Rockynhooo
    #40084
    Igazad van, meg az utanad iroknak is, melyik host veszed ki rengetet szamit. Elsore probaltam magam esze szerint nyomni 1-2 meccset egyiket sem nyertem meg. Tegnap viszont toltam 3at ugyanazzal a taktikkal. Csak mechek es magneticcel pakolni oket ossze, plusz van egy leny ami buffolodik ha meghal egy masik mech. 3bol 3szor lettem elso. Mindegyik meccsben vagy ez vagy a beast combok voltak ott a vegen.
  • Wootan
    #40083
    El lehet vele szórakozni, de ez is rng fiesta nagyrészt. Már a legelején nagyon nem mindegy milyen hőst tudsz kivenni. Utána meg megint mák kérdése, hogy ki tudja kivenni a jobb lényeket a közös poolból hamarabb.
  • REALista
    #40082
    Na és persze elképesztően random az egész, bár ha jól csinálod könnyű benne lenni az első négyben.
  • dave9004
    #40081
    Sokszor nagyon kapkodni kell a rövid döntési idő miatt. nem túl nagy a balance. mechek-beastek vernek minden mást.