40520
  • Rockynhooo
    #40080
    Elso velemenyek az uj jatekmodrol?
  • TBTPumpa
    #40079
    Időközben megérkeztek a 2019-es BlizzCon Virtual Ticket ajándékai is:


  • Wootan
    #40078
    Na megint változtattak a kveszteken. Most már 60g-ért elég 3 meccset lejátszani, nem feltétel a nyerés hozzá. Gondolom ennek semmi köze ahhoz, hogy a ladder (meg lényegében a kazsuál is) kb. játszhatatlan. Rank20on is kb. ugyanazok a dekkek jönnek, mint legenden.

    Kíváncsi leszek mi lesz rotakor, miután eltűnik wizbang standardból.
  • Wootan
    #40077
    Nem az rng a fő problémája a játéknak, hanem a mesterséges manipulálása.

    Már az egy szép lehúzás, hogy 25k+ért megveszed a kieget, és az érkező lapkészletnek csak egy részét kapod meg. Nálam már ez kizáró ok, hogy költsek rá. F2P-ben meg érezhetően szívat a játék. pl. Nagyobb eséllyel nyitod ki a filler lapokat, mint amik a metában jók.
  • 1Darton1
    #40076
    Én is hasonlóan látom, és nem hiszem, hogy várható lenne komolyabb irányváltás.
  • Dreadshade
    #40075
    Én azt értem, hogy ezzel akarnak úgymond esélyt adni mindenkinek. Nálam ez tönkre vágja a játékot teljesen, minek építsek decket, ha egy bullshit rng lap teljesen tönkrevágja az egész combomat? Nevetségesen rossz design ez. Ezek a nagy esport tournamentek is komolyan vehetetlenek emiatt már szerintem. Mondjuk az esport része sose érdekelt és nem is néztem annyira, de annyit még én is észrevettem, hogy kb az összes régi nagy név otthagyta, egy páran maradtak azért, de úgy érződik, hogy kb bármilyen jött-ment ember odamehet és akár nyerhet is a sok rng hülyeség miatt. Száz szónak is egy a vége, nem nekem való már ez. Igazából csak azért jegyeztem meg, mert ahogy írtam is, valahol sajnálom, mert régen élveztem.
  • TBTPumpa
    #40074
    Aranyos a kislány:
  • 1Darton1
    #40073
    A többségnek pont ez a sok random kell, hogy akkor is legyen esélye nyerni, ha kevésbé ügyes.
  • Dreadshade
    #40072
    Atyég de rossz ez a játék még mindig xD az hogy tele van random lap generálással az teszi a legjobban tönkre. Nem is értem miért telepítettem vissza, jó nyilván, hogy jön a kieg meg ilyesmi, de pár match után letöröltem, viszont mostmár nagy eséllyel többet nemfogom visszarakni. Leggagyibb kártyajátéknak tartom jelenleg ezt. Semmi skill nem kell hozzá, akinek bejön az esztelen random lap generáló rng az nyer. Hát ez minden csak nem fun. Sajnálom valahol, régen szerettem, de ennyire nemtudom, hogy tudták elrontani az évek alatt.
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2019.11.05. 20:10:56
  • dave9004
    #40071
    érdekes a bg
  • TBTPumpa
    #40070


  • TBTPumpa
    #40069
    Az idei Hearthstone világbajnok - VKLIOOON:
  • TBTPumpa
    #40068
    Érkezett egy bejelentő trailer is:
  • sadface #40067
    Kibler's wet dream. :)
  • TBTPumpa
    #40066
    Kétféle verzió lesz, a kicsi csomag - 50 euró:


    És a nagy csomag (új Warrior hőssel) - 80 euró:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.01. 21:04:19
  • TBTPumpa
    #40065
    Új játékmód is érkezik a játékhoz:
  • TBTPumpa
    #40064
    Az új kiegészítő pedig ismét sárkányos tematikájú lesz:
    Descent of Dragons



    December 10-én érkezik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.01. 20:00:52
  • TBTPumpa
    #40063
    Megy a következő kiegészítő felvezetése:


    Nyilván péntek estig várni kell a teljes leleplezésre (BlizzCon 2019).
  • CrashBoostZoom
    #40062
    Tévedés. Amikor ranked-et választasz akkor a hero képe alatt ott van, hogy mennyit nyertél vele.
  • Tinman #40061
    - Az 1000 győzelem az visszamenőleg is érvényes lesz.
    - Hősönként számít az 1000 win, ergo ha warival nyertél már ezret kapod a hero skint, etc.

    Mondjuk jelenleg nem írja sehol még, hogy melyik heroval mennyit nyertél, csak azt, hogy összesen hányat nyertél mióta tolod.
  • TBTPumpa
    #40060
    Változások a közeljövőben:

    - Több eventet kapunk = változatosabb Brawl


    - Visszatér néhány régebbi kártya a Wild módból


    - 1000 győzelem esetén új Hősportrékat kapsz


    - Továbbfejlesztik a keresőmotort (a kártyák közti keresés könnyítése érdekében)
    - Questeknél lesznek apróbb módosítások
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.26. 20:13:15
  • CrashBoostZoom
    #40059
    Semmi. Ezt már túltárgyaltunk. Ez a Brawl, a heti mókázás, ez az értelme. Ezúttal elég volt csak részt venni és +1 Uldum pack.
  • Tinman #40058
    Elsőre végiglöktem a brólt nem kaptam a végén az 5/5-ért semmit. Ennek így mi volt az értelme?
  • TBTPumpa
    #40057
    Új kisfilmet kaptunk:
  • CrashBoostZoom
    #40056
    Legalább gyorsabban jönnek majd a wing-ek. A Heist jól indult de az 1 hét várakozás nagyon nem tetszett. Főleg úgy, hogy a bossok szinte ugyanazok voltak mindegyikben, kivéve a végén.

    Az viszont tetszik, hogy itt majd az uccsó boss annyi HP-ról kezd amennyin legutóbb hagytad. Piszkosul nem szerettem az amikor az utolsó bos levert és nem csak végig kellett menni odáig megint hanem megint leverni 100%-ról. Tetszik ez a változatás. Így legalább tudom, hogy csak idő kérdése én én fogok nyerni :D

    Az viszont, hogy dual class hősökkel mennyire lehet életképes dolgokat összerakni az még majd kiderül.
  • TBTPumpa
    #40055
    Érkezik a Tombs of Terror Adventure egyjátékos kaland.
    Amennyiben a teljes csomagot előre megvásárolod (20 euró) egy random Legendary-t kapsz az aktuális kiegészítőből, illetve egy egyedi kártyahátlapot.


    Az egyes fejezetek ekkor lesznek elérhetőek:
    Első és második fejezet: szeptember 17.
    Harmadik fejezet: szeptember 24.
    Negyedik fejezet és finálé: október 1.

    Hearthstone Hungaryról:
    Két érdekes Tavern Brawl a megjelenés előtt:

    The League of Explorers: Revived!
    Szeptember 4 - 10
    Segíts Elise-nek, hogy megmenthesse barátait, és újra egyesíthesse a League of Explorers-t, ebben az új Dungeon Run által inspirált Tavern Brawl-ban!

    Three Wishes
    Szeptember 11 - 18
    Kívánságaidat Zephrys the Great teljesíti ebben az új Tavern Brawl-ban, de vigyázz: okosan kívánj!
    Jutalmak:

    Első hét (szeptember 4.-ei hét)
    1 Classic kártyacsomag a Tavern Brawl-ban való részvételért
    Egy Legendary küldetés, ami egy Saviors of Uldum kártyacsomaggal jutalmaz meg (a Brawl-ban kell játszani ehhez is).

    Második hét (szeptember (11.-ei hét)
    1 Classic kártyacsomag a Tavern Brawl-ban való győzelemért
    Egy Legendary küldetés, ami két Saviors of Uldum kártyacsomaggal jutalmaz meg (a Brawl-ban kell játszani ehhez).

    A szeptember havi kártyahátlap a rangsorolt mérkőzéseket játszó játékosoknak:


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.04. 09:41:56
  • sadface #40054
    Kettő!
  • imikszde00
    #40053
    Azzal tisztában vagyok, hogy nem kapom meg a teljes értéket.
    Nem is az a célom.
    Időm és kedvem sincs már játszani. Sajnálnám, hogy a befektetett munka csak kárba menne.
    Így megadnám a lehetőséget, hogy valaki elfogadható áron juthatna egy játszható lapkészlethez.

  • TBTPumpa
    #40052
    Igen, szeptember közepén érkezik és fizetős lesz, ahogy a múltkor. Goldért is feloldható lesz 1-1 szárny. Az első szárnyat ismét ingyen kapjuk.
  • Wootan
    #40051
    Szerintem külföldi fórumokon próbálkozz, magyarban kizárt, hogy a töredékét megkapd annak, amit ér.

    Más: Állítólag szept 17-én jön az új kaland mód. Kíváncsi vagyok, ez is fizetős lesz-e. Mondjuk én az előzőből se vettem meg egy szárnyat se, és ahogy utána néztem, nem is veszítettem semmit.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2019.08.29. 19:04:09
  • Tinman #40050
    Szerintem csináljunk itt egy licitet rá. Én kezdném, adok érte egy lopótököt, nagyon szép lopótök! Kérésre, nagyfelbontású képet tudok küldeni.
  • CrashBoostZoom
    #40049
    Üdv!

    Az accountok 0 forintot érnek a mai világban. Szerintem csak simán hagyd abba és ne nézz vissza. A belefektetett időt úgysem kapod vissza, mindegy, hogy mennyi pénzt akarsz kérni érte.
  • imikszde00
    #40048
    Sziaszok!

    Eladó HS account érdekel valakit?
    Kb a megjelenés óta játszottam aktívan, de már kicsit belefáradtam, ezért megválnék tőle.
    dust: 29 440
    7 111 total win.
    ezen a linken van a lapkészlet, amely nagyjából Uldumig vezetve volt.
    Bár lehet kisebb hiányosságok vannak.
    Standard és wild is játszható. Bármilyen deck craftolható.
    Akit érdekel az írjon privátban és a részletek megbeszéljük.
    Budapesten akár személyesen is átvételt is lebonyolíthatunk.

    Üdv


  • N1ggA
    #40047
    Nem egy nagy szám a Quest Druid, aggro és control deckek ellen is gyenge. Midrange ellen jó, szóval pl. rouge-gal kikapsz.
    Itt van egy jó kis quest druid vs többi táblázat.
  • Rockynhooo
    #40046
    A quest druid masnak is keseriti az eletet? (rank 15 folotti foldi halando vagyok ) Ha eleri a level 5/6 kornyeket kb johet a concede mert hengerel a choose one temaval., bar fontos megjegyezni, hogy nincsenek meta deckjeim epitve csak sajat szarok.
  • CrashBoostZoom
    #40045
    Oké, hagyjuk. Nagyon elszaladtunk ezzel és túltárgyaltuk. Bocs.
  • Wootan
    #40044
    Bejelölt barátnak, én meg elfogadtam, mert kíváncsi voltam mit szeretne :) 1x kaptam már így 80g-t :D
  • Tinman #40043
    Én ezt nem értem... hogy tud rád írni? Az úgy kb. fizikai képtelenség. Vége a meccsnek, megy a BM, majd mindenki megy a dolgára. Ez számomra értelmezhetetlen, hiszen az fel sem merül bennem, hogy házhoz mész a lófaszé'.
  • Wootan
    #40042
    Napi kveszt / res priest mellé nekem már ez is jár:

    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2019.08.13. 12:31:38
  • Wootan
    #40041
    Az megvan, hogy a wild dekkek nagy része (legalábbis standard bevezetése óta) a standard dekkek módosítása? Hát az megvan, hogy a standard dekkek / lapok (pl. wizbang) működnek wildban is? Egy szóval sem mondtam, hogy wildban csak a wild verzióval futottam össze.

    Mindkét priest dekk alapja a megölt lények feltámasztása újra és újra, csak a használt lények mások, de forgasd ki az ember szavait, ha már érveid nincsenek. A sajnálatodat meg tartogasd az árváknak.

    De csak hogy ne csak "rinyáljak" ugye.
    Eddig 65 új pakkot nyitottam, 3 legend (Siamat, priest quest, meg a kolosszus).